جزوه خواص فیزیکی 1

shahin80

عضو جدید
با سلام​
دوست عزیز من خودم منابع فارسی و لاتین زیادی رو برای درک خواص فیزیکی مواد مطالعه کردم بهترین منبعی که خواص فیزیکی رو به زبان ساده و کامل بیان کرده و برای من بسیار سودمند بود به شما معرفی میکنم امیدوارم تونسته باشم کمکی به شما کرده باشم.

کتاب مبانی متالورژی فیزیکی و علم مواد نوشته دکتر عباس هنربخش
جهاد دانشگاهی صنعتی امیرکبیر

mrsos256

عضو جدید
معرفی کتاب خواص فیزیکی

معرفی کتاب خواص فیزیکی

سلام دوست عزیز ؛
من کتاب استاد خودمون رو به شما معرفی می کنم .متن کتاب بسیار ساده و قابل فهم و جامع می باشد.

مبانی خواص فیزیکی مواد (متالورژی فیزیکی)
نویسنده : سعیدرضا بخشی
انتشارات : دانشگاه صنعتی مالک اشتر
تعداد صفحات : 275 صفحه
ISBN : 964-8452-13-x

شما می توانید آنرا از فروشگاه اینترنتی http://www.book24.ir خریداری کنید که قیمت ان هم 40500 ریال می باشد.​

mehdipoormahmood

عضو جدید
با سلام

آیا کسی جزوه ای داره که خواص فیزیکی1 را به زبان ساده وقابل فهم گفته باشه.:):):):):)
سلام.
دوست عزیز اگر کتابی با این سبک می خواهی کتاب خواص فیزیکی مواد نوشته دکتر احمد رزاقیان رو بگیر.;)

arezoo.b

عضو جدید
سلام .منم بهت کتاب خواص فیزیکی دکتر احمد رزاقیان رو پیشنهاد می کنم .ما که هم از استادمون راضییم هم از کتابش .امیدوارم کتابش به درد تو هم بخوره.فقط یادت نره تمریناشم حل کنی اخه به فهم مطالب کتاب خیلی کمک میکنه.

mrsos256

عضو جدید
سلام .منم بهت کتاب خواص فیزیکی دکتر احمد رزاقیان رو پیشنهاد می کنم .ما که هم از استادمون راضییم هم از کتابش .امیدوارم کتابش به درد تو هم بخوره.فقط یادت نره تمریناشم حل کنی اخه به فهم مطالب کتاب خیلی کمک میکنه.

سلام؛
از کجا می شه این کتابو تهیه کرد .
مرسی.:)

awadelawaz

عضو جدید
با سلام

آیا کسی جزوه ای داره که خواص فیزیکی1 را به زبان ساده وقابل فهم گفته باشه.:):):):):)

سلام من کتاب مبانی خواص فیزیکی نوشته سعیدرضا بخشی،انتشارات دانشگاه صنعتی مالک اشتر را پیشنهاد میکنم،بخون تا مشتری شی:)

mohsenkeshavarz

عضو جدید
سلام
اگه جزوه خواص فیزیکی 1 رو پیدا کردین از من دریغ نکنید:gol:
با تشکر
khalaban_airplane@yahoo.com
سلام
اگر به دنبال جزوه هستید می توانید در سایت پایگاه اطلاع رسانی مهندسی و علم مواد ایران نسخه پی دی اف جزوه خواص فیزیکی دانشگاه صنعتی اصفهان را پیدا کنید.
پیروز باشید