تکمیل ظرفیت بهمن ارشد آزاد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

para-dv67

عضو جدید
دانشگاه آزاد توی این هفته نحوه ی پذیرش تکمیل بهمن رو اعلام می کنه....

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از فردا آغاز می شودانتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی، نوبت دوم برای بهمن سال 91 از روز چهارشنبه مورخ 22 آذر ماه آغاز خواهد شد و تا شنبه 2 دی ماه ادامه خواهد داشت .
دکتر ناصر اقبالی با اعلام این خبر به روابط عمومی آزمون گفت: کلیه افراد حاضر در جلسه کارشناسی ارشد سال 91 که در مرحله اول اعلام نتایج (شهریور ماه) موفق به پذیرش در واحدهای دانشگاه آزاد نشده اند و یا افرادی که در مرحله دوم اعلام نتایج پذیرفته شده اند، لیکن در واحد دانشگاهی محل پذیرش ثبت نام نکرده اند، مجاز به انتخاب رشته در این مرحله خواهند بود.
واجدین شرایط می توانند با مراجعه به سایت مرکز آزمون به آدرس www.azmoon.org کارت اعتباری 12 هزار تومانی خریداری کرده و نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.
رئیس مرکز آزمون خاطرنشان کرد: داوطلبان می توانند ده کد رشته را بر اساس علاقه انتخاب کرده و در سایت ثبت نام کنند.
دکتر اقبالی تأکید کرد: انتخاب و پذیرش واجدین شرایط صرفاً بر اساس نمره کل و اولویت های ده گانه داوطلبان صورت می گیرد، لذا از داوطلبان خواسته می شود در اولویت بندی خود بر اساس علاقه دقت لازم را به کار گیرند .
وی به داوطلبان توصیه کرد: قبل از خرید کارت، به سایت مراجعه کرده و از پذیرش تکمیل ظرفیت رشته محل مورد نظرشان مطمئن شوند و بعد از آن اقدام به خرید کارت نمایند. چون در غیر این صورت امکان استرداد وجه ثبت نام وجود ندارد و علاقه مندان متضرر خواهند شد .
وی در پایان اعلام کرد: اعلام نتایج پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت نیمسال دوم، در نیمه دوم دی ماه اعلام خواهد شد و شروع به تحصیل این گروه از بهمن ماه سال جاری خواهد بود.

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه .... با رتبه 144 و تراز 5101 میشه امید داشت و 12 تومن خرج کرد یا این که 12 تومنو بزارم تو جیبم ؟؟؟؟ :D

pedram131

عضو جدید
حتما شرکت کن چون خیلی ها که تو تکمیل قبلی هم قبول شدن نرفتن و امکان قبول شدنت زیاده
من رتبه ام 300 میخوام شرکت کنم :smile:

آگرین

عضو جدید
سلاممممم
خداااااااای من امسال خیلی تکمیل ظرفیت اعلام کردن!!!!!...متاسفانه امسال به دلیل مشغله زیاد نتونستم سرجلسه برم:( ...و الان خیلی خیلی پشیمونم و وقتی اینجور خبرهایی میخونم دلم میگیررررره:cry:
به نظرم هرکسی میتونه شرکت کنه حالا یا میشه یا نمیشه بهتر از اینه که یه ترم جا بمونین و دوباره استرس ازمون...البته اگه شهر و دانشگاه خاصی مدنظرتونه انوقت قضیه کاملا متفاوته

memar-86

عضو جدید
از دوستان کسی میدونه چه واحدهایی رو داره؟ مثل تکمیل ظرفیت مهر ماه فقط واحدهای علوم تحقیقات داره یا واحدهای اصلی هم داره مثلا دانشگاه ازاد قزوین (پاراجین)

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
از دوستان کسی میدونه چه واحدهایی رو داره؟ مثل تکمیل ظرفیت مهر ماه فقط واحدهای علوم تحقیقات داره یا واحدهای اصلی هم داره مثلا دانشگاه ازاد قزوین (پاراجین)
صبح مشخص میشه ...

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
حتما شرکت کن چون خیلی ها که تو تکمیل قبلی هم قبول شدن نرفتن و امکان قبول شدنت زیاده
من رتبه ام 300 میخوام شرکت کنم :smile:

مرسی پدرام جان از دلگرمی .... امیدوارم این دفعه که اتوبوسش میاد ما رو با خودش ببره ....

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلاممممم
خداااااااای من امسال خیلی تکمیل ظرفیت اعلام کردن!!!!!...متاسفانه امسال به دلیل مشغله زیاد نتونستم سرجلسه برم:( ...و الان خیلی خیلی پشیمونم و وقتی اینجور خبرهایی میخونم دلم میگیررررره:cry:
به نظرم هرکسی میتونه شرکت کنه حالا یا میشه یا نمیشه بهتر از اینه که یه ترم جا بمونین و دوباره استرس ازمون...البته اگه شهر و دانشگاه خاصی مدنظرتونه انوقت قضیه کاملا متفاوته

اگرین عزیز غصه نخور ...حتمآ حکمتی تو کار بوده ... ایشالا آزمون بعدی شرکت کن حتمآ قبول میشی ... ما هم اگه اینبار هم با اتوبوس تکمیل نشد بریم واسه سال بعد بلیط میگیریم ...;)

memar-86

عضو جدید
کسی اینجا ثبت نام نکرد....لیست دانشگاهها رو لطفا بزارین....

fargaf

عضو جدید
کد محل دانشگاهینام محل دانشگاهیجنسیت
102واحد تبريززن و مرد
104واحد شاهرودزن و مرد
105واحد يزدزن و مرد
108واحد كرمانزن و مرد
111واحد مشهدزن و مرد
114واحد بندرعباسزن و مرد
123واحد علوم و تحقيقاتزن و مرد
141واحد تهران جنوبزن و مرد
142واحد دامغانزن و مرد
156واحد بابلزن و مرد
157واحد تهران شمالزن و مرد
158واحد چالوسزن و مرد
163واحد شيراززن و مرد
171واحد همدانزن و مرد
177واحد اردستانزن و مرد
194واحد رفسنجانزن و مرد
195واحد شبسترزن و مرد
200واحد محلاتزن و مرد
201واحد تفتزن و مرد
204واحد شوشترزن و مرد
213واحد خلخالزن و مرد
214واحد قزوينزن و مرد
217واحد قشمزن و مرد
222واحد امارات متحده عربيزن و مرد
228واحد تهران غربزن و مرد
231واحد لبنانزن و مرد
232واحد علوم و تحقيقات خوزستانزن و مرد
236واحد علوم و تحقيقات آذربايجان شرقيزن و مرد
237واحد علوم و تحقيقات كرمانزن و مرد
240واحد بمزن و مرد
256واحد عجب شيرزن و مرد
274واحد گنبدكاووسزن و مرد
279واحد سوادكوهزن و مرد
289واحد نطنززن و مرد
388واحد هريسزن و مرد
400واحد هيدجزن و مرد
415واحد علوم و تحقيقات فارسزن و مرد
471واحد جلفازن و مرد
562پرديس علوم و تحقيقات آذربايجان غربيزن و مرد
568واحد علوم و تحقيقات اصفهانزن و مرد
593پرديس علوم و تحقيقات همدانزن و مرد
594واحد علوم و تحقيقات كرمانشاهزن و مرد
596پرديس علوم و تحقيقات مركزيزن و مرد
597مركز آموزش بين المللي قشمزن و مرد
613پرديس علوم و تحقيقات گيلانزن و مرد
615پرديس علوم و تحقيقات كردستانزن و مرد
617پرديس علوم و تحقيقات خراسان رضويزن و مرد
618پرديس علوم و تحقيقات هرمزگانزن و مرد
619مركزبين المللي كيشزن و مرد
622پرديس علوم و تحقيقات سمنانزن و مرد
623پرديس علوم و تحقيقات ساوهزن و مرد
628پرديس علوم و تحقيقات قزوينزن و مرد
629پرديس علوم و تحقيقات مازندرانزن و مرد
630پرديس علوم و تحقيقات سيستان و بلوچستانزن و مرد
632پرديس علوم و تحقيقات بوشهرزن و مرد
637واحد علوم و تحقيقات سيرجانزن و مرد
649پرديس علوم و تحقيقات كهگيلويه و بويراحمدزن و مرد
651پرديس علوم و تحقيقات لرستانزن و مرد
658پرديس علوم و تحقيقات خراسان جنوبيزن و مرد
660پرديس علوم و تحقيقات شاهرودزن و مرد
661واحد علوم و تحقيقات آيت الله آمليزن و مرد
685پرديس علوم و تحقيقات چهارمحال و بختياريزن و مرد
688پرديس علوم و تحقيقات دامغانزن و مرد

BATOOO

عضو جدید
ميشه كد رشته تو عوض كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مثلا مكانيك طراحي كاربردي بخاي تبديل انرژي شركت كني؟؟؟؟؟؟؟؟؟

esi90

عضو جدید
من که دیدم باز تکمیل ظرفیت زده ناراحت شدم رفتم تو تکمیل ظرفیت گیلان با اینکه بد نیست اصلا استاداشم همون استادای دانشگاه سراسزی گیلانن ولی خواب تهران و نزدیکاش واسه من خیلی بهتر بود.... :( کاش می گفتن یا می دونستم زودتر
دوستانی که فقط قسط قبولی دارن یه جایی ، اصلاً نگران نباشن تا سال دیگه کم کم یه سره میشه هرکی امتحان بده یه جایی قبول می شه.... :)

dokhtar 68

عضو جدید
بچه ها منظور از واحد علوم تحقیقات یعنی کد 123 کجاست؟ همون علوم تحقیقات تهران منطورشه؟

dokhtar 68

عضو جدید
راستی اون واحد قزوین چی ؟ همون دانشگاه معروف قزوین که همه میگن معماریش خیلی عالیه؟
به نظرتون من با رتبه 102 و تراز 5885 تهران میارم؟ کجا ها بزنم خوبه؟ لطفا اونایی که آشنایی و تجربه بیشتری دارن لطفا راهنمایی کنن. ممنون

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها منظور از واحد علوم تحقیقات یعنی کد 123 کجاست؟ همون علوم تحقیقات تهران منطورشه؟
میبینی تورو خدا ..... دوباره شد مثل چند ماه پیش ... دوباره همون حرفا ...دوباره همون استرسا ... زندگیمون کلآ تو هواست...
آره علوم تحقیقات تهرانه

dokhtar 68

عضو جدید
میبینی تورو خدا ..... دوباره شد مثل چند ماه پیش ... دوباره همون حرفا ...دوباره همون استرسا ... زندگیمون کلآ تو هواست...
آره علوم تحقیقات تهرانه
مرسی . یعنی الان دلت میخواد منو خفه کنی :دی . من که باز تا اخرین لحظه همش میام کرکسیون انتخاب رشته :دی یکی راهنماییم کنه که من شدیدا گمراهم.

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تکمیل ظرفیت مهر بندر عباس قبول شدم ثبت نام نکردم . الان می تونم دوباره تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم ؟

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی . یعنی الان دلت میخواد منو خفه کنی :دی . من که باز تا اخرین لحظه همش میام کرکسیون انتخاب رشته :دی یکی راهنماییم کنه که من شدیدا گمراهم.
من که تو مهر تکمیل ظرفیت شرکت کردم اصلا ترتیب این که حالا کدومش تراز بالاتر مهم نبود . به هر کدوم ترازت بخوره قیولی . از شهرا که دوست داری شروع کن ده تا رو به پر کردن . حتما قبولی چون ترازت خوبه

dokhtar 68

عضو جدید
من که تو مهر تکمیل ظرفیت شرکت کردم اصلا ترتیب این که حالا کدومش تراز بالاتر مهم نبود . به هر کدوم ترازت بخوره قیولی . از شهرا که دوست داری شروع کن ده تا رو به پر کردن . حتما قبولی چون ترازت خوبه

یعنی به تهران مید داشته باشه :ذدی . رو رو میبینی.
من انتخابای اولم و میخوام تهران بزنم. بعدش علوم تحقیقات اصفهان. قزوین چطوره؟ یزد هم میزنم. به نظرتون کجاها ممکنه بیارم از بین این حاهایی که میگم.

turfan

عضو جدید
سلام، من ارشد معماری تبریز شرکت کرده بودم . نمره من ۵۵۲۰ شده با رتبه ۲۱۵٫ نمره آخرین نفر انتخاب اول 6288با رتبه 27. احتمال قبولی من در تبریز وجود داره یا نه. به نظر شما کدوم شهرها رو بزنم قبول می شم؟(تبریز.جلفا.شبستر.عجبشیر) لطفا یکی کمکم کنه.

para-dv67

عضو جدید
من نمیدونم تو واحدی که امتحان دادیم شانس قبولیمون بیشتره یا نه من 20 نفر با آخرین نفر فرق دارم ولی الان کسایی که اونجا رو انتخاب می کنن ممکنه زیاد باشن یا ترازاشون بیشتر باشه... .:mad: همش باید استرس داشته باشیم....دوباره شروع شد...خدا به ما جوونا صبر بده واقعآ

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
میگم که کسی میدونه که باید دانشگاه اولیه رو که انتخاب کردیم بازم انتخاب کنیم یا اینکه علاوه بر اون باید 10 دانشگاه رو انتخاب کنیم ؟؟؟ مثل تکمیل نوبت اول؟؟؟

shhg

عضو جدید
من تکمیل ظرفیت مهر بندر عباس قبول شدم ثبت نام نکردم . الان می تونم دوباره تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم ؟

پذیرفته شدگان مرحله اول اعلام نتایج (شهریور ماه)، مجاز به شركت در این مرحله از انتخاب رشته تكمیل ظرفیت نخواهند بود.
پذیرفته شدگان مرحله تكمیل ظرفیت گذشته (مهر ماه) تنهادر صورت عدم ثبت نام در واحددانشگاهی محل پذیرش مجازبه انتخاب رشته در این مرحله خواهند بود.

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی به تهران مید داشته باشه :ذدی . رو رو میبینی.
من انتخابای اولم و میخوام تهران بزنم. بعدش علوم تحقیقات اصفهان. قزوین چطوره؟ یزد هم میزنم. به نظرتون کجاها ممکنه بیارم از بین این حاهایی که میگم.

من خودمم تهران می خوام برنم شیراز :D
امیدوارم قبول بشی ولی یزد درست یادم نیست ولی فکر کنم 5700 تقریبا بود ترازش حتما قبولی یزد . قزوین اگه همون دانشگاهش که همه تعریف میکنن ومگن بین الممللی من شنیدم خوبه

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
این ترازها رو مال تکمیل ظرفیت مهر اخرین نفر قبولی هست

مهندسي معماري / واحد علوم و تحقيقات فارس 6181
مهندسي معماري / واحد تهران جنوب 6293
مهندسي معماري / واحد علوم و تحقيقات اصفهان 6053
مهندسي معماري / پرديس علوم و تحقيقات البرز 6148
مهندسي معماري / پرديس علوم و تحقيقات قزوين 6113
مهندسي معماري / واحد بندرعباس 5549
مهندسي معماري / پرديس علوم و تحقيقات بوشهر 5776
مهندسي معماري / واحد يزد 5930
مهندسي معماري / پرديس علوم و تحقيقات يزد 5743
مهندسي معماري / پرديس علوم و تحقيقات هرمزگان 5450

dokhtar 68

عضو جدید
من خودمم تهران می خوام برنم شیراز :D
امیدوارم قبول بشی ولی یزد درست یادم نیست ولی فکر کنم 5700 تقریبا بود ترازش حتما قبولی یزد . قزوین اگه همون دانشگاهش که همه تعریف میکنن ومگن بین الممللی من شنیدم خوبه
میشه بدونم ترازتون چنده؟ من ترازم 5855 بود. فک کنم تو پست قبلیم اشتباه گفتم. تهران به نظرتون نمیارم؟ میشه بگین کدوم واحدها بهترن. مثلا من فک میکنم اول علوم تجفیفات تهران/ بعدش تهران جنوب/ تهران شمال/ تهران غرب و ... البته حدس میزنم و شناخت کافی ندارم راجع به دانشگاه ها. به نظرتون علوم تحقیقات اصفهان چطوره؟ بعد از تهران ها بزنم یا ...
میشه لطفا منو راهنمایی کنین اصلا تهران ممکنه بیارم؟ کدومشونو؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.