-[ تيكه كلام تو چيه ؟ ]-

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه چی میگی؟؟؟

من بزغاله هم زیاد میگم!!!!:)
دیگه دیگه دیگه... بزار یادم بیاد .. اهان... خیار شور، سیرابی، اسکوله دم قهوه ای، مردتیکه بی شناسنامه، راننده خطی باش پول کله مسیرو که نباس بگیری حالا که گرفتی تا ته خط میام (اینو به راننده تاکسیا میگم:D) ، نه شما درس میفرمایین خلاصه همه چی گرون شده نرخ تاکسیم روش شما باید پول کل مسیرو بگیرین طرف خبر مرگش این دو قدم راهو پیاده بیاد (اینو وقتی راننده خشمگین گیرم میفته میگم:D)... یه تیکه خفنم تو دوره جوونیم داشتم وقتی تو اتوبوس مترو یا... دختر بغلم یا جلو بود که موش از روسری یا شالش بیرون میزد فوتش میکردم

sacred

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالب بود!!!:)
اینم خوبه:
چرا قیافه میگیری؟؟؟!!! ادم جا میخوره!!!
یکی بود تو دانشگاه خیلی مرض داشت الکی وقتی یکی رو میدید که تنها نشسته بهش میگیفت: باسه چی چشمک میزنی؟؟ باسه چی مزاحم میشی!!! من نامزد دارمااا!!!(پسر بود)

shotgun

عضو جدید
هر كي اينجا بخواد جفتك بندازه خاك ارش ميكنم يك

پش سرم بخواي بلبل شي پراتو ميكنم دو

هدف اين بود كه بيايم يه فري تو تاپيك بخوريم البت با اجزه.

كسي به خودش نگيره ;):D

آخرین ویرایش:

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه دیگه دیگه... بزار یادم بیاد .. اهان... خیار شور، سیرابی، اسکوله دم قهوه ای، مردتیکه بی شناسنامه، راننده خطی باش پول کله مسیرو که نباس بگیری حالا که گرفتی تا ته خط میام (اینو به راننده تاکسیا میگم:D) ، نه شما درس میفرمایین خلاصه همه چی گرون شده نرخ تاکسیم روش شما باید پول کل مسیرو بگیرین طرف خبر مرگش این دو قدم راهو پیاده بیاد (اینو وقتی راننده خشمگین گیرم میفته میگم:D)... یه تیکه خفنم تو دوره جوونیم داشتم وقتی تو اتوبوس مترو یا... دختر بغلم یا جلو بود که موش از روسری یا شالش بیرون میزد فوتش میکردم:w02:

میشه بگم خبیث بهت یا ناراحت میشی
اگه ناراحت میشه نگم بهت خبیث :surprised::surprised::w02:
==============
منم جون اکثر اوقات برخلاف طنز پردازیم عصبی تشریف دارم تیکه کلومم با عرض پوزش از حضار:
.ه هست بر وزن oh
نمیشه منو ترک داد میگم به زمین و زمان:w01:

kar20

عضو جدید
من تيكه كلام خاصي ندارم اما از تيكه هاي يه نفر خيلي خوشم مياد
وقتي بهش ميگم:crying2:
ميگفتم چرااااا؟
ميگفت : چون چ چسبيده به را
بقيش هم نميگم چون تابلو ميشه:cowboy:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه بگم خبیث بهت یا ناراحت میشی
اگه ناراحت میشه نگم بهت خبیث :surprised::surprised::w02:
==============
منم جون اکثر اوقات برخلاف طنز پردازیم عصبی تشریف دارم تیکه کلومم با عرض پوزش از حضار:
.ه هست بر وزن oh
نمیشه منو ترک داد میگم به زمین و زمان:w01:

هر چه میخواهد دله تنگت بوگو... قبلا بهم گفتن:D هموناییکه فوتشون کردم:D

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
تیکه کلام یه جور تیک هست
سعی کنید که نداشته باشید
اینجوری بهتره................

ئممممممممممم، نه اونجوریا هم نیست، خیلی از بزرگان تکیه کلام داشتن ولی زیادش بده، شاید بخاطره اطلاعات پایین طرف باشه که نمیتونه منظورشو برسونه و وابسته میشه به چن تا جمله یا کلمه خاص

OJUBE

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ئممممممممممم، نه اونجوریا هم نیست، خیلی از بزرگان تکیه کلام داشتن ولی زیادش بده، شاید بخاطره اطلاعات پایین طرف باشه که نمیتونه منظورشو برسونه و وابسته میشه به چن تا جمله یا کلمه خاص

ناچ ، تيكه كلام تقريبا تكيه كردن جمله به كلمه است !

الان عصر كوتاه گفتنه ، ما با تيكه كلام ، با كنايه مطلبي و سريع بيان مي كنيم !

honararta

عضو جدید

یه تیکه کلام از یه شخص بزرگ مثال بزن ببینم

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه تیکه کلام از یه شخص بزرگ مثال بزن ببینم

من که تکیه کلامامو گفتم...:D
ما خودمون یه پا روضه‌ایم، گریه کن نداریم. (تکیه کلام بهروز وثوقی ):D
منظور اینست (تکیه کلام استاد مطهری )
اون چیزی رو که میشه حفظ کرد ننویس (انیشتین)
جوانان بدانند (خامنه ای)
به عزت ملی رسیده ایم ، گرونیم نیست(احمدی نژاد)
.
.
.
لبخند زدنم یه نوع تکیه کلامه

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام​

از دوستان می خوام تيكه کلام های خودشون و کلا" تيكه کلام هایی رو که بلدن و يا از كسي شنيدن رو اینجا بگن تا ما هم یاد بگیریم و استفاده كنيم !

.

و دیگر هیچ این تکیه کلاممه...

honararta

عضو جدید
دیگه دیگه دیگه... بزار یادم بیاد .. اهان... خیار شور، سیرابی، اسکوله دم قهوه ای، مردتیکه بی شناسنامه، راننده خطی باش پول کله مسیرو که نباس بگیری حالا که گرفتی تا ته خط میام (اینو به راننده تاکسیا میگم:D) ، نه شما درس میفرمایین خلاصه همه چی گرون شده نرخ تاکسیم روش شما باید پول کل مسیرو بگیرین طرف خبر مرگش این دو قدم راهو پیاده بیاد (اینو وقتی راننده خشمگین گیرم میفته میگم:D)... یه تیکه خفنم تو دوره جوونیم داشتم وقتی تو اتوبوس مترو یا... دختر بغلم یا جلو بود که موش از روسری یا شالش بیرون میزد فوتش میکردم
بابا من یکی دیگه کم اوردم خدایی.........

Dune Barfe Memar

عضو جدید
از جذابیت خاص خودته" اینو اولین بار یکی بهم گفت... بعدنا هم هی به هم گفتیمممممممووواز جذابیت منه...از جذابیت توهه

Dune Barfe Memar

عضو جدید
دمت خرنگ... جنوبیا میگن اینو . خرنگ ینی ذغال داغ. البته ما که تهرانی ایم اما خب رفیقای جنوبی که داریم کلی ام دوسش داریم

F.H

عضو جدید
عوضييييييي
گوش ميدي چي ميگم يا نه؟
خيلي حال كردم
چرت ميگي (چ غليظ تلفظ ميشه)
بروووووووووووو
نه بابا
مگه خل شدم؟
ها (هم به صورت سوالي هم به عنوان جواب)
بوقلمون بدقواره (معمولا به داداشم ميگم)
بزنم پس كلت؟ يا بزنم توسرت؟