تولدسه کله پوک

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
سه کله درحال بازی

نگاه به افق یکی ازکله پوکا:D

وبیاییم دست دردست هم نهیم به مهر...:D
(یادبگیرین نصف شماهم نمیشه ولی سلام کردن بلده بعله:cool:)

تشکر ندارم مرسی عزیزمممم

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه گوشایی داره، ماشالا:D
منم بچه بودم گربه داشتم :w05:
کلا اینقدی که برا گربه ذوق میکنم برا آدما ذوق نمیکم، آخه خیلی ملوسن:w40:

خدا حفظشون کنه برات المیرا:)

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه باحال کلا سرگرمی خوبین حیوونا ;) منم یه زمانی گربه پرور بودم:D
اما الان به سگها علاقه ی بیشتری دارم یه خیری دارن باز واسه آدم:w05:

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایی من نمیدونم چجوری به این موجود زجت دس میزنی:|

dreng

عضو جدید
ببخشید اما من دوسشون ندارم :(
عه؟ خوب عیب نداره،شما بگو چی دوس داری المیرا از اونا هم میاره!!! اما اینا هم خوبنا! کلا حیوونا خیلی خوبن، گربه،سگ،پرنده ها،ماهی،پروانه،حلزون.....

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
شرمنده ها از هیچ حیوونی خوشم نمیاد ، گربه که نوبرشونه ...........

آشنا....

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترس؟:Ph34r: از چیش؟؟؟ 1لحظه فقط 1لحظه فکر کن تو،تو دهن گربه جا میشی؟؟ نه،جا میشی؟؟؟ الان المیرارو خوردن؟ تو دلشونه؟؟؟ها؟:question:
مادربزرگم اینا گربه داشتن همیشه تو خواب میدیدم میپره دستمو گاز میگیره:(

dreng

عضو جدید
مادربزرگم اینا گربه داشتن همیشه تو خواب میدیدم میپره دستمو گاز میگیره:(
ای بابا!! شاید گربه های مادر بزرگت خراب بوده،تعمیر میخاسته، گربه سالم که از این کارا نمیکنه که بابا!
منم تو خواب خیلی چیزا میبینم که میپره اما واقعی که نیس که:w02:

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری جدیدسه کله پوک

سری جدیدسه کله پوک

واینباردوکله پوک(یکیشون به رحمتی ایزدی پیوست):cry:

گربم داره روانشناس میشه
:D

واینم داره درسوگوش میده:D

http://www.www.www.iran-eng.ir/image/png;base64,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