تهرانی ها جواب بدن

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
والا ما که شبا ساعت 11 میریم بیرون تو تهران کپ میکنیم, احد و ناسی نبود, شهر ارواح بوده. چند محله تهران رو به کل تهران نسبت ندید لطفا. قبول دارم که تهران و تهرانی قدمت داره و نماد ایران هستن. اما این تهران حداقل خود شهرش جدا از آدمها مخروبه ای از ساختمانهایی که اکثرا بنجل هستند نیست. در مورد بی اف و جی اف حق با توه.

QUOTE]
میشه بدونم کجای تهران رفتی؟!؟!
والا تهران از جنوب شهرش تا شمالش خیابوناش همیشه شلوغه مگه اینکه منطقه مسکونی باشه..وگرنه شما بیا خیابون ستارخانووبرو سمت غرب آریاشهر اینا یا مثلا برو از پارک وی بالاتر یا سمت ونک و کلا به سمت مراکز خرید یا برو میدون جمهوری اینا..تا دیروقت بازن..تا ساعت 1 اینا که حتمیه...
تهران همه ی منطقه هاش شاهده این بی نظمی نیستید!!به نظرم بی انصافیه...هر شهری حتی نیویورک هم یه سری محله داره که ساختار های شهریش زیر سواله اما این که دلیل نمیشه...
بعضی از مناطق هستن که نماهای التقاطی دارن اما این و نمیشه به همه جا تعمیم داد ..به ر حال هر شهری برای توسعه به زمان نیاز داره و متآسفانه تو ایران طولانی تره...
مثلا تو منطقه شهرک غرب یا سعادت اباد و یوسف آباد مخصوصا شهرک شاهد سیستم های شهر سازی پیشرفته تری هستیم...
به هر حال هر شهر بزرگ و هر پایتختی خصوصیات مشنرک زیادی داره...
من بدترینش و این میدونم که مهاجر پذیریش بالاس!
من طرفای میدون پونک و شهرک غرب و میدون فاطمی فک کنم -همون که کنار وزارت کشور هست- شباش ساعت 11 هیچ کس تو خیابون نبود, درست مثل شهر ارواح.
اینجا تهرانه یعنی شهری که هر چی توش میبینی باعثه تحریکه...:D
تهران شبش خوشگله
تازه دود ماشین باعث میشه ریه ت و ششو ابششو کلهم اعضا و جوارحت قوی شه تا وقتی یه باد کوچولو اومد شیش روز نری رختخواب:D

100% اما اخبار چند وقت پیش گفته بود خانمهای تهرانی در چند سال آینده زشت ترین زنهای جهان میشوند اونم به خاطر آلودگی هوا.

:w15::w15::w15::w15::w15:

جدی اینجوریه ؟ :surprised:

خب آره! :D مگه چشه؟ به این خوبی

البته من یه توضیحی برای تنویر افکار عموم بدم
اوهوم اوهوم..
ببین دوست من بستگی داره شما کجایه تهرون رفته باشی بالاشهر همونطور که همتون میدونین:heart: نازی اباده:heart: پایین شهرشم میشه طرفای پاسدارانو زعفرانیه و فرمانیه و الهیه و حومه.. وقتی شما بالا شهرش میای کلا روحیه ت عوض میشه، ترافیک اصلا نداریم و هوا هم کاملا پاک و تمیزه مثه هاوایی. خاکشم حاصلخیزه ، تازگیا فهمیدن که در نازی اباد میشه اناناس هم پرورش داد، واسه همین چن روزه رو پشت بوممون میمون و از این جک و جونورایه دم دراز دیده میشه که احتمالا بخاطر باغات اناناس کوچ کردن به بالایه شهر تهرون... در نازی ایاد از نزاع و دعوا خبری نیست ، انسانهای کاملا متمدن و Open Mind. پر از رستوران های شیک و ترو تمیز که میتونین با عشقتون برین اونجا و حالشو ببرین، دس تو دس و لب تو لب:D (لطفا با جنبه باشید)... تو نازی اباد برجهای انچنانی و پارک جنگلی به وفور یافت میشه... در اینجا اجباری به رعایت حجاب نیست، میتونین با مینی ژوپ یا Bikini دور بزنین کسی کار به کارتون نداره و واسه مردم اینجا هم کاااملا عادیه، بخاطر اینکه افراد گردن کلفت و سرمایه دار اینجا زیاده از گشت عفاف و از این جینگولک بازیا خبری نیست...مدارس اینجا مختلطه و کودکان از همان امفوان جوانی طرز برخورد با جنس مخالفو یاد میگیرن تا مثه پایین شهریا وقتی یه دختر یا پسرو میبینن دستو پاشونو گم نکنن...زبان رسمیشم فارسیه ولی گهگاه بخاطر اینکه اقوام مختلفی اینجا ساکنن به زبانه فرانسوی و اسپانیولی هم صحبت میکنن.
تجارت اکثره مردم در نازی اباد تجارت پنیر شکلاتیه، یه چیزیه که سفتیش مثه پنیر (یکمم کش میاد) و رنگش قهوه ایه تقریبا قهوه ای سوخته و بویه نسبت تندی داره ولی هر دردیو در کسری از ثانیه ساکت میکنه ...
نازی اباد یه منطقه نخبه پروره، در زمینه افراد موفق در تجارت و بیزینس میتونم از حمید پلنگ یاد کنم که در حین ماموریت برای رسوندن چند مثقال پنیر ناقابل به ملت شریفمون به دسته اشرار شهید شد، در ورزش میشه از امیر قلعه نویی نام برد که همه میدونن چقد کار درسته و کلا امیر خان دوست داریم.. در موسیقی هم شهناز تهرانی که معرف حضور هم هستند. قبلنا میدون توپخونه و بخشی از ولیعصر و اونورا جز این منطقه بود که متاسفانه چون چشه دیدنه موفقیتمونو نداشتن از نازی اباد جداش کردن
خب فک کنم توضیحاتم کافی و وافی بود باز اگه سوای بود بنده در خدمتم و امیدوار در سفرهای بعدی حتما سری به این منطقه های کلاس و فشن پرور بزنین
استلاویستا بیبی

:biggrin::biggrin::biggrin: آقا تو که منو ترکوندی از خنده

هرجای شلوغ و زشت درمقابلش جاهای قشنگی هم داره...
مثل پارک ملت,پارک جمشیدیه,دارآباد,درکه,دربند,توچال و...پروزه عظیم تونل توحید,ساختمونای نواب,
باغ موزه دفاع مقدس,خیابون اصلی شهر(ولیعصر)و....بازم بگم؟؟؟
شلوغی مترو,اتوبوس و....زیباییهای یه شهر بزرگه...:gol:

اصلیاشو یادت رفت..
برج میلاد، موزه ابگینه، کاخ سعد اباد

بازار ، 15 خرداد ، کاخهای دوره قاجار اونجاس، موزه شده ،الان اسمش یادم نیست .
درکه و دربند و توچال رو که حقیقاتا نمیشه جزو شهر تهران حساب کرد که بابا:D
بقیه چیزهایی که گفتین به غیر از برج میلاد تو بقیه شهرها هم هست. من فقط یه چیز تهران رو دوست دارم, اونم آدماش هست, خیلی با مرام هستن پسراش و کلا آدمهای باحالی هستن, از بهترین دوستام ابوالفضل و احمد و سیاوش هستند که تهرانی هستند. دختراش هم خیلی با کلاس و بی شیله پیله و مودب. کلا فهم صحبتشون خوبه. آدم لذت میبره از مصاحبت باهاشون, اما خوشگل توشون کم پیدا میشه, همشون یا سیاه هستند یا دماغشون گنده هست( اونوقت به شمالی ها میگن دماغتون چقد گنده هست, بابا خطه گیلان دماغشون گنده هست, ما اینجوری نیستیم.:D) یا دماغ عملی! البته 1% توشون خوشگل هم هست.

masoumeh_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
من طرفای میدون پونک و شهرک غرب و میدون فاطمی فک کنم -همون که کنار وزارت کشور هست- شباش ساعت 11 هیچ کس تو خیابون نبود, درست مثل شهر ارواح.

100% اما اخبار چند وقت پیش گفته بود خانمهای تهرانی در چند سال آینده زشت ترین زنهای جهان میشوند اونم به خاطر آلودگی هوا.

بقیه چیزهایی که گفتین به غیر از برج میلاد تو بقیه شهرها هم هست. من فقط یه چیز تهران رو دوست دارم, اونم آدماش هست, خیلی با مرام هستن پسراش و کلا آدمهای باحالی هستن, از بهترین دوستام ابوالفضل و احمد و سیاوش هستند که تهرانی هستند. دختراش هم خیلی با کلاس و بی شیله پیله و مودب. کلا فهم صحبتشون خوبه. آدم لذت میبره از مصاحبت باهاشون, اما خوشگل توشون کم پیدا میشه, همشون یا سیاه هستند یا دماغشون گنده هست( اونوقت به شمالی ها میگن دماغتون چقد گنده هست, بابا خطه گیلان دماغشون گنده هست, ما اینجوری نیستیم.:D) یا دماغ عملی! البته 1% توشون خوشگل هم هست.

من جزو اون یه درصدم :whistle:. ببین عکسمو :دی

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

حالا یکم از خودت بگو؟ کجایی هستی؟ واسه چی اومدی بودی تهران؟ انگیزت چی بود؟:D

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جعبه کفش
زن وشوهری بیش از 60 سال بایکدیگر زندگی مشترک داشتند.آنها همه چیز را به طور مساوی بین خود تقسیم کرده بودند.در مورد همه چیز باهم صحبت می کردند وهیچ چیز را از یکدیگر پنهان نمی کردند مگر یک چیز:یک جعبه کفش در بالای کمد پیرزن بود که از شوهرش خواسته بود هرگز آن را باز نکند ودر مورد آن هم چیزی نپرسد
در همه این سالها پیرمرد آن را نادیده گرفته بود اما بالاخره یک روز پیرزن به بستر بیماری افتاد وپزشکان از او قطع امید کردند.در حالی که با یکدیگر امور باقی را رفع ورجوع می کردند پیر مرد جعبه کفش را آوردونزد همسرش برد
پیرزن تصدیق کرد که وقت آن رسیده است که همه چیز را در مورد جعبه به شوهرش بگوید.پس از او خواست تا در جعبه را باز کند .وقتی پیرمرد در جعبه را باز کرد دو عروسک بافتنی ومقداری پول به مبلغ 95 هزار دلار پیدا کرد پیرمرد دراین باره از همسرش سوال نمود.
پیرزن گفت :هنگامی که ما قول وقرار ازدواج گذاشتیم مادربزرگم به من گفت که راز خوشبختی زندگی مشترک در این است که هیچ وقت مشاجره نکنید او به من گفت که هروقت از دست توعصبانی شدم ساکت بمانم ویک عروسک ببافم.
پیرمرد به شدت تحت تاثیر قرار گرفت وسعی کرد اشک هایش سرازیر نشود فقط دو عروسک در جعبه بود پس همسرش فقط دو بار در طول زندگی مشترکشان از دست او رنجیده بود از این بابت در دلش شادمان شد پس رو به همسرش کرد وگفت این همه پول چطور؟پس اینها ازکجا آمده؟
پیرزن در پاسخ گفت :آه عزیزم این پولی است که از فروش عروسک ها به دست اورده ام.
این جواب رو با لحجه اصفهانی بخونید.
احمد اقا جون , عزیز من تو چه جوری روانشناسی میخونی . در حالی که نمیدونی جای هر مطلبی کجاست؟ اومدی وسط تاپیک تهرون قصه میگی بابا ؟ حیف اون درس و مشقی که خوندی و یا میخونی ؟ چقد سر به هوایی تو بابا . هنو نیومده همه چی رو بهم زدی بابا. ای که بخشکی بابا.:biggrin:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من قبل از اینکه بیام ترکیه. 4 سال مدام تو تهران بودم. شهر بسیار عالی و خوبی است. در تمام شهر های ایران اولین شهر با فرهنگ ارومیه و دومیشم تهرونه.

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

من جزو اون یه درصدم :whistle:. ببین عکسمو :دی

عزیزم, راستش یک درصدی که گفتم وجود خارجی ندارند:biggrin: فقط واسه جلوگیری از بحث و جنجال نوشتم 1% خوشگلند:D

با سلام

حالا یکم از خودت بگو؟ کجایی هستی؟ واسه چی اومدی بودی تهران؟ انگیزت چی بود؟:D

من که گفتم از بابلسر هستم, اومدم تهران خونه داییم و استبالشون که پس از مدت مدیدی میخواستن از آمریکا بیان وطن:) انگیزه اصلیم اما پسر تهرونی بود! چون دخترها که توضیح دادم وضعشونو , اومده بودم دو سه تا دوست تهرونی پیدا کنم! با من دوست میشی؟

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم, راستش یک درصدی که گفتم وجود خارجی ندارند:biggrin: فقط واسه جلوگیری از بحث و جنجال نوشتم 1% خوشگلند:D

من که گفتم از بابلسر هستم, اومدم تهران خونه داییم و استبالشون که پس از مدت مدیدی میخواستن از آمریکا بیان وطن:) انگیزه اصلیم اما پسر تهرونی بود! چون دخترها که توضیح دادم وضعشونو , اومده بودم دو سه تا دوست تهرونی پیدا کنم! با من دوست میشی؟

ولی مازنی ها دماغشون مورد داره ها:D
ما که اینجا با همه رفیقیم

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
IMDB wrote:

ولی مازنی ها دماغشون مورد داره ها:D
ما که اینجا با همه رفیقیم

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
این نازی ابادی داده گل منو گوسفند خورده :crying2::crying2:
من عوضش از اینا میدم بهت:D:) تقلید کردم:smile:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تاپیک بسیار عالی میشد اگه آسیب شناسی این شهر توسط دوستان انجام میشد. اما حیف که این تاپیک هم مثه اکثر تاپیکهای خوب اسپم باران شد و گپ و گفتگو های اون شکلی کار تاپیک رو ساخت . حیف
ایکاش دوستان عزیزی که عاشق گفتگو های دخترانه و پسرانه اینجوری هستند این کار را از طریق پیامهای خصوصی و عمومیشون انجام بدهند که این تاپیک هم نابود نشه.
موضوع بسیار عالی و اکثر دوستان شرکت کننده اونو تبدیل به بازار دوست یابی و موارد مشابه کردند. حالا ممکنه بدتون بیاد ولی یه نیگاه به رفتارتون بندازین و منطقی باشین ناراحت نمیشین.

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیک بسیار عالی میشد اگه آسیب شناسی این شهر توسط دوستان انجام میشد. اما حیف که این تاپیک هم مثه اکثر تاپیکهای خوب اسپم باران شد و گپ و گفتگو های اون شکلی کار تاپیک رو ساخت . حیف
ایکاش دوستان عزیزی که عاشق گفتگو های دخترانه و پسرانه اینجوری هستند این کار را از طریق پیامهای خصوصی و عمومیشون انجام بدهند که این تاپیک هم نابود نشه.
موضوع بسیار عالی و اکثر دوستان شرکت کننده اونو تبدیل به بازار دوست یابی و موارد مشابه کردند. حالا ممکنه بدتون بیاد ولی یه نیگاه به رفتارتون بندازین و منطقی باشین ناراحت نمیشین.

حق با توه آقا من دیگه ادامه نمیدم! همش تقصیره آی ام دی بی هست:( هی منو اغفال میکنه

• Like
واکنش ها: ayja

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز

حالا شما حرفی صحبتی در خصوص تاپیک دارید بفرمایید. من گوش میدم

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
I:

نه اخه به گیلانیا میگی میگن مازنیا دماغشون مورد داره به مازنیا میگی میگن گیلانیا...پس ظاهرا مشکل برطرف شده

اسیب شناسی؟
1-برادر من دلیلش که واضح و مبرهنه، تمرکز امکانات، مهاجرت بی رویه به علت کمبود امکانات در شهرستان.. اینارو که 100 بار تو اخبار میگن و هر روزم روش بحث میکنن، دیگه تکرار مکررات چه سودی داره
2- اگه میگفتی راهکار باز جایه تامل داشت؟ که اونم به لطف دولت کریمه احرایی شده و هر 10 سال 3000 نفر از تهران خارج میشن (البته از اونور 30000 نفر وارد میشن)

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قبلآ یکی دو نفر بودند که مدام اسپم میکردند خوشبختانه دیگه نیستند و رفتن نو اندیشان.
حالا این جدیده اومده و تو همه تاپیکها اسپم میکنه و نمیذاره موضوعات عالی و خوب بشکل علمی و تحقیقی جلو بره.
اگه این خانم و یکی دو تا بقیه هم لطف بکنند میشه این ارزش رو به این تالار داد که انسان وقتش رو اینجا بذاره و راضی هم باشه.
البته اسپم هم خوبه ولی نه تو تاپیکهای جدی .

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اخه به گیلانیا میگی میگن مازنیا دماغشون مورد داره به مازنیا میگی میگن گیلانیا...پس ظاهرا مشکل برطرف شده

اسیب شناسی؟
1-برادر من دلیلش که واضح و مبرهنه، تمرکز امکانات، مهاجرت بی رویه به علت کمبود امکانات در شهرستان.. اینارو که 100 بار تو اخبار میگن و هر روزم روش بحث میکنن، دیگه تکرار مکررات چه سودی داره
2- اگه میگفتی راهکار باز جایه تامل داشت؟ که اونم به لطف دولت کریمه احرایی شده و هر 10 سال 3000 نفر از تهران خارج میشن (البته از اونور 30000 نفر وارد میشن)

به نظرم تنها راهکار همون زلزله هست یا بمب اتم, آخه واقعا نمیشه این شهر رو درست کرد. میدونین چه هزینه ای داره؟

masoumeh_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبلآ یکی دو نفر بودند که مدام اسپم میکردند خوشبختانه دیگه نیستند و رفتن نو اندیشان.
حالا این جدیده اومده و تو همه تاپیکها اسپم میکنه و نمیذاره موضوعات عالی و خوب بشکل علمی و تحقیقی جلو بره.
اگه این خانم و یکی دو تا بقیه هم لطف بکنند میشه این ارزش رو به این تالار داد که انسان وقتش رو اینجا بذاره و راضی هم باشه.

من متنبه شدم شما بفرمایید بحثتونو بکنید .

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز

دم شما گرم الان این چن نفر شامل منم میشه دیگه:D
خب الان مشکل سر چیه؟ این تاپیک یا این سایت...
در این تاپیک در مورد چی میخواین بحث کنین؟ بگین شاید من متوجه نشدم...
بحث در مورد اسیب شناسی شهر تهران بحثی بی مورده، حالا اگه شما اصرار دارین که بحث بشه منم هستم... ولی بحث در مورد علت معلولی که واضح و مبرهن چه فایده ای داره جز اتلاف وقت؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از اینکه با احترام اون نظر منو بهش توجه داشتید ممنونم. راستش میخواستم بر خلاف عادت از خوبیها و زیبائیها و مردمان با فرهنگ و از همه جنبه های خوب این شهر هم گفته بشه. این شهر یکی از بهترین شهر های ایران از نظر غنای فکری , تجاری , فرهنگ و هنر هست که من همه این موارد را در مدتی که اونجا بودم دقیقآ حس کردم و امیدوارم دوستان عزیز , بدون تعصب به این موارد هم اشاره بکنند تا حق این تاپیک ادا بشه. ممنونم که به من لطف دارید.
این پیام هم از معصومه خانم عزیز بود که از ایشان هم تشکر میکنم.
فکر کنم باید رو انتخاب کلماتتون برای صحبت کمی کار کنید . و اینم بدونید بقیه میتونن مدل شما حرف بزنن و جواب بدن ، ولی بعضی معذورات و ادب این اجازه رو نمیده .
گفتم که فکر نکیند خیلی ادم محقی هستین .