تمرین گروهی اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shima 70

عضو جدید
والا من دوست دارم حس خوندن این فرم فضا نظم پیدا کنم بعد چند سال اصلا یک معنی دیگه داره جملاتش برام ،اصلا نمی تونم یکی جفتم باشه و بخونمش،راستی این کتاب اقلیم صدیق کدومه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
" بوم و اقلیم ایران به زبان تصویر" برا من واقعا کتاب خوبی بوده

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب کره استفاده کن یا حداقل یه بخشیش چون با شبیه سازی که انجام میدن ستاره هارو نشون میدن تو محیط که به نظرم کره که خودش نماد آسمانم هس بهترین فرمه............

توی حجم هایی که زدم یک قسمتی کره هستش بیشتر منحنی زدم توی یان یکار ولی نمی خواستم کاملا فرمال شه ،اخه این دوست داداشم دارم براش اتود میزنم کاردانیه ، روی سازهاش داشتم فک می کردم که یک قسمتی اش را ژودزیک بزنم گفتم اینها کلا خنگ هستن جلو استاد قاطی میکنن چی بگن و دلیل هر کدوم توضیح بدن ،یعنی با سازه اش هم میشه بازی کرد و پشتش فکر هم باشه ولی این چه جور حالی این کنم نمی دونم،ظاهرا استادش از این هاست که فلسفه هم دوست داره با دلیل ،میخوام یک روز باهاش برم سر کلاس ببینمش از استاد خوشم اومده گفته هر سه جلسه 1موضوع میده برن کار کنن

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیر سرم اومدم به اندازه A3 بکشم شد 50*70 کم کم رکورد بزرگترین پرسپکتیو میزنم.مثلا دومی تکمیل شدهاولیه اما بیشتر خرابکاری به نظر میاد:whistle:مشاهده پیوست 202002مشاهده پیوست 202004

بابا پرسپکتیو تیو ا3به اندازه اچار باید باشه یعنی اصل موضوع آ4باشه که جا برا اسمون این حرفا هم داشته باشه ،مهندس حس میکنم ساختمونت الان سقوط میکنه
نگران نباش من هم برا داداشم که دارم میکشم امشب حس کردم مکعب ها هم و پرسپکتیو هام دارن میشن غول

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
" بوم و اقلیم ایران به زبان تصویر" برا من واقعا کتاب خوبی بوده

ندیدمش ،اگه خوبه که بخون من ندارمش،هنر کنم همون مفاهیم پایه و فرم فضا نظم بخونم اون اقلیم و بوم پیش کشم

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها این کتاب مفاهیم پایه خوبه بگیرمش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعد اونایی که کلاس میرن کلاساشون چن ساعتس؟

Ay La

عضو جدید
بابا پرسپکتیو تیو ا3به اندازه اچار باید باشه یعنی اصل موضوع آ4باشه که جا برا اسمون این حرفا هم داشته باشه ،مهندس حس میکنم ساختمونت الان سقوط میکنه
نگران نباش من هم برا داداشم که دارم میکشم امشب حس کردم مکعب ها هم و پرسپکتیو هام دارن میشن غول

سلام
من اتفاقی اینجا گذرم افتاد داشتم میخوندم اینا رو آدم میاد اینجا دلش میخواد ارشد شرکت کنه:biggrin:
من ترمای اول دانشگاه سرکلاس مهدینژاد بودم واسه بیان و اینا(دوستم کلاس داشت باهاش منم میبرد باخودش:biggrin:)
ایشون میگفت خود پرسپکتیو باید دوسایز کوچیکتر از شیت باشه اگه کار 50*70 ئه خود پرسپکتیو(حجم اصلی) باید آ4 باشه با پیش و پس زمینه بشه آ3
البته نظر ایشون بود من فقط نقل قول کردم
حرف شما شاید صحیح باشه :)

mitra2470

عضو جدید
ممنونم ، استادتون کیه؟
خانم ساناز حائری
از استادای شیرازه.فک نکنم برای شما آشنا باشه البته.ولی خب کارش خیلی خوبه .یعنی ازش پرسیدیم این کتابه چطوره!چجوری کار کنیم؟اونم گفت فقط حجماش و نیازی به متنش نیس

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من اتفاقی اینجا گذرم افتاد داشتم میخوندم اینا رو آدم میاد اینجا دلش میخواد ارشد شرکت کنه:biggrin:
من ترمای اول دانشگاه سرکلاس مهدینژاد بودم واسه بیان و اینا(دوستم کلاس داشت باهاش منم میبرد باخودش:biggrin:)
ایشون میگفت خود پرسپکتیو باید دوسایز کوچیکتر از شیت باشه اگه کار 50*70 ئه خود پرسپکتیو(حجم اصلی) باید آ4 باشه با پیش و پس زمینه بشه آ3
البته نظر ایشون بود من فقط نقل قول کردم
حرف شما شاید صحیح باشه :)
دوستتون رجایی می خونه؟؟؟ من شهید رجایی هستم!!! مهدی نژاد خیلی خندس!!! باش مرمت داشتم!!!

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها این کتاب مفاهیم پایه خوبه بگیرمش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعد اونایی که کلاس میرن کلاساشون چن ساعتس؟

از اینکه باید بگیری که باید بگیری و بخونی ،کتابش فوق العاده است ولی باید درست ازش استفاده کنی همه چیز توش هست ولی باید بتونی ازش استفاده کنی مثلا من قبلا روش استفاده ازش بلد نبودم اون طوری که شایسته اش بود ،به قول دوستم ادم نمی دونهچطور ازش استفاده کنه ولی الان باهاش راحتترم میفهم چی میگه و باید چی را کجا استفاده کرد،بخونش ضرر نمی کنی

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانم ساناز حائری
از استادای شیرازه.فک نکنم برای شما آشنا باشه البته.ولی خب کارش خیلی خوبه .یعنی ازش پرسیدیم این کتابه چطوره!چجوری کار کنیم؟اونم گفت فقط حجماش و نیازی به متنش نیس

خدایش زدن حجم هاش خیلی کمک میکنه ،البته به من که این طور بوده هر بار میخوام بزارمش کنار برم سراغ کشیدن از یک چیز دیگه پشیمون میشم و میگم نه حیفه،من که یک خط نمی تونستم به کارم اضافه کنم الان حجمی که میکشم را بهش راحت خط اضافه میکنم به نظرم کشیدن حجم هاش ترس ادم کم میکنه،البته این نظر منه

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از اینکه باید بگیری که باید بگیری و بخونی ،کتابش فوق العاده است ولی باید درست ازش استفاده کنی همه چیز توش هست ولی باید بتونی ازش استفاده کنی مثلا من قبلا روش استفاده ازش بلد نبودم اون طوری که شایسته اش بود ،به قول دوستم ادم نمی دونهچطور ازش استفاده کنه ولی الان باهاش راحتترم میفهم چی میگه و باید چی را کجا استفاده کرد،بخونش ضرر نمی کنی
مرسی عذرا جان حالا کمک میکنی بگی چه جوری ازش استفاده کنم
بچه ها تو یه پرسپکتیو چند ضخامت خط باید داشته باشیم و کجاها چه ضخامتی استفاده کنیم؟؟؟؟

Ay La

عضو جدید
دوستتون رجایی می خونه؟؟؟ من شهید رجایی هستم!!! مهدی نژاد خیلی خندس!!! باش مرمت داشتم!!!
نه
آره انصافا یادمه هرکی میگفت چرا اینجوری کردین زل میزد تو چشاش میگفت دووس دارم :biggrin::biggrin: من راندوهای اکولینش رو خیلی دوس داشتم به خصوص اگه کار مسجد و اینا میزد
فک کنم اون موقع مدیر گروه معماری رجایی بود یا نمیدونم چی چی کل کلاسش خاطره بود:D

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی عذرا جان حالا کمک میکنی بگی چه جوری ازش استفاده کنم
بچه ها تو یه پرسپکتیو چند ضخامت خط باید داشته باشیم و کجاها چه ضخامتی استفاده کنیم؟؟؟؟

والا نمیدونم برات چطوری توضیح بدم که متوجه شی کتاب ببینی احتمالا بتونی ازش استفاده کنی ،یک سری دیاگرام هستش که کلی نکته های خوب داره ،یک سری هم شکل و تصویر های ریز داره که هر کدوم کلی حرف داره برا گفتن کلا اگه بیان گرفیکی کارت ضعیف باشه خیلی کمک میکنه مثلا ببین تو میدونی که تو موزه نور باید چه جور باید به اثار بتابه یا توی یک نمایشگاه چه سیرکولاسیونی ولی نمی تونی به گرافیک ساده وخوانا نشون بدی می تونی توی این کتاب پیدا کنی ،این که من گفتم شاید ابتدایی ترین استفاده از این کتابه ،بایدکتابش ببینی
واسه پرسپکتیو کشیدن کلا3تا ضخامت میگن خوب هستش ببین مثلا من هاشورا را با ضخامت نازک و کل ککار متوسط و یک جاهایی هم ضخامت کلف را استفاده میکنم مث خط طمین هست توی مقطع اون کلفت ترین ضخامت خوبه براش کلا ،سعی کن کارای مختلفی را ببینی کم کم دستت میاد من هم از ترم های اول عشقی کار میکردم با چند ضخامت ولی الان باید اصولی استفاده کرد تنها راهش هم نگاه کردن کار اساتید مختلفه:smile:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه
آره انصافا یادمه هرکی میگفت چرا اینجوری کردین زل میزد تو چشاش میگفت دووس دارم :biggrin::biggrin: من راندوهای اکولینش رو خیلی دوس داشتم به خصوص اگه کار مسجد و اینا میزد
فک کنم اون موقع مدیر گروه معماری رجایی بود یا نمیدونم چی چی کل کلاسش خاطره بود:D
هنوزم رئیس دانشکده هس!!! درباره توالت خونه خواهرش توضیح میداد، انگار هر سال 13 بدر میرن اونجا!!! من سردرد میگرفتم از خنده!!! کلاس مرمتشو من هیچ کاری جز خنده نکردم!!!! ولی دستش انصافا قویه اینم نمونه کارش (اصا ی سبک خاصی داره) aaaa.jpg079.jpg

Sombrero

عضو جدید
28022014473.jpgسلام بچه ها.این کارو چون مستقیم با راپید کشیدم بیش از حد معمول زمان برد حدودا25 مین چون میترسیدم خراب کنم.
اما دومی رو اول با مداد کشیدم بعد دسن کردم بیشتر از یک ساعت طول کشید!!!!!!!!!!!!28022014474.jpg

آخرین ویرایش:

Sombrero

عضو جدید
اینم عکس جد بزرگوارمه فک کنم دوران کریم خان زند میزیست منم برا درس روستا پرتره اشو کشیدم البته از رو تحقیقات میدانی یکی از بچه ها برگشت بم گفت آلِن دِلونو کشیدی:biggrin:03032014496.jpg

payman.shsh

عضو جدید
هنوزم رئیس دانشکده هس!!! درباره توالت خونه خواهرش توضیح میداد، انگار هر سال 13 بدر میرن اونجا!!! من سردرد میگرفتم از خنده!!! کلاس مرمتشو من هیچ کاری جز خنده نکردم!!!! ولی دستش انصافا قویه اینم نمونه کارش (اصا ی سبک خاصی داره) مشاهده پیوست 202036مشاهده پیوست 202038
من چن تا از فیلماشو دیدم ولی انصافا کارایی که از نسیم گزاشتی یه چیز دیگه اس

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا