تمرین گروهی اسکیس 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

miss mim

عضو جدید

امشب حسش بود یه دوتا پرسپکتیو کار کردم

به نظر میاد بقیه دوستان اصلن حس ندارن که کارهاشون رو نمی ذارن

مشاهده پیوست 142015 مشاهده پیوست 142016
1-کاراتون عالیه... 2-اگه ایده مال خودتون باشه،بنظرم ذهن خلاقی دارید.
3-اینارو با خطکش کشیدین یا دست؟من اصلا نمیتونم با دست دقیق بکشم !!:(

mahboooobeh

عضو جدید
امشب حسش بود یه دوتا پرسپکتیو کار کردم

به نظر میاد بقیه دوستان اصلن حس ندارن که کارهاشون رو نمی ذارن

مشاهده پیوست 142015 مشاهده پیوست 142016

;)
بچه ها کاراتون رو بذارین دیگه:w43:...من امروز کارنکردم...خخخخخخخخ
1-کاراتون عالیه... 2-اگه ایده مال خودتون باشه،بنظرم ذهن خلاقی دارید.
3-اینارو با خطکش کشیدین یا دست؟من اصلا نمیتونم با دست دقیق بکشم !!:(
ممنون
ایدش از رو کتابه و با یکم تغییر،مثلا این Photo078.jpgاصلش اینه Photo079.jpg من شیبدارش کردم...نه بابا با خط کش که خیلی تابلوهه که،مگه با خط کشم میشه دسن کرد!!!!!!!!!کتاب چگونه معمارانه طراحی کنیم 2 از این جور پر و خالی کردن احجام زیاد داره......اگه وقت شد عکس میگیرم براتون میذارم;)

راستی شقاقی تو عید هم کلاساش ادامه داره؟؟؟

آخرین ویرایش:

erisss

عضو جدید
سلام عيد همگي مبارك ...ايشالا يكي از بهترين سالهاي عمرتون باشه

تمريناي جديد شقاقيو ديگه نميزارن بچه ها؟ نكنه تعطيل كردين تا بعد عيد!؟

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عيد همگي مبارك ...ايشالا يكي از بهترين سالهاي عمرتون باشه

تمريناي جديد شقاقيو ديگه نميزارن بچه ها؟ نكنه تعطيل كردين تا بعد عيد!؟
شقاقی هم تعطیل کرده کلاسشو تا بعد عید دیگه شما اون تکالیف دو جلسه اول رو برسی تو عید تموم کنی بسیار هنر کردی

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
عید همگی مبارک باشه ایشالا که سال خوبی رو داشته باشید توام با موفقیت مخصوصا در عرصه کنکور

اینم عکس اتاق منه که آمادش کردم واسه اسکیس در ایام عید هم میخوام کار کنم کارامو به مرور میذارم
http://upload.tehran98.com/img1/7fy93lalbmdmv4hw2db.gif
1.jpg

orkide69

عضو جدید
عید همگی مبارک باشه ایشالا که سال خوبی رو داشته باشید توام با موفقیت مخصوصا در عرصه کنکور

اینم عکس اتاق منه که آمادش کردم واسه اسکیس در ایام عید هم میخوام کار کنم کارامو به مرور میذارم
مشاهده پیوست 142473

منم عيد رو به همه بروبچ بامرام باشگاه تبريك ميگم و از ته دل اميدوارم هممون به اون چيزي كه دلمون ميخواد برسيم
آقا نيما خوشبحالتون عجب اتاق تميزي دارينا .من نميدونم چرا عمر مرتب بودن اتاقم فقط يك روزه .در ضمن هنري عكس گرفتينا! منم دلم ميخواد اتاقم پنجره داشته باشه:razz:

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم عيد رو به همه بروبچ بامرام باشگاه تبريك ميگم و از ته دل اميدوارم هممون به اون چيزي كه دلمون ميخواد برسيم
آقا نيما خوشبحالتون عجب اتاق تميزي دارينا .من نميدونم چرا عمر مرتب بودن اتاقم فقط يك روزه .در ضمن هنري عكس گرفتينا! منم دلم ميخواد اتاقم پنجره داشته باشه:razz:
به پای اون عکس آواتار شما که نمیرسه خونه شما که بهتره حوض و درخت داره ماله ما هیچ کدومو نداره:cry:

عکس های هنری تر هم گذاشتیم تو این تایپیک سر بزنید
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...و-نــــــــو?p=6120177&viewfull=1#post6120177

آخرین ویرایش:

orkide69

عضو جدید

وااااااااااااااااااااااااااااااا
الان به نظرتون اين خونه ماست؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:biggrin: بابا بيخييييييييييييييييييييييييييييييال
ولي من به اندازه خونمون دوستش دارم شايدم يه كم بيشتر

soh-rab

عضو جدید

مشاهده پیوست 142473

قبول نیست شما امکانات و اتاق خوبی داری

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز

این امکانات خونه خودمونه بعد عید باید پاشم برم تهران خوابگاه اونجا که از این امکاناتا ندارم یه تخته شاسی A3 نهایت امکانات من اونجاست :)

draz

عضو جدید
سلام
شاید دیگه نتونم به این تایپ سر بزنم
اما تجربه ای که این همه سال بدست اوردم رو میگم توی اکثر کلاسای کنکوری همینچیزایی که اینجا دوستمان اموزش میدن ،اموزش میدن اما با یه تفاوت یکی اینکه بعضی ازدوستان نمیدونا" که مداد رو چطور دست بگیرن وخط بکشن در ثانی در پایان دوره چه در کلاس های بیرون وچه در اینجانحوی ساخت ایده رو نمگن ینی اینکه اسکیسی امروز میدن با دیروز فرق داره یه نکته بگم اگه میخوان دانشگاه خوبی قبول بشیدعلاوه بر اینکه باید این اموزش ها رو بدونی باید با ایده های نو وابتکاری سر جلسه بزنی ،سرعت حضموحلاجی داشته باشید،زمان بندی ،باید برای سر کنکور یه غذای حاضری اماده کنیدنه اینکه وقتی رفتی سر جلسه شروع به پختن کنید،...
واینکه خودتونو حقیر نشمورید شما بهترین کسی هستید که در زمینید
بقیه نکاتم میزارم خودتون تجربه کنید ایشالا که بتونید بهترین برای خودتون وجامعه باشید

آخرین ویرایش:

soh-rab

عضو جدید
این امکانات خونه خودمونه بعد عید باید پاشم برم تهران خوابگاه اونجا که از این امکاناتا ندارم یه تخته شاسی A3 نهایت امکانات من اونجاست :)

من هم توی حونه خودمون هستم دوستان خوابگاه خوب تهران رو از کجا می شه شناسایی کرد و آدرسش رو پیدا کرد و اگه جایی بریم که بچه های معماری باشن خیلی بهتره شما جایی رو سراغ دارین؟؟؟

ایکاروس

عضو جدید
بچه ها من یه سوال داشتم ..این تمرینایی که شما گذاشتین برا بچه های طراحی شهری هم مفیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم توی حونه خودمون هستم دوستان خوابگاه خوب تهران رو از کجا می شه شناسایی کرد و آدرسش رو پیدا کرد و اگه جایی بریم که بچه های معماری باشن خیلی بهتره شما جایی رو سراغ دارین؟؟؟
شما برا چی دنبال خوابگاهی؟ هیچ جا خونه خود آدم نمیشه ها این خوابگاهیم که من هستم با بچه های ارشد برق هم اتاقم !
بچه ها من یه سوال داشتم ..این تمرینایی که شما گذاشتین برا بچه های طراحی شهری هم مفیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این تمرینا بیشتر رو خط کشیدنو قوی کردنه دسته تا حالا واسه طراحی شهری تو مراحل اولیه مفیده ولی خوب اسکیس طراحی شهری بعد از اینکه دستت قوی شد نیاز به یه سری اطلاعات جنبی دیگه داره که اونا رو باید جدا تمرین کنی

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اگه اينطوريه من 2تا ميز دارم كه هيچكدومشون ميز نقشه كشي نيس:biggrin:
خوبه برو حتما

اگه دوستي داري كه تهرانه حتما از فرصت استفاده كن اگرم ميتوني هزينه كني كه عاليه،اسكيس با دست خالي ممكن نيس

من شهرستانم بعد از اینکه نتایج اومد می خوام بیام تهران
برو حتما

\

چه کاریه اخه بیایی تهران چه خبره مگه ؟من این ترم کلاس دارم دانشگاه وگرنه عمرا میرفتم اون تهران آلوده !
بزا بياد حداقاژل مطمئنه كه داره كار درستي ميكنه

راستي نيما خان ميز نقشه كشيتو برگردون مگه نور سمت طراحي نبايد از سمت چپ بياد
تو كه سراسر نورتنيش كردي
يا خاستي تو عكس ناز در بياد؟هان مهندس؟

erisss

عضو جدید
شقاقی هم تعطیل کرده کلاسشو تا بعد عید دیگه شما اون تکالیف دو جلسه اول رو برسی تو عید تموم کنی بسیار هنر کردی

مرسي دوست عزيز ولي شقاقي قبل عيد يه جلسه كلاس داشت كه تمرينم داد براي عيد ،فكر نميكنم بعد عيد كه شقاقي دوباره ميخواد تمرين جديد بده كسي برسه تمريناي عيدشو انجام بده چون ديگه وقت كم مياد بعد عيد

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
مرسي دوست عزيز ولي شقاقي قبل عيد يه جلسه كلاس داشت كه تمرينم داد براي عيد ،فكر نميكنم بعد عيد كه شقاقي دوباره ميخواد تمرين جديد بده كسي برسه تمريناي عيدشو انجام بده چون ديگه وقت كم مياد بعد عيد
خوب شما اگه ميتوني تمريناشو بزار اينجا

mahboooobeh

عضو جدید
اره بچه ها هرکی این تمرینهای عید شقاقی رو داره لطفا بذارتشون:w17:

راستی عیدتون هم مبارک....امیدوارم امسال سال خوبی براتون باشه(از نتایج اولیه و اسکیس و نتایج نهایی و قبولی و دانشگاه تهران و .....):w23:

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه اينطوريه من 2تا ميز دارم كه هيچكدومشون ميز نقشه كشي نيس:biggrin:

خوبه برو حتما

اگه دوستي داري كه تهرانه حتما از فرصت استفاده كن اگرم ميتوني هزينه كني كه عاليه،اسكيس با دست خالي ممكن نيس

برو حتما

بزا بياد حداقاژل مطمئنه كه داره كار درستي ميكنه

راستي نيما خان ميز نقشه كشيتو برگردون مگه نور سمت طراحي نبايد از سمت چپ بياد
تو كه سراسر نورتنيش كردي
يا خاستي تو عكس ناز در بياد؟هان مهندس؟

نه اگه واسه ورکشاپ میخواد بیاد میگم بیا جواسم نبود ورکشاپ شقاقی هم خودم احتمالا باشم
آره اون که درسته نور طراحی باید از سمت چپ باشه ما روز اول بود اینو افتتاح کردیم حواسمون به این چیزا نبود ممنون از تذکرت;)

hossein00104

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

مشاهده پیوست 142473
درود دوست آرشیتکت ایشالا که تو کارت موفق باشی، اگه صندیله چرخ دار و پشتی دار میبود عالی میشد ، راستی اون شئی که گوشه پایین سمت چپ میز گذاشتی چیه به پالت آبرنگ که نمیخوره نکنه زیر سیگاریه؟؟؟:surprised:

tehrangharb

عضو جدید
درود دوست آرشیتکت ایشالا که تو کارت موفق باشی، اگه صندیله چرخ دار و پشتی دار میبود عالی میشد ، راستی اون شئی که گوشه پایین سمت چپ میز گذاشتی چیه به پالت آبرنگ که نمیخوره نکنه زیر سیگاریه؟؟؟:surprised:

چسب کاغذی

gzaarch01

عضو جدید
سلام...من تازه واردم
تا الآن هیچ کاری نکردم
یه جورایی استرسم زیاد دارم
احساس میکنم انقد عقبم که شاید نشه جبران کنم
به نظزتون تو عید میتونم خودمو به شماها برسونم؟
اون تاپیکی که تمرینای آقای شقاقی بود توش به ترتیب،بعد عید ادامه پیدا میکنه دیگه؟
یه کمم راهنماییم کنین...چیکار کنم که خیلی عقب نباشم
قول میدم از فردا شروع کنم

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
سلام...من تازه واردم
تا الآن هیچ کاری نکردم
یه جورایی استرسم زیاد دارم
احساس میکنم انقد عقبم که شاید نشه جبران کنم
به نظزتون تو عید میتونم خودمو به شماها برسونم؟
اون تاپیکی که تمرینای آقای شقاقی بود توش به ترتیب،بعد عید ادامه پیدا میکنه دیگه؟
یه کمم راهنماییم کنین...چیکار کنم که خیلی عقب نباشم
قول میدم از فردا شروع کنم
شروع كن
ميرسي

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
صندلی چرخ دار و پشتی دار هم دارم ولی این صندلی آتلیه ای تره ;)
نه بابا زیر سیگاری کجا بود داداش چسب کاغذیه رفتم مخصوص خریدم واسه اینکه کاغذا رو اون میز شیبدار آروم و قرار داشته باشن:D

joyaye nam

کاربر فعال
صندلی چرخ دار و پشتی دار هم دارم ولی این صندلی آتلیه ای تره ;)
نه بابا زیر سیگاری کجا بود داداش چسب کاغذیه رفتم مخصوص خریدم واسه اینکه کاغذا رو اون میز شیبدار آروم و قرار داشته باشن:D
عاقا ما توی روزنامه خط میکشیم اونم پشت و رو توی چه وضی ! اون وقت شما دم از صندلی چرخ دار و پشتیو چسب کاغذی میزنی!!!:D

hossein00104

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عاقا ما توی روزنامه خط میکشیم اونم پشت و رو توی چه وضی ! اون وقت شما دم از صندلی چرخ دار و پشتیو چسب کاغذی میزنی!!!:D
دکی چقد پیشرفته ، بهرحال ایده بدی نیس به اطلاعات عمومیتم اضافه میشه ، کار کاغذ پوستی رو انجام میده ، اگه صندلی چرخ داره با پشتی چیز بدی بود که بچه های برنامه نود به این خوبی ازش بهره نمیجستن ، ما تو آتیله مون از هردتاش داریم ، رو این ثابتاش واقعا عذابه بشینی... انژی آدم تخلیه نمیشه...;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.