تمرین گروهی آزمون طراحی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

دناسا

عضو جدید
دوستان خوبم من دیگه تا بعد امتحان نمیام اینجا برا همین خاستم از همگی تشکر کنم و برای همه آرزوی قبولی بکنم تو آزمون فردا و ایشالا خدا فردا به برکت نیمه شعبان دل هممونو شاد کنه و تو مراحل بالاتر دوباره دور هم جمع شیم و به هم کمک کنیم تا مهندسای بهتر و بهتری باشیم.

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستان خوبم من دیگه تا بعد امتحان نمیام اینجا برا همین خاستم از همگی تشکر کنم و برای همه آرزوی قبولی بکنم تو آزمون فردا و ایشالا خدا فردا به برکت نیمه شعبان دل هممونو شاد کنه و تو مراحل بالاتر دوباره دور هم جمع شیم و به هم کمک کنیم تا مهندسای بهتر و بهتری باشیم.

فداااااااااااای شما، ایشالا قبولی دوست من

holooooooo

کاربر ممتاز
مرسی عزیز بابت کمک فرض کن زیرزمین گفتن اتاق سرایداری خب و اجازه داری تا 1.2 همگف رو بیاری بالا حالا میخوای نور براش تامین کنی میتونیم 1.2 رو بیایم بالا بعد نور رو با پنجره رو به حیاط به ارتفاع 0.8 تامین کنی یا روش دیگه ای داره؟

ببین اگه همکف 120 تا بالا باشه که میتونی از همونجا تامین نور کنی اگه کدش صفر صفر باشه باشد گودال باغچچه بدی
ص 58 مبحث 4 الزامات فضای اقامت در زیرزمین

هلوجان خیلی امسال کمکم کردی ممنونم ازت به امید قبولی هممون

واقعا؟!! کاری نکردم فقط یادمه راجب شابلونت یه نظره کوچولو دادم...
حالا تو میگی خیلی باشه بهتر اون قسمت دعاشو برام انجام بده :D
ببببببببدجور احتیاج دارم....

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
خوبیـــــن؟
برای طراحی نظام چیا باید ببریم؟

سائ

عضو جدید
نفهمیدم چی گفتی!! یعنی مثله اسفند 91؟! خب آره دیگه میشه تو حیاط رمپ داد اومد تو زیرزمین، ولی مثله پارسال باشه که زمین جنوبیه و یه دسترسی از معبر داره باید از همون بر زمین بیای داخل
نه هلو جان.پارکینگ توی همکفه.وقتی از جنوب ماشین میاد میتونه بیاد انتهای سمت شمالیم پارک کنه و از تو حیاط دور بگیره؟؟/

bahar-spring

کاربر بیش فعال
دوستان و همراهان عزیز ، من یه پیشنهاد دارم :
بیایم همه مون فردا صبح ساعت 7 ( قبل از آزمون ) سوره حمد ( همه بلدن ) بخونیم و انرژی مثبت به همه کائنات بدیم تا با امید خدا و یادش امتحان واسه هممون آسون باشه و قبول شیم...:gol::gol::gol:
پیشنهادت خیلی قشنگ بود:w27:
انشالله بتونیم بخوبی از پس این امتحان بربیاییم

arefe-rad

عضو جدید
تو کارت نوشته 8و30، ولی حتما مثل امروز نیم ساعت دیرتر شروع میشه!!!!

پارسالم 9 شروع شد. اما حتما زود برید حوزه که جاوتونو بررسی کنید خوبه بده که اگه بده همون لحظه یه زیرانداز بندازین پایین رو تخته کار کنین. نذارین لحظه آخر که استرسی بشین

holooooooo

کاربر ممتاز
پارسالم 9 شروع شد. اما حتما زود برید حوزه که جاوتونو بررسی کنید خوبه بده که اگه بده همون لحظه یه زیرانداز بندازین پایین رو تخته کار کنین. نذارین لحظه آخر که استرسی بشین

میبینم که ماشالا همه پیشکسوتن :)
فکر کردم فقط منم :redface:

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز فردا ایشالله که همگی بتونیم از پس سوال طراحی براییم و بخوبی پلانشو حل کنیم مخصوصا پارکینگ / دوستان راستی یادتون نره حتما حتما از کارتون عک بندازین تا بعد ازمون بتونیم کار همو نقد کنیم و ببینیم احتمالا هر کسی چه نمره ای میگیره بعدش با نتیجه مقایسه میکنیم اینجوری خیلی خوبه تازه ایشالله بعد قبولیمون یه منبع خوب میشه واسه کسایی که میخوان تازه امتحان بدن یا قبول نمیشن !!

holooooooo

کاربر ممتاز
آکس تا آکس پارکینگ واسه ۳ تا ماشین ۷ یا ۷.۵ ؟؟؟؟

بنده هنوز اینو موندم!!!
والا مبحث نوشته 5 به اضافه ی 2.5 میشه 7.5 ولی بعضیا میگن از بر ستون تا ستون 6.5 باشه و آکس تا آکسم 7 کافیه!
من اگه لازم شد 7.5 میگیرم و اسکلتممم بتنی! چون با آکس 7.5 فلزی نمیشه

holooooooo

کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز فردا ایشالله که همگی بتونیم از پس سوال طراحی براییم و بخوبی پلانشو حل کنیم مخصوصا پارکینگ / دوستان راستی یادتون نره حتما حتما از کارتون عک بندازین تا بعد ازمون بتونیم کار همو نقد کنیم و ببینیم احتمالا هر کسی چه نمره ای میگیره بعدش با نتیجه مقایسه میکنیم اینجوری خیلی خوبه تازه ایشالله بعد قبولیمون یه منبع خوب میشه واسه کسایی که میخوان تازه امتحان بدن یا قبول نمیشن !!
فک کن من بتونم گوشی ببرم، همون لحظه اول دستو پامو گم میکنم!!

holooooooo

کاربر ممتاز
آخرم یکی درستو حسابی رمپ معلولو به من نگفت :(

hamedzjg

عضو جدید
من الان فقط یه پرینت از مبلمان دارم..اگه میشه راهنمایی کنید چه کار کنم..چجوری از این پرینت استفاده کنم..مرسی مرسی مرسییی

وضعیت
موضوع بسته شده است.