تمرین گروهی آزمون طراحی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bahar-spring

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها
اونایی که امروز امتحان نظارت داشتن سر جلسه چیزی درمورد موضوع طراحی نگفتن؟! :cool::lol::w02:

arefe-rad

عضو جدید
دوستان عزیز :
ابعاد پنجره ها رو باید نشست حساب کرد؟(1/7 مساحت یا 1/8 مساحت) میشه از جدول مبحث 4 پارسال ابعاد رو انتخاب کرد؟:w20:

arefe-rad

عضو جدید
عارفه عزیز ، هلو جان و بقیه دوستان ، کجایییییییننننن؟ چطور بود امتحان؟؟:smile:

somaye l

عضو جدید
سلام بچه هایی که نظارت دادن امروز سوالا رو دارن عکسی چیزی گرفتن بشه حساب کتاب کرد ببینیم قبولیم یا نه؟:w20:

arefe-rad

عضو جدید
دوستان و همراهان عزیز ، من یه پیشنهاد دارم :
بیایم همه مون فردا صبح ساعت 7 ( قبل از آزمون ) سوره حمد ( همه بلدن ) بخونیم و انرژی مثبت به همه کائنات بدیم تا با امید خدا و یادش امتحان واسه هممون آسون باشه و قبول شیم...:gol::gol::gol:

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
عارفه عزیز ، هلو جان و بقیه دوستان ، کجایییییییننننن؟ چطور بود امتحان؟؟:smile:
والا بنده 35 تا زدم، ایشالا که درست باشه، ولی اجرا سوالاش ففففففففاجعه بود خیلی سخت بود.. و وقت گیر 31 ی ی زدم خداکنه همش درست باشه و قبول شم دعا کن برام

دوستان و همراهان عزیز ، من یه پیشنهاد دارم :
بیایم همه مون فردا صبح ساعت 7 ( قبل از آزمون ) سوره حمد ( همه بلدن ) بخونیم و انرژی مثبت به همه کائنات بدیم تا با امید خدا و یادش امتحان واسه هممون آسون باشه و قبول شیم...:gol::gol::gol:
یکی برای من میس بندازه :) چون میدونم بسکه استرس دارم میترسم خودمم یادم بره ببرم سر جلسه :redface:

برای امتحان طراحی تخته رسم میشه همراهمون ببریم دیگه؟

بله میشه خیلیا پارسال داشتن منم داشتم

respina

عضو جدید
والا بنده 35 تا زدم، ایشالا که درست باشه، ولی اجرا سوالاش ففففففففاجعه بود خیلی سخت بود.. و وقت گیر 31 ی ی زدم خداکنه همش درست باشه و قبول شم دعا کن برام

یکی برای من میس بندازه :) چون میدونم بسکه استرس دارم میترسم خودمم یادم بره ببرم سر جلسه :redface:

بله میشه خیلیا پارسال داشتن منم داشتم

به نظر شما چون پارسال هم استفاده کردید مفیده؟ به خطر سایزش که A3 iهست اذیت نمیکه؟

سائ

عضو جدید
نه!! تخت رسم آ3 هستش کاغذی که ما یه پلانو روش میکشیم آ4 هست :)
بچه ها تورو خدا رکی میدونه جواب بده لطفا....
اگه بر زمینمون واسه ورودی ماشین شمال باشه واسه پارک ماشینها میتونیم طوری جا بدیم که از توی حیاط ماشین دور بگیره؟؟؟؟
خواهشا جواب بدید.....

سائ

عضو جدید
اگه بر زمینمون واسه ورودی ماشین شمال باشه واسه پارک ماشینها میتونیم طوری جا بدیم که از توی حیاط ماشین دور بگیره؟؟؟؟
خواهشا جواب بدید.....
یعنی تا لبه حیاط سمت جنوب رو واسه پارک ماشین بذاریم؟؟

holooooooo

کاربر ممتاز
خواهشا جواب بدید.....
نفهمیدم چی گفتی!! یعنی مثله اسفند 91؟! خب آره دیگه میشه تو حیاط رمپ داد اومد تو زیرزمین، ولی مثله پارسال باشه که زمین جنوبیه و یه دسترسی از معبر داره باید از همون بر زمین بیای داخل

arefe-rad

عضو جدید
خواهشا جواب بدید.....

آره میتونی( اگه ناچار باشی!!) چون ضوابط فقط میگه فضای مفید پشت 5 باشه .... من جایی ندیدم گفته باشه غلطه

baby architect

عضو جدید
یه سوال دارم می دونم دیره ولی تو رو خدا دوستم تو شک انداختم اگه مسی می تونه کمکم کنه ممنون میشم تو سالی که بانک داده بودن برای همکف تو زیرزمین سرایدار داده بوده برای تامین نور اگه کار رو بیاریم بالا 1.2 تا میشه 8 تا پنجره داد برای نورگیری ؟؟؟؟

arefe-rad

عضو جدید
یه سوال دارم می دونم دیره ولی تو رو خدا دوستم تو شک انداختم اگه مسی می تونه کمکم کنه ممنون میشم تو سالی که بانک داده بودن برای همکف تو زیرزمین سرایدار داده بوده برای تامین نور اگه کار رو بیاریم بالا 1.2 تا میشه 8 تا پنجره داد برای نورگیری ؟؟؟؟

من که نفهمیدم منظورتون:confused:

arefe-rad

عضو جدید
بازم چک کردم در صورتی که برای سایر پارکینگها مزاحم نباشه یدونه مزاحم حلاله:biggrin:

نمیدونم جواب کدوم سوالو دادین چون نقل قول نزدین:redface:
در هر صورت ، پارکینگ مزاحم در هیچ حالتی قبول نیست . اون شهرداریه که قبول میکنه:)

holooooooo

کاربر ممتاز
تو اسفند 89 که 2 واحد برای هر طبقه خواسه طبقه ی آخر 1 واحد خواسته یعنی باید 3 خوابه طراحی شه مثلا 170 ..180 متر آیا؟؟//

baby architect

عضو جدید
مرسی عزیز بابت کمک فرض کن زیرزمین گفتن اتاق سرایداری خب و اجازه داری تا 1.2 همگف رو بیاری بالا حالا میخوای نور براش تامین کنی میتونیم 1.2 رو بیایم بالا بعد نور رو با پنجره رو به حیاط به ارتفاع 0.8 تامین کنی یا روش دیگه ای داره؟

holooooooo

کاربر ممتاز
نمیدونم جواب کدوم سوالو دادین چون نقل قول نزدین:redface:
در هر صورت ، پارکینگ مزاحم در هیچ حالتی قبول نیست . اون شهرداریه که قبول میکنه:)
نه میشه
ص 72 مبحث 4 بند
4-1-10-5-4

وضعیت
موضوع بسته شده است.