تصاویر واقعی از اخر دنیا

zahra az iran

کاربر بیش فعال
گریه ام گرفت چه آرام و مظلوم میشیم

کاش الان که فرصتشو داریم آرام باشیم .............................

خدایا

دلم ترکید

SaEeD_13

کاربر بیش فعال
خیلی خوب .....
منم آدم بدی نیستم ولی 1_2 سالی هست که ماهی یک بار از این خوابای وحشتناک میبینم که تو تابوتم....نمیدونم معنیش چیه ولی خیلی خوبه که آدم هر کاری که میکنه به بعدشم توجه داشته باشه...

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گریه ام گرفت چه آرام و مظلوم میشیم

کاش الان که فرصتشو داریم آرام باشیم .............................

خدایا

دلم ترکید

امروز میکاریم و فردا درو میکنیم ...........من دوست ندارم خودم و دوستانم کاشکی بکاریم و حسرت درو کنیم .............و به فکر باید هستم.;)

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی خوب .....
منم آدم بدی نیستم ولی 1_2 سالی هست که ماهی یک بار از این خوابای وحشتناک میبینم که تو تابوتم....نمیدونم معنیش چیه ولی خیلی خوبه که آدم هر کاری که میکنه به بعدشم توجه داشته باشه...

داداش گلم اگه واقعا همچین خوابی میبینی و مسلمانی (چون توی ادیان دیگه شاید معنیش فرق داشته باشه ) حتما به دونبال تعبیرش باش ....و مطمعنم ک خدا تو رو خیلی دوست داره

تعبیر خواب ابن سیرین گزینه خوبی میتونه باشه
;)

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

چرا همه می ترسیم و نگرانیم وفکر میکنیم به پایان رسیدن اینقدر تلخ است.

درحالی که میتوان خوشحال بود و شوق داشت و فکر کرد که این اخر زندانی بودن در جسم است و بیقرار دیدن دوست !!!...........نمیدانم؟شاید شرم داریم ,من میخواهم از این پیله که بر دور خود

تنیده ام رها شوم و بالهای پروازی بسازم تا از این سرزمین شرم بگذرم و به سرزمین جبران برسم تا ترس هایم را به شوق تبدیل کنم ...ایا کسی هست که با من به پرواز در اید؟

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

چرا همه می ترسیم و نگرانیم وفکر میکنیم به پایان رسیدن اینقدر تلخ است.

درحالی که میتوان خوشحال بود و شوق داشت و فکر کرد که این اخر زندانی بودن در جسم است و بیقرار دیدن دوست !!!...........نمیدانم؟شاید شرم داریم ,من میخواهم از این پیله که بر دور خود

تنیده ام رها شوم و بالهای پروازی بسازم تا از این سرزمین شرم بگذرم و به سرزمین جبران برسم تا ترس هایم را به شوق تبدیل کنم ...
ایا کسی هست که با من به پرواز در اید؟

نه خواهش میکنم شما بفرمایید .دور از جون:biggrin:
بابا بیخیال وقتی این اخر عاقبت برا همه هست چرا از الان باید انتظارشو بکشم .مردن که بهر حال میاد چه بخایم چه نخایم . همین که من سعی کنم هرروز م بهتر از دیروزم باشه(بخدا همه چی حله)
کسی چه میدونه شاید اون دنیا انقدر هام که میگن تر سناک نباشه.کی میدونه؟

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه خواهش میکنم شما بفرمایید .دور از جون:biggrin:
بابا بیخیال وقتی این اخر عاقبت برا همه هست چرا از الان باید انتظارشو بکشم .مردن که بهر حال میاد چه بخایم چه نخایم . همین که من سعی کنم هرروز م بهتر از دیروزم باشه(بخدا همه چی حله)
کسی چه میدونه شاید اون دنیا انقدر هام که میگن تر سناک نباشه.کی میدونه؟
:w15:

اما....
منظور من از پرواز جبران گذشته ها بود
شاید شرم داریم ,من میخواهم از این پیله که بر دور خود

تنیده ام رها شوم و بالهای پروازی بسازم تا از این سرزمین شرم بگذرم و به
سرزمین جبران برسم

ی جورایی حرف منم همین حرف شماست + تلاش برای اشتباهات گذشته .......

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نه اومدنمون یادمون چجوری اومدیم نه رفتنمون ازمون میپرسن میخوای بری یا نه!!!پس به فکر همین الان باشین که قدرت انتخاب راه زندگیمونو داریم.

mohandes soror

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا من اعتراض دارم یه شب من تا دیر وقت بیدار موندم واومدم اینجا یه گشت گذاری کنم از صابون وحشتناک گرفته تا این تصاویر عاخه عادم حسابیا رعایت حال منم کنید حالا مجبورم تا سحر بیدار بمونم:w00::w39:

sahel70

عضو جدید
من نمیخوام باور کنم خدایی که اینقد فک میکنم مهربونه اون دنیا عذابم میده