تصاویر دیدنی از مرد سالاری در دنیا

sortme

عضو جدید
نظرتون راجع به این عکسها چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Eng.probe

عضو جدید
کاربر ممتاز
وا ....:surprised::eek::eek:
چشم اضافه ندارين بدين به من ..؟
اين چه وضعيه ...:cry::cry:

.
.
.
مسي خيلي خشنگ بود .. ولي تشكر ندالم هنوز شارژم نكلدن ...
:gol::gol::gol::gol:
دستي تشكر مي كنم ...
تشكر

hamid15

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید با دسته بیل ...........................
بعدش زد تو سرشون:biggrin::smile:

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینان جزو مردان غیور روزگارند
حتماً در تاریخ جاودانه خواهند شد و به نیکی از آنان یاد می گردد:biggrin::biggrin::biggrin:

آیهان

عضو جدید
عکس اولیه خیلی احمقه .دوختر رو ول کرده دوچرخه رو بغل کرده :surprised:
دومبه شاید برا ورزش اومدن :smile:
سومی هم بی رحمه :mad:

آخرین ویرایش:

ر.میرعماد

عضو جدید
یعنی خاک بر سر چومپیت این مردا . فقط به درد لایی جرز دیوار می خورن .

الخصوص این مردتیکه الاغ.(بی ادبی من رو ببخشید) که الاهی به درک واصل بشه :exclaim::exclaim::wallbash::w00:
حالم به هم می خوره از ایجور مردا. آبروی ما پسرا رو هم می برن.:mad:
من از جانب این چومپیت های " کته کله" از همه مردا معذرت خواهی می کنم.:redface::gol:

واین بی شرمی رو عمیقا" محکوم مینماییم. باشد تسلای خاطر خانومهای محترم باشگاه را فراهم آورد:gol::gol::gol: :w24:

آخرین ویرایش:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز

الخصوص این مردتیکه الاغ.(بی ادبی من رو ببخشید) که الاهی به درک واصل بشه :exclaim::wallbash::w00:
من از جانب این چومپیت های " کته کله" از همه مردا معذرت خواهی می کنم.:redface::gol:

واین بی شرمی رو عمیقا" محکوم مینماییم. باشد تسلای خاطر خانومهای محترم باشگاه را فراهم آورد:gol: :w24:

:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

حالا عصباني نشو رفيق ! :gol: اين عكسا برا خارجي هاست . خانمهاي ايراني اصلا حال و جونشون كجا بود كه بتونند پارو بزنند يا هيزم حمل كنند !! :surprised: دو تا ديس و بشقاب از سر سفره بلند مي كنند بعدش يه ساعت كمر درد مي گيرن :eek: :)

حالا خودمونيم با اين جملاتي كه از شما در اين پست ميبينم شما هم در تسلا دادن خاطر خانمها خوب وارديدها !! اقا به ما هم ياد بديد !! :D :surprised: :biggrin:

آیاتای

عضو جدید

الخصوص این مردتیکه الاغ.(بی ادبی من رو ببخشید) که الاهی به درک واصل بشه :exclaim::exclaim::wallbash::w00:

واین بی شرمی رو عمیقا" محکوم مینماییم. باشد تسلای خاطر خانومهای محترم باشگاه را فراهم آورد:gol::gol::gol: :w24:
:w05: شما حالا دلگیر نشو! شاید این مرد یه رهگذره و نسبتی با اون خانم نداره :w16:

ایناز3

عضو جدید
به نظر من مقصر خانوم ها هستند که این جوری به این اقایون رو میدن
باید از خانوم های ایرانی یاد بگیرن:w18::w18::w18:

هدیش

عضو جدید
باید دست این آقایون رو بوسید و بعد هم به عنوان شیر مرد ازشون در تاریخ یاد کرد.مرحبا به این همه شجاعت و دلیری . به افتخارشون هورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااا
:w36:من می بوسمشون.