تشییع شهید موسوی ، سرباز حضرت سیدعلی در اهواز

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه بخوایم خیلی کثیف هم فکر بکنیم بازم داریم از خودمون دفاع میکنیم.
اگه قطعا سوریا سقوط کنه به ضرر ما خواهد بود.
اگه الان لبان و سوریه رو تجهیز نکنیم بعد ممکنه خودمون درگیر جنگ بشیم.این بخشی از بودجه امنیت ملیه که داراه بیرون مرط خرج میشه تا جنگ به کشور کشیده نشه.
همونطور که آمریکا واسه امنیت ملیش میره یه قاره دیگه میجنگه.

تو زمینه اعتقادیش هم باید بگم فرقی نمیکنه ایرانی و غیر ایرانی هرجا مسلمونی به مظلومیت بهش ظلم شد باید ازش دفاع کرد.همونطور که از بوسنی دفاع کردیم و نخست وزیر یا رییس جمهورشون گفت اگه ایران نبود الان بوسنی محو بود.
خود سوریه هم تو جنگ ایران و عراق خیلی خیلی زیاد به ایران کمک کردن(اون زمان حافظ اسد پدر بشار رییس جمهور بود)و در واقع خیلی از سلاح ها رو اونا واسه ایران میخریدن.

خوب اگر دفاع از مسلمين واجبه مسلمانهاي چچن چي؟ مسلمانهاي ديگر كشورها چي؟ فقط سوريه ولبنان ...ايشالله خدا بهم اين افتخارو بده كه جانم فداي كشورم بشه نه هيچ كشور ديگه
جانم فداي ايران

ceramic.blog

عضو جدید
شما خودتون بحث رو به اينجا كشيدين .... ممنونم همچنين شما برادر سوري

خواهش می کنم !
شما هر چی بگین ، من اینور با تبسم رد می کنم ! ناراحتی نداره ، جدی میگم ، جان من و شما فدای ایران ، کنارش جان من سوری هم فدای اسلام !
به توافق رسیدیم ! >>>>>. دموکراسی !

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خواهش می کنم !
شما هر چی بگین ، من اینور با تبسم رد می کنم ! ناراحتی نداره ، جدی میگم ، جان من و شما فدای ایران ، کنارش جان من سوری هم فدای اسلام !
به توافق رسیدیم ! >>>>>. دموکراسی !

آیا دوست دارید برای صلح جهانی کاری انجام دهید ؟​
به خانه بروید و به خانوادتان عشق بورزید

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
خوب اگر دفاع از مسلمين واجبه مسلمانهاي چچن چي؟ مسلمانهاي ديگر كشورها چي؟ فقط سوريه ولبنان ...ايشالله خدا بهم اين افتخارو بده كه جانم فداي كشورم بشه نه هيچ كشور ديگه
جانم فداي ايران
مگه باید همه چی رو رسما اعلام کرد؟؟مگه اون زمان که به بوسنی کمک میشد جار زده میشد؟
بله جانم فدای ایران بر منکرش لعنت.
تازه داره جبران میشه کمک های حافظ اسد خدابیامرز به این کشور در زمان جنگ....پس منتی نیست.
بازم میگم این بخشی از بودجه امنیت ملیه کا باید خرج بشه واسه جلوگیری از کشیده شدن جنگ به این کشور پس در واقع داریم از کشور دفاع میکنیم.

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مگه باید همه چی رو رسما اعلام کرد؟؟مگه اون زمان که به بوسنی کمک میشد جار زده میشد؟
بله جانم فدای ایران بر منکرش لعنت.
تازه داره جبران میشه کمک های حافظ اسد خدابیامرز به این کشور در زمان جنگ....پس منتی نیست.
بازم میگم این بخشی از بودجه امنیت ملیه کا باید خرج بشه واسه جلوگیری از کشیده شدن جنگ به این کشور پس در واقع داریم از کشور دفاع میکنیم.

واقعا؟ همیشه یک ذره حقیقت پشت هر "فقط یه شوخی بود"،
یک کم کنجکاوی پشت "همینطوری پرسیدم"،
قدری احساسات پشت "به من چه اصلا" ،
مقداری خرد پشت "چه بدونم" و
اندکی درد پشت "اشکال نداره" هست

beso

اخراجی موقت
در درگیری با اشرار مسلح و ایادی استکبار جهانی

این جمله ت تو حلقم

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
خنده داشت؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

آره بخدا خنده داره.
به ربطش به موضوع خندیدم.
قصه عشق پدر و پسریه امام حسین و حضرت علی اکبر تو میدان جنگ(دقت کنید میدان جنگ)رو حتما شنیدید دیگه.

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره بخدا خنده داره.
به ربطش به موضوع خندیدم.
قصه عشق پدر و پسریه امام حسین و حضرت علی اکبر تو میدان جنگ(دقت کنید میدان جنگ)رو حتما شنیدید دیگه.

بله .. به نظر من گريه داره نه خنده ..به موضع هم خيلي ربط داره آخه همه شدن داعي حقوق بشر و ايجاد صلح در جهان اگر صلح واقعي ميخواهيد خونوادتو شاد كن منظور از خونواده خويشان نيست كشورته ،فرهنگته،آئينته..

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
بله .. به نظر من گريه داره نه خنده ..به موضع هم خيلي ربط داره آخه همه شدن داعي حقوق بشر و ايجاد صلح در جهان اگر صلح واقعي ميخواهيد خونوادتو شاد كن منظور از خونواده خويشان نيست كشورته ،فرهنگته،آئينته..

بیخیال ....شما اصلا نمیخواید بشنوید.

mahz

کاربر حرفه ای
ممنونم ..شايد چون توي گوشم پره از اين حرفا .... ببخشيد نبايد توي اين تاپيك شركت ميكردم ........

نمیدونم چی بگم؟؟؟؟
هم شما درست میگید هم دوستان دیگه
اما نمیدونم یک سری کشورها هستند که سرشون تو لاک خودشونه مثل خیلی از کشورهای اروپایی(فنلاند,سوئد,دانمارک و ...) این کشورها چطور به اینجا رسیدند که دشمن ندارند از جنگ با هیچ جا با جای دیگه نمیترسند نه از کسی حمایت میکنند نه کسی رو متهم میکنند
بیشتر فکر میکنند چطور مردمشون رو تو راهی که قراره قرار بگیرند قرار بدن
اشتباه که نمیگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اونها چطور به اینجا رسیدند؟؟؟؟؟؟
چطور نیاز ندارند سرمایه ملیشون رو تو جنگی که تو یه نقطه دیگه از دنیاست مصرف کنند ؟
در ضمن باید این رو هم بگم معتقدم ما تو شرایط فعلی بهترین کار رو داریم میکنیم که قدرت و اقتدارمون رو تو یه خاک دیگه نشون دنیا بدیم
راستی باید از بشار اسد حمایت بشه چون پدرش تو وحدت و پیوستگی خاکمون سهیم بوده درصدش رو نمیدونم اما بوده

mahz

کاربر حرفه ای
سعادت میخواد کسی بتونه تو راه رسیدن به ارمانش جونش رو فدا کنه
این افراد اعتقاداتی دارند و روی این اعتقادات جان فشانی میکنند
مطمئنآ جاشون تو بهشته

Esmaeilpoor

عضو جدید
ای روشنای خانه امید، ای شهید """ ای معنی حماسه جاوید، ای شهید

چشم ستارگان فلک از تو روشن است"""ای برتر از سراچه خورشید ای شهید​

lamsoo

عضو جدید

عکس شهدا را می‌بینم، ولی عکس شهدا عمل می‌کنیم ...

شـما حماسه سرودید و ما به نام شما

فقط تــرانه ســرودیم، نـان درآوردیـــــم
بـــرای ایــن‌کــه بگوییــم با شما بودیـم
چقـــدر از خـــودمان داستـان درآوردیـم
و آبــــــهای جــهان تا از آسیـــاب افتـاد
قلم به دست شدیم و زبان درآوردیم ...

شاعر : سعید بیابانکی