((++** تشکر از Admin و پیرجو و saeedgoodboy **++))

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
سلام
خب حالا یه خسته نباشید و تشکر از آدمین عزیز مدیر سایت ،
پیرجو مدیر ارشد سایت و saeedgoodboy مدیر راهنمای سایت
که واقعا این سه نفر خیلی واسه این سایت زحمت میشکند
امیدورام که در سراسر زندگیشون موفق و پیروز باشند
خب اینجاهم با اجازه مدیران سایت به جشن و پایکوبی میپردازیم

:w33::w33:
خب اینجا جای ترقه بازی مخصوص من کمه
:w29::w29::w29:
برای هر کدومشو یه ترقه

farzad84

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منم از این افراد ذکر شده در بالا کمال تشکر دارم همچنین از تنهایی که این تاپیک رو زده.

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
به .... ببین چه خبره .... همه گلا یه جا جمن .... :gol::gol::gol:

فعالیت سعید گل و پیرجوی عزیز و ادمین محترم که دیگه نیاز به تعریف نداره چون مثل روز روشنه .... :w16:

فقط ادمین قول بده قسمت طنزشو بیشتر کنه و اخماشو باز کنه .... دم عیده خوبیت نداره .... :w07:
....
برای هر سه عزیز ارزوی توفیق و سلامتی در دنیای مجازی و حقیقی .... :gol::gol::gol:

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
ممنون از Admin و پیرجو و saeedgoodboy عزیز که زحمت می کشند
دستتون درد نکنه و خسته نباشید

@ RESPINA @

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابت تمام زحمات بی کران شما سه دوست عزیز بسیار متشکریم
از طرف من و تمام دوستای گل مهندسی و باشگاه مهندسان

متالیک

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام

قبل از این که مطالب اصلی رو بنویسم، می خواستم تشکر کنم برای ایجاد این سایت که واقعا ایده ی خوبی بود گرچه نمونه ی عربیش رو قبل از ایجاد این سایت دیده بودم که الان دیگه چند وقتی می شه که بسته شده (www.arab-eng.com) و من هم چون طرفدار سایت های فارسی زبان هستم و می ترسم خدای نکرده این سایت به این پرباری و پرکاربری سرنوشت اون سایت عربیه رو پیدا کنه می خواستم نکاتی رو به عرض شما برسونم که شاید کاربرای دیگه نتونن و یا فرصتش پیش نیاد، هر چند قبلا نکاتی رو به کاربر "پیرجو" متذکر شدم!

و امیدوارم با پایان رسیدن این سال و آغاز سال جدید شاهد پیشرفت چشمگیر این سایت و تمامی سایت های فارسی زبان که در اینترنت حضور دارند و تلاش در جهت افزایش و ارتقای سطح علمی و اجتماعی بخشی از مردم رو دارند باشیم.

1. مسائل شخصی و خصوصی خودتون رو در مسائل مدیریتی این سایت وارد نکنید!
2. درسته آغاز گر تاپیک اسم سه کاربر رو نوشته که خیلی زحمت می کشند و من هم اول مطلب تشکر کردم ولی در واقع زحمت کشان اصلی کاربران این سایت هستن! به آن ها ارزش قائل شویم
3. از خواندن پیام های خصوصی اعضاء که از اسمش هم مشخصه یعنی پیام خصوصی! به شدت بپرهیزیم که همانا از دزدی در روز روشن بدتر است
4. از مخفی کاری، زد و بند، لاپوشانی، زیرآب زنی که در کشور فراوان دیده می شود حداقل در این سایت که ادعای مهندسی بودن را دارد به شدت بپرهیزیم
5. اشتباهات جزئی اعضا را به کارهای مثبتش ببخشیم
6. شنیدم که گویا گفته اید مدیران اگر اشتباهی هم کردند نباید آن را عنوان کنند و یا معذرت خواهی کنند، باشه قبول ولی اشتباه خود را بر گردن دیگری نیندازیم!
7. سایت جنگ و جدل و دعوا نیست، سایتی است محل گفتگوی دانشجویان و یا مهندسان، این مکان را با میدان جنگ اشتباه نگیریم
8. ارورها را کاهش دهیم! با افزایش Cpu Quota و افزایش Bandwidth صد در صد مشکل ارورهای این سایت حل می شه...
9. آیا شما در دوران دانشگاه با همکلاسی های خود دوست نبوده اید!!؟؟ دوستی های این سایت را محترم بشمریم

امیدوارم سال جدید همراه باشه با موفقیت های روزافزون این سایت و اگه سال دیگه همین موقع چنین تاپیکی زده شده از 18000 کاربر فعال این سایت در اینجا پست تشکر ببینم!!

موفق باشید

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام
خب حالا یه خسته نباشید و تشکر از آدمین عزیز مدیر سایت ،
امیدورام که در سراسر زندگیشون موفق و پیروز باشند
خب اینجاهم با اجازه مدیران سایت به جشن و پایکوبی میپردازیم

:w33:
خب اینجا جای ترقه بازی مخصوص من کمه
:w29:
برای هر کدومشو یه ترقه

منم از شما مدیران عزیز تشکر میکنم به خاطر همه زحمتهایی که برای سایت میکشین ........
و انشالله که همیشه موفق باشید .....:gol:

با تشكر از مديران ذكر شده در بالا :D

منم از این افراد ذکر شده در بالا کمال تشکر دارم همچنین از تنهایی که این تاپیک رو زده.

من هم از همه کسانی که باعث دوام و ارتقای باشگاه هستند متشکرم

به .... ببین چه خبره .... همه گلا یه جا جمن .... :gol::gol::gol:

فعالیت سعید گل و پیرجوی عزیز و ادمین محترم که دیگه نیاز به تعریف نداره چون مثل روز روشنه .... :w16:

فقط ادمین قول بده قسمت طنزشو بیشتر کنه و اخماشو باز کنه .... دم عیده خوبیت نداره .... :w07:
....
برای هر سه عزیز ارزوی توفیق و سلامتی در دنیای مجازی و حقیقی .... :gol::gol:

ممنون از Admin و پیرجو و saeedgoodboy عزیز که زحمت می کشند
دستتون درد نکنه و خسته نباشید

بابت تمام زحمات بی کران شما سه دوست عزیز بسیار متشکریم
از طرف من و تمام دوستای گل مهندسی و باشگاه مهندسان

از همه شما ممنونم...
همیشه موفق و پیروز باشید..
:gol::gol::gol: