تحریم باشگاه تا اوضاع روشن شه!!!

spow

اخراجی موقت
اتفاقي كه نبايد ميوفتاد...افتاد..
همين جا به دشمنان راه حق كه هميشه حق در نظرشون مثل خار بود تبريك ميگم..
يادتون باشه..اين بچه ها رو چند دسته كردين..خواسته يا ناخواسته..ولي هرگز نميتونيد حق رو چند دسته بكنيد..
شايد براي چند وقت اين بچه ها ندونن چيكار ميخوان بكنن اما بلخره باز خودشونو پيدا ميكنن..

ارش جان چیزی نشده هنوز
همه بچه ها از سنگینی جو خسته شدن
ومطمئن باش همه هماهنگ عمل میکنیم
ما با کسی سر جنگ نداریم
همونطوری که گفتم نیاز به توضیح مدیران هست وبچه ها هم با هم هماهنگ باشند
فقط فعالیتهامونو در پخش اخرین اخبارروز به طور جدی ادامه میدیم وروی گزینه تحریم هم فکر میکنیم
همیشه چند گزینه روی میز هست
حالا هر کی موافق یا مخالف نظرشو اعلام کنه

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز چرا نمی آیید یک تصمیم منطقی و دموکراتیک بگیریم؟
من یک نظر سنجی درست کردم لطفا نظر بدید هر نظری که جمع گرفتند همه تابع آن هستیم ؟
شاید بقیه با این نظر موافق نباشند. اجازه بدید ببینیم نظر سنجی به کجا میرسه . شما لطفا دلایلت را در همان تاپیک بگو دیگران هم نظرشون را میگند. اینجوری که هر کی میاد یه چیزی میگه و رد میشه به هیچ جا نمیرسیم!

سبز باشید!
لطفا لینک بده.. پیداش نمیکنم

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برا رفتن بچه ها چه تحولي ايجاد ميشه؟!
بچه ها رفتند..دودستگي انداختند..
ما بايد ميمونديم و خاري ميشديم در چشم اونايي كه نميتونن ببينن!
دشمنان الان جشني بر پا كردند بي نظير..
چه خوب گفت كه تفرقه بنداز و حكومت كن!
رفتن بچه ها جوابی به بی عدالتیست در جایی که کسی حاضر به جواب دادن نیست
دشمن دشمن دشمن
باور کن من با ایده تو موافقم
ولی این همه فشار و این جوابیه ها مثل گرهی تو گلومون گیر کرده.. خدا به داد اونایی برسه که 3 ماه در زندان و زیر آنچنان فشارهایی بودند..
به دادخونواده هاشون و به داد آیندگانمون برسه..

ایرانیکا

عضو جدید
لطفا لینک بده.. پیداش نمیکنم
http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=112123&#post1139794
دوستان خواهش می کنم این تاپیک را جای تاپیک های دیگر آپ نگه دارید چون این تاپیک نظر سنجی دارد و میتوانیم ببینیم نظر بقیه چیست ولی تاپیک های دیگر یک شلوغی در همی دارد که اصلا معلوم نیست نتیجه چه شد.
با محمد رضا جان موافقم که نباید کاری کنیم که باعث از هم پاشیدگی خس و خاشاکها شود.
سبز باشید!

spow

اخراجی موقت
http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=112123&#post1139794
دوستان خواهش می کنم این تاپیک را جای تاپیک های دیگر آپ نگه دارید چون این تاپیک نظر سنجی دارد و میتوانیم ببینیم نظر بقیه چیست ولی تاپیک های دیگر یک شلوغی در همی دارد که اصلا معلوم نیست نتیجه چه شد.
با محمد رضا جان موافقم که نباید کاری کنیم که باعث از هم پاشیدگی خس و خاشاکها شود.
سبز باشید!

باشه عزیز
ولی بچه هارو خبر کنین همشون بیان اینجا تا یه تصمیم واحد بگیریم
بعدش اون تاپیک تصمیم اخررو میگیریم
موفق باشیم;)

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی میدونه که باشگاه چند تا عضو داره؟ ما فقط 240 نفر هستیم
اگه هممون همین الان هم اینجا رو ترک کنیم ککشون هم نمیگزه.. من با نظر آرش موافقم.. تا میتونیم پستای سیاسی خفن بزنیم.. تاپیک های سبز بزنیم.. یکی رو بستن یکی دیگه باز کنیم.. اخراج شدیم اکانت جدید بسازیم.. ضمنا نمایندمون با ادمین صحبت کنه و بگه این وضع ادامه داره تا وقتی که 2 خواسته ما رو انجام بدین:
1. بازگشت کوروش
2.داشتن یه تاپیک ثابت در تالار گفتگوی آزاد که هرگز قفل نشه
ما هم بهشون قول میدیم که توی اون تاپیک خبر رسانی کنیم و از توهین به سران و بحث های خطرناکی که منجر به ***** میشه خودداری کنیم

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
رفتن بچه ها جوابی به بی عدالتیست در جایی که کسی حاضر به جواب دادن نیست
دشمن دشمن دشمن
باور کن من با ایده تو موافقم
ولی این همه فشار و این جوابیه ها مثل گرهی تو گلومون گیر کرده.. خدا به داد اونایی برسه که 3 ماه در زندان و زیر آنچنان فشارهایی بودند..
به دادخونواده هاشون و به داد آیندگانمون برسه..
با رفتن اين بچه ها ما مهره هامونو از دست ميديم..
مثل ماشيني ميشيم كه تصادف كرده!
حالا اين ماشني يك روز هدفش اين بوده كه تعداد زيادي رو سوار خودش بكنه..
ما با موجديت خودمون..با گذاشتن اخبار..با بحثهاي منطقي خيلي ميتونيم مفيد باشيم تا اينكه بخوايم سكوت بكنيم..
سكوت ما فقط به ضرره هدف ماس..به ضرر خواست ماست..
ما براي چي اينجا جمع شديم؟!
براي چي خطر كرديم؟!
براي چي ميجنگيم؟!
به همين زودي ميخوايم كنار بكشيم؟!
به بهانه ي چي؟!
بايد بود و جنگيد..

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما اگه می خواهید مذاکره کنید گزینه مذاکره ر بزنید در مورد نحوه مذاکره بعدا تصمیم می گیریم.

عزیز جایی که دشمن فکر کنه کم آوردی مذاکره کردن در ابتدا احماقانه هست چون همش تحمیل میدن

فقط در سایت میمانیم و اگر کوتاه نیان ما یه کارای خوب خوب میکنیم که مجبور بشن بیان
پس فقط در سایت میمانیم

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه من موندم اين بچه بازيا چيه
تحريم كرديد
فكر كرديد چي ميشه
مگه چند نفريد
كلا 240 نفر
فكر كرديد اين سايت با اين جا افتادگي 240 نفر برن اتفاقي براش ميفته
خير دوستان
دييييييييييييييي

Matrix

عضو جدید
دوستان عزیز، در جایی یکی از دوستان گفته بود که :

" اگر در یک جمع 240 نفره نتوانیم دموکراسی را برقرار کنیم، چگونه می خواهیم در کشور ایران این کار بکنیم"

این سخن کاملا" منطقی است. اما شاید سلسله مراتب را فراموش کرده ایم.در ساختار دموکراسی، آن هم در جمعی که یک هدف کاملا" مشترک دارند، تصمیمات عجولانه و شتاب زده و بدون هماهنگی با افراد صاحب نظر، همچون سم مهلکی است که تنها نتیجه اش از هم پاشیدن گروه است. آنهم در بحران ها و لحظات خاص!

در جمع ما افرادی هستند که به نوعی رهبری جنبش باشگاه را بر عهده دارند که نمونه ی بارز ایشان، کوروش است. ای کاش دوستان پیش از آنکه برنامه های مختلفی را در معرض دید عموم قرار دهند و هر کس به سمتی برود، این برنامه ها را به صورت خصوصی مطرح می کردند و بعد از بحث و تبادل نظر یک تصمیم واحد را به اجرا می گذاشتند.

سخن شما درست است که باید بر تصمیم اکثریت ارج نهاد. اما چگونه!؟ روال منطقی آن اینگونه است که ابتدا در فرصت مناسب نقاط قوت و ضعف هر برنامه به بحث گذارده شود و سپس در یک نظرسنجی از همه ی اعضا رای اکثریت مشخص بشود. به نظر شما اولا" در این حالت بحران، آیا امکان طی کردن روال منطقی وجود داشت!؟ و اگر وجود داشت، اصلا" چنین روالی طی شد!؟

به عنوان مثال چگونه می شود در یک زمان 3 ساعته، نظر 240 را پرسید!؟ (کما اینکه پس از گذشت 2-3 ساعت از زدن این نظرسنجی تنها 13 نفر در آن شرکت کرده اند.)

به نظر من، در چنین شرایطی بهتر است به آرش ، کوروش و سایرین اعتماد کنیم و برنامه های مختلف را به زمانی دیگر موکول.

دوستان عزیزم، لطفا" پیش از آنکه بیش از این زمان از دست برود، تاپیک ها را حذف کنید و بحث ها را صرفا" در یک تاپیک و با رویه ای مشترک پی بگیرید.

spow

اخراجی موقت
تحريم كرديد
فكر كرديد چي ميشه
مگه چند نفريد
كلا 240 نفر
خير دوستان
دييييييييييييييي

بچه بازی نیست عزیز
ما دنبال گرفتن پاسخ خودمون از این رفتار مدیران هستیم
وفکر نکن فقط 240 نفریم خیلیا اینجا به همدیگه وابسته هستند
رفتن 240 کاربر فعال تاثیرشو به وقتش نشون میده
ولی ما فعلا منتظر پاسخ مدیران هستیم
فعلا;)

آخرین ویرایش:

spow

اخراجی موقت
ممنون سروش جان
قراره اینجا بحثامونو ادامه بدیم
درخواستها واینده فعالیتمونو اینجا مشخص کنیم
جوابمونو بگیریم
ودر نهایت یه موضع مشترک اتخاذ کنیم
پس همه با هم

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
تحريم كرديد
فكر كرديد چي ميشه
مگه چند نفريد
كلا 240 نفر
خير دوستان
دييييييييييييييي
عزیزم خودت بهتر بدونی اعتبار هر فرومی به کابراشه خصوصا کابرای قدیمی ...اگه یکی یکی برن حرفت درسته اما دسته جمعی قضیه ش فرق می کنه...به هر حال فعلا که تصمیم به موندن گرفته شد...

archi-tecture

عضو جدید
با فروغ موافقم....نمی دونم اما باید فکرامون رو بریزیم رو هم تاپیک هایی بزنیم که نتونن ببندن یعنی بهونه دستشون نیاد البته اینا که فرت فرت می بندن...اما بهترین کار کچل کردنشونه...باید از پا درشون بیاریم...اونام کم کم بمون آزادی می دن یعنی مجبورن;)

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم خودت بهتر بدونی اعتبار هر فرومی به کابراشه خصوصا کابرای قدیمی ...اگه یکی یکی برن حرفت درسته اما دسته جمعی قضیه ش فرق می کنه...به هر حال فعلا که تصمیم به موندن گرفته شد...
من نمی خواستم دیگه در تالار جواب بدم ولی به درخواست دوستان برای آنکه اتحادمون بهم نخوره اومدم اولا نسبت به گفته نگین بگم که اگه قرار به رفتنه بیش از 240 نفر میدم اینو متمئن باشه .............ودر مورد تحریمم من بگم من خودم از اول موافق این کار بودم و هستم چون این شاید کمی وجهه از دست رفته که با وجود بغضی مدیرا از بین رفت برگرده کوروش برگرده .............
در ضمن من از همان لحظه ای که کوروش اخراج شد آ قدر عصبانی شدم که که با بعضی مدیرا بحثم شد .........و بقیشو احتمالا می دونید بدونید رفتن ما و جای خالی ما در بحث ها تا حدود زیادی بودن ما رو توجیه می کنه اگه فکر می کنید بودن ما باعث رونق رفتن باعث کسولت و پایین آمدن وجهه تالار می شه ..........و اگر نه ...............
در آخر به آرشم گفتم در راه باید ذلت ها ار بین بود نه در مدار ذلت رفت..........;)

لوتی مشروطی

عضو جدید
دوستان اولا" عذر میخوام که دخالت می کنم.
باید عرض کنم این فاروم در بین فاروم های دیگری که من دیدم خیلی خیلی آزادتر هست.
من نمی دونم که مدیرای اینجا چه برخوردی با شما داشتند که اینجور ناراحت شدید ولی خواهش می کنم کمی هم به مدیران اینجا حق بدید و خودتون رو جای اونها هم قرار بدید.
شناختی که من تو ایام انتخابات از مدیران اینجا داشتم اکثرا" همفکر و هم عقیده ی شما هستند.
پیشنهاد من اینه که خودتون بحثای سیاسی رو اینجا مدیریت کنید.
باید قانون هایی رو یک بار برای همیشه و با قاطعیت وضع کنید و خودتون بر اجراش ناظر باشید. اینکه هر نوع بحث سیاسی ممنوع! ( با عرض معذرت خیلی مسخرست!!!) ولی باید بحثهای سیاسی هم چهارچوب و حدودی داشته باشه که مورد پذیرش کاربرای اینجا و مدیران باشه.
امیدوارم متوجه منظورم شده باشید
موفق باشید:gol:

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمی دونم که مدیرای اینجا چه برخوردی با شما داشتند که اینجور ناراحت شدید ولی خواهش می کنم کمی هم به مدیران اینجا حق بدید و خودتون رو جای اونها هم قرار بدید.
شناختی که من تو ایام انتخابات از مدیران اینجا داشتم اکثرا" همفکر و هم عقیده ی شما هستند.
باید قانون هایی رو یک بار برای همیشه و با قاطعیت وضع کنید و خودتون بر اجراش ناظر باشید. اینکه هر نوع بحث سیاسی ممنوع! ( با عرض معذرت خیلی مسخرست!!!) ولی باید بحثهای سیاسی هم چهارچوب و حدودی داشته باشه که مورد پذیرش کاربرای اینجا و مدیران باشه.
واقعا مسخره است(بحث سیاسی بحث روزه ماهاست) .در مورد ازادی این فروم من تا حدودی موافقم ولی ..........

archi-tecture

عضو جدید
ما میگیم بی حساب قفل نکنن...اینا می خوان کشش بدن تا ما خسته شیم بعد یهو تاپیک سیاسی بزنن...نوش دارو بعد مرگ سهراب میشه خب!ما قول میدیم توهین نکنیم (و نکردیم) و فقط نقل قول یه سری از مسئولین کشور رو میاریم اینجا میزاریم ...سحر و جادو نمی کنیم که هر کسی عقل داره یا می خونه می پذیره یا قبول نداره نمی خونه

لوتی مشروطی

عضو جدید
من هم موافقم که اینجا سیستم اخطار و اخراج و قفل تاپیک ها خیلی ضعیف و افتضاحه.
ولی به نظرم دلیلش خصومت شخصی مدیرا یا نقشه هایی که برخی از دوستان ازش صحبت کردن مبنی بر حذف همفکران شما از باشگاه نیست! بلکه مشکل برمیگرده به عدم توانایی مدیرا بر کنترل شرایط که دلیلش هم بر میگرده به تعداد بسیار کم و حضور محدودشون با توجه به جمعینت فعال و زیاد کاربرای باشگاه.
به نظرم هم به نفع مدیران و هم به نفع کاربران هست که اولا" قوانینی که مورد پذیرش همه هست برای بحث های سیاسی وضع بشه و ثانیا" از بین کاربران باسابقه که هم مورد اعتماد مدیران هستند و هم کاربران افرادی به عنوان همکار اجرایی یا هرچیزی که شما اسمش رو میذارید انتخاب بشن تا ناظر بر رعایت قوانین باشن.
نظر شما چیه؟

spow

اخراجی موقت

سلام احسان خان
روزی که داشتی میرفتی وپست خداحافظی دادی کورش یکی از اونایی بود که با اون همه اختلاف عقیده کلی دمغ بود
الانم ما کسی رو متهم نمیکنیم
فقط دلیل اخراج کورش وکورشها رو میخوایم بدونیم
هر اومدنی رفتنی داره
خیلیا اومدن ورفتن ولی بعضیا تاثیراتی داشتن که غیر قابل اغماضه
یه مدت پیش که بحث سیاسی رو برا خودم تحریم نکرده بودم در برابر تمام کسایی که مخالف طرز فکر من بودن من تورو مثال میزدم والانم همین رو میگم
بحث نه تهمت واتهام
وکورش نه اخطار واخراج بی دلیل
در ضمن چرا شما اظهار نظر نکنید حداقل اینجا دنیای مجازیه وواقعا همه با هم برابر مگه چه عیبی داره یه نفر با طرز فکر مخالف نظر بده

من هم موافقم که اینجا سیستم اخطار و اخراج و قفل تاپیک ها خیلی ضعیف و افتضاحه.
ولی به نظرم دلیلش خصومت شخصی مدیرا یا نقشه هایی که برخی از دوستان ازش صحبت کردن مبنی بر حذف همفکران شما از باشگاه نیست! بلکه مشکل برمیگرده به عدم توانایی مدیرا بر کنترل شرایط که دلیلش هم بر میگرده به تعداد بسیار کم و حضور محدودشون با توجه به جمعینت فعال و زیاد کاربرای باشگاه.
به نظرم هم به نفع مدیران و هم به نفع کاربران هست که اولا" قوانینی که مورد پذیرش همه هست برای بحث های سیاسی وضع بشه و ثانیا" از بین کاربران باسابقه که هم مورد اعتماد مدیران هستند و هم کاربران افرادی به عنوان همکار اجرایی یا هرچیزی که شما اسمش رو میذارید انتخاب بشن تا ناظر بر رعایت قوانین باشن.
نظر شما چیه؟

در باب این مطلبتم من چیزی نمیدونم
برمیگرده به روش ومتد مدیریت سایت برای استفاده بهینه از این همه کاربر
بالاخره صلاح مملکت خویش خسروان دانند
ممنون رفیق;)

آخرین ویرایش:

roshanfekrejavan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما قرارمون این بود که پست ندیم.مگه 240 نفر تعداد کمیه؟
شما فکر می کنید چند نفر از این 175000 نفر می دونن که راه سبز امید وجود داره؟
چرا خود همین ا.نیا نمیرن 2-2تا 4تا کنن ببینن چنتان؟
اصلاً جمعن بشن،زورم بزنن می شن 40تا!
در ضمن همین تعداد 240تارم دست کم نگیرید.ما هرکدوممون یه تاپیک سیاسی بزنیم،سایتو می بندن!
یا اگه نرم افزار خاصشو داشته باشیم می تونیم حجم بار سایتو به قدری بالا بیاریم که سایت منهدم شه!
ولی نمی خوایم.خیلی کارا می تونیم بکنیم ولی نمی خوایم.ما می خوایم آدم باشیم.ما می خوایم از راه درستش عدالت برقرار شه.
شما اگر راه حل منطقی تر و کارساز تری دارن،بسم ا...
در مورد دشمنان و تفرقه!
چه تفرقه ای؟
هرکس عقیده خاص خودشو داره.ما به کسی زور نکردیم که حتماً شرکت کنید.حتی من به چند مورد تذکر دادم که احتمال اخراج هم وجود داره.
حتی اگر فقط من هم اعتراض کنم،ادمین باید به اعتراض من رسیدگی کنه.اگر می خواد شاهد پیشرفت سایتش باشه!
پس اگر تعداد اعتصاب کننده ها هم کم باشه مشکلی پیش نمیاد. . .
اگر می گید با این اعتصاب جا برای تفرقه افکنا باز می شه.خوب بزارین باز بشه.
بزارین بیان هرچه می خوان دری وری بگن تا خسته شن!
اینا که منطق بارشون نیست و ما اونا رو لایق بحث کردنم نمی دونیم،پس اگر نباشیمم اونا مثل همیشه دری وریاشونو میگن! این طبیعیه!
ولی اگر می گید.بچه ها با مساله اعتصاب مخالفن،من اونموقع باید بشینم فکر کنم.که چرا با اعتصاب که حق ماست مخالفیم.من قبولتون دارم.به حرفتون احترام می زارم.ولی واقعاً حاظرید از حقتون بگذرید؟
حق ماست که بدونیم.تا کی باید بی نظمی رو تو باشگاه شاهد باشیم؟
لطفاً راه کار پیشنهاد بدید. . .
مساله جدیه.بچه بازی هم نیست!

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از همه دوستانی که برگشتن و تابع جمعند ممنونم
از لوتی عزیز هم تشکر به خاطر دید بازی که موضوع دارند و اینکه منم تا حدی با ایشون موافقم...تاالان تاپیکهای خبری سیاسی زیادی زده شده که منجر به فیل تر شدن باشگاه نشده،هر چند که به سرعت قفل میشد...من معتقدم اگه قفل هم نمیشد و بحثها در جهتی درست و بی جدل پیش می رفت باز هم فیل ترینگی در کار نبود...بنابر این پیشنهادم اینه که تالار اخبار سیاسی در همین باشگاه زده بشه و 2 یا چند نفر از اعضای فعال این تاپیکها مدیدریتش رو بر عهده بگیرند و ناظر به روند فعالیتها باشند و در صورت لزوم به موقع برخورد جدی با خاطیان داشته باشند...

mohammad 87 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از همه دوستانی که برگشتن و تابع جمعند ممنونم
از لوتی عزیز هم تشکر به خاطر دید بازی که موضوع دارند و اینکه منم تا حدی با ایشون موافقم...تاالان تاپیکهای خبری سیاسی زیادی زده شده که منجر به فیل تر شدن باشگاه نشده،هر چند که به سرعت قفل میشد...من معتقدم اگه قفل هم نمیشد و بحثها در جهتی درست و بی جدل پیش می رفت باز هم فیل ترینگی در کار نبود...بنابر این پیشنهادم اینه که تالار اخبار سیاسی در همین باشگاه زده بشه و 2 یا چند نفر از اعضای فعال این تاپیکها مدیدریتش رو بر عهده بگیرند و ناظر به روند فعالیتها باشند و در صورت لزوم به موقع برخورد جدی با خاطیان داشته باشند...
موافقم ولی فکر نمی کنم ادمین موافقت کنه!
نمی خواد کنترل سایت از دستش بپره

لوتی مشروطی

عضو جدید
سلام احسان خان
روزی که داشتی میرفتی وپست خداحافظی دادی کورش یکی از اونایی بود که با اون همه اختلاف عقیده کلی دمغ بود
الانم ما کسی رو متهم نمیکنیم
فقط دلیل اخراج کورش وکورشها رو میخوایم بدونیم
هر اومدنی رفتنی داره
خیلیا اومدن ورفتن ولی بعضیا تاثیراتی داشتن که غیر قابل اغماضه
یه مدت پیش که بحث سیاسی رو برا خودم تحریم نکرده بودم در برابر تمام کسایی که مخالف طرز فکر من بودن من تورو مثال میزدم والانم همین رو میگم
بحث نه تهمت واتهام
وکورش نه اخطار واخراج بی دلیل
در ضمن چرا شما اظهار نظر نکنید حداقل اینجا دنیای مجازیه وواقها همه با هم برابر مگه چه عیبی داره یه نفر با طرز فکر مخالف نظر بده
در باب این مطلبتم من چیزی نمیدونم
برمیگرده به روش ومتد مدیریت سایت برای استفاده بهینه از این همه کاربر
بالاخره صلاح مملکت خویش خسروان دانند
ممنون رفیق;)

سلام
کوچیکت حسام هستم.:smile:
منم از اخراج کوروش متعجب شدم چون از مودبترین کاربرای اینجا بود.
این حق طبیعی شماست که دلیل اخراج کوروش و دیگر دوستانتون رو بدونید هر چند با توجه به شناخت نسبی که از رفتار کوروش تو بحثا پیدا کردم بعید میدونم که دلیل مناسبی وجود داشته باشه!
در کل امیدوارم با همفکری کاربران و مدیران بهترین تصمیمات گرفته بشه که شایسته ی یه فضای علمی و فرهنگی باشه....

bardia_k

عضو جدید
بچه ها من گاه گاهی میام و میرم و از جریانات زیاد خبر ندارم
اما الان که اومدم میبینم مثل اینکه دلتون خیلی پره
تمام پستهاتون رو خوندم
امیدوارم تصمیم درستی بگیرین چون رفتن کار درستی نیست

mohammad 87 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارش جان بجه های جنبش سبز به هم مشکلی ندارن و تفرقه ای بین ما نیست همه ما یک دل هستیم ....
تحریم یک حرکت دست جمعی برای به چالش کشیدن وضعیت موجود در سایت بود...!
فقط یک اختلاف نظر راجب بیان و نوع حرکت ما در نشون دادن خیل عظیم نا رضایتی اعضا جنبش سبز باشگاه وجود داره که با تعامل حل میشه!