تاپیک مخصوص نمونه کارهای شما

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
دمت گرم مهندس واقعا خیلی خوب و طبیعی شده به هر کار فرمایی نشون بدی فورا هیپنوتیزمش میشه خود به خود و میگه هر چقد هزینشه مهم نیس همینو واسم بساز /
سلاممم آقا ایمان.ممنون.
نه بابا اینقدر هم دیگه تعریف نداره.اغراق میکنی
:)

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام.
این اولین کار داخلیمه.
تنظیمات رندر پایینتر از متوسطه.
آبجکت هارو همینطوری گذاشتم.خوب نشده.

مشاهده پیوست 213919
متریال ها داغونه اقا :دی
کق پارکته؟ چرا بامپش اینجوریه؟رفلکت هم نداره
برای پارچه حتما متریال falloff رو لعمال کنید که برای پارچه بهترینه نویز ترشلد(!) رو کم کنید تا 0.001
برای تمرین و اینا از ابجکتای کنده کاری اینا استفاده نکنید تا زمان رندر کم باشه فعلا مهم تنظیم نور و ... ست
چیدمان خوب نشده رنگ بندی بد شده همیشه در نظر بگیرید رندر قراره زیبا باشه پی اهمیتی نداره که تو واقعیت مبلمان رو گل بهی میذارن یا زرد یا ابی شما یه رنگخوب انتخاب کنید
این دیواره یا دره عقب تر رفته؟ گوشه ش مشکل داره اگه دیواره اگه دره که متریال نداره
2تا مقاله اقای میلاد کمباری رو بخونید(تو نت بسرچید میاد از تو فایلام پیداش نکرددم) برای شروع کمک خوبیه

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
متریال ها داغونه اقا :دی
کق پارکته؟ چرا بامپش اینجوریه؟رفلکت هم نداره
برای پارچه حتما متریال falloff رو لعمال کنید که برای پارچه بهترینه نویز ترشلد(!) رو کم کنید تا 0.001
برای تمرین و اینا از ابجکتای کنده کاری اینا استفاده نکنید تا زمان رندر کم باشه فعلا مهم تنظیم نور و ... ست
چیدمان خوب نشده رنگ بندی بد شده همیشه در نظر بگیرید رندر قراره زیبا باشه پی اهمیتی نداره که تو واقعیت مبلمان رو گل بهی میذارن یا زرد یا ابی شما یه رنگخوب انتخاب کنید
این دیواره یا دره عقب تر رفته؟ گوشه ش مشکل داره اگه دیواره اگه دره که متریال نداره
2تا مقاله اقای میلاد کمباری رو بخونید(تو نت بسرچید میاد از تو فایلام پیداش نکرددم) برای شروع کمک خوبیه

سلاممم .
خیلی ممنون.
چون اولین کارم بود فقط میخواستم یه کاری کرده باشم.آبجت هم نداشتم و یه سری ابجکتای متفرقه استفاده کردم.
واسه نویزش واسه اینکه زمان رندر نره بالا خیلی زیادش نمیکنم.
واسه کفش فکر کنم بامپ رو اشتباه دادم.

تو عکس دوم مدلم رو تو آرشی کد زدم.کلا تصمیم گرفتم داخلی هارو تو آرشی کد مدل کنم.راحت ترم و در و پنجره رو سریعتر میتونم بزارم.

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اینم دومیش:

مادلینگش تو آرشیکد انجام شد.

کلا زاویه دوربینتون خیلی بده قرار نیست هر ابجکتی تو فضا هست توی 1رندر دیده بشه شما میتونید چند تا رندر مختلف بگیرین
3.jpg
واقعا ما تو قسمتهای مهم یه تصویر داریم چی میبینیم؟
متریال پرده ها بده
هارمونی رنگ نداریم
پارکت هم مثل قبلی

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
منم ذوق کردم گفتم 4 تا از کارهای خودمو بزارم دوستان نظر بدن....همه کارهای من با رویت هستش...اگه خدا بخواد و بتونم فوتوشاپ و وری مکس رو کامل یاد بگیرم کارهامو برای رندرگیری میبرم اونجا انجام میدم/////
فعلا خوشحال میشم رو این کارهام نظر بدید..:)

پیوست ها

• 816gsckjx39wx1d3cs5i.jpg
    816gsckjx39wx1d3cs5i.jpg
    46.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mohammad azizi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
فرزاد جان کارت حرف نداره
واقعا دست مریزاد
داره حسودیم میشه بهت:biggrin::biggrin:
میشه مارم کمک کنی؟
کلاس رفتی یا کتابی چیزی میخونی؟؟؟؟

سلامممم آقا محمد.
ای بابا خیلی هم خوب نشده:)
من در خدمتم هر سوالی چیزی باشه تا حدی که بلدم کمک میکنم.
نه کلاس میرم .هنوز تموم نشده.30 جلسه هست که 17 تاشو رفتم.داخلی یه جلسه هست که شروع شده.

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
کلا زاویه دوربینتون خیلی بده قرار نیست هر ابجکتی تو فضا هست توی 1رندر دیده بشه شما میتونید چند تا رندر مختلف بگیرین
مشاهده پیوست 214015
متریال پرده ها بده
هارمونی رنگ نداریم
پارکت هم مثل قبلی

آره درست میگید.من از اون عکسی که واسه تمرین میده استفاده میکنم.سعی میکنم جهت دید رو تغییر ندم.
تو طراحی های خودم دوربین رو طوری قرار میدم که طراحی سقف کاذب و کف سازی بخوبی دیده بشه.

mohammad azizi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلامممم آقا محمد.
ای بابا خیلی هم خوب نشده:)
من در خدمتم هر سوالی چیزی باشه تا حدی که بلدم کمک میکنم.
نه کلاس میرم .هنوز تموم نشده.30 جلسه هست که 17 تاشو رفتم.داخلی یه جلسه هست که شروع شده.
سلام داداش من
خیلی عالیه
البته این برمیگرده به هوش و ذکاوت و البته پشتکار ستودنی خودت
حتما باید کمکم کنی

arefeh

کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 214015
متریال پرده ها بده
هارمونی رنگ نداریم
پارکت هم مثل قبلی

من متوجه نشدم بیشتر توضیح میدید؟؟؟نمونه کار داری خودت که بزاری روش توضیح بدی؟؟؟؟البته منم نمونه کارهامو گذاشتم میتونی اینجا ببینی و نظرتو بدی ...ماله 1-2 سال پیش و بعضیهاشم 3 سال پیشه...از اون موقع دیگه دست نزدم به تری دی و رندر و ....:(
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/598348-نمونه-کارهای-arefeh?p=7696856#post7696856

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
واقعا عالیه............مخصوصا اون نما خارجیه ک نماش چوبیه.........

این کارت خیلی خوب شده.میشه بگی چمن و ایتاشو چجوری کار کردی؟

سلاممم.
خیلی ممنونمم.:gol:

چمن و درخت ها با پلاگین فارست(forest) گذاشته شده.کار کردن باهاش راحته.دوست داشتم اینجا بزارم پلاگین رو ولی حجمش زیاده.خوبیش اینه که درخت و فضای سبز سه بعدی رو با حجم کم ایجاد میکنه.

arefeh

کاربر ممتاز
سلاممم.
خیلی ممنونمم.:gol:

چمن و درخت ها با پلاگین فارست(forest) گذاشته شده.کار کردن باهاش راحته.دوست داشتم اینجا بزارم پلاگین رو ولی حجمش زیاده.خوبیش اینه که درخت و فضای سبز سه بعدی رو با حجم کم ایجاد میکنه.

لینک داره فرزاد جان که بزاری ما دانلودش کنیم؟؟؟برای وری مکسه دیگه؟؟؟

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
لینک داره فرزاد جان که بزاری ما دانلودش کنیم؟؟؟برای وری مکسه دیگه؟؟؟

نه والا من لینکی سراغ ندارم.سرچ کنید ببینید پیدا میشه.
من از آموزشگاه گرفتمش.

! Milad

عضو جدید
من خودم کار با رویتم خوبه. کارهات واقعا عالی و با کیفیته

arefeh

کاربر ممتاز
طراحی فضای بالکن کتابفروشی

طراحی فضای بالکن کتابفروشی

کارفرما خواسته بود که بالکن مغازشو براش طراحی کنیم تا از اون فضا هم خریدارها استفاده کنند....
من اینجور طراحی کردم...این فضا مختص کودکان و نوجوانان شد...بخش راه پله هم نورپردازی شد تا هم حس دعوت کنندگی داشته باشه و چون راه پله در انتهای مغازه قرار داشت تاریک نباشه...

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
عارفه جون عنوان کابر فعال نوووش جونت
گوارای وجودت
برازندته
انشا... موفق تر ببینمت

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا عارفه دمت گرم ما هم میخوام شروع کنیم به تمرینش انشاله مزاحم میشیم برا سوال

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز

عارفه جون کارت خیلی عالیه...خسته نباشی...
منم یه خورده رویت کارکردم ....ولی ابتدایی...
ایشالا وی ری رو یاد بکیریم...

arefeh

کاربر ممتاز
من که کلی فیلم اموزشی گرفتم...باید با همونا پیش رفت..البته چنان سخت نیست رویت..
مرسی بابت لینک ها...
راستی تونستی با رویت انیمیشن بسازی؟

آره انیمیشن هم کار کردم اما کیفیتش خوب نمیشه اگر هم بشه تایم هر رندرش زیاد میشه...ولی کار باهاش خیلی راحته

arefeh

کاربر ممتاز
عارفه جون کارت خیلی عالیه...خسته نباشی...
منم یه خورده رویت کارکردم ....ولی ابتدایی...
ایشالا وی ری رو یاد بکیریم...

مرسی دوست جونهای خوبم....ایشالله با هم پیشرفت خواهیم کرد

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم از نظرتون...
نه همه چیزهاش با رویته...
کلا نه مکس بلدم نه فوتوشاپ در حد حرفیه که خرابکاری که توی رندر میزنم رو اونجا اصلاح کنم....:biggrin:
من حقیقتا سال 88 برای موضوع پایان نامه ام مجبور شدم اونو یاد بگیرم(البته باعث شد پایان نامه ام 9 ماه هم طول بکشه)ولی در حد مقدماتی اونو توی 4-5 ماه فشرده خودم با فیلمهایی که از نت دان کردم یاد گرفتم ...فیلمهاش زبان اصلی بود اما خوب توضیح داده و متوجه میشی.....و البته اون زمان یه دوست عزیزی هم باهاش در رشت در تماس بودم و هر مشکلی داشتم بهش ایمیل میزدم و ایشون هم لطف میکرد و جوابمو میداد...دستش درد نکنه...
آخرین ورژنی که کار کردم باهاش 2013 هست به بعدش چون سمتش نرفتم ارتقا هم ندادم....ولی خوبه که هر ورژنی توی هر نرم افزار میاد خودتو با اون آپدیت کنی...چون پلاگین یا ابزارهایی بهش اضافه میشه که کار رو راحتتر میکننه....
الان که یادگیریش راحتتر شده هم کلاس آموزشیش زیاد شده و هم کتاب و فیلم و پی دی اف....ولی کلاس از نظر من مفید نی...من سرچ کردم کلاسهاش 13-14 هست که از نظر من توی اون تایم هیچی بهت یاد نمیدن...چون واقعا نرم افزار گسترده ای هست...مخصوصا توی فاز 2 و متره برآورد.....من خودم رو این فاز 2 زمان گذاشتم متاسفانه 2 سال وقفه افتاد و موفق نشدم یه پروژه رو کامل فاز 2 کنم....

من چون اوایل بلد نبودم تایم رندر هام بعضی اوقات به 16-17 ساعت میکشید که ناشی از این بود که هم dpi رو بالا میگرفتم و هم اندازه عکسم بالا بود درواقع بعد از رندر اندازه عکس من 120در 60-70 میشد ....ولی بعدا متوجه شدم که بهد رندر هم میتونی روی اون عکس رندر تغییراتی رو ایجاد کنی...حتی نیازی نی توی فایلت از نورهای زیاد یا تعداد فراوون استفاده کنی....این بحث خیلی کلیه و چون مدت زمان طولانی هم هست که باهاش کار نکردم دقیقا اسم گزینه ها یادم نی که راهنماییت کنم....و سئوالت جواب مفصلی داره....
اگه خواستی موقعی که یه کاری رو میخواسی رندر بگیری بگو که اون موقع آیتم آیتم کمکت کنم...(هر چند که برای اینکه دستت بیاد باید خودت تنظیمات رو اونقدر دست بزنی و رندر بگیری تا موفق بشی و بعد از 4-5 تا رندر دیگه دستت میاد):smile:

متشکرم :gol::heart::heart:به زودی مزاحم میشم برای سوال.اخه رندرهای من به این عالی در نمیومد.داخلی هامو میگم:whistle: