تاپیک سوالات کنترل

mahsam58

عضو جدید
مفاهیم کنترل

مفاهیم کنترل

با سلام به همه دوستان
یه موضوعی که به نظرم اگه یک جا جمع بشه می تونه به آدمای بی تجربه ای مثل من خیلی کمک کنه توضیح انواع کنترلر هست مثلpid controller,on-off controller,;کنترل lead,lag و... هست اگه کسی مرجعی راجع به این مفاهیم(و بیشتر )داره لطفا معرفی کنه

yas_rr

عضو جدید
برق کنترل

برق کنترل

با سلام . من نیاز به یک کتاب برق کنترل می باشم که جامع وبا بار علمی بالا باشد اگه کسی از دوستان کتاب یا سی دی اموزشی سراغ دارد خبر بده .
اگه کسی از دوستان می داند که کدام سایت این گونه محصولات را به فروش میگذاره لطفا خبر بده . (با تشکر ) :heart::heart::heart::heart::heart:

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
HI
I need infomation about IEEE plz help me
tanks

من توضیحات مختصر سایت ویکی پدیا فارسی رو برات می زارم ولی راحت با جستجوی بیشتر می تونی اطلاعاتتو کامل کنی:
http://fa.wikipedia.org/wiki/انجمن_مهندسان_برق_و_الکترونیک

esfarayen

عضو جدید
reza heidary

reza heidary

کسی می تونه برای یاد گیری proteus کتاب یا مقاله ای بهم معرفی کنه.ممنون;)

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخرين رتبه هاي قبولي در 5 دانشگاه ايران

اخرين رتبه هاي قبولي در 5 دانشگاه ايران

سلام
ايا كسي ميتونه به من بگه كه اخرين رتبه هاي قبولي كنكور ارشد در5 دانشگاه زير چقدره(با چه رتبه اي ميتوني به اين دانشگاه ها بري)(روزانه\شبانه)
1-تهران
2-شريف
3-امير كبير
4-خواجه نصير​
5-فردوسي مشهد

seyhoon

عضو جدید
سلام
ايا كسي ميتونه به من بگه كه اخرين رتبه هاي قبولي كنكور ارشد در5 دانشگاه زير چقدره(با چه رتبه اي ميتوني به اين دانشگاه ها بري)(روزانه\شبانه)
1-تهران
2-شريف
3-امير كبير
4-خواجه نصير​
5-فردوسي مشهد
تا جایی که من میدونم برای شریف زیر 30حدودا. برای دانشگاه تهران زیر 50و برای امیر کبیر زیر 60 باید باشید چون کنترل کم میگیرن.البته برای روزانه. به هر حال سال به سالم فرق می کنه.

آخرین ویرایش:

mary83

عضو جدید
تا جایی که من میدونم برای شریف زیر 30حدودا. برای دانشگاه تهران زیر 50و برای امیر کبیر زیر 60 باید باشید چون کنترل کم میگیرن.البته برای روزانه. به هر حال سال به سالم فرق می کنه.

سلام این رتبه ها برای کنترل کاملا اشتباهه چرا؟ چون کنترل تهران اوله پس مطمئن باش زیر 30 باید باشی حداکثر !! یعد از اون بخاطر اسمش شریف و انتخاب می کنند بعدش هم خواجه نصبر و امیرکبیر تربیت مدرس و علم و صنعت و.... البته نمی شه دیگه واسه اینا تعیین کرد چون خیلی ه هم دانشگاه های شهر خودشون مثل صنعتی اصفهان یا شیراز یا فردوسی رو انتخاب می کنند.اما شما می تونی مهر ماه سال اینده بری دانشگاه ها و ازشون سوال کنی . که آخرین رتبه چند بوده در ضمن اینم بدون که واسه شبانه کنترل تهران باید حدود 100 باشی من بقیه دانشگاه ها رو نمی دونم:smile: کلا بهترین کار اینکه بعدا از خود دانشگاهها بپرسی ولی اصلا مگه فرقی داره؟؟؟ شما برای زیر 50 یا ماکزیمم 100 بخون روزانه یا شبانه شریف و تهران قبولی اما اگه بری برای زیز 500 و1000 بخونی نتیجه جوبی نمی گیری .
موفق باشی;););) :gol:

hossein137

عضو جدید
کی در مورد سنسورهای حرارتی اطلاعات داره

کی در مورد سنسورهای حرارتی اطلاعات داره

سلام به همه ی دوستان
من یک سری اطلاعات در مورد سنسورهای حرارتی یا همون thermistor ها احتیاج دارم
کسی هست که بهم کمک کنه از نظر: انواعشون . مداراتشون . غیره
یک شنبه باید کنفرانس بدم اگه میشه کمک کنید

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

mr.mehrdad

عضو جدید
پروژه کنترل

پروژه کنترل

سلام من میخوام موضوع پروژه کارشناسیم را مشخص کنم دنبال یه موضوعی هستم که به میکروکنترلر نیاز نداشته باشه لطفا کمکم کنین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

djbagoor

عضو جدید
♣♣♣28 سوال دیجیتال.... ♣♣♣

♣♣♣28 سوال دیجیتال.... ♣♣♣

سلام دوستان...
:redface:
یکی پیدا می شه اینجا به من کمک کنه؟

من 28سوال تستی دیجیتال دارم و
می خوام یکی برام حلشون کنه

کافیه رو یه برگه شماره سوال و بزنه و مسائل رو با راه حل و فرمول
و سوالات تشریحی رو با بیان استدلال پاسخش بنویسه و از اون برگه برای من یه اسکن کنه یا ازش با دوربین عکس بگیره ( فقط عکس هارو چک کنه که تار نباشه لطفا) و یا اینجا بذاره یا بفرسته آپلود کنه....
خواهش می کنم واقعا کسی رو آخه ندارم که واسم توضیح بده و حل کنه
...
:cry:

فقط کار خیلی فوریه دوستان لطفا کمکم کنید...
دانلود سوالات

dj.bagoor@yahoo.com

djbagoor

عضو جدید
یعنی هیچ کس پیدا نمیشه این سوالات ور واسه من حل کنه؟؟ اینقدر سخته یا زمان بر؟؟

gunners4life

عضو جدید
شبیه سازی stepper motor درmatlab & simulink

شبیه سازی stepper motor درmatlab & simulink

[FONT=&quot]در مورد شبیه سازی stepper motor درmatlab & simulink نیاز به کمک دارم[/FONT]​

mary.q

عضو جدید
طراحی ضرایب پهنه کنترل PID و الگوریتم ژنتیک

طراحی ضرایب پهنه کنترل PID و الگوریتم ژنتیک

ممنون میشم اگر کسی در زمینه طراحی ضرایب پهنه کنترل PID و الگوریتم ژنتیک اطلاعاتی داره راهنماییم کنه.

مصطفی قادری

عضو جدید
سیستم تشخیص هویت لمسی

سیستم تشخیص هویت لمسی

سلام
پروژه ابزار دقیق در مورد سیستمهای تشخیص هویت لمسی می خواستم.

askme

عضو جدید
یه سایت در مورد کنترل می خوام

سلام
سایت برای کنترل وجود نداره اما اگه به حلقه کنترل و اجزاش مسلط باشی میتونی کارتو راه بندازی .
اما از من یک نصیحت ببین برو کاتالوگ و application های سیستم های کنترل هرچی از سنسور گرفته تا ترانزیستور رو از شرکتاش بگیر
کلی کارت راه میفته
من چندتاشو دارم مال شرکت sick آلمانه مشکل کپی رایت داره وگرنه شیرش می کردم:warn: 

mehrdad_sef

عضو جدید
کنترل آسانسور

کنترل آسانسور

با درود
آیا کسی از دوستان مدار کنترل آسانسور با plc رو داره تا 4 طبقه
با سپاس

mra.1366

عضو جدید
اطلاعات یا منابعی درباره FIPیاworldFIPاورژانسی

اطلاعات یا منابعی درباره FIPیاworldFIPاورژانسی

با سلام خدمت همه دوستان من مطالبی دربارFIPیاWORLDFIPکه توفیلدباس مطرح میشن میخواستم،اگه بتونید کمکم کنید ممنونتون میشم امیدوارم بتونم جبران کنم
با تشکر
mra.1366@yahoo.com

mra.1366

عضو جدید
کمک درشبکه های صنعتی

کمک درشبکه های صنعتی

سلام،پیام قبلی روباعنوان FIP دادم کسی جواب نداد عنوانو عوض میکنم شاید فرجی شد
FIP یکی از پروتکلهاواستاندادهای فیلدباسه من اطلاعات بیشتری میخوام امیدوارم بتونید کمکم کنید ممنون

mra.1366

عضو جدید
سلام عیدتون مبارک کن درباره FIP یا WORLD FIP مطالبی میخواستم ممنون میشم کمکم کنید

amin5

عضو جدید
سلام
از این به بعد سوالات خود در زمینه کنترل را در این قسمت وارد نمائید .
با تشکر
سلام
از تمامي دوستاني كه اطلاعات يا مقاله اي يا هرچيزه ديگه كه در مورد «روشهاي كنترل سرعت موتورهاي القايي تك فاز» دارن خواهش ميكنم در اختيار من قرار بدن.
باتشكر
blaksky2006@gmail.com

LCD

عضو جدید
سيستم ديگ بخار و بويلر

سيستم ديگ بخار و بويلر

سلام دوستان

درمورد سيستم قدرت ومدار فرمان ديگهاي بخار وبويلر ها كسي اطلاعاتي داره كه منو در اين زمينه راهنمايي كنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چون من احتياج زياد به نقشه مدار فرمان وقدرت بويلرها وديگ بخار دارم

لطفا كمكم كنيد.

با تشكر از شما دوستان

libasabzevar

عضو جدید
سلام.
من یک واحد تولیدی دارم، برای اتوماتیک کردن بعضی قسمتهای خط تولید،مثل کنترل اتوماتیک وزن مواد اولیه که در وزنها و زمانهای مختلف باید اضافه بشند، از کی میتونم کمک بگیرم؟ هزینه اونو هم پرداخت میکنم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

eee.eee99

عضو جدید
دوستان برای درس کنترل مدرن چه کتابی رو بجز خاکی صدیق پیشنهاد میکنید که تمرین حل شده داشته باشه؟vagan نیاز دارم .کنترل خطی نه ها ...مدرن .لطفآ اگه تمرین کنترل مدرن با حلدارین برام بزارین :eek:

eee.eee99

عضو جدید
etab ,eplan چیه؟:(
من به عنوان مهندس کنترل کدوم نرم افزارها و کلا چیا باید بلد باشم؟