[تاپیک امور مدیریتی تالار مهندسی عمران]

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
بخاطره این گفتم که این تالار ها خیلی مهم هستند و باید توجه زیادی به این ها داشت از توجه شما ممنونم:gol:

سلام خدمت دوست عزیزمون و همه ی دوستان
همینطور که دو مدیر عزیز دیگمون هم توضیح دادند،وامور تالار در حال رسیدگی هست و البته اولویت اول با تالارهای بود که میزان آآشفتگی زیادتری داشت و خوشبختانه به همت تیم مدیریتی و البته راهنماییهای بسیارخوب دوستان و کاربرهای عزیز،این موارد مورد نظر انجام شدند و البته درحال حاضر هم در حال انجام شدن هست.
اما در مورد دو تالار مذکور،تالار سازه ها و تحصیلات تکمیلی که جزو بخش های مهم هستند، به زودی اقدامات در خصوص این دو تالار و البته تالار سیالات و هیدرولیک هم آغاز خواهد شد، و انشالله به آنچه شایسته مهندسین عمران عزیز هست،برسیم.

بی نهایت سپاسگزارم.

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
با سلام
ما در این تالار بخشی برای محیط زیست نداریم؟

سلام خدمت دوست عزیزمون
متاسفانه چون حجم و تعداد مطالب این موضوع کم هستش ، لذا در نظر گرفتن زیرتالار براش ، صحیح نیست ولی پیشنهادی که من برای شما دارم این هست که اگر مطالبی از این دست دارید رو در یک تایپیک با عنوان مناسب در تالار ایجاد نمایید ، ماهم تایپیک مد نظر رو مهم میکنیم تا قابل استفاده برای همه دوستان باشه .

با تشکر از شما

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوست عزیزمون
متاسفانه چون حجم و تعداد مطالب این موضوع کم هستش ، لذا در نظر گرفتن زیرتالار براش ، صحیح نیست ولی پیشنهادی که من برای شما دارم این هست که اگر مطالبی از این دست دارید رو در یک تایپیک با عنوان مناسب در تالار ایجاد نمایید ، ماهم تایپیک مد نظر رو مهم میکنیم تا قابل استفاده برای همه دوستان باشه .
با تشکر از شما

پیشنهاد خوبیه. ولی شاید موضوعات مختلفی رو بخواد شامل بشه. آیا بهتر نیست که فقط عنوان زیرتالار مهندسی آب ، سازه های هیدرولیکی ، فاضلاب به
مهندسی آب ، سازه های هیدرولیکی ، محیط زیست تغییر کنه؟

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
پیشنهاد خوبیه. ولی شاید موضوعات مختلفی رو بخواد شامل بشه. آیا بهتر نیست که فقط عنوان زیرتالار مهندسی آب ، سازه های هیدرولیکی ، فاضلاب به
مهندسی آب ، سازه های هیدرولیکی ، محیط زیست تغییر کنه؟

این هم پیشنهاد بسیار خوبی هست ، حتما در موردش اقدام خواهیم کرد . پس شما تایپیک مورد نظرتون در همین زیرتالار ایجاد بفرمایید .

بی نهایت سپاسگزارم
:gol::gol:

احسان املی

عضو جدید
سلام به همه دوستان سال جدید رو به همه شما تبریک میگم و امیداوارم که سال خوبی رو در بیش رو داشته باشید. یکم دیر شده دیگه ببخشید

این تابیک ◄[ ســـــازه و فــــــولاد ]► نكات مفيد همراه با دانلود مطالب مقالاتش واقعا محشر هستن اگه ادامه بیدا کنه خیلیا میتونن ازش استفاده کنند ممنون:gol:

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار

محمدرضا میلانی

کاربر فعال تالار مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
سلام به دوستان مدیریتی تالار عمران حال همتون خوبه؟

یه نظری داشتم اما نمیدونم شما دوستان هم نظرتون چی هست.!! میگم یه تابیکی هم با عنوان اخبار حوادث ساختمانی و یا کارگاهی خلاصه هر چی مربوط به رعایت نکردن ایمنی تو محیط کار هست رو درست کنیم. این اطلاع رسانی موجب میشه که همه وقتی بخوان برن یه جا کار کنند اول ایمنی رو حتما رعایت کنند بعد مشغول کار بشن.. نظره شما چی هست؟؟؟؟:gol:

نسیم2013

عضو جدید

یه نظری داشتم اما نمیدونم شما دوستان هم نظرتون چی هست.!! میگم یه تابیکی هم با عنوان اخبار حوادث ساختمانی و یا کارگاهی خلاصه هر چی مربوط به رعایت نکردن ایمنی تو محیط کار هست رو درست کنیم. این اطلاع رسانی موجب میشه که همه وقتی بخوان برن یه جا کار کنند اول ایمنی رو حتما رعایت کنند بعد مشغول کار بشن.. نظره شما چی هست؟؟؟؟:gol:

سلام منم موافقم:smile::gol:

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام منم موافقم:smile::gol:

سلام به دوستان خوبمون محمدرضا جان و نسيم خانم عزيز

اتفاقا منم همچين موضوعي رو در ذهن داشتم كه تاپيك مجزا با موضوع [ اخبار حوادث ساختماني و ايميني محل كار ] درست كنيم كه دوستاني در محيط كار مشغول هستند بيشتر به اين موضوع توجه كنند و سرلوحه كار و فعاليت خودشون در همه جا قرار بدن. چشم با مشورت با ساير دوستان انشاالله اين تاپيك با همان موضوع در تالار عمران درست خواهد شد.

همچنان دوستان بزرگوار منتظره نظرات و پيشنهادات سازنده همه شما براي بهتر كردن تالار مهندسي عمران و رسيدن به اهداف خوب براي اين تالار هستيم

سپاسگزارم

:gol:

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار

با سلام
جناب مهندس ، زحمت ایجاد تایپیک رو خودتون در صفحه ی اول تالار بکشید ، من هم مهمش میکنم .

سپاسگزارم

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام، يه سري به تاپيك هاي گرايش مديريت ساخت بزنيد، كل مطالب ٢/٥ صفحه اي رو ميشه در قالب ٢ يا حداكثر ٣ تاپيك جمع آوري كرد و شايد اون موقع باشه كه به اين نتيجه برسيد كه اصلا زيرتالارش حذف شه تا از شلوغي زيرتالار ها جلوگيري شه.
بازم از اينكه تالار رو زنده و پويا داريد، كمال تشكر رو دارم....:gol:

رضا عابدی

عضو جدید
سلام دوستان خوبید میتونم بدونم جناب خشمان چرا جواب پیغام های رونمیده؟ و یا افتخار نمیده که جواب بده!! شاید کسی سوال واجب داشته باشه آخه

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان خوبید میتونم بدونم جناب خشمان چرا جواب پیغام های رونمیده؟ و یا افتخار نمیده که جواب بده!! شاید کسی سوال واجب داشته باشه آخه

سلام .. شما میتونید بجای خصوصی همین جا مطرح کنید تا سایر دوستانم کمک کنند :) دیگه نیازی هم نیست بیاید بگید چرا کسی خصوصی جواب من رو نمیده .

رضا عابدی

عضو جدید
سلام .. شما میتونید بجای خصوصی همین جا مطرح کنید تا سایر دوستانم کمک کنند :) دیگه نیازی هم نیست بیاید بگید چرا کسی خصوصی جواب من رو نمیده .

جناب مهندس این رو هم خود منم میدونم. اما سوال مونده تا سوال. که کجا مطرحش کنی. به هر حال ممنونم سلامت باشید.

نسیم2013

عضو جدید

سلام آقای مدیر و سایر دوستان مدیریت اگه یه وقت های سره همه شما خلوت هست یه زحمت بکشید به تالار های مهندسی آب و تحصیلات تکمیلی تالار هم سر بزنید که نیاز داره یکمی اونجا رو مرتب کرد. البته اگه برای شماها زحمت نباشه :gol:

فربد خان

عضو جدید
با سلام
تالار عكس بسيار خوب و كاربردي است و ميتواند داراي زيرشاخه هايي باشد كه هر كس هر عكسي خواست راحت تر پيدا كند . من در كافه هنر يا تايپيك به منظور عكسهاي معماري گذاشتم ولي حتي يك نفر هم استقبال نكرده متاسفانه
مقالات انگليسي را من نميدونم والا

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام آقای مدیر و سایر دوستان مدیریت اگه یه وقت های سره همه شما خلوت هست یه زحمت بکشید به تالار های مهندسی آب و تحصیلات تکمیلی تالار هم سر بزنید که نیاز داره یکمی اونجا رو مرتب کرد. البته اگه برای شماها زحمت نباشه :gol:

ممنون خانوم مهندس
داریم روشون کار میکنیم ..

با تشکر

نسیم2013

عضو جدید
ممنون خانوم مهندس
داریم روشون کار میکنیم ..

با تشکر

ایشالا زیبا جون.:gol:

راستی یه سوال چرا تالار عمران اصلا برای اعضای خودش مسابقاتی فراهم نمیکنه؟؟؟ اگه شما نگاهی بع بقیه تالار ها بندازید میبینید که تو اکثر تالار ها برای اعضای خودش مسابقاتی ترتیب میدن خوب شما هم این کا رو انجام بدید دیگه. ممنون

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...

جناب مهندس این رو هم خود منم میدونم. اما سوال مونده تا سوال. که کجا مطرحش کنی. به هر حال ممنونم سلامت باشید.

آقا رضا جواب شما رو تو پيغام خصوصي دادم عذر خواهي مكينم يه چند
روزي بخاطره مشكلات شخصي نتونستم بيام.

نسيم خانم عزيز همانگونه كه زيبا خانم هم گفتند داريم روشون كار ميكنيم يكم وقت ميبره اما انشاالله همه سعي خودمون رو ميكنيم كه تالار هاي كه گفتيد همانند تالار هاي ديگه [ دست ] باشه انجام خواهيم داد. و البته فعلا اولويت اصلي مديريت تالار اين موضوع [ ساماندهي تالار هاي تحصيلات تكميلي و مهندسي آب ] هست.

با سلام
تالار عكس بسيار خوب و كاربردي است و ميتواند داراي زيرشاخه هايي باشد كه هر كس هر عكسي خواست راحت تر پيدا كند . من در كافه هنر يا تايپيك به منظور عكسهاي معماري گذاشتم ولي حتي يك نفر هم استقبال نكرده متاسفانه
مقالات انگليسي را من نميدونم والا

آقا فريد منظور شما از تالار عكس مربوط به كدوم تالار هست ؟؟ اگه شما تالار فیلم ها و عکس های عمرانی
رو ميگيد متاسفانه امكان اين كه اين تالار زير شاخه داشته باشه خيلي كم هست. شما با استفاده از تاپيك موضوع هاتون رو مطرح كنيد حتما مورد بازديد و توجه بيشتري قرار ميگيره.

سپاسگزارم
ایشالا زیبا جون.:gol:

راستی یه سوال چرا تالار عمران اصلا برای اعضای خودش مسابقاتی فراهم نمیکنه؟؟؟ اگه شما نگاهی بع بقیه تالار ها بندازید میبینید که تو اکثر تالار ها برای اعضای خودش مسابقاتی ترتیب میدن خوب شما هم این کا رو انجام بدید دیگه. ممنون

نسيم خانم در گذشته بوده و مسابقاتي از قيبل برترين عكس عمراني ؛ ارائه مقالات ؛ شركت در فعاليت هاي گروهي در تاپيك و غيره..بوده اما متاسفانه فعلا با كمبود اعضا روبه رو هستيم اما بازم هم روي اين موضوع فكر خواهيم كرد تا بتونيم مسابقاي در خور اعضاي عزيز تالار عمران برگزار كنيم.

سپاسگزارم.
:gol:

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام آقا مصطفي عزيز خوش آمد گويــــي من و همه همكاران خودم در تيم
مديريتي تالار مهندسي عمــــران رو پذيرا باشيد

سلام امکان داره که مدیریت تالار مهندسی عمران بیان تو این تاپیک اعلام حضور کنند تا منم و همه دوستان تازه وارد با شماها بیشتر آشنا باشیم:gol:

در رابطه با درخواست شما مبني بر اعلام حضور مديريت تالار عمران رو خدمت شما عرض بكنم كه تيم مديريتي تالار عمران از دوستان كه در پايين ذكر خواهم كرد تشكيل شده اســــت..

جناب مهندس mmbidhendi,

و​

خانم مهندس
Ziba__Ahmad pour از مديران تالار مهندسي عمران هستند

و امـــا دستياران مدير تالار مهندسي عمــــران

جناب مهندس
Rah Pardaz, كه امورات مديريتي تالار هاي

کتابخانه تخصصی عمران

مهندسی ژئوتکنیک و راه و ترابری
مهندسی نقشه برداری و ژئو دزی
درخواست ها رو بر عهده دارند

جناب مهندس Moein.B,امورات مديريتي تالار روش های اجرا
رو بر عهـــــده دارند

جناب مهندس mahian90, امورات مديريتي تالار
نرم افزارهای تخصصی عمران
بر عهده دارند. با ذكر اينكه ايشون فعلا در مرخصـــــي هستند

بنده هم در تالار هاي

مهندسی سازه و زلزله

در خدمت شما و ساير دوستان هستم

اميدوارم بتونيم از تجربه و فعاليت خوب شما نهايت استفاده رو ببريم

سپاسگزارم:gol:

محمدرضا میلانی

کاربر فعال تالار مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان همگی خسته نباشید فکر کنم ارسال تاپیک های تبلیغاتی مثل فروش کتاب ؛ جزوه ؛ مقالات ؛ تو این باشگاه ممنوع هست. این روزها بعضی ها خیلی تو این کارها فعالیت میکنند و تاپبک های فروش جزوه کتاب و غیره رو ارسال میکنند . این باشگاه همه مطالب خودش رو رایگان در اختیار میگزاره پس دیگه این تبلیغات فروش برای چی هست. از دوستان مدیریت خواهشی که داشتم به این موضوعات هم رسیدگی بکنند

از زحمات همه شما ممنونم زنده باشید:gol:

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان همگی خسته نباشید فکر کنم ارسال تاپیک های تبلیغاتی مثل فروش کتاب ؛ جزوه ؛ مقالات ؛ تو این باشگاه ممنوع هست. این روزها بعضی ها خیلی تو این کارها فعالیت میکنند و تاپبک های فروش جزوه کتاب و غیره رو ارسال میکنند . این باشگاه همه مطالب خودش رو رایگان در اختیار میگزاره پس دیگه این تبلیغات فروش برای چی هست. از دوستان مدیریت خواهشی که داشتم به این موضوعات هم رسیدگی بکنند

از زحمات همه شما ممنونم زنده باشید:gol:

سلام

از حســـن توجه شما به مسائـــل تالار عمــــران سپاسگـــزارم
در رابطه با مباحث از جمله فروش و تبليغات جزوات مقالات كتب درسي وغيره بله حق باشماست اينگونه مباحث در باشگاه مهندسان و تالار مهندسي عمـــران ممنوع هست و با كاربري خاطي برخورد خواهد شد و پست ؛ تاپيك هاي اين چنين ر بدون اطلاع قبـــلي حذف خواهد شد.. قبلا هم عرض كرده بودم باشگاه مهندسان ايران تونسته بستر و مكان مناسبي براي يادگيري علم و دانش براي كاربرهاي خود بدون محدوديت فراهم كنه . ما هم وظيفه خودمون اين هست كه از اين چنين مكاني به نحوه بسيار خوبي استفاده كنيم و در ياري رساندن براي بهتر كردن تالار مطالب مباحث علمي داخــل آن همكاري بسياري خـــوبي باهمديگر داشته باشيم. لذا من دوباره از همه اعضا محترم تالار عمـــران خواهش ميكنم قوانين رو به دقت مطالعه و به آن احتـــرام بگذارند .

سايـــر دوســـتان هم در صورت مشاهده چنين موضوعاتي [ فروش و تبليغ ] به تيم مديريتي تالار عمران اطلاع دهند با تا اقــدام شود

شاد تندرست باشيد:gol: