[تاپیک امور مدیریتی تالار مهندسی عمران]

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
عرض ادب خدمت اساتید

عرض ادب خدمت اساتید

سلام به دوستان نقشه بردار عزیز

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیریت محترم تالار،میشه بگیناین تاپیک(http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/316218) چرا به تالار زنگ تفریح منتقل شده؟؟؟
خوبه اولش گفتم که:از مدیران تالار خواهشمندم که این تاپیک رو منتقل نکنن که بره یه جای پرت
واقعا جای تامل داره.....

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
مدیریت محترم تالار،میشه بگیناین تاپیک(http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/316218) چرا به تالار زنگ تفریح منتقل شده؟؟؟
خوبه اولش گفتم که:از مدیران تالار خواهشمندم که این تاپیک رو منتقل نکنن که بره یه جای پرت
واقعا جای تامل داره.....

اقا امیر عزیز، بنظرم دلیل اصلی مدیریت این بوده این تایپیک ، بیشتر جنبه ی اسپم داشت و بار علمی درش وجود نداشت ، و هم اینکه عنوان تایپیک ، هم بیشتر جنبه ی موضوع ازاد داشت .

سپاس

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا امیر عزیز، بنظرم دلیل اصلی مدیریت این بوده این تایپیک ، بیشتر جنبه ی اسپم داشت و بار علمی درش وجود نداشت ، و هم اینکه عنوان تایپیک ، هم بیشتر جنبه ی موضوع ازاد داشت .

سپاس
این دلیل قانع کننده ای نیست....

آخرین ویرایش:

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزيز ممنون كه اين تالار رو راه انداختين

خيلي عاليه..

من دانشجوي كارشناسي عمران-عمران دانشگاه سراسري

اروميه هستم اگه كاري داشتين حتما رو كمك من حساب كنين.

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت همه ی دوستان
یه تذکر به دوستان فعال تالار عمران!! و البته شخص خودم !!

عزیزان،دقت کردید ،تالار به جایی برای فقط جواب گرفتن تبدیل شده ، یعنی هر کاربری وارد تالار میشه ، اولین سوالی که داره ، میپرسه و بعد منتظره که جواب بگیره ؟؟
یکم قبول کنیم مشکل از ماست !! به قول قدیمیا نباید که لقمه رو اماده کنیم .... یعنی به عبارتی میشه گفت : هلو برو تو گلو....نکنیم
لطفا قبل از جواب دادن به سوالات دوستان بهشون بگیم که اول در تالار یکم جستجو کنید ،(بابا بخدا یه ایکونی هست اون بالا ، میگه "جستجو در تالار" !! روش ننوشته : کاربر فعال بدو جواب بده ، میخوام برم....!!) تا این دوستان هم یه زحمتی برای پیدا کردن سوالشون به خودشون بدن ، هم به جوابشون برسن هم ترغیب بشن در تالار فعالیت کنن....
ماها به حد کافی مصرف گرا و راحت طلب هستیم ، دیگه این بیماری رو بین جوونا و دانشجوها رواج ندیم...
یه خواهش خیلی خیلی بزرگ از همه ی دوستان ، قبل از پاسخ به سوالا ، ازشون بخوایین در تالار جستجو کنند ، اگر جواب گرفتند ، بیان بگن تو این بخش تالار جواب بود ، اگر جواب نبود ، اون موقع ما موظفیم پاسخ گو باشیم ...
باور کنید سوالا خیلی خیلی پیش پا افتاده هستن...
لطفا به خواهش این حقیر توجه بفرمایید...

----------------------------------------------------------------------------------------
جناب مدیر ، هرجایی که صلاح دونستید ، میتونید این تایپیک رو قرار بدید . اگر هم از موازین تالار بدور بود ، میتونید حذفش کنید .

سلام مهندس حرف شما كاملا درسته.. لاكن به قول دوست ما داداش رضا دگمه جستجو بعضي وقتا كار ميكنه بعضي وقتا نه و يه خواهش ديگه از مديران محترم دارم يكمي صفحه اصلي تالار رو خلوت كنن واقعا از حد رفته ديگه تاپيكهاي با ارزش انتقال داده شود و غير مفيد ها به طور كلي حذف شوند.ممنون

emrah931

عضو جدید
سلام
صفحه اصلی تالار همش شده اخبار عمرانی.لطفا یه بخش مجزا رو به این عنوان اختصاص بدید.

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام
صفحه اصلی تالار همش شده اخبار عمرانی.لطفا یه بخش مجزا رو به این عنوان اختصاص بدید.

تو صفحه ی اول ، یه تایپیکی هست با عنوان " اخبار عمرانی " !!
فقط کسی گوش به حرف نمیده که هر تایپیکی جایی ،هر پستی مکانی دارد !!
:wallbash::w06::w39:

emrah931

عضو جدید
:wallbash::w06::w39:[/QUOTE
منظورم یه بخش بود نه تاپیک خانم مهندس.واسه همینه که اخبار مستقیم رو صفحه اصلی میذارن

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
:wallbash::w06::w39:[/QUOTE
منظورم یه بخش بود نه تاپیک خانم مهندس.واسه همینه که اخبار مستقیم رو صفحه اصلی میذارن

emrah931 عزیز ، بخش اخبار عمرانی ، اونقدر وسیع نیست که بشه ، براش یک بخش جداگانه ارایه داد ، بنظرم ، همین یک تایپیک کفایت میکنه ، اگر دوستان رعایت کنند .

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خدمت مديران محترم آقاي mmbidhendi و خانم Ziba__Ahmad pour اگه لطف كنين يه دستي به روي اين تاپيك بكشيد خيلي ثواب داره!!!!!!

كار بران فعال تالار مهندسي عمــــــــــــــــران.

اين تاپيك كه ا اسمش پيداست.. همه بچه هاي اين تالار از جمله من:redface: ميخوان بدونن كه اين اواخر كاربران

فعال تالار عمران كيا بودن كه بتوانيم يه تشكر و خدا قوت به انها گفته باشيم هم سوالات مشكلات در رابطه با درس رو با آنها در ميان بزاريم:) .. و هم بدونيم كدوم كاربر براي ارتقاع اين تالار و پاسخگويي به مشكلات ديگران و يا ارائه تاپيك هاي با ارزش تلاش بيشري كرده

مطمئن باشيد اين باعث دلگرمي تمام اعضا اين تالار مخصوصا كساني كه فعاليتهاي بيشتري در اين تالار كرده اند ميشود از جمله كاربران فعال تالار مهندسي عمران و ........

با سپاس:gol::gol:

آخرین ویرایش:

reza2011

عضو جدید
يكي از مديران لطف كنه هر كسي به جز من توي تاپيك جامع نشريات پست داد پستش رو پاك كنه كه بتونم به ياري خدا يك مجموعه ارزشمند براي مهندسين حال و آينده در اين باشگاه تهيه كنم .

خواهشا چه پست تشكر چه پست سئوال و انتقاد و پيشنهاد همگي پاك بشه . دوست خوبم مهندس امراح هم مشكلي داشتن كه در پروفايلشون براشون توضيح دادم .

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
يكي از مديران لطف كنه هر كسي به جز من توي تاپيك جامع نشريات پست داد پستش رو پاك كنه كه بتونم به ياري خدا يك مجموعه ارزشمند براي مهندسين حال و آينده در اين باشگاه تهيه كنم .

خواهشا چه پست تشكر چه پست سئوال و انتقاد و پيشنهاد همگي پاك بشه . دوست خوبم مهندس امراح هم مشكلي داشتن كه در پروفايلشون براشون توضيح دادم .

رفتم توو پروف emrah931 که بهش بگم دیدم خودتون توضیحات لازم رو دادید
همه بچه های تالار عمران هم که پیگیر تاپیکهای شما هستن توو لیست بازدید کننده های اون دوستمونم هستن
منم از مدیرهای تالار خواهش میکنم که این پست پاک بشه تا آقا رضای گل به ادامه تاپیک بپردازن:confused:

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با تشكر از شهرام جان عزيز پس اگه اينجوري شد منم از مديران عزيز خواهش ميكنم كه هر چه زودتر اين پست رو حذف كنن چون بعضي از
دوستان واقعا نياز به اطلاعاتي كه مهندس رضا قرار ميده دارن.

فقط داداش رضا اگه ميتوني درخواستهاي كه از دوستان و بازديدكننده گان داري مثلا هر 5 پست يا 10 پست بازم بزاري چون بعضي ها شايد يه راست رفتن آخر ندونن كه نبايد توي اين تاپيك پستي ارسال شود

موفق باشي داداش

آخرین ویرایش:

reza2011

عضو جدید
با تشكر از شهرام جان عزيز پس اگه اينجوري شد منم از مديران خواهش ميكنم كه هر چه زودتر اين پست رو حذف كنن چون بعضي از

فقط داداش رضا اگه ميتوني درخواستهاي كه از دوستان و بازديدكننده گان داري مثلا هر 5 پست يا 10 پست بازم بزاري چون بعضي ها شايد يه راست رفتن آخر ندونن كه نبايد توي اين تاپيك پستي ارسال شود

موفق باشي داداش

آرش جان اين كار رو كه ميكنم . و اينم اضافه كنم كه مديران قول همكاري به من دادن . در هر صورت قانون من واسه اين تاپيك اينه . هر كسي پست بزنه تا زمان پاك شدن پست تاپيك متوقف ميشه . حالا ديگه ميل خودشونه پاك كنن يا نكنن .
اين يك تاپيك حجيمه و هر چقدر همكاري بيشتر باشه سريعتر تكميل ميشه . شايد الان خيلي ها متوجه نشن ارزش تاپيكو ولي بعدها وقتي ديدن كه ليست تمام نشريات با لينك دانلود رو يكجا در اختيار دارن پي خواهند برد ...

از دوست خوبم شهرام عزيز هم تشكر ميكنم .

تاپيك جامع خودم هم دقيقا به همين دليل متوقف شد . اميدوارم همين بلا سر اين تاپيك نياد . من ديگه اگر عزيزي پست زد توي اون تاپيك اينجا حتي اعلام هم نميكنم . چون آدم حرفشو يكبار ميزنه . تاپيك متوقف ميشه تا پاك كردن پست فرد مورد نظر توسط مديران . :gol:

اگر تا خدا بخواد تا قبل از مرخصي چند هفته اي از حضور دوستان تا نشريه 200 پيش ميريم .

از همه بچه هاي قدردان و دوست داشتني كه با تشكر خودشون خستگي منو از تن به در ميكنن سپاسگذارم .

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
آرش جان اين كار رو كه ميكنم . و اينم اضافه كنم كه مديران قول همكاري به من دادن . در هر صورت قانون من واسه اين تاپيك اينه . هر كسي پست بزنه تا زمان پاك شدن پست تاپيك متوقف ميشه . حالا ديگه ميل خودشونه پاك كنن يا نكنن .
اين يك تاپيك حجيمه و هر چقدر همكاري بيشتر باشه سريعتر تكميل ميشه . شايد الان خيلي ها متوجه نشن ارزش تاپيكو ولي بعدها وقتي ديدن كه ليست تمام نشريات با لينك دانلود رو يكجا در اختيار دارن پي خواهند برد ...

از دوست خوبم شهرام عزيز هم تشكر ميكنم .

تاپيك جامع خودم هم دقيقا به همين دليل متوقف شد . اميدوارم همين بلا سر اين تاپيك نياد . من ديگه اگر عزيزي پست زد توي اون تاپيك اينجا حتي اعلام هم نميكنم . چون آدم حرفشو يكبار ميزنه . تاپيك متوقف ميشه تا پاك كردن پست فرد مورد نظر توسط مديران . :gol:

اگر تا خدا بخواد تا قبل از مرخصي چند هفته اي از حضور دوستان تا نشريه 200 پيش ميريم .

از همه بچه هاي قدردان و دوست داشتني كه با تشكر خودشون خستگي منو از تن به در ميكنن سپاسگذارم .

با تشكر از شهرام جان عزيز پس اگه اينجوري شد منم از مديران عزيز خواهش ميكنم كه هر چه زودتر اين پست رو حذف كنن چون بعضي از

موفق باشي داداش

رفتم توو پروف emrah931 که بهش بگم دیدم خودتون توضیحات لازم رو دادید
همه بچه های تالار عمران هم که پیگیر تاپیکهای شما هستن توو لیست بازدید کننده های اون دوستمونم هستن
منم از مدیرهای تالار خواهش میکنم که این پست پاک بشه تا آقا رضای گل به ادامه تاپیک بپردازن:confused:

ماشالله ، همتون دست به یکی کردین ؟؟؟ به حمایت ؟:razz:
میگم این همکاریتونو تو ادامه تایپیک نشون بدین دوستان عزیز ، فقط که کار اقا رضا نیستش!!
:cool:
اقا رضای ، عزیز ، ماکه پیگیر تایپیک شما هستیم ، چشم ، پستهای اضافی پاک میشه .ولی دیگه ببخشید که تشکر نمیذاریم !! اخه تشکرامون محدود هستش!!
:redface::smile:
راستی اقا رضا ، کافیه ندا بدی ، تا پستهای اضافی پاک بشن ، به ماهم حق بده خب !!

یک پیشنهاد هم من بدم ، اقا رضا اجازه بدید ، از بین دوستان دو یا سه نفر که میتونن وقت بذارن ، تایپیک رو با همکاری شما کامل کنن.

درضمن ، اقا رضا ، لطفا تهدید نکنید.. پست نمیذارم و ادامه نمیدمو...!! مگه دست خودتونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:cool::cool:

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگم این همکاریتونو تو ادامه تایپیک نشون بدین دوستان عزیز ، فقط که کار اقا رضا نیستش!!
اقا رضای ، عزیز ، ماکه پیگیر تایپیک شما هستیم ، چشم ، پستهای اضافی پاک میشه .ولی دیگه ببخشید که تشکر نمیذاریم !! اخه تشکرامون محدود هستش!!

یک پیشنهاد هم من بدم ، اقا رضا اجازه بدید ، از بین دوستان دو یا سه نفر که میتونن وقت بذارن ، تایپیک رو با همکاری شما کامل کنن.

درضمن ، اقا رضا ، لطفا تهدید نکنید.. پست نمیذارم و ادامه نمیدمو...!! مگه دست خودتونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام زيبا خانم

ما خاطر مهندس رضا رو خيــــــــــــليــــــــــــي ميخواهيم. اگه مهندس افتخار بدن من همه جوره در خدمت
ايشون و همه دوستان خواهم بود و از همين الان اعلام ميكنم.

ولي يه چيزه ديگه زيبا خانم شما هم ماشاالله تهديدهاي خطرناكي ميكنيد ها....:cry:
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_redface.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gif

آخرین ویرایش:

reza2011

عضو جدید

زيبا جان دوست دارم كاري كه خودم شروع كردم خودم هم تموم كنم . ميدونم كه بچه هاي گل توي تالار زيادن ولي خب قبول كن كه هر كس با سليقه خودش دوست داره تاپيكش رو پيش ببره . من در زمينه سليقه خيلي سختگيرم ...

اين كار رو به خاطرشادي روح پدرم شروع كردم و دوست دارم خودم هم تمومش ميكنم . زيبا جان منتظر نداي من نباش چونكه تاپيك مهم هست جلوي چشمه و هميشه هم جلوش زده آخرين پست رو كي زده ... هر زمان ديديد كه آخرين پست به جز من هست زحمتشو بكشيد .

اين شروع يك راهه انشالله دست به دست هم با همكاري هم تالار عمران رو به يكي از پربارترين و پر بازديد ترين تالارها تبديل ميكنيم . :gol:

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم با نظره مهندس موافقم زيبا خانم هر كسي يه سليقه اي يه نظري راجب كاري كه ميخواد انجام بده داره البته از كمك كردن به همه دوستان دريغ نميكنيم
همين طور كه مهندس گفتند ايشالا با كمك كل دوستان اين تالار رو به بكي از فعالترين تالارهاي باشگاه كنيم..

داداش خدا پدره عزيزت رو رحمت كنه روحش هميشه شاد و جاش تو بهشت ابدي باشه..

آخرین ویرایش:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام
دنبال فرصتی بودم تا از این طریق از زحمات دلسوازنه ی تیم مدیریتی تالار مهندسی عمران تشکر کنم
و یه تشکر ویژه هم از کاربران فعال و خوب تالار داشته باشم.
همگی خسته نباشید
و عیدتون هم مبارک.

پ.ن: دوستان عزیز باعث خوشحالی خواهد بود اگر پیشنهادی در جهت ارتقا سطح تالار دارید با مدیران عزیز یا من در میون بذارید تا بررسی بشه.
فقط لطفا جهت حفظ نظم دفتر تالار پاسخی به پست من ندهید.
پیروز باشید.

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
دنبال فرصتی بودم تا از این طریق از زحمات دلسوازنه ی تیم مدیریتی تالار مهندسی عمران تشکر کنم
و یه تشکر ویژه هم از کاربران فعال و خوب تالار داشته باشم.
همگی خسته نباشید
و عیدتون هم مبارک.

پ.ن: دوستان عزیز باعث خوشحالی خواهد بود اگر پیشنهادی در جهت ارتقا سطح تالار دارید با مدیران عزیز یا من در میون بذارید تا بررسی بشه.
فقط لطفا جهت حفظ نظم دفتر تالار پاسخی به پست من ندهید.
پیروز باشید.

خواهش میکنم ... میدونم میدونم ... دستت طلا :D
جدا از شوخی منم تشکر میکنم از زیبای عزیز و بروبچ فعال که واقعا دارن زحمت میکشن ...درسته من کم هستم ولی میبینم :D

در مورد تاپیک آقا رضا هم به نظر بنده هم بهتره خودشون ادامه بدن چون چند نفر باشه میشه اشپز که دوتا شد ... :دی
ممنون از همگی

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت مديران عزيز تالار عمران

براي شما لينك چند تاپيك رو در اينجا قرار ميدم ممنون ميشم هر يك از تاپيك هاي زير رو

در بخش خودش منتقل كنيد تا دوستان زودتر پيدا و مطالعه كنند و هم نظم انضباط تالار بهم

نخوره

.تاپيك 1-- منتقل شود به بخش تحصیلات تکمیلی

.تاپيك 2- منتقل شود به بخش مهندسی سازه و زلزله

.تاپيك 3- منتقل شود به بخش تحصیلات تکمیلی

.تاپيك 4- منتقل شود به بخش روش های اجرا

.تاپيك 5- با تاپيك حقوق مهندس صفر کیلومتر ؟ ادغام شود

.تاپيك 6- منتقل شود به بخش http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/subforum_new-48.png فیلم ها و عکس های عمرانی

.تاپيك 7- با تاپیک جامع در مورد نرم افزار ETABS ادغام شود

.تاپيك 8- منتقل شود به بخش متره و برآورد

.تاپيك 9- منتقل شود به بخش مهندسی سازه و زلزله

.تاپيك 10- منتقل شود يا به بخش درخواست ها يا بخش تحصیلات تکمیلی

.تاپيك 11- منتقل شود به بخش مقالات

.تاپيك 12- منتقل شود به بخش تحصیلات تکمیلی

ممنون:gol:

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
با سلام خدمت مديران عزيز تالار عمران

براي شما لينك چند تاپيك رو در اينجا قرار ميدم ممنون ميشم هر يك از تاپيك هاي زير رو

در بخش خودش منتقل كنيد تا دوستان زودتر پيدا و مطالعه كنند و هم نظم انضباط تالار بهم

نخوره

.تاپيك 1-- منتقل شود به بخش تحصیلات تکمیلی

.تاپيك 2- منتقل شود به بخش مهندسی سازه و زلزله

.تاپيك 3- منتقل شود به بخش تحصیلات تکمیلی

.تاپيك 4- منتقل شود به بخش روش های اجرا

.تاپيك 5- با تاپيك حقوق مهندس صفر کیلومتر ؟ ادغام شود

.تاپيك 6- منتقل شود به بخش http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/subforum_new-48.png فیلم ها و عکس های عمرانی

.تاپيك 7- با تاپیک جامع در مورد نرم افزار ETABS ادغام شود

.تاپيك 8- منتقل شود به بخش متره و برآورد

.تاپيك 9- منتقل شود به بخش مهندسی سازه و زلزله

.تاپيك 10- منتقل شود يا به بخش درخواست ها يا بخش تحصیلات تکمیلی

.تاپيك 11- منتقل شود به بخش مقالات

.تاپيك 12- منتقل شود به بخش تحصیلات تکمیلی

موارد اجرا شد ،

نهایت تشکر از توجهتون

احسان املی

عضو جدید
سلام دوستان نمیدونستم کجا باید این پست رو ارسال میکردم اگه جای بدی قرار دادم ببخشید فقط خواستم بگم از دوستان عزیزم تو تالار مهندسی عمران واقعا تشکر میکنم چرا که این دوستان واقعا به من خیلی کمک کردن چه از لحاظ کارگاهی و چه از لحاظ درسی جا داره از مدیران محترم تالار هم تشکر کنم که واقعا برای ارتقاع این تالار زحمت میکشند و از همین جا یه تشکر مخصوص از جناب مهندس عزیز خشمان بکنم که واقعا ایشون به من خیلی لطف کردن و خیلی از مشکلات مربوط به در س و مسائل کارگاهی بنده رو حل و توضیح دادن و در آخر از همه دوستان فعال تالار مهندسی عمران تشکر میکنم برای تک تک اونها آرزوی سلامتی دارم با تشکر احسان آملی :gol:

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خدمت مديران عزيز دوباره براي شما يه زحمت دارم ممنون ميشم دوباره تاپيك هاي زير رو در بخش

هاي مربوطه خودشون منتقل كنيد..

اول اينكه ممنونم ميشم دوباره تاپيك اخبار عمراني رو مهم كنيد چون از مهم بودن در امده.

.تاپيك 1- منتقل شود به بخش کتابخانه-تخصصی-عمران

.تاپيك 2-
منتقل شود به بخش تحصیلات تکمیلی

.تاپيك 3- منتقل شود به بخش طراحی سازه های بتنی

.تاپيك 4-
با اين .تاپيك- ادغام شود

اين .تاپيك5 - هم هر كجا مصلحت دونستيد همون جا منتقل كنيد

.تاپيك 6- با .تاپيك جامع افزودني هاي بتن- ادغام شود

.تاپيك 7- منتقل شود به بخش کاردانی، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری

داخل اين .تاپيك- يك پست اسپم وجود داره كه اصلا مربوط به موضوع تاپيك نداره اين #12 رو حذف كنيد

آخرین ویرایش: