تاثیر فیلم مستهجن بر روابط زناشویی

sariii

کاربر بیش فعال
در بحث تجويز تماشاي فيلم‌هاي جنسي براي زوجيني كه يكي از همسران يا هر دو به سردمزاجي و بي‌ميلي جنسي مبتلا هستند...

ديدگاه‌هاي متفاوتي وجود دارد اما از نظر اينجانب، تماشاي فيلم‌هايي كه با تصاوير جنسي همراهند، ممكن است در برخي موارد خاص در كوتاه‌مدت موجب تحريك جنسي شود اما در درازمدت به عللي كه به آن اشاره مي‌كنم به از هم گسيختگي روابط زناشويي مي‌انجامد:

• كاهش اعتماد به نفس: تماشاي فيلم‌هاي جنسي با توجه به رفتارهاي اغراق‌آميز بازيگران کم‌کم باعث مي‌شود زوجين درباره طبيعي‌بودن عملكرد جنسي خود دچار ترديد شوند و خود را بسيار ضعيف‌تر از آنچه هستند، بپندارند و از روابط زناشويي بيش از گذشته فاصله بگيرند.

• مقايسه منفي: جذابيت‌هاي اغراق‌آميز و تصنعي چنين فيلم‌هايي گاهي باعث مي‌شود جذابيت‌هاي همسر، كمرنگ شده و با تشديد بي‌ميلي جنسي همسر، ميزان فعاليت جنسي زوجين از مقدار فعلي نيز كمتر شود.

• تقليد: برخي رفتارهاي بازيگران اين فيلم‌ها با وجود جذابيت‌هاي بصري، گاه بسيار دردناك و آسيب‌زننده است و زوجين ناآگاه که سعي در تقليد از آن دارند، موجب بي‌رغبتي همسر به روابط زناشويي مي‌شود.

• وابستگي: هرچند در ابتداي امر زوجين با قصد بهبود روابط فيمابين به تماشاي چنين فيلم‌هايي مي‌نشينند اما در ادامه، يكي از زوجين يا هر دو متوجه مي‌شوند كه اگر در گذشته وقتي را براي با هم بودن صرف مي‌كردند اكنون همه يا بخشي از آن وقت را براي ديدن انواع و اقسام فيلم‌هاي مستهجن پر مي‌كنند و به اين ترتيب، فيلم‌هايي كه قرار بود باعث نزديكي بيشتر زوجين به يكديگر شود اكنون عاملي براي فاصله بيشتر آنها از يكديگر شده است.

Sarp

مدیر بازنشسته
ای نامرد

کی اینو نوشته ؟ :D

خودش بدجور پایه این فیلماس هااااا :D

یه بار یکی از آخوندا میگفت :
آقا این چه وضعیه ؟
زنهای والیبالیست ما چرا اینجوری شلوار میپوشن ؟
همه جاشون دیده میشه
:D

یکی هم نبود بهش بکه آخه . . . . .اونا همه جاشون دیده میشه ، تو فیلم ورزش بانوان رو از کجا آوردی نگا میکنی ؟ :D

sariii

کاربر بیش فعال
ای نامرد

کی اینو نوشته ؟ :D

خودش بدجور پایه این فیلماس هااااا :D

یه بار یکی از آخوندا میگفت :
آقا این چه وضعیه ؟
زنهای والیبالیست ما چرا اینجوری شلوار میپوشن ؟
همه جاشون دیده میشه
:D

یکی هم نبود بهش بکه آخه . . . . .اونا همه جاشون دیده میشه ، تو فیلم ورزش بانوان رو از کجا آوردی نگا میکنی ؟ :D

نه بابا!جون خودم نباشه به مرگ تو من یکی جدا اهلش نیستم!:w12:

mahan 2

عضو جدید
در بحث تجويز تماشاي فيلم‌هاي جنسي براي زوجيني كه يكي از همسران يا هر دو به سردمزاجي و بي‌ميلي جنسي مبتلا هستند...

ديدگاه‌هاي متفاوتي وجود دارد اما از نظر اينجانب، تماشاي فيلم‌هايي كه با تصاوير جنسي همراهند، ممكن است در برخي موارد خاص در كوتاه‌مدت موجب تحريك جنسي شود اما در درازمدت به عللي كه به آن اشاره مي‌كنم به از هم گسيختگي روابط زناشويي مي‌انجامد:

• كاهش اعتماد به نفس: تماشاي فيلم‌هاي جنسي با توجه به رفتارهاي اغراق‌آميز بازيگران کم‌کم باعث مي‌شود زوجين درباره طبيعي‌بودن عملكرد جنسي خود دچار ترديد شوند و خود را بسيار ضعيف‌تر از آنچه هستند، بپندارند و از روابط زناشويي بيش از گذشته فاصله بگيرند.

• مقايسه منفي: جذابيت‌هاي اغراق‌آميز و تصنعي چنين فيلم‌هايي گاهي باعث مي‌شود جذابيت‌هاي همسر، كمرنگ شده و با تشديد بي‌ميلي جنسي همسر، ميزان فعاليت جنسي زوجين از مقدار فعلي نيز كمتر شود.

• تقليد: برخي رفتارهاي بازيگران اين فيلم‌ها با وجود جذابيت‌هاي بصري، گاه بسيار دردناك و آسيب‌زننده است و زوجين ناآگاه که سعي در تقليد از آن دارند، موجب بي‌رغبتي همسر به روابط زناشويي مي‌شود.

• وابستگي: هرچند در ابتداي امر زوجين با قصد بهبود روابط فيمابين به تماشاي چنين فيلم‌هايي مي‌نشينند اما در ادامه، يكي از زوجين يا هر دو متوجه مي‌شوند كه اگر در گذشته وقتي را براي با هم بودن صرف مي‌كردند اكنون همه يا بخشي از آن وقت را براي ديدن انواع و اقسام فيلم‌هاي مستهجن پر مي‌كنند و به اين ترتيب، فيلم‌هايي كه قرار بود باعث نزديكي بيشتر زوجين به يكديگر شود اكنون عاملي براي فاصله بيشتر آنها از يكديگر شده است.

تو خودت اواتارت مستهجنه ...والاااااااااااااا...:D
اگه دستشو برداره...

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یکم راجع به مطالب فکر و تبادل نظر کنین واقعا!!!
انقدر اسپم نکنین>>>

ما قبلنا انققققققققققققققققده راجبه اینجور مباحثه تبادل نظر کردیم که الان همه نظره همو میدونیم!:lol:

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا این فیلما میره رو مخ مردم
مردا فکر میکنن زناشون باید اینجوری باشن،زنا هم فکر میکنن مردا باید اینجوری باشن
ودر کل هیجاناتو بیش از اندازه میبره بالا که اصلا خوب نیست
واسه همین چیزاست که طلاق هر روز بیشتر از دیروزه.

Sarp

مدیر بازنشسته
کلا این فیلما میره رو مخ مردم
مردا فکر میکنن زناشون باید اینجوری باشن،زنا هم فکر میکنن مردا باید اینجوری باشن
ودر کل هیجاناتو بیش از اندازه میبره بالا که اصلا خوب نیست
واسه همین چیزاست که طلاق هر روز بیشتر از دیروزه.
هیجان بالا کجاش خوب نیس ؟ :surprised:

برعکس چرا صحبت میکنی ؟

هیجان بالا عامل طلاقه یا هیجان پائین ؟ :huh:

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیجان بالا کجاش خوب نیس ؟ :surprised:

برعکس چرا صحبت میکنی ؟

هیجان بالا عامل طلاقه یا هیجان پائین ؟:huh:
عه عه بابی
من کی گفتم هیجان پایین خوبه؟
هیجان باید به اندازه باشه.نه پایین نه خیلی بالا. باید متوسط باشه
میگم هیجان خیلی میره بالا شاید یکی از دو طرف نتونه به اون یکی برسه اونوقت اونیکی میره سراغ گزینه بعد :surprised:
هیجان پایینم خوب نیست.
همه چی رو اعتدال
اینجوری نگا نکن :huh: ایجوری باش :cowboy:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیا... اینم تز وضعیت مهندسین جامعه
جا بهتر پیدا نکردی واسه اینجور بحثا... فیلم مستهجن چی هست حالا؟

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشگاه مهندسان:w05:

باشگاه مهندسان مرد... باشگاه ارازل و اوباش اسمشو بزاری بهتره
یه زمانی اساتید میگفتن وقتی رتبه 20000 بیاد دانشگاه شما خیالتون راحت باشه وضعیت دانشگاه از پادگانم بدتر میشه که اینطورم شد... اخر ترم هم اتاقیم کیف پولمو زدو رفت... کسی منکر اینجور بحثا نیست ولی خودت تا اخر تاپیکو بخون ببین بحث میکنن یا...اوهوم اوهوم:D

*Essi*

اخراجی موقت
من هم از این فیلم ها متنفرم.

واقعا آرامش روانی را از آدم میگیره،من نمیدونم هدف از تولید گسترده چنین فیلم های چیه؟
دست اندرکاران ترویج فحشا چه کسانی هستند؟
چرا دنیا با این مسئله به شدت برخورد نمیکنه؟

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز

واقعا آرامش روانی را از آدم میگیره،من نمیدونم هدف از تولید گسترده چنین فیلم های چیه؟

پر درامدترین بیزینس...
1- مواد مخدر
2- سکـس

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز

اسی بیخیال بابا
جدی نمیدونی واسه چی دارن این کارو میکنن؟
حالا بحث پولش جداست

Sarp

مدیر بازنشسته
نه بابا!جون خودم نباشه به مرگ تو من یکی جدا اهلش نیستم!:w12:
به مرگ خودت از آواتارت زده بیرون

بالا