تابلوترین دروغ های یک دختر!

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره آرش جان از اینا زیاد شنیدیم.........عین یه روبات روزی به n نفر اینارو میگن.....خسته ام نمیشن.......

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره آرش جان از اینا زیاد شنیدیم.........عین یه روبات روزی به n نفر اینارو میگن.....خسته ام نمیشن.......
به نظر من دل بستن به دختر حماقت(البته اصلا قصد توهین به کسی ندارم این نظر شخصی من,همین) من به شخصه دوست دارم تا زمانی که با یه نفر دوستم بهمون خوش بگذره ولی از این عشق ای دبیرستانی اصلا خوشم نمی آد... اگه این طوری فکر کنی هیچوقت دلهرهی چیزیو نداری... البته به شرطه این که از همون اول بگی که ,همچین طرز فکری داری(این خیلی مهمه)

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
اااااا...مطمئنی فقط دخترا از این حرفا می زنن؟؟؟
عزیزم پسرا بدترن که!!!!!

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
معلومه دل پری داریا...:D
فکر کنم دروغای پسرا توی یه لیست جا نمیشه :smile:
نه فردا جان ولی داشتم دوستایی که جلوی من واسه همین حرفای دبیرستانی زار زار گریه کردن.....

اااااا...مطمئنی فقط دخترا از این حرفا می زنن؟؟؟
عزیزم پسرا بدترن که!!!!!

آبجی جان تو چرا همه جامچ منو میگیری؟

leila.m

عضو جدید
از این حرفا بین دو طرف ردوبدل میشه ولی قبول کنید مردا بیشتر از این کارا میکنند خوب حالا یه دختری حال پسر رو بگیره خوب اشکالی نداره

anahita.m

عضو جدید
آدم چه حرصش میگیره هاا.............این آقایون که دیگه دست شیطونو از پشت بستن...نه که خودتون این حرفا رو نمی زنید؟انصافا به چند تا دختر گفتین که اولین و اخرین عشقتون اونه؟به چند نفر گفتین : ببخشید که بلد نیستم مثل بقیه حرفای قشنگ بزنم آخه تجربه ندارم تو اولین نفری!!!!!.....دیگه اینارو که ما دخترا با گوشای خودمون شنیدیم....

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدم چه حرصش میگیره هاا.............این آقایون که دیگه دست شیطونو از پشت بستن...نه که خودتون این حرفا رو نمی زنید؟انصافا به چند تا دختر گفتین که اولین و اخرین عشقتون اونه؟به چند نفر گفتین : ببخشید که بلد نیستم مثل بقیه حرفای قشنگ بزنم آخه تجربه ندارم تو اولین نفری!!!!!.....دیگه اینارو که ما دخترا با گوشای خودمون شنیدیم....
ولی خودمونیما شما مثله این که خیلی توو این زمینه تجربه داریا..:D ,خودت چی چند تا پسر بت گفته؟:w02:

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب راست میگه دیگه... تا کی می خواید با این دروغا پسرهای بدبخت و گول بزنید... دستتون دیگه رو شده:دی (شوخی کردما...:دی)

و همچنان این کل کل ادامه دارد:)....