بیوگرافی کاربران

bme.masood

عضو جدید
خب منم یه بیو گرافی بدم
چی بگم ...:w20:
مسعودم
مشهد دانشگاه ازاد مهندسی پزشکی میخونم
ترم 6م
از نظر اخلاقی بگم؟
از دوستای صمیمیم بپرسی فقط یه کلمه میگن . مطمئنا:
دیوونه.....:eek: چرا ؟ دلیل زیاد داره
مثلا خیلی کم تو زندگیم پیش میاد از دست کسی ناراحت بشم (مثلا شاید 2سال یه بار)
اما اگه ناراحت بشم شاید گریم بگیره :(:crying::smile: بعد تا 2روز یه شکلی میشم که ...
در کل با تقریب خوبی میشه گفت همیشه میخندم و خیلی ها رو در طول روز شاد میکنم:gol::redface:
یه دلیل دیگه هم که داره اینه که همه از تمام زندگی من خبر دارن یعنی تقریبا هیچ چیزه خصوصی ندارم.:w26:
این اخلاق باید ترک کنم چون تازگی بهم ثابت شده بعضی ها جنبه یا لیاقت صداقت ندارن.
یه چیزه دیگه اینکه همه ی ادما رو از ته قلب دوست دارم و اگه ساعت 1 به بعد بیرون باشم هر فردی تو خیابون ببینم میرسونم خونشون.(همه این کار میکنن نه؟:D:w19:)
دیگهههههههه.......
دوست دارم برم کلاس زبان اما هر بار میرم میگه دیروز باید میومدی برو 2ماه دیگه بیا:mad:
تابلو بود دلم گرفته میخواستم کلی حرف بزنم دیگه تنها گوشی که گیر اوردم گوش این سایت بدبخت بود؟:crying2:
میگم اگه سوالی دارین بگین . تعارف نکنین:cry::gol:

felor

عضو جدید
خب منم یه بیو گرافی بدم
مسعودم
ترم 6م
از نظر اخلاقی بگم؟
اما اگه ناراحت بشم شاید گریم بگیره :(:crying::smile: بعد تا 2روز یه شکلی میشم که ...
در کل با تقریب خوبی میشه گفت همیشه میخندم و خیلی ها رو در طول روز شاد میکنم:gol::redface:
یه دلیل دیگه هم که داره اینه که همه از تمام زندگی من خبر دارن یعنی تقریبا هیچ چیزه خصوصی ندارم.:w26:
این اخلاق باید ترک کنم چون تازگی بهم ثابت شده بعضی ها جنبه یا لیاقت صداقت ندارن.
یه چیزه دیگه اینکه همه ی ادما رو از ته قلب دوست دارم و اگه ساعت 1 به بعد بیرون باشم هر فردی تو خیابون ببینم میرسونم خونشون.(همه این کار میکنن نه؟:D:w19:)
دیگهههههههه.......
دوست دارم برم کلاس زبان اما هر بار میرم میگه دیروز باید میومدی برو 2ماه دیگه بیا:mad:
تابلو بود دلم گرفته میخواستم کلی حرف بزنم دیگه تنها گوشی که گیر اوردم گوش این سایت بدبخت بود؟:crying2:
اخییییییییییییییی:redface: چه پسر دل نازکی:cool: نازییییییییییییییییییی;)

bme.masood

عضو جدید
اخییییییییییییییی:redface: چه پسر دل نازکی:cool: نازییییییییییییییییییی;)
میگم من همه چی گفتم جز دلنازکی
گفتم اصلا ناراحت نمیشم چه ربطی به دلنازکی داشت؟ هاهاها؟
من امشب دلنازک شدم فردا باز دوباره میفتم رو فاز جوک و چرت پرت گفتن:biggrin:

felor

عضو جدید
میگم من همه چی گفتم جز دلنازکی
گفتم اصلا ناراحت نمیشم چه ربطی به دلنازکی داشت؟ هاهاها؟
من امشب دلنازک شدم فردا باز دوباره میفتم رو فاز جوک و چرت پرت گفتن:biggrin:
پررو نشو دیگه!!!استنباطم ازت این بد! :biggrin:

error.ok4u

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب منم یه بیو گرافی بدم
مسعودم
ترم 6م
از نظر اخلاقی بگم؟
دیگهههههههه.......
چه جالب , من تا حالا پسري با اين مشخصات نديده بودم !

ELAHE.R

عضو جدید
منم الهه ام
متولد سوم اسفند 69
ترم چهار معماری علم و صنعت
اهل قم ولی برای درسم فعلا تهرانم
قدم یک مترو شصت و پنج
رنگ چشمم هم سبزه
خصوصیات اخلاقیم نمیدونم چی بگم:(
سعی میکنم با همه جور آدمی بجوشم ، یه کمی زود رنجم....
فکر کنم فعلا بسه

piton

عضو جدید
منم الهه ام
متولد سوم اسفند 69
ترم چهار معماری علم و صنعت
اهل قم ولی برای درسم فعلا تهرانم
قدم یک مترو شصت و پنج
رنگ چشمم هم سبزه
خصوصیات اخلاقیم نمیدونم چی بگم:(
سعی میکنم با همه جور آدمی بجوشم ، یه کمی زود رنجم....
فکر کنم فعلا بسه

متولد اسفند اول تولدت مبارک
چرا قدت کوتاه مونالیزا جون چه چشای قشنگی داری سرما خوردی این رنگی شده
میشه با ما نجوشی دم بشی کافیه ها

ehs4n-m

عضو جدید
منم احسان متولد 31 فروردين 68 ترم 6 برق-مخابرات اخلاقم ناجوره يعني يك مغرورم واسه همين هميشه از رو ظاهرم همه فكر ميكنن خيلي آدم ناجوريم ولي باهام كه هم كلام شدن مي فهمن چه گل پسريم !!!!!!!!!!!با هركسي زود رفيق نميشم ولي خيلي دوست دارن باهام رفيق بشن.قد 180 وزن 76 و خوش قيافه!!!!!!

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم احسان متولد 31 فروردين 68 ترم 6 برق-مخابرات اخلاقم ناجوره يعني يك مغرورم واسه همين هميشه از رو ظاهرم همه فكر ميكنن خيلي آدم ناجوريم ولي باهام كه هم كلام شدن مي فهمن چه گل پسريم !!!!!!!!!!!با هركسي زود رفيق نميشم ولي خيلي دوست دارن باهام رفيق بشن.قد 180 وزن 76 و خوش قيافه!!!!!!
خب منم كه نيازي به معرفي ندارم چون اكثراً من رو ميشناسن وخيلي از بچه ها رو از نزديك زيارت كردم;)

sadjadasgari

عضو جدید
سلام.فکر خوبیه.
سجاد عسگری بشکانی
متولد: 22/7/1362
ساکن تهران
دانشجوی رشته مهندسی شیمی,تهران شمال
کارمند شرکت اسال بتن
علایقم:فوتبال,سینما
خواننده محبوب:استاد شجریان,داریوش

nina.m

عضو جدید
اسمم نیلوفر.متولد 24-4-1369.همدان به دنیا اومدم ولی الآن ساکن اصفهانم.دانشجوی کشاورزی ترم 3.مغرور اما مهربونم.این چییه که همه میگن.از koroush به خاطر کارای جالبش ممنون.

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسم و فامیلم و نمی گم سنم 19 , عاشق فوتبال و به خصوص منچستر ,اهل مطالعه هستم , دیگه همین ,تموم شد...

ELAHE.R

عضو جدید
متولد اسفند اول تولدت مبارک
چرا قدت کوتاه مونالیزا جون چه چشای قشنگی داری سرما خوردی این رنگی شده
میشه با ما نجوشی دم بشی کافیه ها
قدم کوتاهه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مگه شما چندین؟؟؟؟؟؟؟؟؟

elaheh_

عضو جدید
منم ميثم هستم
متولد مرداد 63
دانشجوي ترم5 ارشد مكانيك- تبديل انرژي - علوم و تحقيقات تهران
ساكن تهران
بشتر علاقه مند به هنر هستم مثل خطاطي و نقاشي
هميشه دوست داشتم فضانورد بشم برم تو دل كهكشونو آسمون... آسمونه شبو خيلي دوست دارم...(البته نه تهرون كه هيچي معلوم نيست)
زبان انگليسي رو خيلي دوست دارم (البته بعد از فارسيه خودمونا)
ورزشهاي مورد علاقم فوتبال و پينگ پنگ
آدم نسبتا كم حرف و احساساتي( البته چيزي كه در ظاهر معمولا نشون ميدم برعكسه:confused:)، مهربون،اهل نت، اهل موسيقي (همه سبكي جز رپ!) و.... ديگه چي بگم ....
اهان قدم هم 176 وزنم هم 71 (ميزونه ميزون گفتما جونه شما مو نميزنه:D)
چه عجب کم کم داشتم نا امید میشدم;)

ENERJHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا گل پسر
اضافه می کنم کمی هم .............
زیاد از خودش تعریف می کنه

error.ok4u

عضو جدید
کاربر ممتاز
چطور مگه؟
خوب بود حالا یا بد؟
:redface:
به نظر شما کدوم رفتارمو بهتره عوض کنم؟:)
خوب بود كه تعجب كردم ديگه .
در رابطه با كلاس زبان رفتن عين خودمي ! :w16:
.
اما فك كنم اگه رفتار يكي مونده به آخرت (رسوندن همه تو نصفه شب ) يه كم كوتاه بياي بهتر باشه , آخه ممكنه واسه خودت دردسر درست كني ! (جدي مي گم , همه نسبت به اين قضيه خوش بين نيستن .)

milad3297

عضو جدید
اسم:ميلاد
متولد :1360
متاهل
دانشجوي عمران
كارمند
محل تولد :ساري
ساكن :زنجان

error.ok4u

عضو جدید
کاربر ممتاز
فكر كنم ديگه وقتشه منم يه كم خودمو معرفي كنم :
اسم : هستي
فاميل : ...
قد : ١٧٣ (شايدم بيشتر , آخه خيلي وقته كه چك نكردم )
وزن : ٥٣
محل سكونت : كرج (البته در خوابگاه دانشگاه . اصالتا ساكن تهرانم اما به خاطر مسائل زماني و ترافيكي و البته تنبلي خودم , در حال حاضر توي خوابگاهم .)
دانشجوي شهرسازي دانشگاه هنر . ترم ٢ (البته تازه تغيير رشته دادم اومدم اينجا .)
دختر شوخ و خنده رويي هستم , اونقدر كه تقريبا همه ي معلم هام به خاطر قهقهه هاي فجيعم ازم بيزار بودن
خداي تقلب . امكان نداشت و نداره كه كسي بتونه دستمو رو كنه و بفهمه. (نمي دونم بايد بهش افتخار كنم يا نه !)
يه اعتراف كوچولوي ديگه هم مونده : وقتي داشتيم در به در دنبال پلان يه خونه ي ويلايي مي گشتيم , با سايت آشنا شدم و چون قبلا توسط يكي از دوستان دانشگاه كه خيلي هم بچه باحاليه , تعريفشو شنيده بودم, خواستم عضو بشم اما نمي شد . (چون نه پسورد ايميلم يادم بود , نه وقت داشتم (يه ساعت مونده بود تا كلاسمون شروع بشه ) و نه حوصله ي اون هفت خان ثبت نام رو !) اين شد كه به همون دوست عزيز اس ام اس دادم و ازش خواستم تا نام كاربري و رمز خودش رو بهم بده آخه اون اصلا اهل اينترنت بازي نيست و اين نام كاربري به دردش نمي خوره ! (اما بهش قول دادم كه فقط همون يه بار رو ازش استفاده مي كنم! كه نتونستم سر قولم بمونم . چون بدجوري معتاد شدم و ... . تا جايي كه نامردي كردم و رمزو عوض كردم ! حالا من موندم و اطلاعات دوستم كه به جاي من توي كاربريش گذاشته ! مشكل فقط اين نيست ها , مشكل اينجاس كه من نمي دونستم با اين اطلاعاتي كه دوستم از خودش داده , ممكنه يه نفر دوست يا آشنا و اقوامي بشناستش و شيطنت هاي من رو بذاره به حساب اون بيچاره ي از همه جا بي خبر !!! اول خواستم اطلاعاتو تغيير بدم و اطلاعات خودم رو بذارم , اما پيش خودم گفتم : شايد تا حالا خيلي دير شده باشه !
شما ها مي گيد چي كار كنم ؟!

آخرین ویرایش:

bme.masood

عضو جدید
خوب بود كه تعجب كردم ديگه .
در رابطه با كلاس زبان رفتن عين خودمي ! :w16:
.
اما فك كنم اگه رفتار يكي مونده به آخرت (رسوندن همه تو نصفه شب ) يه كم كوتاه بياي بهتر باشه , آخه ممكنه واسه خودت دردسر درست كني ! (جدي مي گم , همه نسبت به اين قضيه خوش بين نيستن .)
چرا؟؟؟ یعنی بدبختها نصف شبی پیاده برن خونه؟؟؟
:w20::w20:
فكر كنم ديگه وقتشه منم يه كم خودمو معرفي كنم :
اسم : هستي
فاميل : ...
قد : ١٧٣ (شايدم بيشتر , آخه خيلي وقته كه چك نكردم )
وزن : ٥٣
محل سكونت : كرج (البته در خوابگاه دانشگاه . اصالتا ساكن تهرانم اما به خاطر مسائل زماني و ترافيكي و البته تنبلي خودم , در حال حاضر توي خوابگاهم .)
دانشجوي شهرسازي دانشگاه هنر . ترم ٢ (البته تازه تغيير رشته دادم اومدم اينجا .)
دختر شوخ و خنده رويي هستم , اونقدر كه تقريبا همه ي معلم هام به خاطر قهقهه هاي فجيعم ازم بيزار بودن
خداي تقلب . امكان نداشت و نداره كه كسي بتونه دستمو رو كنه و بفهمه. (نمي دونم بايد بهش افتخار كنم يا نه !)
يه اعتراف كوچولوي ديگه هم مونده : وقتي داشتيم در به در دنبال پلان يه خونه ي ويلايي مي گشتيم , با سايت آشنا شدم و چون قبلا توسط يكي از دوستان دانشگاه كه خيلي هم بچه باحاليه , تعريفشو شنيده بودم, خواستم عضو بشم اما نمي شد . (چون نه پسورد ايميلم يادم بود , نه وقت داشتم (يه ساعت مونده بود تا كلاسمون شروع بشه ) و نه حوصله ي اون هفت خان ثبت نام رو !) اين شد كه به همون دوست عزيز اس ام اس دادم و ازش خواستم تا نام كاربري و رمز خودش رو بهم بده آخه اون اصلا اهل اينترنت بازي نيست و اين نام كاربري به دردش نمي خوره ! (اما بهش قول دادم كه فقط همون يه بار رو ازش استفاده مي كنم! كه نتونستم سر قولم بمونم . چون بدجوري معتاد شدم و ... . تا جايي كه نامردي كردم و رمزو عوض كردم ! حالا من موندم و اطلاعات دوستم كه به جاي من توي كاربريش گذاشته ! مشكل فقط اين نيست ها , مشكل اينجاس كه من نمي دونستم با اين اطلاعاتي كه دوستم از خودش داده , ممكنه يه نفر دوست يا آشنا و اقوامي بشناستش و شيطنت هاي من رو بذاره به حساب اون بيچاره ي از همه جا بي خبر !!! اول خواستم اطلاعاتو تغيير بدم و اطلاعات خودم رو بذارم , اما پيش خودم گفتم : شايد تا حالا خيلي دير شده باشه !
شما ها مي گيد چي كار كنم ؟!
تقریبا خیلی شبیه منی فقط من تا حالا تو عمرم تقلب نکردم(منم نمیدونم باید افتخار کنم یا نه؟):D

error.ok4u

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم ریا نشه ها ...:redface:
من همیشه تقلب میرسونم:)
.
.
.
.

نهخیر خودت خرخونی:gol:
آره خب , رسوندن كه رو شاخم بود . مخصوصا رياضي .آخه يه جورايي خداي رياضي بودم سر كلاس .
.
.
من آخر بيوگرافيم راه حل خواسته بودم مثلا ...!

bme.masood

عضو جدید
آره خب , رسوندن كه رو شاخم بود . مخصوصا رياضي .آخه يه جورايي خداي رياضي بودم سر كلاس .
.
.
من آخر بيوگرافيم راه حل خواسته بودم مثلا ...!
به نظر من که دیر نیست
هیچوقت واسه هیچ کاری دیر نیست:redface:
چه جملاتی میگم من:)
شجاعت داشته باش;)