بینوا خوردگی

mohammad asgary

عضو جدید
آقا من اعتراض دارم :w06:(البته اعتراضم سیاسی نیستا) :w00:
چرا شاخه خوردگی که اینقدر هزینه روی دوش صنایع میزاره هیچ تاپیکی نداره نکنه میخواهیم صورت مساله را پاک کنیم:w45:
من برای شروع هیچی به ذهنم نمیرسه ولی اگه کسی هست که چیزی در نظر داره بگه ما هم ادامش بدهیم :warn:
نظرتون چیه:que:

mold_silver

متخصص متالورژی صنعتی
کاربر ممتاز
مثلاً چی می خوای دوست عزیز
یکی یکی خوردگی ها رو توضیح بدیم ؟
مقاله راجع به خوردگی بزاریم ؟

شما نظرتون رو بفرمایید

mohammad asgary

عضو جدید
خوردگی یا .................... بازم خوردگی

خوردگی یا .................... بازم خوردگی

مثلاً چی می خوای دوست عزیز
یکی یکی خوردگی ها رو توضیح بدیم ؟
مقاله راجع به خوردگی بزاریم ؟

شما نظرتون رو بفرمایید

بازم دست شما درد نکنه که به این پست ما یه جوابی دادی ;)
شرمنده امتحانات ترم باعث شد دیر پاسخ بدهم:thumbsdown:
من منظورم این بود که چرا با این که خوردگی بعد از جوش پر طرفدارترین گرایش توی کنکور ارشده ولی چرا هیچکس از اساتید گرام که توی این رشته در حال درس خوندن هستند هیچ صحبتی در مورد رشتشون نمیکنند:razz:

خودمون هم میدونیم که خوردگی و سطوح خیلی جای کار داره و اگر بدونیم که مرز دانش تا کجا پیشرفت کرده میتونیم هم از اون استفاده بکنیم و هم می تونیم در زمینه هایی که تا الان کار نشده کار بکنیم این طوریه که میشه درست پیشرفت کرد.

یه قانونی میگه تا وقتی انسان به یک چیزی نیاز نداشته باشد سمتش نمیره و اگر چیزی که نیاز داشته باشه وجود نداشته باشه مجبوره اونرو ایجاد کنه. مثالشم اختراع چرخ بود.

خوب چرا کسی نمیاد در مورد خوردگی صحبترو باز کنه که دیگران اگر میتونن حداقل ایده ای چیزی بدن تا شاید مسیری برای پیشرفت ایجاد کنند:cry:
به طور مثال بررسی خوردگی در صنعت نفتو بررسی کنیم.
من اگه خودم چیزی تو دستم بود حتما شروع میکردم ولی متاسفانه چیزی تو دست و بالم ندارم ارایه بدهم.

همین جا از تمام دوستانی که این کارو شروع میکنند تشکر و قدردانی میکنم:gol: