بیایین خوب باشیم...یعنی انسان

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکی از فرق های انسان با خدا این است که انسان تمام خوبی ها را با یک بدی فراموش می کند ... ولی خدا تمام بدی ها را با یک خوبی فراموش می کند . . .

ما ها خدا نیستیم ولی می تونیم سعی کنیم خوب و وفادار و بخشنده باشیم . زندگی وقتی لذت بخشه که بتونی با دیگران خوش باشی نه تنهایی!

تو این شروع سال جدید هم می تونیم
:

یه تلنگری کوچولو به افکار و احساسات خودمون بزنیم و به اون قانون سوم نیوتن اساسی فکر کنیم : برای هر کنشی در خلاف جهت واکنشی هست.یعنی بخند تا باهات بخندند یعنی فکر کن تا برات فکر کنند یعنی خودت باش تا وجودت احساس بشه...اونقدری محبت نکنیم که خودمون هم فراموش بشیم اول خودمون رو دوست داشته باشیم تا بفهمیم دوست داشتن چیه بعد به دیگران عشق واقعی بورزیم...

هدیه یک شاخه گل می تونه جلوه گر بهترین های بی نهایت تو باشه به شرط آنکه بی منت باشه....

افکار و اعمال تو مانند دین و ایمان تو هستند بس با تقوا باشیم یعنی تقوای فکری و ذهنی داشته باشیم....

بالاخره سعی کنیم خوب باشیم یعنی خ و ب یعنی انسان :gol:

zaha joon

عضو جدید
یکی از فرق های انسان با خدا این است که انسان تمام خوبی ها را با یک بدی فراموش می کند ... ولی خدا تمام بدی ها را با یک خوبی فراموش می کند . . .

ما ها خدا نیستیم ولی می تونیم سعی کنیم خوب و وفادار و بخشنده باشیم . زندگی وقتی لذت بخشه که بتونی با دیگران خوش باشی نه تنهایی!

تو این شروع سال جدید هم می تونیم
:

یه تلنگری کوچولو به افکار و احساسات خودمون بزنیم و به اون قانون سوم نیوتن اساسی فکر کنیم : برای هر کنشی در خلاف جهت واکنشی هست.یعنی بخند تا باهات بخندند یعنی فکر کن تا برات فکر کنند یعنی خودت باش تا وجودت احساس بشه...اونقدری محبت نکنیم که خودمون هم فراموش بشیم اول خودمون رو دوست داشته باشیم تا بفهمیم دوست داشتن چیه بعد به دیگران عشق واقعی بورزیم...

هدیه یک شاخه گل می تونه جلوه گر بهترین های بی نهایت تو باشه به شرط آنکه بی منت باشه....

افکار و اعمال تو مانند دین و ایمان تو هستند بس با تقوا باشیم یعنی تقوای فکری و ذهنی داشته باشیم....

بالاخره سعی کنیم خوب باشیم یعنی خ و ب یعنی انسان :gol:

با هر کس مثل خودش نباش
خودت باش ....;)

این ی دونه رو هستم ;)

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام منم قبلا مثل شماها فكر ميكردم كه آدم بايد خودش باشه , ولي بعضي وقتا بايد با بعضي آدما عينن مثل خودشوون باشون رفتار كني , تا همينكه خودت كمتر اذيت شي ,دوما طرف متوجه رفتارش باشه ......

توي دنياي الاني ما, هرجه متواضع تر باشي ,بيشتر مي زنن تو سرت ,هرجه پست تر باشي ,بيشتر مورد احترام هستي ....اينو من به عينه ديدم ......خوبه آدم هميشه مهربون باشه , هميشه خوب باشه ,ولي خوبي همه جا خوب نيس .......آدم نبايد با همه رفتارهاي يكسان داشته باشه ....بعضي وقتا مهربوني زيادي , باعث ميشه ازت سواستفاده كنن.....متاسفانه

براي ختم جلسه صلوااات:D

آخرین ویرایش:

ایشن36

عضو جدید
سلام منم قبلا مثل شماها فكر ميكردم كه آدم بايد خودش باشه , ولي بعضي وقتا بايد با بعضي آدما عينن مثل خودشوون باشون رفتار كني , تا همينكه خودت كتر اذيت شي ,دوما طرف متوجه رفتارش باشه ......

توي دنياي الاني ما, هرجه متواضع تر باشي ,بيشتر مي زنن تو سرت ,هرجه بستر باشي ,بيشتر مورد احترام تر هستي ....اينو من به عينه ديدم ......خوبه ادم هميشه مهربون باشه , هميشه خوب باشه ,ولي خوبي همه جا خوب نيس .......آدم نبايد با همه رفتارهاي يكسان داشته باشه ....بعضي وقتا مهربوني زيادي , باعث ميشه ازت سواستفاده كنن.....متاسفانه

موافقم;)

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام منم قبلا مثل شماها فكر ميكردم كه آدم بايد خودش باشه , ولي بعضي وقتا بايد با بعضي آدما عينن مثل خودشوون باشون رفتار كني , تا همينكه خودت كتر اذيت شي ,دوما طرف متوجه رفتارش باشه ......

توي دنياي الاني ما, هرجه متواضع تر باشي ,بيشتر مي زنن تو سرت ,هرجه بستر باشي ,بيشتر مورد احترام تر هستي ....اينو من به عينه ديدم ......خوبه ادم هميشه مهربون باشه , هميشه خوب باشه ,ولي خوبي همه جا خوب نيس .......آدم نبايد با همه رفتارهاي يكسان داشته باشه ....بعضي وقتا مهربوني زيادي , باعث ميشه ازت سواستفاده كنن.....متاسفانه

بلی این حقیقته هر کس ظرفیتی داره... و باید اندازه ظرفیتش باهاش برخورد بشه

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی همیشه نمیشه خودمون باشیم
من سعی میکنم خودم باشم ولی بعضی جاها لازمه مثله طرفت باشی عینه خودش رفتار کنی . بعضی چیزارو نبینی بعضی چیزارم پررنگ تر ببینی

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که خوووبم شماها به فکر خودتون بااشین!!والاااو.خخخ:d

ولی همیشه نمیشه خودمون باشیم
من سعی میکنم خودم باشم ولی بعضی جاها لازمه مثله طرفت باشی عینه خودش رفتار کنی . بعضی چیزارو نبینی بعضی چیزارم پررنگ تر ببینی

والله چی بگم

رجایی اشکان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی که:
که منطق تقلید است!
کتاب دکور است !
روزنامه تبلیغات است !
آزادی میدان است !
جمهوری خیابان است !
استقلال تیم است !
شعار آسان است !
شعور نایاب است !
پینه های دست عار و پینه های پیشانی افتخار است !
دروغ حلال است !
شادی حرام است !
اعدام اصلاح است !
اصلاح فساد است !
درد مردم بی درمان است !
زر برای زور است و زور برای زر است !
چطور میشود خوب بود
:surprised:

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی بسیار عالی