بچه ها یه راهنمایی میخوام

amiri.sadegh

عضو جدید
سلام دوستان یه راهنمایی میخوام

من یه مقاله دارم چه طوری ارائه اش بدم
راه و کارش چطوریه
ممنون

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
سلام دوستان یه راهنمایی میخوام

من یه مقاله دارم چه طوری ارائه اش بدم
راه و کارش چطوریه
ممنون
می خوای برای کنفرانس ارائه بدی؟ یا همین طوری توی دانشگاه؟

amiri.sadegh

عضو جدید
سلام
نه درسم تموم شده جامدات خوندم
خواستم ببینم چطور میشه و باید چیکار کرد ؟ چی لازمه ؟
ممنون دوست عزیز

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی از اساتید اصلاً احتیاج به ارائه ندارن ، فقط کافیه که استاد به این مضوع که خودت تلاش کردی باور داشته باشه و اگر نه ارائه جزو رسمی پروژه نیست.

amiri.sadegh

عضو جدید
خیلی از اساتید اصلاً احتیاج به ارائه ندارن ، فقط کافیه که استاد به این مضوع که خودت تلاش کردی باور داشته باشه و اگر نه ارائه جزو رسمی پروژه نیست.

سلام ممنون از راهنماییت
ولی دانشگاهی نیست من درسم تموم شده میخوام جای دیگه ارئه بدم

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه جوری توضیح بده که کسی نفهمه، این جوری کارت خیلی راحت میشه و همه هم فکر می کنن خیلی باسوادی. این نکته رو به خاطر داشته باش که مطالب ساده رو بپیچونی موفق تری.

amiri.sadegh

عضو جدید
یه جوری توضیح بده که کسی نفهمه، این جوری کارت خیلی راحت میشه و همه هم فکر می کنن خیلی باسوادی. این نکته رو به خاطر داشته باش که مطالب ساده رو بپیچونی موفق تری.

دوست عزیز ممنون
منظور من اینه که برم کجا ارائه بدم از کجا شروع کنم
واسه حرف مشکلی ندارم

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
سلام
نه درسم تموم شده جامدات خوندم
خواستم ببینم چطور میشه و باید چیکار کرد ؟ چی لازمه ؟
ممنون دوست عزیز

تا اونجا که من اطلاع دارم باید با توجه به استاندارهایی که هر همایش یا مجله تعیین می کنه باید مقاله را فرستاد که معمولا اول خلاصه مقاله را می خوان
در مورد ارائه هم بهتره اون مقاله را به صورت خلاصه روی پاورپوینت بیاری این طوری کارت راحت تر میشه

آناجون

عضو جدید
سلام
میتونی تاریخ همایشهارو از سایتsid.ir دربیاری بعد همایش مرتیط با مقالتو پیدا کنی بهتر عنوان مقالتو عوض کنی و متناسب با همایش بذار شانس پذیرش مقالت بیشتر میشه بعدش طبق برنامه همایش هرچی خواستند میفرستی

sadeghforghani

کاربر فعال
سلام

اگه می خواهید ژورنال آی اس آی بفرستید، لیست ژورنال های آی اس آی در هر سال با توجه به ایمپکت فکتور(ضریبی که بیانگر ارزش علمی ژورنال، میزان مراجعات به آن، میزان ریفر دادن به آن و ... است) آن ها منتشر می شود که می تونید دریافت کرده و بسته به اهمیت کارتان، به یکی از ژورنال های مربوط ارسال کنید.
اگر هم می خواهید به کنفرانس بفرستید، بسته به اینکه کنفرانس داخل یا خارج باشد، باید کنفرانس مربوط به موضوع مقاله تان را بیابید. همه کنفرانس ها، موضوعات مربوط را در صفحه اول خود قرار می دهند. پس از انتخاب کنفرانس، باید طبق فرمت تعیین شده توسط آن کنفرانس، مقاله خود را در زمان مشخص شده توسط آن کنفرانس، ارسال کنید. معمولاً برای داوری اولیه، یک خلاصه دو صفحه ای ارسال می شود و سپس برای داوری نهایی، کل مقاله ارسال می شود.

موفق باشید
ssforghani@gmail.com