بچه های قدیمی باشگاه بفرمایید داخل

aminvo

عضو جدید
سلام دوستان
فکر کنم من از خیلی ها قدیمی تر باشم. آشنای دیرو،:cool: دوست امروز،:w36: دشمن فردا :w43::biggrin:

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اونموقع که من بودم این قدر لوس بازیا نبود اما اره بحثای سیاسی خیلی داغ بود الان همون بچه ها رفتیم یه فروم دیگه

الانم بهنام وابوالفضل رو میشناسم البته بهنام اشنا اومد اما ابوالفضل میشناسم

یه اواتوری هم الان یکی داره یه بدن خالکوبی هست اونموقع یه پسری بود اینو داشن خیلی منطقی هم بود اسمش یادم نمیاد اما

من یادم میاد. NYC
درسته؟

spow
sara afshar
Illumination
Mehrshad 53
simin zare
و خیلی های دیگه که همشون رفتن.

danieloo همون سکولار خودمون.
aminepro
Milad
Soheil

با این سهیل میخواستیم یه بار بر علیه آرامش کودتا کنیم.

Samane 66
hamid elahi

شقایق 21
vahid 2007

هی کم کم داره یادم میاد.

kazimoto
ofakour

آخرین ویرایش:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من یادم میاد. NYC
درسته؟

spow
sara afshar
Illumination
Mehrshad 53
simin zare

aminepro
Milad
Soheil

Samane 66
hamid elahi

شقایق 21
vahid 2007

هی کم کم داره یادم میاد.

kazimoto
ofakour

من که از این لیست فقط سکولار رو میشناسم....

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
پس معلومه جدیدی هستی. خیلی زیاد بودن. به خدا بخوام بشینم فکر کنم بیشتر از صدتاشونو یادم میاد.

آره.......

اوا جان خودتو معرفی نکردیا

معرفی؟؟؟؟؟
خب باشه
من ۲۰ سالمه
شهرم کرمان
دانشجوی پزشکی
خیلی هم خشن و بداخلاقم

دوستان قرار شد کمی از خاطراتتونم بگین
خاطره....
خب با اکانت قبلیم همش خاطره تلخ دارم
ولی با این یکی شیرین هاش بیشتره...
از کدوماش بگم؟؟

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان قدیمی امتیازات تایپیکو بالا ببریم که تایپیکه قدیمیا رو همه بشناسن
نشیم تایپیکه کنار افتاده به دوستان جدید بگیم که یه زمانی اینجا چه خبر بودو الان .....

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یادم میاد. NYC
درسته؟

spow
sara afshar
Illumination
Mehrshad 53
simin zare

aminepro
Milad
Soheil

Samane 66
hamid elahi

شقایق 21
vahid 2007

هی کم کم داره یادم میاد.

kazimoto
ofakour
آره ابوالفضل ...ادر و روح الامینی و شقایق 21 و A&S هم یادشون به خیر دیگه نمیان الان بیشتر بچه هایی هم که ترجیح میدادن توی سایتای وطنی باشن با وجود این خط های خیلی تنگ ترجیح میدن برن کلوب وسایتای دیگه ...بچه های ولایی هم واقعا"دارن شاکی میشن بحثای تالار هم به خاطر این مسائل شده صفحه حوادث و ازدواج و...البته تواین مدت شرایط عمومی جامعه هم حساس شده ...

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره ابوالفضل ...ادر و روح الامینی و شقایق 21 و A&S هم یادشون به خیر دیگه نمیان الان بیشتر بچه هایی هم که ترجیح میدادن توی سایتای وطنی باشن با وجود این خط های خیلی تنگ ترجیح میدن برن کلوب وسایتای دیگه ...بچه های ولایی هم واقعا"دارن شاکی میشن بحثای تالار هم به خاطر این مسائل شده صفحه حوادث و ازدواج و...البته تواین مدت شرایط عمومی جامعه هم حساس شده ...
به نظرت دلیل دور افتادن بچه های قدیمی از باشگاه فقط مشغله زندگی بود یا باشگاه داشت هدفشو از دست میداد

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز

ادر و A&S رو درست میگید.

دیگه ظاهرا چاره ای نیست.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
به به دوباره تاپیک بالا نمیاد:razz:

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
ابوالفضل جان ، عیدی جان شماها از خاطراتتون بگین اصلا این باشگاه واستون دستاوردی داشت؟>

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دوستان من باید برم

با اجازه
خدانگهدار:gol:

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظرت دلیل دور افتادن بچه های قدیمی از باشگاه فقط مشغله زندگی بود یا باشگاه داشت هدفشو از دست میداد
باشگاه قسمتهای تخصصیش سوت وکور شده بیشتر شده درخواست کمکایی که بیشتر ازسر تنبلی و حوصله تحقیق و پروژه نداشتن مطرح میشه باشگاه همونه ولی بچه هادیگه حال مشارکت رو ندارن داریم کم کم میریم به سمت تبدیل سدن به یکی دیگه از سایتای تفریحی نه تخصصی من خودم چندتایی تاپیک زدم که به نظر خودم مفید بودن ولی وقتی استقبالی نیست ....خب آدم بی میل میشه ...بعضی ازبچه های جدید هم متاسفانه بی ادب شدن البته دور از همه بچه ای گل ...نمونه اش توهین هایی که دیشب به خود من شد توی یه بحث مودبانه ومنطقی ...

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشگاه قسمتهای تخصصیش سوت وکور شده بیشتر شده درخواست کمکایی که بیشتر ازسر تنبلی و حوصله تحقیق و پروژه نداشتن مطرح میشه باشگاه همونه ولی بچه هادیگه حال مشارکت رو ندارن داریم کم کم میریم به سمت تبدیل سدن به یکی دیگه از سایتای تفریحی نه تخصصی من خودم چندتایی تاپیک زدم که به نظر خودم مفید بودن ولی وقتی استقبالی نیست ....خب آدم بی میل میشه ...بعضی ازبچه های جدید هم متاسفانه بی ادب شدن البته دور از همه بچه ای گل ...نمونه اش توهین هایی که دیشب به خود من شد توی یه بحث مودبانه ومنطقی ...
کاملا موافقم