بچه درسخون های مکانیک !(تاپیک انرژی دهی برای مطالعه !)

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امیر جان و مهدی خان
میگم کتابای مثلث نارنجی آموزش مطلبش رو هم دیدید؟
شنبه که رفتم گفت باید سفارش بدم
قراره غروب برم بیارم مال کتیا رو

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امیر جان و مهدی خان
میگم کتابای مثلث نارنجی آموزش مطلبش رو هم دیدید؟
شنبه که رفتم گفت باید سفارش بدم
قراره غروب برم بیارم مال کتیا رو

نه من ندیدم،اگه دیدی و خوب بود بیا این جا بگی ممنون میشم،دنبال یه کتاب آموزشی توپ واسه مطلب هم میگردم که کارمو تو یادگیریش راحت کنه.....ولی فعلا دارم رو زبان و ریاضی مهندسی کار میکنم....من ریاضی مهندسیم ضعیفه،تو دوره لیسانس داغون پاس کردم...ولی دارم تا حدودی پیشرفت میکنم ریاضی مهندسی درس جالبی هست....به نظرم کسی ریاضی مهندسی(کلا اصلا ریاضیات) رو خوب بفهمه خیلی از درسای تخصصی میتونه راحت متوجه بشه......

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه من ندیدم،اگه دیدی و خوب بود بیا این جا بگی ممنون میشم،دنبال یه کتاب آموزشی توپ واسه مطلب هم میگردم که کارمو تو یادگیریش راحت کنه.....ولی فعلا دارم رو زبان و ریاضی مهندسی کار میکنم....من ریاضی مهندسیم ضعیفه،تو دوره لیسانس داغون پاس کردم...ولی دارم تا حدودی پیشرفت میکنم ریاضی مهندسی درس جالبی هست....به نظرم کسی ریاضی مهندسی(کلا اصلا ریاضیات) رو خوب بفهمه خیلی از درسای تخصصی میتونه راحت متوجه بشه......

باشه باید ببینم چطوره
چون من اصلا کار نکردم
باید کتابی باشه که از اول شروع کنه به توضیح دادن
گفته 3شنبه غروب میارم

آره ریاضی مهندسی درسته یکم چقره ولی درس خیلی مهمیه و ایشالا تو ارشدت خیلی به کارت میاد

واسه کتابای آموزشی مثلا یکی مثه مهدی که خودش داره و باش کار کیرده خیلی کمک میتونه بکنه
اینجوری با حیال راحت میری کتابو میخری
چون کتاب زیاد هست اما اونی که به درد ما بخوره پیدا کردنش سخته
اونم جایی که کتابای خوب و مهمو نداشته باشه و بهت بگه اگه میخوای سفارش بدم بیارن!!!!!(من که ندیدم چطوری سفارش بدم خوب):D

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باشه باید ببینم چطوره
چون من اصلا کار نکردم
باید کتابی باشه که از اول شروع کنه به توضیح دادن
گفته 3شنبه غروب میارم

آره ریاضی مهندسی درسته یکم چقره ولی درس خیلی مهمیه و ایشالا تو ارشدت خیلی به کارت میاد

واسه کتابای آموزشی مثلا یکی مثه مهدی که خودش داره و باش کار کیرده خیلی کمک میتونه بکنه
اینجوری با حیال راحت میری کتابو میخری
چون کتاب زیاد هست اما اونی که به درد ما بخوره پیدا کردنش سخته
اونم جایی که کتابای خوب و مهمو نداشته باشه و بهت بگه اگه میخوای سفارش بدم بیارن!!!!!(من که ندیدم چطوری سفارش بدم خوب):D

آره دقیقا همین مشکلو منم دارم،این مشکلو بیشتر شهرستانیا دارن......خیلیم خداییش ازین نظر ضربه میخوریم.....اصلا امکانات نداریم...
مخصوصا اگه تو شهرت یه دانشگاه فنی مهندسی نداشته باشه!!!!دیگه باید مسافرت های کبلومتری بری که خیلی خسته کنندس،من خودم از ناچاری برای خرید بیشتر کتابای مهندسی و آموزشی میرفتم آمل و بابل....یعنی 2-3 ساعت طول میکشه برسم آنجا....
خداییش خیلی بدبختی کشیدم:(یادم میاد دلم میگیره:( کتابم باید اول ببینی بعد خرید کنی،نمیشه سفارش داد،ولی باز این انجمن خیلی خوبه بچه ها اینجا به آدم کمک میکنن...من از فروردین امسال فعالیتمو با این انجمن شروع کردم و واقعا هم خیلی سایت جذابی هست واسم،من تا فروردین اصلا ازین طور سایتا خوشم نمیامد فک میکردم وقت تلف کردنه ولی بعد از چند روز استفاده خوشم آمد درصورتی که اگه از ابتدای دانشگام با این انجمن ارتباط داشتم خیلی وضعم بهتر بود(اشتباه و ناآگاهی).... نزدیکای فروردین من پامو گچ گرفتم و خیلی تنها شده بودم گفتم بیام اینجا سرگرم شم........شاید اصلا اگه این اتفاق نمیفتاد با این سایت میونم خوب نمیشد!!!...........کلا اینجا معدن اطلاعاته:)،یاعلی

آخرین ویرایش:

M.ARIABOY

عضو جدید
من برا متلب کتاب مثلث نارنجی ندیدم
ولی یکی از دوستام هست که تو مطلب ادعای خدایی میکنه(تا اونجا که میدونم دو املاشم صحیحه) واقعا هم کارش ردیفه,با متلب برای من پروژه دمپر ویسکوزو نوشت
فردا قراره برام موتور براشلس بیاره,امار متلبو میگیرم
ولی اون زمان جاهلیت که مطلب کار میکردم از رو یه حزوه شروع کردم,ابتدایی شروع کرد,ولی خوشم نیومد,زیاد یادم نمونده,
کسی اینجا از موتور براشلس سر در میاره?بهم یه پیام خصوصی بده,ممنون

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره دقیقا همین مشکلو منم دارم،این مشکلو بیشتر شهرستانیا دارن......خیلیم خداییش ازین نظر ضربه میخوریم.....اصلا امکانات نداریم...
مخصوصا اگه تو شهرت یه دانشگاه فنی مهندسی نداشته باشه!!!!دیگه باید مسافرت های کبلومتری بری که خیلی خسته کنندس،من خودم از ناچاری برای خرید بیشتر کتابای مهندسی و آموزشی میرفتم آمل و بابل....یعنی 2-3 ساعت طول میکشه برسم آنجا....
خداییش خیلی بدبختی کشیدم:(یادم میاد دلم میگیره:( کتابم باید اول ببینی بعد خرید کنی،نمیشه سفارش داد،ولی باز این انجمن خیلی خوبه بچه ها اینجا به آدم کمک میکنن...من از فروردین امسال فعالیتمو با این انجمن شروع کردم و واقعا هم خیلی سایت جذابی هست واسم،من تا فروردین اصلا ازین طور سایتا خوشم نمیامد فک میکردم وقت تلف کردنه ولی بعد از چند روز استفاده خوشم آمد درصورتی که اگه از ابتدای دانشگام با این انجمن ارتباط داشتم خیلی وضعم بهتر بود(اشتباه و ناآگاهی).... نزدیکای فروردین من پامو گچ گرفتم و خیلی تنها شده بودم گفتم بیام اینجا سرگرم شم........شاید اصلا اگه این اتفاق نمیفتاد با این سایت میونم خوب نمیشد!!!...........کلا اینجا معدن اطلاعاته:)،یاعلی

سلام امیر
آره واقعا خیلی سخته
حالا باز خوبه تو بابل رو داری که دانشکدش واقعا شاخه
مخصوصا واسه ساخت و تولید
کتاب خریدنم یه مصیبتی داره
هیچوقت کتابایی که لازم داشتمو نداشتن
همش سفارش دادیم
یه زمانی که بهم میگفت باید حداقل 10 نفری باشید تا براتون سفارش بدم
دیروزم واسه کتابه رفتم گفت معلوم نیست کی بیاد
داستان داریم...:D
من واسه تحقیق رباتیک داشتم سرچ میکردم
واسه دانلود مقاله باید اینجا عضو میشدم
دیدم واقعا جای جالبیه و تا حالام که خوش گذشته:D

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام امیر
آره واقعا خیلی سخته
حالا باز خوبه تو بابل رو داری که دانشکدش واقعا شاخه
مخصوصا واسه ساخت و تولید
کتاب خریدنم یه مصیبتی داره
هیچوقت کتابایی که لازم داشتمو نداشتن
همش سفارش دادیم
یه زمانی که بهم میگفت باید حداقل 10 نفری باشید تا براتون سفارش بدم
دیروزم واسه کتابه رفتم گفت معلوم نیست کی بیاد
داستان داریم...:D
من واسه تحقیق رباتیک داشتم سرچ میکردم
واسه دانلود مقاله باید اینجا عضو میشدم
دیدم واقعا جای جالبیه و تا حالام که خوش گذشته:D

خدا بهت صبر بده:)
ای بابا عجب بدشانسی هستی تو:)
امیدوارم تو زندگیت موفق باشی،دوستت دارم،یاعلی

hbep

عضو جدید
سلام
[FONT=&quot] [/FONT]​
[FONT=&quot]دوستان کسی هست آزمون های آزمایشی ارشد سنجش و دانش رفته باشه؟؟؟[/FONT]​
[FONT=&quot]امکان داره توضیحات کاملی بدین[/FONT]​

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
دوستان کسی هست آزمون های آزمایشی ارشد سنجش و دانش رفته باشه؟؟؟
امکان داره توضیحات کاملی بدین

سلام،من نمیدونم،ولی به تاپیک های زیر رجوع کنین و سوالتونو بپرسین به احتمال خیلی زیاد جوابتونو میگیرن،یاعلی

تاپیک ارشد92

تاپیک ارشد 93

M.ARIABOY

عضو جدید
برای آموزش گرامر زبان چه کتابی خوبه,من کمی برای گرامرای زبان مشکل دارمامیر جان زبانت خوب پیش میره راستی درموذد اباکوس تحقیق کردم,یکی از مدرسای فنی گفت,اباکوس تو ایران بدرد نمیخوره,چون تقلبیه و جواب درس نمیده بهمون

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای آموزش گرامر زبان چه کتابی خوبه,من کمی برای گرامرای زبان مشکل دارمامیر جان زبانت خوب پیش میره راستی درموذد اباکوس تحقیق کردم,یکی از مدرسای فنی گفت,اباکوس تو ایران بدرد نمیخوره,چون تقلبیه و جواب درس نمیده بهمون

سلام،آموزش گرامر خودمم نمیدونم ولی تو نت برای دانلود زیاد هست.......
آره دارم با آنکی میخونم ......حفظ لغات برام خیلی بهتر و جذاب شده.........
آخر ما نفهمیدیم از آباکوس شروع کنیم یا نه..........به لینکهای زیز رجوع کن،همه میگن از آباکوس شروع کن و آباکوس بهتره:

پی دی اف

صفحه وب

لینکهای مفیدی هستن،حتما ببین،تو رو خدا یکی وضعیت ما رو مشخص کنه که کدومو اول شروع کنم،همه میگن اگه تازه کار هستم از آباکوس شروع کنم چون محیط کاربر پسند داره(User Friendly).....یاعلی

آخرین ویرایش:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان.......
مهدی.....من دو تا پی دی اف واسه آموزش گرامر داشتم که آپلود کردم،مطالبش خوبه،یکیش خیلی مقدماتی هست و آن یکی تا حدودی همه چی رو توضیح داده،خودم نخوندمش،فایلو باید اکسترکت کنین:

آموزش گرامر

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان......چقد سلام میکنم;)

برای انسیس یکی از دوستان این کتابا رو پیشنهاد کرد:

کتاب آموزش انسیس نویسندگان حمیدرضا جاهد مطلق ، محمدرضا نوبان ، محمدامین اشراقی خیلی خوبه.
مثلث نارنجی هم به خاطر مثال های زیادی که داره خوبه.

نظر،انتقاد،پیشنهاد میخوام،نظرتون در مورد این کتابا چیه؟برای آباکوس چه کتابایی پیشنهاد میکنین؟کتاب آموزشی توپ معرفی کنین،دمتون گرم،یاعلی

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان......چقد سلام میکنم;)

برای انسیس یکی از دوستان این کتابا رو پیشنهاد کرد:

کتاب آموزش انسیس نویسندگان حمیدرضا جاهد مطلق ، محمدرضا نوبان ، محمدامین اشراقی خیلی خوبه.
مثلث نارنجی هم به خاطر مثال های زیادی که داره خوبه.

نظر،انتقاد،پیشنهاد میخوام،نظرتون در مورد این کتابا چیه؟برای آباکوس چه کتابایی پیشنهاد میکنین؟کتاب آموزشی توپ معرفی کنین،دمتون گرم،یاعلی
مثلث نارنجی یه کتاب چرتیه که نگو پول هدر ده راجع انسیس هم میخوای کدوم زمینه کار کنی بگو تا کتابشو معرفی کنم

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مثلث نارنجی یه کتاب چرتیه که نگو پول هدر ده راجع انسیس هم میخوای کدوم زمینه کار کنی بگو تا کتابشو معرفی کنم

سلام امین جان،ببین آباکوسو اول یاد بگیرم یا انسیس؟خیلیا میگن آباکوس بهتره.....اصلا هر دوش لازمه؟؟خودم میخوام تو تحلیل برای جامدات یکی رو خوب یاد بگیرم....بعضیا میگن هر دو رو یاد بگیرم،نظر تو چیه؟
در زمینه تنش،مکانیک جامدات.....کلا یه منبع توپ میخوام....از مقدماتی گفته باشه و مثال زیاد داشته باشه....ممنون میشم راهنمایی کنی

M.ARIABOY

عضو جدید
خیلی ممنون دانلود کردم استفاده کنم
مثلث نارنجی، از صفر شروع کرده،اگه کسی کتیا بلده،مثلث نارنجی حتی یه ذره هم بهش چیزی اضافه نمیکنه،چون حوصلشو سر میبره

سهراب1991

عضو جدید
دوستان خوب و درسخون مکانیک
من امسال کنکور ارشد دارم
توی یه سری کتابهای ارشد موندم
نمیدونم چی بخرم
اگر میشه کتابهایی که خوب هستند برای
دروس ریاضی 1و2 ؟ معادلات؟ ریاضی مهندسی؟ سیالات؟ دینامیک ماشین؟
بهم معرفی کنید
سپاس گذارم
:gol::gol::gol:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان خوب و درسخون مکانیک
من امسال کنکور ارشد دارم
توی یه سری کتابهای ارشد موندم
نمیدونم چی بخرم
اگر میشه کتابهایی که خوب هستند برای
دروس ریاضی 1و2 ؟ معادلات؟ ریاضی مهندسی؟ سیالات؟ دینامیک ماشین؟
بهم معرفی کنید
سپاس گذارم
:gol::gol::gol:

سلام،به تاپیک زیر مراجعه کنی حتما جوابتو میگیری....

ارشد 93

چند صفحه اول رو بخونی خیلی چیزا دستت میاد،کلا حدودا 90 صفحه هست که راحت میشه خوند....اگه جایی هم مشکلی داشتی از بچه های آن تاپیک بپرس حتما جواب میدن...کلا اگه سوالای موردی داری از بچه های آن تاپیک بپرسی جواب بهت میدن....اینجا کسی درست و کامل نمیدونه...خودمم امتحان دادم و منتظر جواب ارشدم...من زیاد منابع درست و حسابی نداشتم...لااقل این چیزایی که بچه ها میگن من بیشترشو نخوندم....

آخرین ویرایش:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دومین سالته؟
اگه دومین سالته باید مطمئن باشی که خیلی میخونی.....
منابع ریاضی که معتقدی،آقاسی هستن...
سیالات راهیان خوبه
طراحی اجزا راهیان خوبه
معادلات گاج خوبه
به نظر من زیاد منابع واسه هر درس نگیر....سعی کن یه کتابو چندین بار بخونی....اینطوری بهتر نتیجه میگیری...

mohammad_444_0o

عضو جدید
سلام دوستان
خیلی از جو تاپیک خوشم اومده همتون باحالید
من می خوام برای کنکور ارشد شروع کنم
ولی هی امروز و فردا میکنم
بهم روحیه بدید

ghazaleh_heidari

کاربر بیش فعال
بچه هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا بچه هاااااااااااااااااااااااااااااا
سلام من برگشتم
دلم تنگ شده بود واستون

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

پس یعنی نظرش رو انسیس بوده؟
وقتی به درد نمیخوره پس چرا اینقد دارن گسترش میدن آموزشو تبلیغاتشو

عده ی خیلی زیادی تعصب خاصی به آباکیوس دارن

حالا چراشو نمیدونم

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
خیلی از جو تاپیک خوشم اومده همتون باحالید
من می خوام برای کنکور ارشد شروع کنم
ولی هی امروز و فردا میکنم
بهم روحیه بدید

چه جور روحیه ای میخوای؟؟اول پول وده;)
اینجا روحیه دهیش تضمین کنندس،یهو دیدی رتبه یک رو آوردی:D

بچه هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا بچه هاااااااااااااااااااااااااااااا
سلام من برگشتم
دلم تنگ شده بود واستون

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام غزاله خانم....کجا بودین؟؟:)
دلمون تنگ شد براتون فک کردیم خدانکرده مریضی بیمارستانی مرضی گرفتین:)

ولی خداییش دلم واستون تنگ شد،نبودین نمیدونستم با کی باید کل کل کنم:D

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی ممنون دانلود کردم استفاده کنم
مثلث نارنجی، از صفر شروع کرده،اگه کسی کتیا بلده،مثلث نارنجی حتی یه ذره هم بهش چیزی اضافه نمیکنه،چون حوصلشو سر میبره

آره منم کتیاشو گرفتم از اول شروع کرده
واسه من که خوبه
چون هیچی از کتیا نمیدونم

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام امیر
خوبی؟
کجا بودی پسر؟
تایپیک رو ول کرده بودی ها!!!!!!!!!!!

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای