به پسربودنت افتخارکن!!

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
عزیزم عذر خواهی واسه چی ، شما خودت تاج سر مایی ، آخه حرف های این خانم از شوخی فراتر بود ، من ازشون عذرخواهی کردم ولی ...

ایشون دیگه چیز خاصی نگفت بهزاد جان...

شما بسیار بزرگوارید،منم پسر،هرجا به پسرا توهین شد،باید بریم و ثابت کنیم براشون،نه که بحث کنیم....من توی کلی از بحث ها بودم،نتیجه ای جز ناراحتی طرفین نداره...

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشون دیگه چیز خاصی نگفت بهزاد جان...

شما بسیار بزرگوارید،منم پسر،هرجا به پسرا توهین شد،باید بریم و ثابت کنیم براشون،نه که بحث کنیم....من توی کلی از بحث ها بودم،نتیجه ای جز ناراحتی طرفین نداره...
بله حق با شماست منم عذرخواهی میکنم از همه

nish nish

کاربر فعال
اره استارتر به خوب موضوعی اشاره کرده پسرا فقط برا باز کردن در قوطی ونوشابه وکنسر به درد میخورن تاهمون حدهم زیادشون:D
یه چی علمی میگفتی حالا یه چی دلیلات تو حلقم:D

قربون همه پسرا ودخترای ایرونی به خاطر ایرونی بودن ومعرفتشون نه این دلیلای باحال که بیشتر به جک نزدیکه:D:gol::gol::gol:

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینجام که عطر افشانی کردی گل پسر:w15:

تا کور شود هر آنکه نتواند دید:cool:

اره استارتر به خوب موضوعی اشاره کرده پسرا فقط برا باز کردن در قوطی ونوشابه وکنسر به درد میخورن تاهمون حدهم زیادشون:D
یه چی علمی میگفتی حالا یه چی دلیلات تو حلقم:D

قربون همه پسرا ودخترای ایرونی به خاطر ایرونی بودن ومعرفتشون نه این دلیلای باحال که بیشتر به جک نزدیکه:D:gol::gol::gol:

اینو که گفتن دور هم شاد باشیم دلیل علمی هم خواستین در خدمتیم:gol::gol::gol::gol:

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
بی زحمت بگین این آقا هم به پسر بودنش باید افتخار نکنه ؟ یا شما به پسر بودن این اقا افتخار می کنید؟

بالا