به نظر شما چند درصد از دختران دوست پسر دارند !!؟

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:Dخوب می تونیم یه نتیجه دیگه هم بگیریم

80درصد پسرا تنهان :دی

[/QUOTE]

تو تنهایی چیکار میکنن خدا میدونه.والااااا

nights_moonlight

عضو جدید
mozakhrafe...
pesara kheylii bi arzeshan...
khosham miad az oon dokhtaraee k ageam doos mishan faghat hale pesararo migiran o
mizaraneshoon too khomari dameshoon garm
enghad delamam misooze vaseye in dokhtaraye sade ke deleshoon khoshe pesarae ashegheshoone

FAEZEHGHANIMATI

عضو جدید
مطلب جالب و در عین حال تاسف باری بود من خودم تا حالا از این تجربه ها نداشتم و نمیدونم چرا بعضی ها به این راه ها کشیده میشن

arghavantree

عضو جدید
خانوما آقایون لطفا از خودتون مایه بگذارید........................

من نداشتم ندارم و همینطور همه ی دوستام.............................................
در ضمن خدا را شکر همه ی شرایط خوب یک دختر را هم دارم .همینطور دوستام......ولی خواستیم پاک بمونیم...........................

f_azar1365

عضو جدید
من که میگم 99/99درصد...
اون 01/0درصد هم شکست عشقی خوردن بعدا دوباره bfدار میشن....

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزیز اصلا منظور بنده از زدن این تاپیک این نیست که درصدی را مشخص کنید فکر میکنم تیتر این تاپیک غلط انداز بوده که برخی همچین تصوری کردن .

خواهشی که دارم اینه که درصد مشخص نکنید چون درصد دادن الکی و ذهنی نیست تحقیقات وسیع می خواد... و آقایون عزیز هم خیلی خرسند از این درصد قید شده در تاپیک نباشند چون همون طور که قبلا هم گفتم این 80% با پسر دوست شدند پس 80% پسرها هم دوست دختر دارند.
ولی اگه نظر سازنده ای داریدبگید با گوش جان خواهیم شنید.:gol:

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز اصلا منظور بنده از زدن این تاپیک این نیست که درصدی را مشخص کنید فکر میکنم تیتر این تاپیک غلط انداز بوده که برخی همچین تصوری کردن .

خواهشی که دارم اینه که درصد مشخص نکنید چون درصد دادن الکی و ذهنی نیست تحقیقات وسیع می خواد... و آقایون عزیز هم خیلی خرسند از این درصد قید شده در تاپیک نباشند چون همون طور که قبلا هم گفتم این 80% با پسر دوست شدند پس 80% پسرها هم دوست دختر دارند.
ولی اگه نظر سازنده ای داریدبگید با گوش جان خواهیم شنید.:gol:

نظر سازنده؟

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ديگه صددر صد خيلي زياده
هر رابطه اي بين دختر و پسر رو به دوست دختر پسري نميشه معني كرد
خيلي ها فقط رابطه دارند
من با خيلي از پسرا دوستم كه دوست پسرم نيستن
حدود رابطه معمولي تعيين شده هست و كاملا با رابطه دوستي فرق داره
تازه توي دانشگاه ما خيلي ها بودن كه 4 سال با هيچ پسري نه نشستن نه حرف زدن نه ...
يعني در اين حدش هم نداشتن
دانشگاهمون هم خيلي ازاد بود