به نظر شما (بخصوص آقایون) این دختر پاکه؟

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اتفاقی نیفتاده بود اتفاقا تو تمام این مدت پسر از وجود همچین دختری برای همسریش خوشحال بود اما وقتی دختر فهمید که تا حدی با نظرات و عقاید هم آشنا شدن و خواست که موضوع به خوانواده ها کشیده بشه پسر رفت ...
خوش به حالتون!!!!:biggrin:

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اتفاقی نیفتاده بود اتفاقا تو تمام این مدت پسر از وجود همچین دختری برای همسریش خوشحال بود اما وقتی دختر فهمید که تا حدی با نظرات و عقاید هم آشنا شدن و خواست که موضوع به خوانواده ها کشیده بشه پسر رفت ...

البته به نظر من بعضی رفتنها خیلی بهتر از ماندن به اجبار است .... به نظر من که نباید دختره اعتماد به نفس اش را از دست بده .... شاید پسره کم آورده در کنار دختره ... بخاطر همین رفته. چون واقعا نمی توانسته خودش را به دختره برسونه

مسلما ازدواج خیلی خیلی خوبه ... ولی با مردی که با تمام وجود زنی را بخواهد :gol:

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چیزای بد مال اقایونه مثلا:اقا گرگه . اقا دزده یا اقا غوله
حالا خانوما : خورشید خانوم. پری خانوم
حالا اینا رو کی واسه بچها تعریف میکنه یه خانوم اسمای خوب رو خودشوم میزارن اقا یون رو هم هرچی خواستن
بازم ربطی‌ نداشتا!!!:D

گل سرخ 22

عضو جدید
به نظر دختره احمق بوده که حرف اون رو باور کرده .
آیا اگه کسی ماهها و شاید سالها به شما ابراز علاقه کنه و ابراز علاقه هاش در شما تاثیر بذاره و شما قدمی به سمتش بردارید اونوقت بزاره و بره بازم دور از جون شما، احمق خطاب میشید؟

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آیا اگه کسی ماهها و شاید سالها به شما ابراز علاقه کنه و ابراز علاقه هاش در شما تاثیر بذاره و شما قدمی به سمتش بردارید اونوقت بزاره و بره بازم دور از جون شما، احمق خطاب میشید؟
به هیچ عنوان . دختر پاک بوده

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست خوبم میخوام بدونم به نظر دوستان صرفا برقراری ارتباط یه دختر با جنس مخالف دلیل ناپاکی اون میشه یا اینکه بسته به نوع برخورد دختر در رابطه داره؟

اگر اینجوری باشه باید 80% بچه های این باشگاه ناپاک باشند

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست خوبم میخوام بدونم به نظر دوستان صرفا برقراری ارتباط یه دختر با جنس مخالف دلیل ناپاکی اون میشه یا اینکه بسته به نوع برخورد دختر در رابطه داره؟
به نظر من بستگی به خودت داره
به اعتقادات خودت
وگرنه اگه بخوای با نظر خواهی به نتییجه برسی نظر هرکسی متفاوته
ممکنه از نظر یکی‌ نگاه کردن به ناا محرم هم ناپاکی محسوب بشه دیگه چه برسه تو محیطی مجازی حرف زدن و چت کردنو اس‌ام‌اس و تلفن و ..

ffbabaee

عضو جدید
یعنی عاشق سوالتونم!
چرا همیشه باید پاکیه دخترا سبک سنگین بشه؟ حتی وقتی 1 جانور داره اینجوری اذیتشون می کنه؟
متاسفم!

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ممنون.یه سوال: اگه زمانی بشنوید که همسر شما با پسری دیگه رابطه داشته چه برخوردی میکنید؟
منکه فعلا مجردم. ولی اگه به همسرم اطمینان داشته باشم اینم میزارم به حساب سادگیش. البته بستگی داره که رابطشون درچه حدی بوده.

گل سرخ 22

عضو جدید
ممنون دوستای گلم
منظور من از برقراری ارتباط با جنس مخالف ارتباط عاشقانه اس نه ارتباط های معمول جامعه

گل سرخ 22

عضو جدید
به نظر من شخصا کسی که به قصد دوستی و خوش گذرونی با کسی دیگه اس،میشه اسم ناپاکو روش گذاشت
اما کسی که حقیقتا قصدش از برقراری ارتباط ازدواج بوده و به نوعی ادامه ارتباط از بین رفته، پاک محسوب میشه

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به نظر من شخصا کسی که به قصد دوستی و خوش گذرونی با کسی دیگه اس،میشه اسم ناپاکو روش گذاشت
اما کسی که حقیقتا قصدش از برقراری ارتباط ازدواج بوده و به نوعی ادامه ارتباط از بین رفته، پاک محسوب میشه
قطعا .منم همیشه معتقد یه دوستی هدفدار هستم.

رزتنها

کاربر فعال
اکثر دخترا برای ازدواج دوست میشن نه خوش گذرونی
که آخرشم نمیشه وضربه میخورن
حقیقت تلخ جامعه ما بازی کردن با احساس هم

گل سرخ 22

عضو جدید

به نظرم بازی فقط با احساس نیست بازی با آبرو و زندگی طرف مقابلم هست حالا چه پسر چه دختر

رزتنها

کاربر فعال
برای من دختر پسر فرقی نداره
کل انسانها رو گفتم
که نباید با احساسشون بازی کرد

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
بااینکه دختروباید ازجنس دخترطرفداری کنم ولی بایدبگم فکرنمیکنم خیلی ازدخترا برای ازدواج دوست بشن
الان با گذشته خیلی فرق کرده واکثرا برای خوشگذورنی وتیغ زدن باپسرها دوست میشن
حتی بعضیا باطرف ازدواج میکنن برای گرفتن مهریه وکلاه گذاشتن سرپسر

رزتنها

کاربر فعال
یه نوع بدبینی تو جامعه رواج پیدا کرده دیگه اعتمادی نمونده همیشه باید تو شک زندگی کنیم

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر دختره احمق بوده که حرف اون رو باور کرده .
چرا احمق؟انگارهمه ارزشها درجامعه ما برعکس شده
دختره خوب بوده و فکرکرده پسره هم خوبه
به این نمیگن احمق بلکه میگن ادم صاف ومثل ایینه