به این دلیل میگن خانومها رانندگی نکنن!!

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه خانوما پشت فرمون آرایش میکنن آقایون هم موهاشونو شونه میکنن خودم 200000 دفعه دیدم

donya...

عضو جدید
از این کار متنفرم

میدونی چرا خارجیا تو خونشونم با کفش میان چون کسی نه تو خیابوناشون تف میکنه نه شماره 1 و نه شماره 2 و آشغالم نمیریزن...
آره دخترا از این رفتارا متنقرن ولی انگار آقایون مشکلی ندارن

saye_s

عضو جدید
تازه دست تو دماغشونم میکنن...:w00:

جواب thamin رو که دیدم دقیقا می خواستم همینو بگم که دیدم vivian گفته
این یه علامت سوال بزرگه واسه من که این واقعا چه کاریه آخه ؟؟؟ تازه فکر کنید پشت چراغ قرمز 130 ثانیه ای باشید و یه آقایی اینطوری باشه :hate:

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
جواب thamin رو که دیدم دقیقا می خواستم همینو بگم که دیدم vivian گفته
این یه علامت سوال بزرگه واسه من که این واقعا چه کاریه آخه ؟؟؟ تازه فکر کنید پشت چراغ قرمز 130 ثانیه ای باشید و یه آقایی اینطوری باشه :hate:

تازه vivian جزئیاتشو براتون نگفت
اگه میگفت که حالتون بهم میخورد
تازه به این دلیله که سوراخ بینی مردا از زنا بزرگتره...

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دخترا میخوام تا این آقایون دماغووووووووووو نیومدن تارشون رو بزنیدو تارو مارشون کنید...:w07:

capslock

عضو جدید
خانما چون زیادی دقت میکنن یک کوچک تمرکز نداشته باشن تصادف میاد پشتش وقتی یه زن رانندگی میکنه انگار داره از روی یه خط باریک راه میره اینقدر حواص جمعه

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر غیبت کردین پشت سر ما .
خوبه استارتر خانم بوده
می دونم که واسه پوشوندن افتضاح بودن رانندگیتون دارید دست پیش رو می گیرید که پس نیوفتید.

red hat

عضو جدید
کاربر ممتاز

red hat

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه ی مردا که دست تو مماغ نمیکنن مخصوصا پسرا ، همه ی خانوما هم بد رانندگی نمیکنن، همه ی خانوما هم بدون تصادف رانندگی نمیکنن مثل من! یه بار با سرعت 120 سر 1 سبقت که با یکی شاخ به شاخ اومدیم و من جوری سمت چپ گرفتم و رفتم و دوباره اومدم وسط خیابونو چندتا پیچ ( به قول افسر رانندگی مخاطره آمیز!) زدم وسط خیابون ولی نه ماشین چیزیش شد نه من فقط چند تا ماشین بهمدیگه خورده بودن که مقصر اونا من نبودم
حالا یه بار میاین میشینین مفصل توضیح میدم!:D
نتیجه اخلاقی : برداشت آزاد!

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر غیبت کردین پشت سر ما .
خوبه استارتر خانم بوده
می دونم که واسه پوشوندن افتضاح بودن رانندگیتون دارید دست پیش رو می گیرید که پس نیوفتید.
غیبت نکردیم آقا شهرام واقعیتو من ودوستان گفتیم کدوم افتضاح اصلا دست استارتر درد نکنه یادم رفت بگم رژ لب خیلی خوش رنگ بود

شبح سرگردان

عضو جدید
اون یکی از اصول تو رانندگی هستش. مگه تو آموزشگاه بهتون نگفتن؟
تعجب می کنم چطور قبول شدین. البته اگه گواهینامه داشته باشین.
اره اونجا دکمه refreshمغزه باعث میشه وقتی دستتو تو دماغت میکنی تمرکزت زیاد میشه جواب میده امتحان شده است

donya...

عضو جدید
تو این تاپیکای از این نوع باید منتظر این چند نفر بود بچه ها خودتونو مجهز کنید که جواب بدین
شهرام که تشریف آوردن و اظهار فضل کردن
b_xxxxxxx که الاناس سر و کله اش پیدا بشه
و سعید یا همون شیخ خیره سر خودمون :biggrin:

آخرین ویرایش:

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو این تاپیکای از این نوع باید منتظر این چند نفر بود بچه ها خودتونو مجهز کنید که جواب بدین
شهرام که تشریف آوردن و اظهار فضل کردن
b_xxxxxxx که الاناس سر و کله اش پیدا بشه
و سعید یه همون شیخ خیره سر خودمون :biggrin:
سعید که آخرش نگو

bist 20

عضو جدید
واقعاااااااااااااااااا...
میخوان خودشونو خوشکل کنن...میزنن آدما رو میکشن!!!!!!

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این پست صرفا جهت پابرهنه دویدن وسط جلسه کودتاکنون خانم ها بوده و هیچ کاربرد دیگری ندارد.

sajad-240

عضو جدید
ميگن شهركه خالي باشه قورباغه هفت تيركش ميشه
حكايت شماست
كسي جوابتون نميده دوربرداشتين]