بهروری جامع تجهیزات (OEE)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

asgari.farhad

عضو جدید
با اکسل هم یه Worksheet ساختم که به راحتی با وارد کردن اعداد خودتون OEE را محاسبه می کنه و با شاخص جهانی مقایسه می کنه.
اگه کسی لازم داشت بگه تا واسش آپلود کنم.:)

mahtabi

مدیر بازنشسته
وای خیل یخوبه.
اتفاقا منم دارم راجع بش میخونم.

شایدم براش یه بحث هفتگی بذاریم البته اگه کسی مشتاق بود.
در نهایت ممنون

hparhizi

عضو جدید
salam
in ham yek matlab dar morede OEE , taghdim be hame dostdarane PM , TPM

سلام دوست عزيز جناب كياني
ضمن خوش آمد گويي به شما
من نتونستم فايل رو دانلود كنم اگه امكان داره يكبار ديگه فايل رو بذارين
ضمنا يه خواهشي هم داشتم كه البته جزو قوانين سايته و اون هم اينه كه لطفا پستها تون رو به صورت فارسي تايپ كنيد .

با تشكر .

hparhizi

عضو جدید
وای خیل یخوبه.
اتفاقا منم دارم راجع بش میخونم.

شایدم براش یه بحث هفتگی بذاریم البته اگه کسی مشتاق بود.
در نهایت ممنون
oee واقعا بحث شيرينيه اما فكر ميكنم فقط مخصوص tpm و pm كار ها نباشه ميشه ازش در كليه فيلد هاي مهندسي صنايع استفاده كرد من خودم از شاخصهاي oee در زمينه كنترل توليد استفاده ميكنم .

حالا كه بحث به اينجا كشيد من هم بايد بگم كه دارم رو طراحي و ساخت يه بانك اطلاعاتي با كمك نرم افزار access جهت محاسبه شاخصهاي oee كار ميكنم .

alirezakiani

عضو جدید
ضمن خوش آمد گويي به شما
ضمنا يه خواهشي هم داشتم كه البته جزو قوانين سايته و اون هم اينه كه لطفا پستها تون رو به صورت فارسي تايپ كنيد .

با تشكر .
سلام
تشكر از لطف و راهنمايي هاي شما دوست عزيز لازمه به دو نكته اشاره كنم
1- موقعي كه انگليسي تايپ كردم به خاطر اين بود كه ويندوز لپ تاپم ويستا بود و زبان فارسي را پشتياني نمي كرد.
2- چشم ، حتما يكبار ديگه روي سايت ميگذارم

ehsan_2005

عضو جدید
سلام
مهندس عزیز بابت فایل هات ممنون ولی پسورد فایل اکسل نبود.اگر ممکنه پسورد فایل اکسل را ضمیمه کن.با تشکر

alirezakiani

عضو جدید
ضمن خوش آمد گويي به شما

با تشكر .

سلام
با عرض پوزش برای تاخیر بوجود آمده در ارسال مجدد مطلب

پیوست ها

• OEE.pdf
    433.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

hparhizi

عضو جدید
سلام
مهندس عزیز بابت فایل هات ممنون ولی پسورد فایل اکسل نبود.اگر ممکنه پسورد فایل اکسل را ضمیمه کن.با تشکر

احسان عزیز
نیازی به پسورد نیست وقتی فایل رو باز میکنی در پنجره ای که بازشده دکمه
open read only رو کلیک کن فایل باز میشه .
صاحب فایل کاری کرده که ما نتونیم تغییری در فرمولش بدیم ولی میتونیم ازش استفاده کنیم .

asgari.farhad

عضو جدید
خدمت دوستان عزیزی که با باز کردن فایل اکسل مشکل دارند عرض کنم که بعد از دانلود کردن فایل و باز کردن آن همونطوری که دوست خوبمون گفتند Read only را انتخاب کنید...

sa_ma862000

عضو جدید
واقعا زحمت كشيدي و فوق العاده بود ممنون مي شم اگه برنامه اكسل را هم داشته باشم.مرسي

asgari.farhad

عضو جدید
خواهش میکنم.برنامه ی پیچیده ای نداره.فرمول ها از همون مباحث و فرمولی که توی فایل بود نوشته شده اند.اما اگه شد حتما فایل بدون پسورد رد خم می ذارم....

در مورد دانلود هم بگم سروری که فایلو روش آپلود کردم گویا غیر فعال شده اگه درست نشد سرور رو عوض میکنم...

وضعیت
موضوع بسته شده است.