بهترین فیلمی که دیدید

zohre_1371

عضو جدید
سلام بچه ها بهترین فیلمی که دیدید چی بوده؟
سینمایی منظورمه.خارجی هم باشه:w16:
زودی که میخام ببینم:surprised:

rahada

عضو
خب من اینو دیدم.عالی بوووووووووووود.
اره.
یه فیلم میخام تو مایه های اینجوری باشه موضوعش و کلیتش

اوه من که همچین حافظه ای ندارم . سوال سخت نپرس:D از یه طرف فیلم و سریال می بینم از اون طرف یادم میره داستان چی بود.ولی فیلم خوب میشه پیدا کرد.

zohre_1371

عضو جدید
اوه من که همچین حافظه ای ندارم . سوال سخت نپرس:D از یه طرف فیلم و سریال می بینم از اون طرف یادم میره داستان چی بود.ولی فیلم خوب میشه پیدا کرد.
:razz::weirdsmiley:سعی کن یادت بمونهههههههههههههه
فیلمایی ک تاثیر گذاریشون بسیار باشه ک ادم یادش نمیره دخملییی

الناز تبریز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام:redface:
من فیلم گلادیاتورو خیلی دوس دارم . نمی دونم چند بار نگاش کردم هربارم برام جذابیت خاصی داره:redface:

zohre_1371

عضو جدید
سلام:redface:
من فیلم گلادیاتورو خیلی دوس دارم . نمی دونم چند بار نگاش کردم هربارم برام جذابیت خاصی داره:redface:
اوهووم.فشنگه.
منم ارباب حلقه ها رو هرچی ببینم سیر نمیشم.
وااای.
من عاشق شخصیت v شدم .خوبهه

rahada

عضو
:razz::weirdsmiley:سعی کن یادت بمونهههههههههههههه
فیلمایی ک تاثیر گذاریشون بسیار باشه ک ادم یادش نمیره دخملییی

من فکر کنم حافظه ام پر شده. کلا خیلی وقته چیزی روم تآثیر نمی ذاره. ولی یه فیلم قدیمی بود green mile . البته تو سبکی که می خوای نیست.
حالا شاید فشار بیارم یکی دو تا فیلم که خوب بوده یادم بیاد ولی نه تاثیرگذار

zohre_1371

عضو جدید
من فکر کنم حافظه ام پر شده. کلا خیلی وقته چیزی روم تآثیر نمی ذاره. ولی یه فیلم قدیمی بود green mile . البته تو سبکی که می خوای نیست.
حالا شاید فشار بیارم یکی دو تا فیلم که خوب بوده یادم بیاد ولی نه تاثیرگذار
خخخخخ
نه به خودا .راضی نیستم:D

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رویای خیس...........درسته آخراش غمگینه ولی خیلی فیلم قشنگیه

شانس , عشق , تصادف.......سینمایی هستش و توصیه میکنم حتمآ ببینین ....خیلی فیلم خوبیه ....

الناز تبریز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منم همینطور خیلی قشنگه
فیلمای دنیل کرک هم عالی هستن مخصوصا کازینو رویال و هزارتوی جنایت و قهرمان:redface:
فرصت داشتین ببینین:smile:

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رویای خیس...........درسته آخراش غمگینه ولی خیلی فیلم قشنگیه

شانس , عشق , تصادف.......سینمایی هستش و توصیه میکنم حتمآ ببینین ....خیلی فیلم خوبیه ....

ببخشین انگار اینطور فیلمی مدنظرتون نبود .....من اول فقط عنوان تاپیکو خوندم و پست دادم .....و الان سوالتونو دیدم ....

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایرانین؟؟
دیگ تحمل فیلم غمگین عاشقانه ندارم.:cry:
رومانتیکن؟

بله هر دو ایرانی هستن .....
رویای خیسو ندیدین ؟؟؟ برا خیلی وقت پیشه ....و فیلم خیلی معروفیه .......
اولی رمانتیکو عاشقانه ست .....آخراش یکم غمگینه .....

دومی هم عاشقانه , طنزی , شادی .....هر 3تارو داره .....و حمید عسگری و امید علومی هم توش بازی کردن ....خیلی فیلم خوبیه

rahada

عضو
اصن مصن نمیتووووووووونم.بدجور تسخیرم کرده لا مصب
اصن اونجوری ک حرف میزد وااااااااااااااااای

حالا در کل green mile رو ببین. خیلی فیلم معروفیه همه دیدنش. یه فیلم دیگه هم که خیلی خوبه the prestige که کارگردان و بازیگرای خفن معروف هم داره.

zohre_1371

عضو جدید
فیلمی که به شدت ارزش دیدن دارند!(ب قول دوستانی دیگر)

فیلمی که به شدت ارزش دیدن دارند!(ب قول دوستانی دیگر)

1-Godfather 1,2,3
فکر نکنم این فیلم نیاز به توضیح داشته باشه،داستان مافیایی و تمام حواشی مربوط به فیلم از انتخاب بازیگر گرفته تا بلایایی که مافیا در زمان فیلمبرداری به سر جناب فورد کاپولا آورد و انتخابش به عنوان بهترین فیلم قرن بیستم از نگاه فیلم دوستان.و صد البته بازی لذتبخش آل پاچینو، مرحوم مارلون براندو و رابرت دنیرو.خلاصه اگه ندیدید دست دست نکنید2-scarface
صورت زخمی درباره یه مهاجر کوبایی به اسم تونی با بازی آل پاچینوئه که سال 1983 ساخته شده،کارگردانش برایان دی پالماست،نویسنده فیلم هم الیور استون معروفه.نکته بارز فیلم خشونت خیلی زیاد فیلمه که اون زمان انتقادهای زیادی هم بهش شد.بازی آل پاچینو هم که آخرشه.3-scent of a woman
بازی فوق العاده آل پاچینو توی این فیلم رو تا مدتها فراموش نمیکنید،اعجوبه بازیگری توی این فیلم کاری کرد که جایزه اسکار رو گرفت.داستان فیلم درباره یه سرهنگ نابینا و بازنشسته ارتش آمریکاست که ....21grams-4
یه فیلم خیلی قشنگ از کارگردان صاحب سبک مکزیکی به اسم آلخاندرو گونزالز ایناریتو و فیلمنامه گیلرمو آریگا و بازی شان پن،نا اومی واتز،دنی هوستون و بنیتیو دل تورو.این فیلم یه تعریف خیلی جدید از مرگ نشون میده.نبینی ضرر کردی،البته شاید نیم ساعت اول فیلم چیزی متوجه نشی که این هم از سبک کارگردانشه ولی هر چی جلوتر میره انقدر به جذابیت فیلم اضافه میشه که مطمئنم وقتی فیلم تموم شه تو ذهنت تمام اتفاقای فیلم رو مرور میکنی5-babel
یه فیلم دیگه از ایناریتو بایازی بردپیت و کیت بلانشت،همه توضیحات 21گرم واسه این فیلم صدق میکنه6-amores peros
عشق سگی اولین فیلم ایناریتو تو همون سبک و سیاقه که البته تو مکزیک فیلمبرداری شده7-no country for old man
بهترین فیلم برادران کوئن(جوئل و اتان) که کلی(تعدادش یادم نیست)جایزه اسکار و آکادمی گرفته.بازیگر معروفش هم خاویر باردم اسپانیاییه.8-saving private ryan
نجات سرباز رایان به نظر من بهترین فیلم اسپیلبرگه،یه فیلم درباره جنگ که تصویر واقعی از جنگ رو نشون میده،نیم ساعت اول فیلم واقعا میخکوب کننده است9-schindlers list
کلا این جناب اسپیلبرگ انگار بلد نیست فیلم بد بسازه،هیچ توضیحی نمیدم جز اینکه 7 تا جایزه اسکار سال 1993 رو گرفته.10-changeling
یه فیلم کاملا احساسی از کلینت ایستوود،با یازی آنجلینا جولی11-city of God
فیلم شهر خدا درباره زندگی بچه های خیابونی شهر ریودوژانیرو برزیله،میخکوب کننده است.12-memento
اگه حوصله فکرکردن رو موقع دیدن فیلم ندارید،کلا بیخیال این فیلم بشید ولی اگه فقط یه ساعت زحمت به فسفرهای خاکستری مغزتون بدید،همچین حسابی کیفور میشید13-la desconocida
نوبتی هم که باشه نوبت تورناتوره است،یه فیلم که مطمئنم از دیدنش پشیمون نمیشید14-cinema paradise
کارگردان این هم تورناتوره است،واقعا حرف نداره.عالی قشنگ،دوست داشتنی.15-papillon
موسیقی متنش رو فکر کنم رو گوشی موبایلها به اسمهای مختلف شنیدید.اولین چیزی که بعد از دیدن این فیلم به ذهن آدم میاد تلاش برای رسیدن به آزادیه.خاطره انگیزه ،از دست ندیدنش.16-apocalypse now
و اینک آخرالزمان،کارگردانش فرانسیس فورد کاپولا و بازیگرش هم مارلون براندوئه،درباره جنگ ویتنام.دوست نداری نبین!!خودت ضرر میکنی17-fight club
باشگاه مشت زنی،کارگردانی دیوید فینجر و با بازی برد پیت و ادوارد نورتون.اگه فکر میکنی از این فیلم بزن بزنیاس،سخت در اشتباهی.

zohre_1371

عضو جدید
18-shawshank redemption
فرار از شائو شانک رو اولین بار از سینما 1 دیدم، فیلم که تموم شد انقدر هیجان زده شدم که فرداش درباره فیلم با همه حرف میزدم.بازی تیم رابینز با اون خونسردیش تمام فیلم همه رو سرکار میذاره.
19.-Pulp fiction
فارسی این فیلم رو یادم نمیاد،وقتی یه فیلم جزو 10 تا فیلم تاریخ سینما میشه شک نکن قشنگه
20-gangs of new york
دار و دسته نیویورکی ها با کارگردانی مارتین اسکورسیزی بزرگ،درباره نیویورک سال 1863 است که سال 2002 نامزد 10 تا اسکار شد،بازیگراش هم دی کاپریو،کامرون دیاز و استفان گراهام.
فیلم و ببینی به این نتیجه میرسی این آمریکاییها هم یه پا وحشی بودن واسه خودشون
21-Departed
نمیدونم معنی این فیلم آخرش چی شد؟مرحوم،از دست رفته،مرده!! خلاصه هر چی که هست فیلمیه که جناب مارتین خان اسکوسیزی به خاطرش بالاخره اسکار گرفت.بازیگراش هم دی کاپریو،جک نیکلسون و مت دمون هستند.آخر فیلم حسابی هیجان داره.4بار دیدمش
22-shining
راستش این فیلم و یه بار دیدم و انقدر از نقش جک نیکلسون تو این فیلم بدم اومد که دیگه حاضر نشدم ببینمش.مردتیکه عوضی!!! البته از جک نیکلسون نه!از اون نقشش.لامصب انقدر قشنگ بازی کرده که برایمن هنوز جک نیکلسون انگار همون آدمه توی shining یا درخششه.اوه راستی کارگردانش هم استنلی کوبریکه
23-The heat
انصافا اگه کارگردان یه فیلم مایکل مان باشه،بازیگراش هم آل پاچینو و رابرت دنیرو،این فیلم بد در میاد؟ دو تا صحنه این فیلم و هیچوقت یادم نمیره. یکی صحبت کردن آل پاچینو و رابرت دنیرو تو رستوران،اون یکی هم .... اگه بگم انگار فیلم و تعریف کردم!پس شرمنده
24-سگ کشی
به نظر من یکی از بهترین فیلمهایی که سینمای ایران تا حالا ساخته سگ کشی بهرام بیضاییه
25-سوته دلان

الناز تبریز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خیلی هم عالی:gol:
papillon موسیقی فوق العاده ایی داره . چقد خاطر انگیز:gol:
ممنون خانمی:gol:

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
سريال ببين عزيزم :d
The walking dead :cool:
هیچی،همشون میمیرن.تمام.
این شد سریال؟!

MR Robot ببینید... Fargo خوفه،... True Detective فقط سیزن 1ـش رو ببینید... House of Cards واسه افرادی مث محممد آقا هم توپه :D جدی میگم سیاسیه!

مشاوره سریال هم قبول می کنیم بگید چی خوشتون میاد منم میگم چی ببینید میچسبه! :D

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
هیچی،همشون میمیرن.تمام.
این شد سریال؟!

MR Robot ببینید... Fargo خوفه،... True Detective فقط سیزن 1ـش رو ببینید... House of Cards واسه افرادی مث محممد آقا هم توپه :D جدی میگم سیاسیه!

مشاوره سریال هم قبول می کنیم بگید چی خوشتون میاد منم میگم چی ببینید میچسبه! :D
با تشكر :||||

مستر روبات هم ديدم ..

hossein_aj

عضو جدید
عصر یخبندان با بازی بهرام رادان
اونم من تازگیا دیدم قشنگه
آتیش بازی(امین حیایی و الناز شاکر دوست) هم در حد سرگرمی که حوصلتون سر نره خوبه ولی داستان خاصی نداره