بهترين سريال ايراني

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.به نظر من در چشم باد فوق العاده ترین سریال تو این چند سال بود چون به ایرانی بودنم بالیدم.
آهان من به نظر شما احترام میذارم اما خداییش فیلمشو فقط کش میدادن مثلا نشون دادنه 30 دقیقه بر باد رفنه یعنی چی؟

masoud.avard

عضو جدید
چه قدر عجیب! چون به نظر من همشون قشنگن و انتخاب بینشون خیلی سخته!!!
چقدر خوش بحالتونه پس
سريالهاي ايراني همشون يه داستان رو دنبال ميكنن
جديدن هم كه بايد يه جوري به جبهه و جنگ ربطش بدن كه به نظر من به طنز بودن سريال كمك زيادي ميكنه

آخرین ویرایش:

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها سریاله جالب سراغ دارین؟؟؟؟؟؟ خواهشا به من بگین خیلی بیکارم

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
سريال فرار از زندان رو ديدي؟
100% ديدي اما اگه نديديش بهت پيشنهاد ميكنم حتما ببيني
حدود 81 قسمت
هر قسمت بين 35 تا 45 دقيقه

فوق العادست
آره دارمش اما ندیدمش آخه هی میگن خیلی استرسیه میترسم برم ببینمش:d

gizmo

عضو جدید
اه اه اه
لابد از دلنوازان و کارای سیروس مقدم هم خوشتون میاد:razz:
این دوتا انگار باهم کل کل سریال آبکی ساختن دارن
موضوع کارای سهیلی زاده:جوانی قلدر و عاشق پیشه و درگیر با همه مخصوصن با خانواده که در نهایت سرش به سنگ میخوره
مقدم:کپی برداری از آثار داخلی خارجی که به هر ژانری ناخنک میزنه و فکر میکنه خیلی باحاله

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما معلومه کمی تفکرات فمینیستی داریدا.
اتفاقا به نظر من منفور ترین سریال همین ترانه مادری بوده که توش تا تونست مردا رو ضعیف و خوار و بی اراده و بد نشون داد و به جاش زنها رو تا تونست دلسوز و با درایت و با مسئولیت و خوب توصیف کرد.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه کل سریالهای این سی سال رو بخوایم مقایسه کنیم
صد البته سریال امام علی یه سر و گردن از همه سریالها بالاتر بود.
در چشم باد خوب بود ولی خیلی دیگه کسل کننده داشت میشد.فیلم هیجان لازم رو نداشت.

الان سه تا سریال داره نشون میده که فاصله ها و تاوان در حد درجه 2 هستند اما زیر هشت واقعا جالب کار کرده.از بازی خیره کننده امیر جعفری تا سبک جدید و جالب فیلمبرداری(تو رستگاران هم بود) تا دیالوگهای زیبا و معنی دار(البته به امام علی نمیرسه)واقعا سریال خوب و درجه یکی هست.اما جز دسته سریالهای سنگین و سیاه قرار میگیره.

اما خیلی خیلی منتظر سریال مختار نامه هستم.احساس میکنم یه چیزی شبیه سریال امام علی میشه.واقعا میرباقری کارش درسته

aygon

عضو جدید
آره سريال جديدي كه تازه شروع شده فاصله ها وقت پركنه

delsey

عضو جدید
الان و تو این اوضاع که نه !خوبان فیلم و سینما ی ایران گفتن دیگه تاوقتی 1 سریا تو مملکت دارای پستو مقام هستن سریال نمی سازن!(1 سریا:م.ا)(خوبان فیلم و سینما:مهران مدیری ، رامبد جوان و خیلیا ی دیگه):)
ولی اگه قدیما رو بخوایم بگیم خوبم داشتیم تو سریالامون:gol:مثل روزگار جوانی،خانواده ی سبز و کارای خندا دار و زیبای آقای مدیری.....