بهايي كه مردان براي جنتلمن بودن بايد بپردازند

امیر افشار

عضو جدید
کاربر ممتاز
پری ناز جان ممنونم
اما بنظرم درست نیست تو راه پله کنر یک خانون راه بری
بنظرم درستش اینه که تو پاگرد وایسی تا خانونم از پله ها بره بالا و یه پاگرد و رد کنه بعد آقایون برن بالا
یا زود سریع از خانوم سبقت یگیری و بری بالا

ورهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
جسارته ببخشید اما یه آقا نباید پشت یه خانوم تو را پله ها راه بره
ولی توی آداب معاشرت اگه دامنه خانم کوتاه نبود باید این کارو انجام بده که اگه خانم نزدیک بود از پله ها بیفته نگهش داره
علتش اینه عزیزم نمیدونی بدون
البته این در مورده کسیه که قراره همراهیش کنید نه کسی که توی راه پله دیدیشو نمیشناسیش

ستاره پرنور

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ولی توی آداب معاشرت اگه دامنه خانم کوتاه نبود باید این کارو انجام بده که اگه خانم نزدیک بود از پله ها بیفته نگهش داره
البته این در مورده کسیه که قراره همراهیش کنید نه کسی که توی راه پله دیدیشو نمیشناسیش
:w11:

پری ناز جان ممنونم
اما بنظرم درست نیست تو راه پله کنر یک خانون راه بری
بنظرم درستش اینه که تو پاگرد وایسی تا خانونم از پله ها بره بالا و یه پاگرد و رد کنه بعد آقایون برن بالا
یا زود سریع از خانوم سبقت یگیری و بری بالا
در مورد سبقت كه شديداً مخالفم!!!!!

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استغفر الله
استغفر الله

امیر افشار

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w11:

در مورد سبقت كه شديداً مخالفم!!!!![/QUOTE
ورهرام جان منم منظورم در مورد خانمهایی که نمیشناسیمشون

پری ناز شما می فرمایید خانهایی که نمیشناسیمشون و تو راه پله می بینیم باهاشون موازی و در کنار شون راه بریم ؟

شما یه دفعه پشت سر یه خانوم تو راه پله راه برو بعد میگیری من چی میگم

ستاره پرنور

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ورهرام جان منم منظورم در مورد خانمهایی که نمیشناسیمشون

پری ناز شما می فرمایید خانهایی که نمیشناسیمشون و تو راه پله می بینیم باهاشون موازی و در کنار شون راه بریم ؟

شما یه دفعه پشت سر یه خانوم تو راه پله راه برو بعد میگیری من چی میگم

اگه خانومي رو نميشناسي بنظر من بهتره كه سرتو بندازي پايين و بعد از اون با فاصله راه بري.
اگرم كه ميشناسيش كه دوشادوشش راه بري و مواظبش باشي.

شاهین تیز پرواز

عضو جدید
کاربر ممتاز
مریم من میشه پشت سر این خانوم هایی که دام ککوتاه دارن راه برم چون من چشم و دلم سیر هستش قول میدم نگاه نکنم
دی

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه خانومي رو نميشناسي بنظر من بهتره كه سرتو بندازي پايين و بعد از اون با فاصله راه بري.
من با اون خانومي كه ميشناسمش دوشادوش و دست در دست راه ميرم:redface::heart::gol::gol:

amin karmania

عضو جدید
يعني ميخواي بگي مردا از اين كارا نمي كنن؟؟؟؟؟
مردا نه!
اونایی که از این کارا میکنن از ما نیستن!
اگه ما پسرا اینقد به شما دخترا رو نمیدادیم (مردیمون رو حفظ میکردیم!) الان شما دختر بودین که تو خیابون به ما شماره میدادین!!!!!!

ستاره پرنور

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مریم من میشه پشت سر این خانوم هایی که دام ککوتاه دارن راه برم چون من چشم و دلم سیر هستش قول میدم نگاه نکنم
دی

اصلاً راه نداره!! حرفشم نزن!! :eek:
من با اون خانومي كه ميشناسمش دوشادوش و دست در دست راه ميرم:redface::heart::gol::gol:
آفرين!!!! شما تو زمينه جنتلمني كارت بيسته مهدي جون!!!! :gol::gol::gol::gol:

شاهین تیز پرواز

عضو جدید
کاربر ممتاز
این جنتلمن بودن هم چه قدر سخت هستش
ولی همیشه جنتلمن بود در برابر خانوم ها جواب نمیده چون ممکنه در بعضی موارد مورد تمسخر دوست دختر یا خانومتون قرار بگیرید.

ورهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
پری جونم توی راه پله چون رفت و آمد هست اگه نشد کنارش راه بره همون جوری که گفتم به همون ترتیب باید باشه

دی
تو هرجا دوست داری راه برو عزیزم اما کتک خوردن نخوردنش به خودت مربوطه عزیزم:cool:

مردا نه!
اونایی که از این کارا میکنن از ما نیستن!
اگه ما پسرا اینقد به شما دخترا رو نمیدادیم (مردیمون رو حفظ میکردیم!) الان شما دختر بودین که تو خیابون به ما شماره میدادین!!!!!!
مردیو اول تعریف کن امین جان مردانگی روهم تعریف کن تا واسه خودت جا بیفته بعد نظرتو اعلام کن:smile:

كجا بيام؟:surprised:

پشت سر خانوماي دامن كوتاه؟:eek:

اصلا فكرشم نكن:redface: ... نميام:redface::redface:
حالا ترو خدا بیا بیا بیا:biggrin:

ورهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی همیشه جنتلمن بود در برابر خانوم ها جواب نمیده چون ممکنه در بعضی موارد مورد تمسخر دوست دختر یا خانومتون قرار بگیرید.
عزیزم مسخره بودن و از حد گذروندن با جنتلمن بودن فرق داره
بالاخره با خانمت یا دوست دخترت باید یکم صمیمی تر برخورد کنی
ولی یادت نره احترام گذاشتن و احترام شدن جزء نیازهای بشره

ستاره پرنور

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نه عزيزم اولش سخته يواش يواش عادت مي كني;)
نه نه يه ليدي هميشه از يه جنتلمن خوشش مياد!! مگر اينكه ليدي نباشه!!!
ممنون پريناز جون
ايشالا روزي شما باشه:redface:

جايزه هم داره؟

آره يه خربزه اس كه بعداً بهت ميدم:D:D

شاهین تیز پرواز

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم مسخره بودن و از حد گذروندن با جنتلمن بودن فرق داره
بالاخره با خانمت یا دوست دخترت باید یکم صمیمی تر برخورد کنی
ولی یادت نره احترام گذاشتن و احترام شدن جزء نیازهای بشره
اخه این همه احترام گذاشتین اخرش بهمون چی دادن به به چه اقا و یا چه پسر جنتلمنی هستش چه قدر با فرهنگ ولی ایا این احترام متقابل هستش؟
ایا اون خانوم به اون اقا احترام میزاره؟

ستاره پرنور

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
پری جونم توی راه پله چون رفت و آمد هست اگه نشد کنارش راه بره همون جوری که گفتم به همون ترتیب باید باشه

تو هرجا دوست داری راه برو عزیزم اما کتک خوردن نخوردنش به خودت مربوطه عزیزم:cool:

مردیو اول تعریف کن امین جان مردانگی روهم تعریف کن تا واسه خودت جا بیفته بعد نظرتو اعلام کن:smile:

حالا ترو خدا بیا بیا بیا:biggrin:
موافقم;)گل گفتي مريم جونم:gol::gol::gol::heart::heart::heart:

ورهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی ممکنه یه خانوم همچین عمل ناپسند در برابر این همه عمل جنتلمنی یه اقا نشون بده
چشم چرونی کنی بله
یعنی دید زدن تو ناپسند نیست دفعاع اون ناپسنده؟:surprised:

اخه این همه احترام گذاشتین اخرش بهمون چی دادن به به چه اقا و یا چه پسر جنتلمنی هستش چه قدر با فرهنگ ولی ایا این احترام متقابل هستش؟
ایا اون خانوم به اون اقا احترام میزاره؟
خب یادش بده احترام بذاره بعدشم تو دلیل نداره با همه دمخور بشی بگرد کسی که در شانته انتخاب کن کسی که قدر احترامتو بدونه خودت مشکل داری توی انتخابت عزیزم

می خوای من بجات برم ؟
حالا وایسا تند نرو
پیاده شو با هم بریم :confused: