برو بچه های دانشگاه پیام نور

kingmalek

عضو جدید
سلام
بچه ها حضورتون در اینجا هم مثل حضور در کلاسهای پیام نور شده
بیاین حداقل در مورد پروژه های که گرفتین یه حرفی بزنیم
بابا یه خورده فعال تر باشید
بچه ها من پایان نامه ام در مورد شبکه های بی سیم(بررسی استانداردWiMax )هستش
خوشحال میشم اگه کسی از دوستان از در این زمینه کار کرده به من کمک کنه
خودم هم سعی میکنم در این مورد یه تاپیک بزنم

مدیر فردا

عضو جدید
خبر

خبر

الف _ افزایش 45 درصدی دانشگاه پیام نور
ب _ تاسیس رشته های جدید ( مهندسی اجرایی _ مهندسی کشاورزی در گرایشات علوم کشاورزی / مکانیزاسیون / علوم دامی / آب و خاک / مدیریت وآبادانی روستاها _ مهندسی پروژه و...
ج _ امکان انجام خدمت سربازی و تحصیل در دانشگاه پیام نور بطور هم زمان از طریق طرح آزمون محور دانشگاه
د _ افزایش نیافتن شهریه ها
در ضمن میخواستم نظر شماها رو درباره این افزایش ظرفیت بی رویه دانشگاه پیام نور بدونم .
با تشکر

:gol:صداقت بهترین سیاست است :gol:

moongirl

عضو جدید
راستش افزایش ظرفیت ها همیشه دانشجوها رو ناراحت می کنه چون این افزایش باعث میشه اسم اون دانشگاه لوث بشه همین اتفاقی که داره برای پیام نور می یفته می دونین این افزایش ظرفیت باعث میشه همه فکر کنن که رفتن به ان دانشگاه اونقدر راته که دانشجوهاش هیچ کار مهمی رو انجام نمی دن اما به نظر بنده تنها نکته ای که می تونه در این امر مفید فایده باشه اینه که این دانشگاه رو همه گیر می کنه و همه گیر شدنش تعداد دانشجوهای زیادش و حضور و مشارکت تعداد بیشتری از خانواده ها باعث میشه اون نگاه تحثیر آمیز به این دانشگاه کم رنگ تر بشه
الف _ افزایش 45 درصدی دانشگاه پیام نور
ب _ تاسیس رشته های جدید ( مهندسی اجرایی _ مهندسی کشاورزی در گرایشات علوم کشاورزی / مکانیزاسیون / علوم دامی / آب و خاک / مدیریت وآبادانی روستاها _ مهندسی پروژه و...
ج _ امکان انجام خدمت سربازی و تحصیل در دانشگاه پیام نور بطور هم زمان از طریق طرح آزمون محور دانشگاه
د _ افزایش نیافتن شهریه ها
در ضمن میخواستم نظر شماها رو درباره این افزایش ظرفیت بی رویه دانشگاه پیام نور بدونم .
با تشکر

:gol:صداقت بهترین سیاست است :gol:

moongirl

عضو جدید
نفرمودین رشتتون چیه
سلام
بچه ها حضورتون در اینجا هم مثل حضور در کلاسهای پیام نور شده
بیاین حداقل در مورد پروژه های که گرفتین یه حرفی بزنیم
بابا یه خورده فعال تر باشید
بچه ها من پایان نامه ام در مورد شبکه های بی سیم(بررسی استانداردWiMax )هستش
خوشحال میشم اگه کسی از دوستان از در این زمینه کار کرده به من کمک کنه
خودم هم سعی میکنم در این مورد یه تاپیک بزنم

moongirl

عضو جدید
متاسفانه من سال اولیم زیاد تخصصی از شبکه ها سر در نمی یارم یه 3-4 سال زود تشریف آوردین

mahmoud-e

عضو جدید
با افتخار اعلام ميدارم كه فارغ التحصيل دانشگاه پيام نور در رشته علوم اجتماعي( گرايش پژوهشگري ) هستم . به تمام دانشگاهها وارد شدن آسان است ولي از دانشگاه پيام نور فارغ التحصيل شدن بسيار كار سختي است .

mahmoud-e

عضو جدید
پيام

پيام

به نظر من بچه هاي پيام نور به خاطر اينكه مرتب به دانشگاه نمي يان حس دانشجويي زيادي ندارن. من حاضرم بي كار خونه بمونم ولي فوق پيام نور نخونم. اين رو هم بگم كه به نظرم بچه هاي پيام نور چون بيشتر درس ها رو خودشون مي خونن ، نمره ي كشكي از استاد نمي گيرن سطح سواد خيلي بيشتري دارن.

از حسن نظر شما دوست عزيز تشكر مي كنم

kingmalek

عضو جدید
با افتخار اعلام ميدارم كه فارغ التحصيل دانشگاه پيام نور در رشته علوم اجتماعي( گرايش پژوهشگري ) هستم . به تمام دانشگاهها وارد شدن آسان است ولي از دانشگاه پيام نور فارغ التحصيل شدن بسيار كار سختي است .

سلام خوش اومدی
دوست من ورود به پیام نور آسان ولی فارغ التحصيل شدن از آن کار سختی هستش

مدیر فردا

عضو جدید
درخواست

درخواست

با درود
من یک دیکشنری جامع با امکان فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی با حجم حداکثر 2MB برای گوشی های سونی اریکسون مدل k510 لازم دارم از دوستانی که در این زمینه میتونند به من کمک کنند درخواست کمک فوری دارم .
با توضیح کامل درباره شیوه نصب .

:gol:با تشکر:gol:

mahmoud-e

عضو جدید
سلام خوش اومدی
دوست من ورود به پیام نور آسان ولی فارغ التحصيل شدن از آن کار سختی هستش

دوست خوب من
ورود به د انشگاه پيام نور از طريق كنكور همانند بقيه دانشگاههاست و فرقي نمي كند
والان كه بعضي از دوستان از طريق فراگير وارد مي شوند . شرايطش خيلي سخت تر از ورود از طريق كنكور است .

moongirl

عضو جدید
مشغول کارین یا نه؟

neda_moghadas

عضو جدید
کسانی که تو دانشگاه پيام نور درس می خوانند سختی بیشتری تحمل می کنند چون 80درصد زحمت با آنهاست خودشان باید تلاش بکنند وگرنه جلو نمی روند

sheida nasiri

عضو جدید
سلام دوستان. خوشحالم که میبینم جمعی از بچه های خوب و فعال پیام نور این جا جمعند. من امسال قبول شدم از طریق کنکور و در رشته ی مهندسی مدیریت پروژه در تهران. راستش برام خیلی غریب که پیام نور قبول شدم چون چیز دیگه ای میخواستم و از خودم توقع داشتم ولی خب نشد. همه میگن پیام نور خوبه و منم تصمیم دارم که لااقل 1 ترم برم و اگر خوشم نیومد انصراف بدم. خوشحال میشم اگر نظری و یا راهنمایی دارید از من دریغ نکنید.

maryam ah

عضو جدید
كمك!

كمك!

سلام.من چندتا سوال دارم كه ممنون مي شم جواب بدين.من اصلا به محيط اينجا آشنا نيستم.تازه واردم.من ليسانس دانشگاه آزاد دارم.حالا مي خوام بيام پيام نور نرم افزار يا آي تي بخونم.
1)به نظر شما آي تي بهتره يا نرم افزار
2)از كجا بفهميم دفترچه كي مي دن؟اين موسسات هركدوم يه چيزي مي گن.يكي مي گه اسفند امتحانشه.يكي مي گه شهريور آينده.من آموزشگاه نمي خوام برم
3)اگه كتاب فروشي خوب مي شناسين لطفا معرفي كنين
4)آيا درسهايي مثل فيزيك و رياضي و معادلات رو كه توي رشته خودم پاس كردم ، پيام نور ازم قبول مي كنه؟
5)به نظر شما كلاس برم يا اگه خودم بخونم قبول مي شم؟كدوم كلاس رو پيشنهاد مي كنين؟
6)مرسي!:):surprised::cry:

mina_m893

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز
من فوق دیپلم گرافیک دارم از دانشگاه علمی و کاربردی ... می خوام در رشته معماری در دانشگاه پیام نور ادامه تحصیل بدم
منتها به نظر میاد دانشگاه پیام نور مقرراتی داره که باید در یکسری کلاس فراگیر ثبت نام کرد که 3 ماه هستش.. بعد کنکور داد....
من شنیدم که قبولی در این دانشگاه خیلی سخته درسته؟یعنی ممکنه بعد از 3 ماه کلاس فراگیر قبول نشم....لطفا منو راهنمایی کنید در مورد این کلاسای فراگیر و خود دانشگاه ...واقعا ممنون می شم.

moongirl

عضو جدید
سلام
خوب بعضی ازسوالاتت رو توی پی ام بهت جواب دادم
کتاب فروشی رای کتابای دانگشاه پیام نور توی انقلاب پره....برو دم در دانشگاه تهران پیاده شو و کوچه روبرویی رو برو پایین همه کتابفروشی ها روشون نوشته کتابهای پیام نور
ببین شما اونجور که من متوجه شدم می خواین فراگیر شرکت کنین در این صورت موقع ثبت نام دروس یه ترم اولی را به شما می دن و ازاونها ازتون امتحان میگیرن اگر بتونین توی همه درسا نمره 12 کسب کنین قبولین و وارد دانشگاه میشین به این علت هیچ رقابتی بین شما و سایر داوطلبان وجودنداره دروس هم فارسی عمومی و اخلاق زندگی و یه همچین تیپ دروس عمومیه که صرفا خودت باید بخونی فقط یه درس مبانی برنمهنویسی (برای هردوتا رشته نرم افزار و آی تی) داری که درواقع برنامه نویسی به زبان پاسکاله این از بقیه دروست شاخ تره هرچند اگر بخوای می تونی خودت از روی کتابهای پیام نور به تیجه برسین
سلام.من چندتا سوال دارم كه ممنون مي شم جواب بدين.من اصلا به محيط اينجا آشنا نيستم.تازه واردم.من ليسانس دانشگاه آزاد دارم.حالا مي خوام بيام پيام نور نرم افزار يا آي تي بخونم.
1)به نظر شما آي تي بهتره يا نرم افزار
2)از كجا بفهميم دفترچه كي مي دن؟اين موسسات هركدوم يه چيزي مي گن.يكي مي گه اسفند امتحانشه.يكي مي گه شهريور آينده.من آموزشگاه نمي خوام برم
3)اگه كتاب فروشي خوب مي شناسين لطفا معرفي كنين
4)آيا درسهايي مثل فيزيك و رياضي و معادلات رو كه توي رشته خودم پاس كردم ، پيام نور ازم قبول مي كنه؟
5)به نظر شما كلاس برم يا اگه خودم بخونم قبول مي شم؟كدوم كلاس رو پيشنهاد مي كنين؟
6)مرسي!:):surprised::cry:

moongirl

عضو جدید
سلام دوست عزیز
اینجوریا که شنیدین نیست یعنی دادن امتحان هیچ نیازی به رفتن به کلاس نداره مطمئنم
سلام به همه دوستان عزیز
من فوق دیپلم گرافیک دارم از دانشگاه علمی و کاربردی ... می خوام در رشته معماری در دانشگاه پیام نور ادامه تحصیل بدم
منتها به نظر میاد دانشگاه پیام نور مقرراتی داره که باید در یکسری کلاس فراگیر ثبت نام کرد که 3 ماه هستش.. بعد کنکور داد....
من شنیدم که قبولی در این دانشگاه خیلی سخته درسته؟یعنی ممکنه بعد از 3 ماه کلاس فراگیر قبول نشم....لطفا منو راهنمایی کنید در مورد این کلاسای فراگیر و خود دانشگاه ...واقعا ممنون می شم.

moongirl

عضو جدید
سلام به شما و به جمع ما خوش امدید
تصمیمی که گرفتی تصمیم خوب و منطقی ای هست بیا و محیز دانگشاه و نحوه برگزاری کلاسها رو می بینی فقط بهت یه توصیه بکنم اینکه فکر نکن می تونی ر عین حال که می یای دانشگاه برای کنکور سال بعد هم درس بخونی این فقط یه وسوسه است در اینصورت تویهیچ کدوم موفق نمی شی یکی رو انتخاب کن و با جدیت دنبالش کن
منم توی واحد تهرانم باید کم کم باهم اشنا شیم;)
سلام دوستان. خوشحالم که میبینم جمعی از بچه های خوب و فعال پیام نور این جا جمعند. من امسال قبول شدم از طریق کنکور و در رشته ی مهندسی مدیریت پروژه در تهران. راستش برام خیلی غریب که پیام نور قبول شدم چون چیز دیگه ای میخواستم و از خودم توقع داشتم ولی خب نشد. همه میگن پیام نور خوبه و منم تصمیم دارم که لااقل 1 ترم برم و اگر خوشم نیومد انصراف بدم. خوشحال میشم اگر نظری و یا راهنمایی دارید از من دریغ نکنید.

businessman

عضو جدید
با سلام
بنده تازه امسال مهندسی صنایع پیام نور تهران قبول شدم .
سوالاتی از دوستان داشتم مبنی بر اینکه آیا واقعاً درسته که می گن باید مثل کنکور تو پیام نور درس خوند . واقعاً شما دوستان تو طول ترم چه جوری و چقدر درس می خونید.
در ضمن سوال دومم اینکه دوستان فارغ التحصیل پیام نور مسئله کار برای پیام نور چه جوریاست آیا در آینده به دلیل اسم بد این دانشگاه و معدل های پایین می توان امیدی به کار داشت. دوستان فارغ التحصیل بگن که موفق شدن کاری پیدا کنن.
با تشکر

moongirl

عضو جدید
سلام
می تونم بپرسم شما با این ذهنیت چرا اصلا دانشگاهپیام نو را انتخاب کردین؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

businessman

عضو جدید
سلام
می تونم بپرسم شما با این ذهنیت چرا اصلا دانشگاهپیام نو را انتخاب کردین؟؟؟؟
چه ذهنیتی خانوم بنده می خوام بدونم چقدر باید متحمل فشار باشم و درضمن نباید نگران این موضوع باشم که 4 5 سال درس می خونم آیا آینده کاریم با توجه به محل تحصیلم تضمین یا خیر.
در ضمن من می خوام بدونم تا چه اندازه اشتباه بزرگی کردم چون من امسال غیرانتفاعی علم وفرهنگ تهران کامپیوتر و آزاد تهران مرکز مهندسی مکانیک قبول شدم نرفتم و صرف به دلیل علاقه ام به صنایع رفتم فراگیر ثبت نام کردم:surprised: اینو دیگه جنون بش می گن.

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
فراگیر و..

فراگیر و..

سلام ... حالا دست شما درد نکنه بر و بچه های پیام نور هم هستند اینجا .. کسی اینجا ارشد فراگیر هم هست ؟ :( یه دست کمکی به من بده !؟ اولاٌ اینکه ثبت نامش کی هستش !! دوم اینکه میشه با سربازی با هم ردیفش کرد ؟ و سوم اینکه میشه فراگیر رو با یک رشته ارشد دانشگاه آزاد یا سراسری خوند یا نه .. وارد فراگیر شدی تا تمومش نکردی باید دور همه چیز و خط بکشی ؟ البته شنیدم بعد از قبولی سربازی هم معافیت میشه گرفت .. فراگیر ها .. نه با کنکور و ایناش ... چطوریاس خلاصه ؟

moongirl

عضو جدید
ثبت نام که فکر نمی کنم به این زودی ها باشه ولی بازم باید خودتون گوش به زنگ باشین
من فقط می دونم فراگیر پیام نورو می تونین با دانشگاه ازاد یا سراسری با هم بخونین
سلام ... حالا دست شما درد نکنه بر و بچه های پیام نور هم هستند اینجا .. کسی اینجا ارشد فراگیر هم هست ؟ :( یه دست کمکی به من بده !؟ اولاٌ اینکه ثبت نامش کی هستش !! دوم اینکه میشه با سربازی با هم ردیفش کرد ؟ و سوم اینکه میشه فراگیر رو با یک رشته ارشد دانشگاه آزاد یا سراسری خوند یا نه .. وارد فراگیر شدی تا تمومش نکردی باید دور همه چیز و خط بکشی ؟ البته شنیدم بعد از قبولی سربازی هم معافیت میشه گرفت .. فراگیر ها .. نه با کنکور و ایناش ... چطوریاس خلاصه ؟

بالا