برو بچه های دانشگاه ازاد اسلامشهر بفرماییییینننن........

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر بروبچز اســـــــلامـــــــشــــــهــــــــــرeghfal.gif

kahroba_a

عضو جدید
سوال؟

سوال؟

سلام دوستای گلم
من دانشجوی تهران غرب هستم ترم آخر بودم ولی بخاطر اینکه آمارم مونده هنوز الافم!!!!:cry::cry::cry::cry:
دویار تا حالا این درس رو برداشتم ولی دریغ از پاس کردن کلی التماس کردم یه استاد میگه اگه برای سومین بار هم با من برداری میندازمت!!!:mad::mad:
روانیه بخدا
حالا میخام مهمان بردارم بیام یونی شما اگه ممکن یه سری اطلاعات کامل از استادای آمارتون بدین ببینم کدوم رو بردارم .
این که چطوری درس میدن و نمره میدن و خداکنه عقده ای هم نباشن ........:mad:
مرسی تورو خدا زود جواب بدین :gol::gol:

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستای گلم
من دانشجوی تهران غرب هستم ترم آخر بودم ولی بخاطر اینکه آمارم مونده هنوز الافم!!!!:cry::cry::cry::cry:
دویار تا حالا این درس رو برداشتم ولی دریغ از پاس کردن کلی التماس کردم یه استاد میگه اگه برای سومین بار هم با من برداری میندازمت!!!:mad::mad:
روانیه بخدا
حالا میخام مهمان بردارم بیام یونی شما اگه ممکن یه سری اطلاعات کامل از استادای آمارتون بدین ببینم کدوم رو بردارم .
این که چطوری درس میدن و نمره میدن و خداکنه عقده ای هم نباشن ........:mad:
مرسی تورو خدا زود جواب بدین :gol::gol:

سلام.....دانشجو های ما پرند و رودهن برمی دارن برای پاس کردن.....
فکر نکنم برای درس پاس کردن دانشگاه خوبی و انتخاب کرده باشی....:)

kahroba_a

عضو جدید
سلام.....دانشجو های ما پرند و رودهن برمی دارن برای پاس کردن.....
فکر نکنم برای درس پاس کردن دانشگاه خوبی و انتخاب کرده باشی....:)

ممنون از جوابتون یعنی سخت گیرترن؟؟؟؟چاره ای نیس باید بیام و یه امتحانی بکنم:)میشه راجع به استادا راهنماییم کنی من درسخون هستم ولی این استاده با من لجججججه:wallbash:

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از جوابتون یعنی سخت گیرترن؟؟؟؟چاره ای نیس باید بیام و یه امتحانی بکنم:)میشه راجع به استادا راهنماییم کنی من درسخون هستم ولی این استاده با من لجججججه:wallbash:

خواهش میکنم....اگه درس خون هستی میدونی که باید قبول میشدی و اون استاد هم به خاطره لجبازی می اندازدت....پس صد در صد قبولی چه اینجا چه دانشگاه دیگه....حتما بیا ...

kahroba_a

عضو جدید
خواهش میکنم....اگه درس خون هستی میدونی که باید قبول میشدی و اون استاد هم به خاطره لجبازی می اندازدت....پس صد در صد قبولی چه اینجا چه دانشگاه دیگه....حتما بیا ...
حالا من یه کلاسی گذاشتم شما جدی نگیر میخام استادش خوب باشه که حداقل این بار قبول بشم بخدا آبروم پیش همه رفته .....
من سر کار میرم خیلی وقت نمیکنم درس بخونم ....
توروخدا راجع به استادا راهنمایی کنین که سرم کلاه نره ....:)

zahra.71

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا من یه کلاسی گذاشتم شما جدی نگیر میخام استادش خوب باشه که حداقل این بار قبول بشم بخدا آبروم پیش همه رفته .....
من سر کار میرم خیلی وقت نمیکنم درس بخونم ....
توروخدا راجع به استادا راهنمایی کنین که سرم کلاه نره ....:)

من همین امروز هر چی به استاد گفتم استاد جان شما به من کم دادی
من بیشتر میشدم گوش نکرد
حالا خود دانی قضاوت با خودتون!:دی

kahroba_a

عضو جدید
من همین امروز هر چی به استاد گفتم استاد جان شما به من کم دادی
من بیشتر میشدم گوش نکرد
حالا خود دانی قضاوت با خودتون!:دی

سلام دوست عزیز ولی من چاره ای ندارم جز این که بیام یونی شما میدونم اینجور سخت گیریا همه جا هست
از استادا تون میگین تا من بهتر تصمیم بگسرم توروخدا زود راهنماییم کنین .....:gol:

zahra.71

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز ولی من چاره ای ندارم جز این که بیام یونی شما میدونم اینجور سخت گیریا همه جا هست
از استادا تون میگین تا من بهتر تصمیم بگسرم توروخدا زود راهنماییم کنین .....:gol:

سلام
استاد خوب و بد همه جا هست!
ما بعضی استادامون واقعا سخت گیرن بعضی هام نه!
البته تو رشته ما!
من رشته شمارو نمیدونم چیه!
مثلا تهران مرکز واسه رشته ما،استادای واقعا سخت گیری داره و به همه ثابت شده!
دانشگاه ما خب خیلی بهتره!
بازم قضاوت با خودتون!:دی

kahroba_a

عضو جدید
سلام
استاد خوب و بد همه جا هست!
ما بعضی استادامون واقعا سخت گیرن بعضی هام نه!
البته تو رشته ما!
من رشته شمارو نمیدونم چیه!
مثلا تهران مرکز واسه رشته ما،استادای واقعا سخت گیری داره و به همه ثابت شده!
دانشگاه ما خب خیلی بهتره!
بازم قضاوت با خودتون!:دی

عزیزم من حسابداری هستم میخام آمار رو از یونی شما بر دارم حالا راهنماییم میکنین؟؟!؟!؟!؟

zahra.71

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهان خب پس تو ساختمون خودمونی اگه بیای...

آمار 1 و2 واسه ما هردوش استادای خوبی بودن ... اصلا هم بانمره مشکلی نداشتیم...

kahroba_a

عضو جدید
کمکی خواستین در خدمتم دوست گرام!

مرسی عزیزم میشه اسم استادهاتون بگین !!!:)
راستش خیلی توی سایت دانشگاه تون گشتم جایی باشه که با استادا آشنا بشم رو پیدا نکردم نمیدونم کجاش باید برم ...
عزیزم اساتید شما روزهای تعطیل هم بودن یا نه بخاطر شاغل بودنم شاید مجبور بشم فقط یه سری روزا بیام ...:gol:

sh ah ab

عضو جدید
سلام من تو این دانشگاه کارشناسی ناپیوسته 3 بار مشروط شدم  معدل کل 11 و معدل ترم 10

حالا نمیدونم اخراجم میکنن یا تعهد میگیرن یا کلا کاری ندارن و میتونم انتخاب واحد کنم  ؟

خواهشا هر کی میتونه راهنماییم کنه

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من تو این دانشگاه کارشناسی ناپیوسته 3 بار مشروط شدم معدل کل 11 و معدل ترم 10

حالا نمیدونم اخراجم میکنن یا تعهد میگیرن یا کلا کاری ندارن و میتونم انتخاب واحد کنم ؟

عجب شاهکاری هستی دمت گرم...:دی
نمیدونم والا.....با مدیر اموزش صحبت کن....

zahra.71

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی عزیزم میشه اسم استادهاتون بگین !!!:)
راستش خیلی توی سایت دانشگاه تون گشتم جایی باشه که با استادا آشنا بشم رو پیدا نکردم نمیدونم کجاش باید برم ...
عزیزم اساتید شما روزهای تعطیل هم بودن یا نه بخاطر شاغل بودنم شاید مجبور بشم فقط یه سری روزا بیام ...:gol:

شاه صنم و تقی پور و کردلوئی!
راستش منم نمیدونم با استادا چجوری میشه آشنا شد!
تو سایت من چیزی ندیدم!
نه روزای تعطیل فک نکنم باشن!

zahra.71

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من تو این دانشگاه کارشناسی ناپیوسته 3 بار مشروط شدم  معدل کل 11 و معدل ترم 10

حالا نمیدونم اخراجم میکنن یا تعهد میگیرن یا کلا کاری ندارن و میتونم انتخاب واحد کنم  ؟

ببخشید منم نمیدونم!
اما من شنیدم تعهد و اینا میگیرن و باز بهتون فرجه میدن که بمونین و اخراج نشین!

mahsa.92

عضو جدید
سلــــــــــــــــــــــام ب همه دوستان عزیز....خوبید؟
اون دوستی که گفتن امار:
شما دانشکده ما هستی ک دوستم زهرا گفت اسم استادا رو....من خودم این ترم با استاد کردلویی داشتم...استاد عالی بود اصلن با حضور غیابم کار نداشتن...منتها باید بری ببینی استاد امر رشته خودتون کی هست و این ترم شاید عوض شده باشه....
دوستی ک گفتن مشروطی:
باید بری سراغ اموزش دانشکده و مدیر گروه با ائنا باید صحبت کنی احتمالا با تعهد حله......

چطوری زهرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من نرفتم همچنان سر کلااااااا......امروز فهمیدم محل تشکیل کلاسا دانشکده ایه که سمت یخچاله....داستان شده این ترم من...خوش بحالت بخدا

zahra.71

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلــــــــــــــــــــــام ب همه دوستان عزیز....خوبید؟
اون دوستی که گفتن امار:
شما دانشکده ما هستی ک دوستم زهرا گفت اسم استادا رو....من خودم این ترم با استاد کردلویی داشتم...استاد عالی بود اصلن با حضور غیابم کار نداشتن...منتها باید بری ببینی استاد امر رشته خودتون کی هست و این ترم شاید عوض شده باشه....
دوستی ک گفتن مشروطی:
باید بری سراغ اموزش دانشکده و مدیر گروه با ائنا باید صحبت کنی احتمالا با تعهد حله......

چطوری زهرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من نرفتم همچنان سر کلااااااا......امروز فهمیدم محل تشکیل کلاسا دانشکده ایه که سمت یخچاله....داستان شده این ترم من...خوش بحالت بخدا
سلام مهسا جان
خوبم تو چطوری؟؟؟
جدی؟ ای بابا!
اتفاقا امروز یکی از بچه ها بهم گفت یه دانشکده ام سمته یخچاله
نگو شما اونجایین
من امروز رفتم...
7/30 استاد سرکلاس بود تا 2 ام درس داد!

mahsa.92

عضو جدید
سلام مهسا جان
خوبم تو چطوری؟؟؟
جدی؟ ای بابا!
اتفاقا امروز یکی از بچه ها بهم گفت یه دانشکده ام سمته یخچاله
نگو شما اونجایین
من امروز رفتم...
7/30 استاد سرکلاس بود تا 2 ام درس داد!
مرسی منم خوبم...واااااااااای زهراااااااااااااا نگو جان من....
پس منم 5شنبه حتما برم.....وااای وااای انقد حرص خوردم دانشگاه اون درسا که میخواستمو ارائه داده......

zahra.71

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی منم خوبم...واااااااااای زهراااااااااااااا نگو جان من....
پس منم 5شنبه حتما برم.....وااای وااای انقد حرص خوردم دانشگاه اون درسا که میخواستمو ارائه داده......

جان تو :دی
آره برو حتما
دیگه ولش کن فکرشو نکن

دلت آب واسه من همون شهرکه غربه.....خخخخخخخخخخخخخخخخ:biggrin:

mahsa.92

عضو جدید
زهرا کوتاه بیا جان من 1چیکه ابرو برام مونده اونم ب باد میره......علی و شهاب چی شده تو امضات تسلیت گفتی؟