برو بچه های دانشگاه ازاد اسلامشهر بفرماییییینننن........

mahsa.92

عضو جدید
سلام چند روزی نبودمااااااااااااااا چ خبر شد اینجا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اقا احسان خوش اومدی................
فرشته جان نه چادر اجبار نیست ولی به همه چی گیر میدن!

kave8

عضو جدید
سلام چند روزی نبودمااااااااااااااا چ خبر شد اینجا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!اقا احسان خوش اومدی................فرشته جان نه چادر اجبار نیست ولی به همه چی گیر میدن!
هیچ خبری نیست.تو دانشکده تربیت بدنی به هیچی گیر نمیدن فقط ارایش خفن رو گیر میدن تازه لباس ورزشی هم ازاده

احسان اسدی

عضو جدید
روز اول دانشگاه که رفته بودم ریس دانشگاه سخنرانی کرد
من بهترین امکانتو براتون فراهم می کنم(یه کتاب خونه نداشت)
من وضعیت سلف رو درست میکنم(پنج ترم اونجا درس خوندم من که سلفی ندیدم)
من ...
و من
و من.............................
فکر می کردیم کجا اومدیم هممون هم بچه های 19-20 ساله بودیم
استاداش هم خیلیاشون دانشجوی کارشناسی ارشد بودن مثل آقای امرللهی( مقدمات مشاوره)
انقدر بی نظم بود که کلا برای بعضی از درس ها استاد رو خیلی کم می دیدیم سر کلاسی که باید میو مد پیداش نمی شد اعتراض هم که می کردیم می گفتن شما که باید نیمه حضوری بخونید از اون سر دنیا هم می اومدیم مدیدیم استاد نیومده تازه اون موقع من یجا کار می کردم که برای دو ساعت مرخصی گرفتن باید کلی التماس می کردم
تازه پرو پرو به بچه هایی که زبانشون خوب بود ترجمه هاشونو می دادن که ترجمه کنه(کار های کلاسی خودشون)
حتی بعضی اوقات تایپ پروژشون هم گردن ما می انداختن
البته بعضی استاداشون هم واقعا خوب بودن

احسان اسدی

عضو جدید
اگر شما هم جای من بودید همین احساس رو داشتید من قصد توهین به بچه های پیام نور و نداشتم
ولی دروغ هایی که اینا تو روز اول به ما گفتن باعث شد حقوق بین الملل دانشگا آزاد رو ول کنم بیام تو اون دانشگاه

احسان اسدی

عضو جدید
من به شما توهین نکردم
ولی شما به من ...
اولا خدا پدر تو نگه داره که نمی خواست بیای پیام نور
دوما من به خاطر دروغ هایی که در مورد دانشگاهشون گفتن واقعا مشکل برام پیش اومد
شما به من توهین کردین مشکلی نداره ولی من به کسایی که انقدر باعث شدن زندگیم بهم بخوره توهین کنم مشکل داره
حالا من بی ادبی کردم یا شما من حقوق بین الملل دانشگاه آزاد رو برای پیام نور از دست دادم
حا لا اگر هم فکر می کنی من باعث رنجونت شدم از شما عذر می خوام
فلسفه مطالبی که اینجا میزارن هم برای اینه که مردم در بارشون نظر بدن
دوست عزیز
حا لا من اگر اشتباه می کنم شما بگو

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من به شما توهین نکردم
ولی شما به من ...
اولا خدا پدر تو نگه داره که نمی خواست بیای پیام نور
دوما من به خاطر دروغ هایی که در مورد دانشگاهشون گفتن واقعا مشکل برام پیش اومد
شما به من توهین کردین مشکلی نداره ولی من به کسایی که انقدر باعث شدن زندگیم بهم بخوره توهین کنم مشکل داره
حالا من بی ادبی کردم یا شما من حقوق بین الملل دانشگاه آزاد رو برای پیام نور از دست دادم
حا لا اگر هم فکر می کنی من باعث رنجونت شدم از شما عذر می خوام
فلسفه مطالبی که اینجا میزارن هم برای اینه که مردم در بارشون نظر بدن
دوست عزیز
حا لا من اگر اشتباه می کنم شما بگو

شما منظورتون با منه؟
چرا نقل قول نمیزنید؟
من کی به شما توهین کردم؟

kave8

عضو جدید
سلااااااااااام.سلاااااااا? ?ااااام........... همگی سلااااااااااام

سلااااااااااام.سلاااااااا? ?ااااام........... همگی سلااااااااااام

سلاممم کسی هست آیا؟خیلی وقته نیمدم اینجا!
سلام.بچه ها من یه دوستی دارم دانشگاه سراسری بابل سر درس میخونه میتونه انتقالی بگیره بیاد اسلامشهر!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mahsa.92

عضو جدید
سلام.بچه ها من یه دوستی دارم دانشگاه سراسری بابل سر درس میخونه میتونه انتقالی بگیره بیاد اسلامشهر!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سراسری انتقالی بگیره بیاد آزااااااااااااد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ب نظظرت امکان پذیره؟؟؟؟؟ میتونه ب دانشگاه های سراسری انتقالی بگیره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kave8

عضو جدید
سراسری انتقالی بگیره بیاد آزااااااااااااد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ب نظظرت امکان پذیره؟؟؟؟؟ میتونه ب دانشگاه های سراسری انتقالی بگیره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
امروز رفتم دانشگاه پرسدم گفتن میتونه بیاد ولی باید بره از دانشگاه خودشون درخواست بده

kave8

عضو جدید
اشتباه متوجه شدی از سراسری انتقالی بگیره بیاد ازاااااااد.

azera46

عضو جدید
سلام سلام
.
.
.
.
این تاپیکو گذاشتم تا برو بچه های گل دانشگاه ازاد اسلامشهرو تو باشگاه بشناسیم و با هم گپ بزنیم..........

چرا دانشجوهای آزاد اسلامشهر که از تهران میان فکر میکنن تو آکسفورد درس میخونن که این همه قیافه میگرن ؟