برنامه ارتباط نزدیک

kittleboy_87

عضو جدید
سلام
کسی برنامه ارتباط نزدیک ، شبکه 4 ، روز شنبه، ساعت 4 رو دیده؟

خیلی برنامه جالبی بود،به جاهای خاصی هم رفت و برشگردندن!!
یک دکتر فهمیده(ئکتری فناوری اطلاعات و ...چندتا مدرک داشت) و به روزی(آپدیت) بود، گفت: بعد از آزاد شدن ویدئو،دولت از من خواست که برای ماهواره تحقیق کنم،من گروهی رو جمع کردم و 8 ماه!!! روی این موضوع کار کردیم،در یک گزارش 300 صفحه ای بهشون همه چیز رو توضیح دادم.
بعد از مدت کوتاهی! دقیقا بر خلاف تحقیقات من، قانون ممنوعیت استفاده از ماهواره تصویب شد!!!!

ولی من اینو نمی فهمم،چطور ماهواره آزاده(آقای رئیس جمهور توی مصاحبشون با اون خبرنگار خارجی گفتن،بعدش اینجوری جمع میکنن!!!!!! دیش رو از طبقه سوم آپارتمون با لگد پرتاب میکنن توی خیابون-تازه با حکم میان توی خونه- میگن شما شاکی شخصی دارین(یه مدت می گفتن آزاده ولی اگه شاکی شخصی داشته باشی میگیرن حالا ماهواره چطور شاکی شخصی میاره رو ما نمی دونیم))

این یکیش بود،
یکی دیگش در مورد نشون دادن آلات موسیقی بود،می خواست مثال بزنه،یهو اینو مثال زد،که مجری(البته مجری بسیار توانایی داره،اطلاعاتشم واقعا خوبه،خوشبختانه طرف ماست!!) سریع جمش کرد،هر چند که حرفش رو کاملا زد
گفت مثلا من با این مشکل دارم که دولت واسه چی اینا رو نشون نمی ده،مجری گفت اینا بحثهای فقهیه و من چون سررشته ای ندارم در فقه نمی تونم بحث کنم،فقط اینو می گم که اینارو فقها گفتن با فقه! مخالفه،که دکتر برگشت گفت من با همین مشکل دارم!! یعنی چی،من اینو نمی فهمم چطور و ...
بحث جالبی بود
لیکن
حییییییییففففففففففف
که از این بحث ها زیاده،ولی کو عمل
(من که فکر میکنم فقط واسه ..... نمیشه گفت - الکیه)

واقعا حیف شد:(:(

توی یه برنامه دیگم،کجری شبکه یک اعتراض کرده بود به آقای توکلی می گفت که آقا ضرغامی به ما اجازه نمی ده با پیراهن آستین کوتاه بیایم جلوی دوربین(تورو خدا اینو اصلا نمی فهمم دیگه)

آخرین ویرایش: