بررسی سوالات آزمون هنر های ساخت ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعید میدونم فرم طنابی رانش داخلی رو بگیره. دیرکها رانش داخلی رو کنترل میکنن .اگه قرار بود رانش داخلی کنترل شه با همون ستون های ویرندیل ک توی ترمینال حج استفاده شده باید مزاشتن نه اینکه یه فریم طنابی و پارچه واگذارش کنن. اینجور موازنه شدنه رانش ها توی پوسته ورق تا شده اتفاق میوفته نه سازه پارچه ای

shervin daneshi

عضو جدید
سلام دوستان
میشه درصدهاتونو حدودی بذارید ؟؟؟؟
این درصدای من در بد ترین و بهترین حالته :
زبان 25- 30
ایستایی 77-90
سیستم 90-100
عناصر 64-75
من قبول یشم آیااااااااااا ؟

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله شما قبول میشید در بدترین حالتش فکر کنم رتبه 10تا 20 رو بیاری
منم حدودی بخوام بگم
زبان 35
ایستایی 70
سیستم 80
طراحی فنی 80
اگه درسا باشه اینا فکر کنم 15 تا 25 بیارم

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو هنر های ساخت هم زبان حرف آخر رو می زنه!
شاید یکی همشو 5 درصد کمتر از شما زده و با زبان 50 رتبش بهتر از شماها بشه.

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینجوری هم.نیست ک میگید من تو یکی از سمینارهای ایوانخوانه همین امسال شرکت کردم طرف با درصد های زیر رتبه 12مدیریت بود
مدیریت 75
دروس فنی مربوطه میانگین90
زبان حدودا 6درصد

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب اگه کلیدی هم باشه شما نباید اعتماد کنی . یه 48ساعت دیگه تحمل کن همه چی معلوم.میشه

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره دیگه حدودی میگم. شاید خیلی کمتر از این باشه شایدم بیشتر معلوم نیست.من فقط 11تا زبان زدم ک احتمالا همش درسته.

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجوری هم.نیست ک میگید من تو یکی از سمینارهای ایوانخوانه همین امسال شرکت کردم طرف با درصد های زیر رتبه 12مدیریت بود
مدیریت 75
دروس فنی مربوطه میانگین90
زبان حدودا 6درصد

اون طرفی که داری میگی زبان 91 : 6 درصد زده که خیلی سخت بود و خیلیها کوپ کردن سر اون و آزمون خراب کردن.
در ضمن ایستاییش 100 زده بود.

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره خوب منم دروس فنی رو میانگین گفتم . خودم میدونم ایستاییش 100بود. اصلا کلاس در مورد این موضوع بود . پس تو هم اونجا بودی ناقلا . پس چرا خودتو بهم معرفی نکردی :)

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره خوب منم دروس فنی رو میانگین گفتم . خودم میدونم ایستاییش 100بود. اصلا کلاس در مورد این موضوع بود . پس تو هم اونجا بودی ناقلا . پس چرا خودتو بهم معرفی نکردی :)

اشتباه شما همتون اینه که مدام دارید میانگین. ولی نمره تراز خیلی مهمتره از میانگینه.

arc_saba

عضو جدید
اشتباه شما همتون اینه که مدام دارید میانگین. ولی نمره تراز خیلی مهمتره از میانگینه.
میشه درمورد نمره تراز بیشتر توضیح بدین؟ اصن چجوریه که با اینکه زبان ضریبش 2 و سیستم ضریبش 4، باز درصد زبان مهمتره؟!

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه درمورد نمره تراز بیشتر توضیح بدین؟ اصن چجوریه که با اینکه زبان ضریبش 2 و سیستم ضریبش 4، باز درصد زبان مهمتره؟!

نمره تراز یعنی اینکه وقتی یه درسی آسونه ودرصدا بالاست توی اون درس اگه حتی 80 زده باشی هم ترازت توی اون درس میشه نهایتا 7000 ولی اگه یه درسی که اکثرا پایین میزنن تو بزنی 60 ترازت تو اون درس ممکنه 7از 7000 هم بیشتر شه.
و در نهایت این نمرات تراز هستن که باهم ترکیب میشن و یک نمره تراز نهایی برات صادر میشه که رتبت از روی اون اعلام میشه. البته تا جایی که من میدونم. شاید یه وقت حرفام دقیق نباشه ولی یه چیزی تو این مایه هاست.
زبان مهمه چون بچه های تکنو اکثرا باقی سوالات را همه میزنن و تقریبا تو یه سطحن. ولی هیچی معلوم نمیکنه.

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو تراز معدل سال قبل حدود 20درصد تاثیر داره.من کاردانی 18.25 و کارشناسی 17.31 دارم
زبان رو هم چون خیلیا نمیزنن یا منفی میزنن برای همین خیلی مهمه

shervin daneshi

عضو جدید
تا اونجايي كه من شنيدم معدل تأثير مثبت داره بيشتر
و البته به اينم بستگي داره از كدوم دانشگاه فارغ التحصيل باشي

shervin daneshi

عضو جدید
امار شرکت کنندگان در طرح تخمین رتبه آکادمی تخصصی معماری تا ساعت 22 روز سه شنبه 29 بهمن ماه
هنرهای ساخت: 315
نفر معماری: 1089 نفر
با بالاتر رفتن تعداد شرکت کنندگان پیش بینی رتبه به واقعیت نزدیکتر میشود! این پیامک را به دوستان خود نیز بفرستید.

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها من میخوام در جهت حذف سوال 113 اقدام کنم گفتم شما هم در جریان باشید.
مشاهده پیوست 196219

راست میگی اصلا هیچکدوم از گزینه ها درست نیست. ولی من احساس میکنم مطلبی ک گذاشتید اشتباه داره نه سوال کنکور . چون اون تیر زیر چادر اگه قرار باشه مفصلی باشه ک ایستایی نداره و کل وزرنشو میخواد بنداره روی چادر . این غلط های تو کتابهای منابع وجود داره مثلا حلقه کششی رو نوشتن فشاری یا ...

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
راست میگی اصلا هیچکدوم از گزینه ها درست نیست. ولی من احساس میکنم مطلبی ک گذاشتید اشتباه داره نه سوال کنکور . چون اون تیر زیر چادر اگه قرار باشه مفصلی باشه ک ایستایی نداره و کل وزرنشو میخواد بنداره روی چادر . این غلط های تو کتابهای منابع وجود داره مثلا حلقه کششی رو نوشتن فشاری یا ...

یعنی چی که ایستایی نداره معلومه که ایستایی که داره. 2 جفت کابل مهاری از هر طرف مهارش کرده.

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخه توجیحی نداره دختر خوب. واسه چی بیان مفصلش کنن بعد کابل مهار بزار? خوب میان صلبش میکنن و وزن چادر رو میندازن روش. البته فکر کنم گزینه یک درست باشه . رانش داخلی با فرم منحنی طنابی کنترل میشه :(

maryamdeypir

عضو جدید
اخه توجیحی نداره دختر خوب. واسه چی بیان مفصلش کنن بعد کابل مهار بزار? خوب میان صلبش میکنن و وزن چادر رو میندازن روش. البته فکر کنم گزینه یک درست باشه . رانش داخلی با فرم منحنی طنابی کنترل میشه :(

به چند دلیل اتصال مفصلی به غلطکی ارجحیت داره...اول اینکه هزینه اتصال صلب زیاده...دوم اینکه میزان دقت توی ساخت اتصال صلب کمتر و ضریب خطا بیشتره...سوم اینکه اتصال صلب بزرگه و ظرافت کار رو می گیره ولی اتصال مفصلی برای حفظ ظرافت و شفافیت سازه های کابلی و پارچه ای بسیار مناسبه و اگه دقت کنی تمام نمونه موردی هایی که درباره سازه های کششی خوندیم تکیه گاه های مفصلی داشتن و تعادلشون با کابل های آرایش متقارن و خنثی کردن رانش کابل ها با هم دیگه حفظ میشده

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
به چند دلیل اتصال مفصلی به غلطکی ارجحیت داره...اول اینکه هزینه اتصال صلب زیاده...دوم اینکه میزان دقت توی ساخت اتصال صلب کمتر و ضریب خطا بیشتره...سوم اینکه اتصال صلب بزرگه و ظرافت کار رو می گیره ولی اتصال مفصلی برای حفظ ظرافت و شفافیت سازه های کابلی و پارچه ای بسیار مناسبه و اگه دقت کنی تمام نمونه موردی هایی که درباره سازه های کششی خوندیم تکیه گاه های مفصلی داشتن و تعادلشون با کابل های آرایش متقارن و خنثی کردن رانش کابل ها با هم دیگه حفظ میشده
میبینم که اومدی اهالی اینجا رم به راه راست هدایت کنی.;)

Sina-Arch

عضو جدید
تا اونجايي كه من شنيدم معدل تأثير مثبت داره بيشتر
و البته به اينم بستگي داره از كدوم دانشگاه فارغ التحصيل باشي
بله درسته.هر دانشگاه یه ضریبی برای معدلش داره. ولی رتبه بندی دقیق و دسته بندی هاش رو نمی دونم

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو یه درس حدود 5 6 تا غلط پشت سر هم داشتم دیگه اصلا ادامه ندادم بقیه رو نگاه کنم. حالا بعدا حالم بهتر شد نگاه میکنم ولی فکرکنم میانگین 60 بیارم که بدرد عمم میخوره

arc_saba

عضو جدید
به نظر من تو این سوالا وقتی به جوابی به این واضحی معلومه رو گزینه های دیگه زوم نکن. گفته کدوم درسته و گزینه هم داره الومینیوم سه برابر فولاد.... دیگه چرا هی گزینه های سخت دیگه رو میخونی :)
آخرش 56 شد 2 :cry: :(

وضعیت
موضوع بسته شده است.