بررسی سوالات آزمون هنر های ساخت ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
آب قند

آب قند

برای اولین بار نغ بشنوید از زبان نفیسه.این نفیسه کولاک میکنه تا میتونین الان باش بحرفین که دیگه بعدا جواب سلاممونم نمیده.....
سجی از این خبرا نی فک نکنم.....هییییی .... زبان گرامر لغت ریدینگ مرور نکردم فن 70 میزنم تاریخ 80 درک به خدا گفتم سر جلسه الهام کنه منظرم یه 40 ای میزنم یعنی درک و زبان الان صفرم

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سجی از این خبرا نی فک نکنم.....هییییی .... زبان گرامر لغت ریدینگ مرور نکردم فن 70 میزنم تاریخ 80 درک به خدا گفتم سر جلسه الهام کنه منظرم یه 40 ای میزنم یعنی درک و زبان الان صفرم

فیلممون نکن.درک که دیگه واسه هرکی لات باشه واسه شما شوکوله............زبانم حتی اگه لغت هیچی نزنی که قول میدم حداقل 5 تا میزنی درک مطلب یه سورپرایز خوبه واسه درصد زبان
منم تاریخام موند ولی امید به خدا

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که کلیدارو نگاه کردم همه رو غلط زدم
خوش به حال عارف:gol:
خوراکش بوذ :D

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز

نفیس انشاله خوب می دی ، با بیخیال گور بابا گلاب و قیابکو و بقیه شون با هم بی خیال من که این دختر خاله و خاله امروز نزاشتن بخونم فقط یک معماری اسلامی مرور کردم و بس ،تازه بعد امتحان هم به مدت یک هفته خونه خاله توی اهواز زندانی هستم ، نمیزارن برم خونه حالا با خیال راحت برو بخواب من که دیگه رفتم بخوابم گور بابای همه کتابها و جزوه ها همه شون جفتم میخوابن

ول کن نفیسه ، فردا مخلوط میکنی ها،پاشو برو بخواب

یک دعا میکنم همه از ته دل امین بگین
الهی به حق این شب جمعه فردا همه شاد و خوشحال باشن و هرکی به هر چی دوس داره برسه ،خدایا فردا توی تایپکمون کسی ناراحت نباشه .................. امین
بچه ها نتیجه فردا هر چی باشه ولی از همه تون واقع اند ممنونم به خاطر این همه کمک و راهنمایی که بهم کردین اسم خاص نمیارم چون همه تون کمکم کردید مقسیییییییییی دوستای گلم

بچه ها ما رفتیم لالا شبتون بخیرررررررررررررررررررررر

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
فیلممون نکن.درک که دیگه واسه هرکی لات باشه واسه شما شوکوله............زبانم حتی اگه لغت هیچی نزنی که قول میدم حداقل 5 تا میزنی درک مطلب یه سورپرایز خوبه واسه درصد زبان
منم تاریخام موند ولی امید به خدا

ایشالا من که خیلی داغونم تاپیک چرا بستن اینجا پست میزارم عذاب وجدان میگیرم

نفیس انشاله خوب می دی ، با بیخیال گور بابا گلاب و قیابکو و بقیه شون با هم بی خیال من که این دختر خاله و خاله امروز نزاشتن بخونم فقط یک معماری اسلامی مرور کردم و بس ،تازه بعد امتحان هم به مدت یک هفته خونه خاله توی اهواز زندانی هستم ، نمیزارن برم خونه حالا با خیال راحت برو بخواب من که دیگه رفتم بخوابم گور بابای همه کتابها و جزوه ها همه شون جفتم میخوابن

ول کن نفیسه ، فردا مخلوط میکنی ها،پاشو برو بخواب

یک دعا میکنم همه از ته دل امین بگین
الهی به حق این شب جمعه فردا همه شاد و خوشحال باشن و هرکی به هر چی دوس داره برسه ،خدایا فردا توی تایپکمون کسی ناراحت نباشه .................. امین
بچه ها نتیجه فردا هر چی باشه ولی از همه تون واقع اند ممنونم به خاطر این همه کمک و راهنمایی که بهم کردین اسم خاص نمیارم چون همه تون کمکم کردید مقسیییییییییی دوستای گلم

بچه ها ما رفتیم لالا شبتون بخیرررررررررررررررررررررر

مرسی عزیزم شبت بخیر آرزوی موفقیت برات دارم عزیزم

ghavami.f

عضو جدید
سلام به دوستان

بچه ها این پاسخنامه اشتباه داره خیلی هم نگران نباشید -مثال بارزش سوال 138 تو کتاب نوشته برای محافظت در برابر حریق اما

کلید پاسخنامه فرق میکنه و همچنین سوال 146

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا دیگه بسه بهتره از فاز کنکور بیام بیرون.....من برم بخوابم......از ته ته ته ته ته قلبم برای همه بچه ها آرزوی موفقیت میکنم................

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا دیگه بسه بهتره از فاز کنکور بیام بیرون.....من برم بخوابم......از ته ته ته ته ته قلبم برای همه بچه ها آرزوی موفقیت میکنم................

شب بخیر امیدوارم فردا یکی از بهترین روزای زندگیت باشه ....

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
ساعت 6:30 اینجا تبریز است 3 ساعت دیگه همه چی تموم شده هوراااا

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دیشب هر کاری کردم نتونستم بخوابم.قلبمم بدجور درد میکرد کلا گفتم شب آخره
دوستان در چناه خدا و کلی ئعای خیر مادر و دوست رفیق داریم راهی میشیم و از همه مهمتر تلاشمونم کردیم
فقط از خدا یه چیز میخوام.............شرمنده خانواده و پدر و مادر و دوست رفیق نشم......................خودم به درک:D
یا علی مدد بریم مردونه 150 مین مردونه بجنگیم

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من ک وقتی استرس دارم...همش خوابم....خخخخ...اما تا خود صبح تو جلسه بودم و مشعول تست زدن...از 12 تا 6:30 به مدت 6:30 سر جلسه بودم 2:30 دیگه هم الان باید سرجلسه باشم...
من ک بعید میدونم خوب بگذرونم...همیشه همین بودم پارسال دیروز و امروز هم دوباره قراره حماسه تکرار بشه.
اما برا شما دوستان بهترین ها رو آرزو میکنم...
ایشالله راهی ک منم دوست داشتم بهش برسم شما عزیزان بهش برسین...
همگی موفق باشید...منم از دعاتون محروم نکنید...ک شدیدا نیاز دارم...مرسی

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سجاد و عارفه من كه ميدونم شما جز رتبه هاي برتريد پس بيخود استرس واسه خودتون إيجاد نكنيد شما ميتونيد

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من خیلی میترسم انگار میخوان اعدامم کنن . اصلا هم نخوابیدم دیشب سرمم به شدت درد میکنه . توکل به خدا همگی موفق باشین .

Art & Design

عضو جدید
سلام بچه ها چی کار کردید؟
من یا خیلی خوب دادم یا افتضاح! :D
سوالای آخر فن !!!!!!!!!! :surprised:

arc_saba

عضو جدید
عزیز حدااقل بگو کدوم پرسشنامه به این کلید میخوره من با پرسشنامه.c چک.کردم همرو اشتباه زدم :(
پاسخنامه دفترچه c که به هیچ وجه نیست.خیالتون راحت;) بقیه دفترچه هارو هم که نداریم ببینیم به کدوم میخوره

وضعیت
موضوع بسته شده است.