بررسی آزمون نظارت 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
واقعا ممنون. ترتیب سوالات متفاوت بوده؟ ترتیب سوالات ما این طور نبود. فقط شماره سوالا با جوابهایی رو که زدم نوشتم رو کاغذ. الان که با عکس ها چک کردم ترتیب سوالها و گزینه ها متفاوت بود گویا

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
طبق تحلیل من درست زدید :))

از نظر خودم دزسته...راستی میگن کلیدها 10 روز دیگه رو سایت.....درسته؟
متاسفانه اصلا فرصت نشد ک عکس بگیرم...مخصوصا مراقبهای ما خانم هستن....خاتمها هم عقده اییییی:biggrin:...تو ی کلاس 30 نفره 3 تا خانم مراقب بودند 1 آقا...یعنی کله کج میکردی....:neutral::w43:
اینهارم رفتم زیر کرفتم....هاهاها...دیکه ببخشید....:redface:

ali kocholomoch

عضو جدید
دوستای گلم از تک تکتون واقعا ممنونم

:cry:اونقدر ذوق می کردم سوال هارو پیدا می کردم

واقعا ممنونم

راستی کسی اجرا نداده ؟

:Dآخرا من فیلسوف شده بود کتاب مربوط به گاز و تاسیساتم از بغل گرفتم جواب سوال دادم

یه ذره هم منو نگه میدادم کلا مبحث 23 رو هم خودم اونجا تالیف می کردم

shab khanoom

عضو جدید
دوستای گلم از تک تکتون واقعا ممنونم

:cry:اونقدر ذوق می کردم سوال هارو پیدا می کردم

واقعا ممنونم

راستی کسی اجرا نداده ؟

:Dآخرا من فیلسوف شده بود کتاب مربوط به گاز و تاسیساتم از بغل گرفتم جواب سوال دادم

یه ذره هم منو نگه میدادم کلا مبحث 23 رو هم خودم اونجا تالیف می کردم
راستی امروز تو سالن ما یکی رو فرشی آورده بود. یکی دیگه هم بالش آورده بود. یاد شما افتادم!!!!!

ali kocholomoch

عضو جدید
از نظر خودم دزسته...راستی میگن کلیدها 10 روز دیگه رو سایت.....درسته؟
متاسفانه اصلا فرصت نشد ک عکس بگیرم...مخصوصا مراقبهای ما خانم هستن....خاتمها هم عقده اییییی:biggrin:...تو ی کلاس 30 نفره 3 تا خانم مراقب بودند 1 آقا...یعنی کله کج میکردی....:neutral::w43:
اینهارم رفتم زیر کرفتم....هاهاها...دیکه ببخشید....:redface:

امتحان که تموم شد ورقه ردیف مارو گرفتن

اون یکی ها هنوز مونده بود یهنو من برگشتم دیدم اوه اوه عجب اوضضاعی کم مونده جلسه حل اختلاف بزارن و با اکثر آرا تست بزنن:D

مراقبه به من موقع در اومدن گفت بد مشغول بودی و تند تند میزدی ایول چقدر خونده بودی

:cool:لبخند ملیح زدم و به روم نیاوردم که تا هفته پیش قاطیه باقالی ها بودم

ali kocholomoch

عضو جدید
راستی امروز تو سالن ما یکی رو فرشی آورده بود. یکی دیگه هم بالش آورده بود. یاد شما افتادم!!!!!
.
:redface:من روم نشد هیچی ببرم فقط مثل بچه مودب ها یه ساک دستی دستم بود و تا رسیدم پالتومو تو ساک گذاشتم باد کنه یکم

نصف کتاب هارو گذاشتم رو اون:D

من تضعیف روحیه شدم چند تا بچه خرخونو عالی رو دیدم گفتن ما تا الان 4 بار امتحان طراحی دادیم

اونجا بود که میخواستم بپرسم چشم پله گذاشتین یا نه که ترسیدم

راستی از یکی از بچه ها که تو فنی حرفهایی تدریس می کنه گفت من چشم پله گذاشته بود و خودشم مدادی کشیده بودم

همون دفعه اول قبول شده

holooooooo

کاربر ممتاز
یعنی اعصاب مصاب نمونده برام!!!!!!!!!!!!!! همش 31 ی زدم چنتا ام باشک،
سوالا واسه این مزخرف بود چون طراح : خود نظام مهندسی بود
10 تا سوال کدام صحیح است کدام نیست بود که باید 60 ساعت میگشتی 4 تا گزینشو چک میکردی، 4تا5تا جوش!!!!!!!!!
3 تا گاز!!!!!!!!!!!!! سوالاییی ام که مطمعن بودی جاش کجاست میرفتی پیدا میکردی تو گزینه نبود یا پیچونده بودن من چندتارو همینطوری نزدم خیلی احمقم :(
بچه ها اگه اعتراض بدیم(تعداد اعتراضا زیاد باشه) یکی از استادام گفت که اوناییکه نمرشون به حد نصاب نرسیده 45، 46 شدن براشون یه کلاس میزارن قبولشون میکنن
بچه هاااااااااااااااااا
عرض پلکان بر اساس بار تجمیعی مگه 140 نبود؟ پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپس چرا تو گزینه ها نداشت؟!!!!!!!!!!!!!!!!!1

arefeh

کاربر ممتاز
یعنی اعصاب مصاب نمونده برام!!!!!!!!!!!!!! همش 31 ی زدم چنتا ام باشک،
سوالا واسه این مزخرف بود چون طراح : خود نظام مهندسی بود
10 تا سوال کدام صحیح است کدام نیست بود که باید 60 ساعت میگشتی 4 تا گزینشو چک میکردی، 4تا5تا جوش!!!!!!!!!
3 تا گاز!!!!!!!!!!!!! سوالاییی ام که مطمعن بودی جاش کجاست میرفتی پیدا میکردی تو گزینه نبود یا پیچونده بودن من چندتارو همینطوری نزدم خیلی احمقم :(
بچه ها اگه اعتراض بدیم(تعداد اعتراضا زیاد باشه) یکی از استادام گفت که اوناییکه نمرشون به حد نصاب نرسیده 45، 46 شدن براشون یه کلاس میزارن قبولشون میکنن
بچه هاااااااااااااااااا
عرض پلکان بر اساس بار تجمیعی مگه 140 نبود؟ پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپس چرا تو گزینه ها نداشت؟!!!!!!!!!!!!!!!!!1
عزیزم ناراحت نباش ماها همه لب مرزیم...و الکی خوشحال...من خودم 36 تا زدم اما هیچی معلوم نیست...منتظر میمونیم تا کلید بیاد...اینجوری راحتر میتونیم بفهمیم چ کردیم....توکل به خدا...ایشالله هر کی زحمتشو سر جلسه کشید و کیک و ساندیس رو وسط امتجان نخورد و گذاشت آخر ک دیگه توان کتاب جمع کردن نداشت...قبول بشه.....:)
همون ک 150 داشت و 90 و 100؟؟؟من 150 زدم...دیگه نرفتم بگردم...آخه همینجوری اون 3 تا حذف میشد...طبق نظر خودم....

holooooooo

کاربر ممتاز
آره عارفه نه من میدونستم کجاس جدول تو مبحث 3 دقیق میدونستم زیر 2000 نفر میشه 110 زیر 2500 میشه 150
والا به ما ساندیسم ندادن یه بیسکوییته خشک پرت کردن جلومون

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم ناراحت نباش ماها همه لب مرزیم...و الکی خوشحال...من خودم 36 تا زدم اما هیچی معلوم نیست...منتظر میمونیم تا کلید بیاد...اینجوری راحتر میتونیم بفهمیم چ کردیم....توکل به خدا...ایشالله هر کی زحمتشو سر جلسه کشید و کیک و ساندیس رو وسط امتجان نخورد و گذاشت آخر ک دیگه توان کتاب جمع کردن نداشت...قبول بشه.....:)
همون ک 150 داشت و 90 و 100؟؟؟من 150 زدم...دیگه نرفتم بگردم...آخه همینجوری اون 3 تا حذف میشد...طبق نظر خودم....

من واقعا به هممون افتخار میکنم.
من که خیلی خوشحال گفتم من که نرسیدم بخونم بیخیال. نصف کتابا را نداشتم چنداش تو کتابخونه مونده بود جند تا هم کتابفروشی تموم کرده بود بعدشم دیگه نرسیدم و یادم رفت بخرم.
کلا با 4 تا مبحث و یه دونه تعاریف مباحث 20 تا تست زدم.
نکردم اقلا باقیش را شانسی بزنم بلکه یه وقتی شانسم بگیره قبول شم.
واقعا به خودم افتخار میکنم.
ولی نمیدونم چون همه کتابا را نداشتم یا خدا خیلی باهام بود جوابا را نسبتا خیلی راحت پیدا میکردم. نمیدونم چه حکمتی بود.
یه بار خوش شانس بودیم اونم استفاده نکردیم

holooooooo

کاربر ممتاز
خداکنه قبول شم، اما چه قبول نشم چه بشم، اعتراض میدم به سوالاشون، با یکی از استادام صحبت کردم مصححه سازمان سنجش واسه آزمون طراحیه، گفت نظام مهندسی مخصوصا اینجوری سوال داده!!!!!! و گفت درواقع از شما خواسته سوالارو حفظ کنید، و در آخر یجور کنکوری بوده واسه خودش ....

saraafsoon

عضو جدید
خداکنه قبول شم، اما چه قبول نشم چه بشم، اعتراض میدم به سوالاشون، با یکی از استادام صحبت کردم مصححه سازمان سنجش واسه آزمون طراحیه، گفت نظام مهندسی مخصوصا اینجوری سوال داده!!!!!! و گفت درواقع از شما خواسته سوالارو حفظ کنید، و در آخر یجور کنکوری بوده واسه خودش ....
هلو جان امکان داره بعضی از سوالا حذف شه از سوالا یادته باهم چک کنیم؟

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
سلام خسته نباشید
من 29 تا از سوالارو جواب دادم
مابقی رو پیدا نکردم، جوش و گاز رو هم نبرده بودم
کلا خوشحال رفته بودم سر جلسه :D
29 تا اگه همشم درست بااااااشه باز که 50 درصد نمیشه در نتیجه آزمون بعدی:redface:

holooooooo

کاربر ممتاز
از سوالا! نه خیلی یادم نیست یعنی نمیخوام یادم باشه اعصابم خورد میشه!
سایبان مشهد: افقی 65
یه آسانسور سرعتشو وزنش : من زدم 630 کیلو وزن .63 فک کنم
تو یکی از جدولای آخر دیدم همچین عددی بود ولی اصلا نفهمیدم کجاش گفته بود یه آسانسورو فلان، همینجوری زدم
یعنی دارم روانی میشم
همه بهم گفته بودن مبحث 4و5و8و9و12 مهمه من اینارو خیلی خونده بودم که امسال برعکس شد دقیقا ااااااااااااااااااااا بجاش از جوشو گازو مزخرفات دیگه که یه معمار در حد خیلی کم باید ازشون بدونه اومده بود اینایی ام که از مباحث 8واینا اومده بود همه رو پیچونده بودن باید از 4 قسمته کتاب میرفتیم پیدا میکردیم
یارووووووووووووووووو طراحه موجیه سادیسمی بوده خاک بر سر .................... سرما خالی کرد

arefeh

کاربر ممتاز
آره عارفه نه من میدونستم کجاس جدول تو مبحث 3 دقیق میدونستم زیر 2000 نفر میشه 110 زیر 2500 میشه 150
والا به ما ساندیسم ندادن یه بیسکوییته خشک پرت کردن جلومون

خوب اینم ک 2500 داده بود...پس الان مشکل چیه ؟؟؟چرا ناراحتی؟؟؟
منم یکیه صبح همچین طرف کلوچه رو انداخت رو صندلی ک انگار سنگ انداخته...تتتتترق صدا داد....یه صدایی ک گفتم یا ابوالفضل این چی بود؟؟؟شیب؟؟بام؟؟؟تخت؟؟؟ولی چون صبحونه نخورده بودم بعد آزمون سردرد شدید گرفتم و اومدم رفتم همونو خوردم...اما بدم نیومد...واااااااااااااااااااااای اصلا از طعم تکدانش راضی نبودم...هاهاها...
حالا برای اینکه از این حال و هوا خارج بشید یه داستانی رو براتون تعریف کنم ک بخندید در رابطه با همین تکدانه....
یه سال سال بابام بود...ما هم گفتیم هوا خوبه بریم رانی بخریم و یه سری وسیله های دیگه و حلوا و....بریم سر مزارش...مشمای رانی رو باز کردیم گذاشتیم اون وسط...بعد اینکه چند نفر اومدن و فاتجه فرستادن و گرفتن و رفتن...یه آقایی اومد و فاتحه رو فرستاد دست کرد تو پلاستیک یه رانی برداشت و رفت...بعد 10 دقیقه برگشت رو کرد به شوهر خواهرم گفت:
آقا من این طعم رانی رو نمیخوام به جاش آناناس بدین به من....
من:l
شوهر خواهرم :l
بابام:l
رانی ها :l
کل مرده ها :l
دیگه هیچی رفت سر پلاستیک اینقدر زیر و رو کرد دید نخیر نداریم باید بیخیال بشه...رو کرده میگه خوب حالا ک ندارید یکی هم برا خانومم بر میداریم
دوباره من :l
شوهر خواهرم :l
بابام:l
رانی ها :l
کل مرده ها :l

holooooooo

کاربر ممتاز
مشکلش اینه تو جدول بالای 2000 نفرو داده 140 سانتی مت (حداقلشو) ولی تو سوال "حداقل" رو گفته بود 150 که من نزدم اصلا،
خدا رحمتشون کنه
بامزه بود خیلی پر رو بوده آقاهه، من فردا طراحی دارم مطمئنم یه بلای دیگه سرمون میارن لعنتیاااااااااااااااا

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید
من 29 تا از سوالارو جواب دادم
مابقی رو پیدا نکردم، جوش و گاز رو هم نبرده بودم
کلا خوشحال رفته بودم سر جلسه :D
29 تا اگه همشم درست بااااااشه باز که 50 درصد نمیشه در نتیجه آزمون بعدی:redface:

hاز من که خوشحال تر نبودی.
منم کاملا موافقم تیپ سوالا کنکوری بود.

mohamad ali345

عضو جدید
سوال

سوال

سلام دوستان ابعاد اسانسور واسه 10 نفر چی میشه ممنون میشم جواب بدین من زدم 1/87:confused:

roza465

عضو
به نظر من سوالا خیلی سخت بود برعکس اسفند که می تونستی با خیال راحت 30 تا رو بزنی این دفعه اینطور نبود، امیدوارم تو یه اعتراض جمعی بتونیم چند تا از سوالایی که ابهام داره رو حذف کنیم شاید فرجی بشه;)

shab khanoom

عضو جدید
بچه ها اگه موافقین 20 تا سوالی رو که عارفه عکس گرفته بررسی کنیم.
من به ترتیب سوالا رو می نویسم و جواب می دم. کسانی که جواباشون رو مثل من زدن با تشکر و ... زیر پست اعلام کنند. کسانی هم که گزینه های دیگه رو زدن با دلیل، گزینه شون و بگن.موافقید؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.