بررسی آزمون نظارت خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سپیدی

عضو جدید
راستی بچه ها من اولش گفتم به نمایندگی از بقیه تماس گرفتم،گفتیم یکی به نمایندگی از همه زنگ بزنه و اینکه در مورد پاسخنامه نظارت معماری..... :/ بچه ها کسی موفق شد باهاشون صحبت کنه?کسی زنگ زد که جواب بدن?یا اصلا زنگ زدین که جواب ندن??/هم زنگ بزنین هم ایمیل و هم کسایی که براشون مقدوره حضوری برن.اما حتما این کارها رو انجام بدیم.بازم میگم اگه جواب تلفن هم ندادن،حداقل متوجه میشن که شاکی زیاده و شده هر روز تماس بگیریم و ایمیل که همون یکبار کافیه:)/انشالله با کمک هم موفق بشیم/اگه سایتی یا ایمیل جدیدی خواستن،واسه اعتراض بذارن باز هم اونجا هم ایمیل میزنیم.اینکه سخت نیست/

arc.shima

عضو جدید
منم با هستی-65 موافقم..سوالات 6-31 و 37 که من زدم ایراد داره ...سوال 31 که کلا همه موارذ میشه..خیلی واضح در کتاب بیان شده...سوال 6 مطمئنم فنرم شاملش میشه تو یک کتابی خوندم..و سوال 37 هم که سوالش ایراد داشت آخه تو کتاب گفته چگالی سطحی،سوال گفته خطی که این 2 تا با هم خیلی فرق میکنن...

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اگه متنش زودتر آماده بشه من میبرم.ولی تعداد هرچی بیشتر باشه بهتره.باید از خانوم agin کمک بگیریم چون تو آزمون شهریور 91 این مراحلو طی کرن و نتیجه گرفتن.

به نام خدا

با عرض سلام و احترام خدمت ریاست محترم سازمان مقررات ملی ساختمان
اینجانبان شرکت کننده ی آزمون نظارت معماری خرداد 93 بوده، احتراما به استحضار می رسانیم، با توجه به بررسی انجام شده کلید سوالات ذکر شده در ذیل دچار اشکال می باشد، از شما خواستاریم کلید سوالات مورد تصحیح قرار گیرد.
با تشکر
طبق کلید دفترچه A203
سوال 31 : با توجه به بند 9-9-3-1 ص 94 مبحث نهم و قسمت پ-1 ص 67 مبحث پنجم، گزینه ی 4 صحیح می باشد (همه ی موارد) اما در کلید گزینه 1 صحیح اعلام شده است.
سوال 60: با توجه به جدول ص 24 مبحث 21، ظرفیت پناهگاه برای کاربری مسکونی 3/1افراد است، که با توجه به 120 نفر ذکر شده در صورت سوال این تعداد برابر با 40 نفر است، و طبق بند 21-2-5-6-3 ص 25 مساحت مورد نیاز برای هر فرد 1 متر مربع است، بنابراین جواب سوال 40 متر مربع میشود،گزینه 1 صحیح است اما در کلید گزینه 2 صحیح اعلام شده است.
آخرشم نام و نام خانوادگی بچه ها با شماره ی عضویت نظام مهندسیشون ذکر میشه..

آخرین ویرایش:

arc.shima

عضو جدید
آره سوال 6 و 37 باور کنید اشکال داشت..این 2 تا رو هم اعلام کنید بچه ها...

hasty_65

عضو جدید
به نام خدا

اینجانبان شرکت کننده ی آزمون نظارت معماری خرداد 93 بوده، احتراما به استحضار می رسانیم، با توجه به بررسی انجام شده کلید سوالات ذکر شده در ذیل دچار اشکال می باشد، از شما خواستاریم کلید سوالات مورد تصحیح قرار گیرد.
با تشکر
طبق کلید دفترچه A203
سوال 31 : با توجه به بند 9-9-3-1 ص 94 مبحث نهم و قسمت پ-1 ص 67 مبحث پنجم، گزینه ی 4 صحیح می باشد (همه ی موارد) اما در کلید گزینه 1 صحیح اعلام شده است.
سوال 60: با توجه به جدول ص 24 مبحث 21، ظرفیت پناهگاه برای کاربری مسکونی 3/1افراد است، که با توجه به 120 نفر ذکر شده در صورت سوال این تعداد برابر با 40 نفر است، و طبق بند 21-2-5-6-3 ص 25 مساحت مورد نیاز برای هر فرد 1 متر مربع است، بنابراین جواب سوال 40 متر مربع میشود،گزینه 1 صحیح است اما در کلید گزینه 2 صحیح اعلام شده است.
سوالات 37- 6 هم بزنید بی زحمت

holooooooo

کاربر ممتاز
سوالات 37- 6 هم بزنید بی زحمت

سوال 37 آره خطی و سطحیش مورد داره!! ولی من همون همون 3 لایه زدم رفت!! (نظام مهندسی از این برهان خلفا زیاد داره، اگر فکرم مثل پارسال بود این سوالو جواب نمیدادم، اما چون عادت کرده بودم به این حرکاتشون میدونستم اگه جواب ندم سوالو از دست میدم جوابشو دادم) الان باید چیکارش کنیم بگیم حذفش کنن؟؟؟
سوال 6 رو هم با ذکر دلیل دقیق بگید و صفحشو هم بگید و توضیح بدید تا به متن اضافه کنمش..

holooooooo

کاربر ممتاز
هرکسی جداگانه ایمیل بزنه بهتره ها

ما جداگانه ایمیل میزنیم، ولی دوستمون delava گفتن به نمایندگی از بچه ها زحمت میکشن و میرن مقررات ملی و نامه ی کتبی می برن، تا اینطوری مطمئن باشیم که همه جوره اعتراضمونو انجام دادیم..
من خودم سوالا قطعیشه فردا پس فردا ایمیلمو میزنم..

amin16228

عضو جدید
دوستان اگه میشه تو صفحه اعتراض به کلید آزمون نظارت در باره اشتباه سوالات بحث کنید که یه جا رو چک
کنیم مرسی

holooooooo

کاربر ممتاز

سپیدی

عضو جدید
ما جداگانه ایمیل میزنیم، ولی دوستمون delava گفتن به نمایندگی از بچه ها زحمت میکشن و میرن مقررات ملی و نامه ی کتبی می برن، تا اینطوری مطمئن باشیم که همه جوره اعتراضمونو انجام دادیم..
من خودم سوالا قطعیشه فردا پس فردا ایمیلمو میزنم..
چقدر خوب:)برای نامه کتبی،ما باید چیکار کنیم?://بچه ها چی میشه همه قبول شیم و رسیدگی کنن:)

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
موافقم
دوستان در این تایپیک به ادامه ی بحث اعتراض بپردازند...
اعتراض به کلید آزمون نظارت خرداد 93

بزارید سوال 31 رو تشریح کنم، موافق نبودید در موردش اعتراض کنید
دلیل اینکه سوال رو بصورت جمله دادن نه سوالی اینه که نشون بده فقط یه گزینه می تونه درست باشه و تو جای خالی ها بشینه
وگرنه اون رو بصورت سوالی می دادن، مثلا کدام موارد زیر درست است؟ تا همه موارد درست باشه

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان خواهشا به سوالات به صورت مستند و با دلیل منطقی اعتراض کننین /بعضی سوالها تله تستی دارن و این جزو سوالهای تستیه سوال 6 مشکلی نداره چون تو کتاب جوش اشاره کرده و فنر رو جزو وسایل بازرسی نیاورده /صفحه 206 کتاب جوش واتصالات مسکن و شهرسازی1390/

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلیل اینکه سوال رو بصورت جمله دادن نه سوالی اینه که نشون بده فقط یه گزینه می تونه درست باشه و تو جای خالی ها بشینه
وگرنه اون رو بصورت سوالی می دادن، مثلا کدام موارد زیر درست است؟ تا همه موارد درست باشه
این چه حرفیه مهندس جان آزمون ورودی کارشناسی ارشد ادبیات که نیست بخوان بدونن ما جمله خبری رو از سوالی تشخیص میدیم یا نه ضمنا نگفته که توی جای خالی فقط یک کلمه میتونه بیاد /مطمعن باشید که اشتباهه.امیدوارم که حذفش کنن حداقل دوستانی مثل شما که 1 رو زدید نمره منفی نشه براشون

آخرین ویرایش:

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
اما سوال 1 قطعا اشتباهه
سوال 58 رو من نمی دونم چطوری درست زدم اما میشه اعتراض داد حذف بشه
سوالای دیگه رو هم اگر ایرادی دارن مطرح کنید

holooooooo

کاربر ممتاز
چقدر خوب:)برای نامه کتبی،ما باید چیکار کنیم?://بچه ها چی میشه همه قبول شیم و رسیدگی کنن:)
شماره عضویت نظام مهندسی و نام و نام خانوادگیتونو برای من پیام کنید تا ضمیمه ی نامه کنم...

خب پس اینجوری گزینه ی 2 و 3 هم میتونه صحیح باشه

holooooooo

کاربر ممتاز

سلام.سوال 1 درست زده شده. توی کتاب آیین نامه صفحه ی 125 ماده ی 8 و 9. کتاب من چاپ سال 90 هست.

پست شماره #41
اینو یکی از بچه ها نوشته، نمیدونم منظورش کدوم کتابه

سپیدی

عضو جدید
آره گودبرداری هست...

سال 1389

بیمه و کارفرمااا و اینا میگن کدوم سوالههه؟؟؟ از اون کتابای اون آقاهه آقداش اومده سوالاش؟؟؟!!!
اگه آره بگید پدرشونو درآریم :D
سوال 49 از این کتاب اومده؟
مشاهده پیوست 214461

بچه ها پس بیاین یکی یه متنی بنویسه و اینا رو با عکس یا متن براش ایمیل بزنیم و همه یه جور بنویسیم و بفرستیم.پس الان سوال 31 و 60 جواباش رو اشتباه زدن جواب سوال 31 میشد همه موارد و جواب سوال 60 هم میشد 40 متر مربع و سوالای 46,48,49 جز منابع نظارت نبود و از کتاب قانون کار و حفاظت کارگاه ساختمانی و قانون مجازات اسلامی و مسئولیت مدنی بود///اینا رو کسی میتونه جمله بندی درست بنویسه و به اینجا بفرسته که همه یه جور ایمیل بزنیم?

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما سوال 1 قطعا اشتباهه
سوال 58 رو من نمی دونم چطوری درست زدم اما میشه اعتراض داد حذف بشه
سوالای دیگه رو هم اگر ایرادی دارن مطرح کنید
سوال یک رو پیدا کننین یکیتون دوستان من که نزدم ازش خاطره خوبی ندارم کلی وقتمو گرفتو نتونستم پیداش کنم بعید نیست اونم اشتباه باشه

holooooooo

کاربر ممتاز
سوال یک رو پیدا کننین یکیتون دوستان من که نزدم ازش خاطره خوبی ندارم کلی وقتمو گرفتو نتونستم پیداش کنم بعید نیست اونم اشتباه باشه

پست 41 تایپیکه اعتراضو بخون راجبه سواله یکه

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نام خدا

با تشکر
طبق کلید دفترچه A203
این متن هلو خوبه فقط چاپ92 کتابها رو هم اضافه کن /خطاب به وزیر محترم راه و شهرسازی و رییس دفتر مقررات ملی باشه بهتره

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
شماره عضویت نظام مهندسی و نام و نام خانوادگیتونو برای من پیام کنید تا ضمیمه ی نامه کنم...

خب پس اینجوری گزینه ی 2 و 3 هم میتونه صحیح باشه

همین الان کتاب رو باز کنید، ببینید اصل جمله (دقیقا همون شکلی که هست) چی هست؟ اگر جمله ای دیدید که عینا برای 2 و 3 هم تکرار شده باشه ذکر کنید
این تله سوالیه، یه جمله میدن، باید دقیقا همون جمله رو تو کتاب پیدا کنیم و ببینیم چه کلماتیش کم بوده

سوالایی که اشتباه فاحش دارن رو فراموش نکنیم مثل سوال 1
حتی سوال 58

bagher66

عضو جدید
سوال 58 هم ایراد داره باتوجه به جواب پارسالشون که اومده بود سقف وارونه

سپیدی

عضو جدید
این متن هلو خوبه فقط چاپ92 کتابها رو هم اضافه کن /خطاب به وزیر محترم راه و شهرسازی و رییس دفتر مقررات ملی باشه بهتره

خیلی خوب نوشتین:):)در مورد سوال 48 و 49 که همه میگن باید حذف شه چون جز منابع آزمون نظارت نبود،چی?در مورد بیمه و قانون کار...اینا رو اضافه نکنیم?

دریا 62

عضو جدید
به نام خدا

با تشکر
طبق کلید دفترچه A203

دوستان سوال 48و49 یادتون نره جزءمنابع نبوده

وضعیت
موضوع بسته شده است.