بررسی آزمون طراحی - 2 مرداد 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اطلاعیه بالارو بخون
گفته آزمونهای 1 و 2 مرداد
نظارت و اجرا که یکم برگزار شد
دوم مردادهم واسه طراحی بود دیگه. یعنی جواب طراحی هم هست .
انشالله قبولی.
دوست خوبم این اطلاعیه اصلاح شد اگه الان بری توی سایت مقررات ملی می بینی
که اون قسمت که نوشته ازمونهای تستی موصوف اصلاح شده به ازمونهای موصوف
پس یعنی اینکه فقط جواب تستی ها نیست طراحی هم هست

yas..

عضو جدید
QUOTE=kmaleki;8409760]از کجا شنید،کدوم مسئول،وزیر یا ریس،منم خیلی چیزا شنیدم،منبعش کجاس دوروز مونده ببینیم کی چنین فرمودند[/QUOTE]

مودب باش لطفا.از سازمان نظام مهندسی شهرمون پرسیدم .حالا فردا مشخص میشه.:mad:

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
QUOTE=kmaleki;8409760]از کجا شنید،کدوم مسئول،وزیر یا ریس،منم خیلی چیزا شنیدم،منبعش کجاس دوروز مونده ببینیم کی چنین فرمودند

مودب باش لطفا.از سازمان نظام مهندسی شهرمون پرسیدم .حالا فردا مشخص میشه.:mad:[/QUOTE]
دوست عریز شما کوم شهر هستید؟
امیدوارم که جواب بیاد فردا
دیگه توان انتظار کشیدن و ازمون دادن ندارم بخدا.

rap_w2w

عضو جدید
مودب باش لطفا.از سازمان نظام مهندسی شهرمون پرسیدم .حالا فردا مشخص میشه.:mad:
دوست عریز شما کوم شهر هستید؟
امیدوارم که جواب بیاد فردا
دیگه توان انتظار کشیدن و ازمون دادن ندارم بخدا.[/QUOTE]
باهات همدرد هستم
این دفعه 4 بود که دارم امتحان میدم
دیگه اعصاب ندارم

kmaleki

عضو جدید
سلام،دوست عزیز بنده بی ادبی نکردم خدمتتون،شما دوروز مونده یه خبری میدید که یه عده کثیری حالشون گرفته میشه،بقول خودتون میتونین این رازو نزد خودتون به امانت نگهدارید تا ما خودمون رویت کنیم که چه میشود،دوروز مونده شما اینو میگید،خوب الان کمتر از 24ساعت صبرکنیم ببینیم چیکارا میکنن آقایون،معلوم نیست این دوره چه خبره،کنکور یه میلیون نفر شرکت میکنن یه ماهه جواب میاد،یعنی خدایا چقد مهندس شرکت کردن که سه ماه کار شبانه روزی میبره،منم دیگه اعصابم نمیکشه دوست عزیز بزارید ببینیم

MK6

کاربر بیش فعال
سلام دوستان ارامش خودتون رو حفظ کنید, مگه چه اتفاق خاصی قرار توی زندگیمون پیش بیاد؟؟؟ اینم جواب ی ازمونیی مثل ازمونای دیگه ای که تا بحال هزار بار دادیم که هم امکان داشته قبول بشیم و هم مردود پس دلیل این همه استرس برای چیه؟؟؟؟طوری نگرانید که انگار جواب این ازمون جواز ورودمون به بهشت یا جهنم انشاله که همه موفق بشید ولی زندگی ارزش این همه استرس کشیدن رو نداره پس قدر لحظه لحظه زیبای عمرتون رو بدونید و با چیزای کم ارزش خرابش نکنید.

hossein15000

عضو جدید
سلام دوستان ارامش خودتون رو حفظ کنید, مگه چه اتفاق خاصی قرار توی زندگیمون پیش بیاد؟؟؟ اینم جواب ی ازمونیی مثل ازمونای دیگه ای که تا بحال هزار بار دادیم که هم امکان داشته قبول بشیم و هم مردود پس دلیل این همه استرس برای چیه؟؟؟؟طوری نگرانید که انگار جواب این ازمون جواز ورودمون به بهشت یا جهنم انشاله که همه موفق بشید ولی زندگی ارزش این همه استرس کشیدن رو نداره پس قدر لحظه لحظه زیبای عمرتون رو بدونید و با چیزای کم ارزش خرابش نکنید.

سلام....
لبیک یا حسین

کمتر از 10ساعت مانده به جواب ازمون ،التماس دعا :gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

hossein15000

عضو جدید
سلام....
لبیک یا حسین

کمتر از 10ساعت مانده به جواب ازمون ،التماس دعا :gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

NWF-1292994881.jpg
قابل توجه شرکت کنندگان آزمون های ورود به حرفه مهندسان – کاردان های فنی ساختمان و تعیین صلاحیت معماران تجربی مرداد 94
قابل توجه شرکت کنندگان آزمون های ورود به حرفه مهندسان– کاردان های فنی ساختمان و تعیین صلاحیت معماران تجربی مرداد 94

پیرو اطلاعیه قبلی مبنی بر اعلام نتایج آزمون های ورود به حرفه مهندسان، کاردان های فنی ساختمان و تعیین صلاحیت معماران تجربی مرداد 1394 بدینوسیله به اطلاع می رساند:

نتایج آزمون های موصوف استخراج گردیده و از ساعت 16 روز سه شنبه مورخ 28/07/94 بر روی سامانه ثبت نام آزمون ها قابل مشاهده می باشد. لذا این عزیزان می توانند با مراجعه به سامانه نسبت به دریافت کارنامه اقدام نمایند.
دفتر مقررات ملّی ساختمان

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست خوبم این اطلاعیه اصلاح شد اگه الان بری توی سایت مقررات ملی می بینی
که اون قسمت که نوشته ازمونهای تستی موصوف اصلاح شده به ازمونهای موصوف
پس یعنی اینکه فقط جواب تستی ها نیست طراحی هم هست

خب منم همینو گفتم البته اون اطلاعیه رو اشتباهی گذاشتم
جواب هردوش امروز میاد هم نظارت وهم طراحی ازساعت 4 بعدظهر

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هایی که قبول میشین
شیرنی تون به بچه های سایت این باشه که تو یه تاپیک بچه ها رو واسه دوره بعدی راهنمایی کنین
لطفا
ممنون میشیم

بهروز27

عضو جدید
حالا به هعنوان شیرینی قبولیتون مارو راهنمایی کنین. چیکار کنیم که قبول شیم؟چقد کارکردین؟دفعه چندمتون بود؟کلاس هم رفتین؟مدارکتون کامل بود؟

کلاس نرفتم فقط با بچه های همین جا کار کردم کمک گرفتم که واقعاکمکم کردند ... از همشون تشکر میکنم

rap_w2w

عضو جدید
با توجه به اینکه
ازمون اول 23
ازمون دوم 22
ازمون قبل 21
و این ازمون 20
احتمالا ازمون دیگه 19 میشم
واقعا دیگه نمی دونم چی کم گذاشتم

rezahabibi66

عضو جدید
به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم

من 13 شدم

فقط از همه دوسان چه قبول شده و چه نشده تقاضا دارم برای کمک به داوطلبان دوره بعد کمک کنند و تمام سوالات دوره های گذشته وپاسخ تشریحی آنها ، منابع کمکی و نمونه های آزمایشی اگر دارند در سایت قرار دهند

با تشکر

nokhbearch2009

عضو جدید
منم با 25 قبول شدم فقط نمیدونم چرا دست نمره ها رو دوره به دوره پایین تر میارن، کسی نمره بالا گرفته اعلام کنه،چون می تونه خیلی به بچه ها کمک کنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.