بررسی آزمون طراحی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.
راهروی جلوی در ورودی پخ سوتیه بزرگه

تو زیر زمین میره به قسمت مردودین

سوال در حد پایه ارشد بود.

باکس پله کج.پ و خ .بالکون و فرش نور نداری.پله همکفت و زیاد دادی

دوست عزیز شما ازمون چی کار کردین تجاری وکجا دادین؟

به نظر اکثر پایه های بالا نبش بود بهتر بود.

همکف مثبت 10 تجاری نبش جک سرگیر.

اگه پله رو قناسی انداختی رقته رقته بزرگ میشه و ایرادی نداره ولی ط اول 22 پله میشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
کاش پلته رو بالاتر تو 6 متری شمال غربی میزاشتی و دو تا خوابت نور نداره و کنسول واسه طبقه ی 2 کافی بود

تو پخ هیچ درزی نداریم

راهروی جلوی در ورودی پخ سوتیه بزرگه

دوست من پست قبلی رو بخونید لطفا

vertex

اخراجی موقت
من نظارت دارم ار شدم دارم هیج فرقی با بقیه ندارم
بله دوست عزیز هیچ فرقی نداره داشتن و نداشتنش . یعنی برای نظام مهندسی ملاک مدرک کارشناسی هست و تا امروز جز در سنوات امتحان نظام و یه چیزای الکی بی اهمیت متاسفانه ارشد هیچ برتری نسبت به کارشناسی نداره ...
من موندم که یه سری از دوستان که هیچ اطلاعاتی ندارند و حتی یه نقشه رو هم امضا نکردند چطور میان با قاطعیت نظر میدن . اصلا براشون مهم هست که مثلا با خوندن این نظرات یکی ممکنه مسیر زندگیش عوض بشه ؟ خواهشا اگر اطلاعات ندارین یه گوشه بشینین ببینین دیگران چی میگن . حتما که نباید در مورد هر نظری یه نظری بدین . لطفا بزارین دوستان دیگه هم که تجربیاتی دارن نظراتشون رو بدن و بیخودی صفحات این تاپیک رو پر نکنید . در ضمن این تاپیک تاپیک عمومی هست نه خصوصی و متعلق به افراد خاصی نیست .

s.salar

عضو جدید
من نظارت دارم ارشدم هم هنوز تمام نكردم اما يه چيزي كه ميخوام بگم بهتون اينه كه توي رشته ما همه چيز بستگي به تواناييهاى هر شخص داره و سوابق و نمونه كارهايي كه انجام داده فقط همين ، اگه دكترا هم داشته باشي اما نتوني كار انجام بدي هيچ فرقي با ىه كارداني نداري

sos

عضو جدید
SALAM.lotfan iradate in kar ro ham begid.
albate khodam midonam bozorgtarin eshtebaham ke baese rad shodan mishe ine ke kole hamkaf ro dar+0.10 nagereftam:cry:IMG_1113.jpgIMG_1112.jpg

aval va dovomIMG_1114.jpgIMG_1115.jpg

bam va boreshIMG_1116.jpgIMG_1117.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arefeh

کاربر ممتاز
چقدرالکی صفحات رو زیاد میکنید.....
آقای وحید امیریان...لطفا اگرامکان داره هرنظریکه درمورد هرنقشه میدیداول نقل قول بگیرید ازاون کار بعد همه مشکلات رو اول بادقت ببینید بعد همه روتوی یه پست بزارید...
لزومی نداره الکی صفحات رو با پستهای یک خطی زیاد کنید...لطفا توجه کنید قبلا دوسته عزیزم هلوهم بهت تذکرداد....ممنون میشم اگه ملاحظه خواننده های این تاپیک رو هم بکنید....

arefeh

کاربر ممتاز
من نظارت دارم ارشدم هم هنوز تمام نكردم اما يه چيزي كه ميخوام بگم بهتون اينه كه توي رشته ما همه چيز بستگي به تواناييهاى هر شخص داره و سوابق و نمونه كارهايي كه انجام داده فقط همين ، اگه دكترا هم داشته باشي اما نتوني كار انجام بدي هيچ فرقي با ىه كارداني نداري

100%باهات موافقم..
به نظربنده درکنار کارآدم تحصیلاتشو هم بگذرونه ضرری نداره....خود بنده سرکار میرم و خیلی هم راضی هستم اما خیلی دیگه از موقعیتها رو به خاطر نداشتن ارشد از دست دادم....اگه یه نفر کار بلد باشه هر چی مدرکشم بالاتر باشه بهتره.....نه اینکه به زور حق امضا بگیرند و دلشون خوش باشه که دارن کار میکنند....تازه الله اعلم...اگه کاری کسی بهش بده.......
انسان نباید دائم درجا بزنه......

آخرین ویرایش توسط مدیر:

rohi58

عضو جدید
. یک مشکل بزرگ تو طرح سالار بود کسی اشاره نکرد. وقتی از همکف به اول رو سه بازوی پله در نظر بگیری ورود به طبقه اول و دوم عکس زیر زمین و همکف میشه وورودی اول و دوم تو پاگرد پشت آسانسور میفته و جاییکه سالار برای طبقه اول و دوم ورودی گذاشته اصلا ما در این ارتفاع پاگرد نداریم

آخرین ویرایش:

holooooooo

کاربر ممتاز
نقدهای من برای همه ی نقشه هاست و من ضوابط و میگم .

خب باشه ما نگفتیم با نقدهای شما مشکلی داریم، شما لطف میکنید و ما ازتون ممنونیم، اما شما تو یک پیج 6 تا پست میذارید هرکدومشم یه نیم خط!! لطفا همشوو تو یک پست بنویسین و در چند خط،
ممنونم.

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از دوستام که خانه عمران کلاس رفته بود میگفت استادمون گفته(کریمی)سخت ترین سوال واسه آزمون زمین شیب دار تو پلاک جنوبی میتونه باشه.که همینطورم شد.ولی میگفت اگه کلاسم بری ولی تمرین نداشته باشی فایده ای نداره.

holooooooo

کاربر ممتاز
یکی از دوستام که خانه عمران کلاس رفته بود میگفت استادمون گفته(کریمی)سخت ترین سوال واسه آزمون زمین شیب دار تو پلاک جنوبی میتونه باشه.که همینطورم شد.ولی میگفت اگه کلاسم بری ولی تمرین نداشته باشی فایده ای نداره.

آره این که منطقیه، ولی اگه سوالو بدونی چی :D
یکی از دوستان تو پستای اول همین تایپیک گفت دوستاش رفتن کلاس تضمینیه فلان استاد با 1.5 میلیون پول سوالم بهشون داده بوده...

mycomet

عضو جدید
سلام به همه
من سال اولم بود که شرکت کردم. و به شدت استرس اینو داشتم که همه شیت ها رو کامل کنم. به خاطر همین اشتباهات فجیعی کردم. میدونم قبول نمیشم ولی ازتون میخوام خودتونو بزارین جای مصحح و بهم نمره بدین.
از اشتباهات فجیعم میتونم به نگذاشتن ورودی مسکونی و ملزومات اون:confused: و از اون بدتر نورگیر در طبقات:redface: اشاره کنم.
به هر حال تا اخرین نفس جنگیدم. باید تمرین طراحی کنم تا کمتر خنگبازی در بیارمImage0128.jpgImage0129.jpg:wallbash:

آخرین ویرایش:

mycomet

عضو جدید
سلام به همه
من سال اولم بود که شرکت کردم. و به شدت استرس اینو داشتم که همه شیت ها رو کامل کنم. به خاطر همین اشتباهات فجیعی کردم. میدونم قبول نمیشم ولی ازتون میخوام خودتونو بزارین جای مصحح و بهم نمره بدین.
از اشتباهات فجیعم میتونم به نگذاشتن ورودی مسکونی و ملزومات اون:confused: و از اون بدتر نورگیر در طبقات.:redface:اشاره کنم.
به هر حال تا اخرین نفس جنگیدم. باید تمرین طراحی کنم تا کمتر خنگبازی در بیارم:wallbash:Image0130.jpgImage0131.jpg

آخرین ویرایش:

holooooooo

کاربر ممتاز

هیچ کس نمیتونه خودشو جای مصحح ها بذاره، چون هنوز منکه با تجربیاتی که آذر 92 بدست آوردم هنوز ...نفهمیدم اینا چه طور آدم هایی هستن!
تو زیرزمینت قسمت انباریاتو خوب طراحی نکردی!
موتورخونت اندازه ی انباریاته! و ارتباط با فضای آزاد نداره..
همکفتم خودت گفتی و اینکه انباریتو چرا انقدر شکست دادی!
طبقاتت!!!! :eek:
اتاق خوابات از کجا نورمیگیرن!! سرویستو انداختی بر نورگیر اونوقت اتاق خوابو انداختی اونور!
اگه میومدی تو تایپیک تمرین گروهی کلی از ایرادات برطرف میشد، امسال بیا حتما

mycomet

عضو جدید
هیچ کس نمیتونه خودشو جای مصحح ها بذاره، چون هنوز منکه با تجربیاتی که آذر 92 بدست آوردم هنوز ...نفهمیدم اینا چه طور آدم هایی هستن!
تو زیرزمینت قسمت انباریاتو خوب طراحی نکردی!
موتورخونت اندازه ی انباریاته! و ارتباط با فضای آزاد نداره..
همکفتم خودت گفتی و اینکه انباریتو چرا انقدر شکست دادی!
طبقاتت!!!! :eek:
اتاق خوابات از کجا نورمیگیرن!! سرویستو انداختی بر نورگیر اونوقت اتاق خوابو انداختی اونور!
اگه میومدی تو تایپیک تمرین گروهی کلی از ایرادات برطرف میشد، امسال بیا حتما

ممنون از جوابت. :( خجالت کشیدم. نخندین لطفا. خوب عجله داشتم تموم کنم.:cry:

holooooooo

کاربر ممتاز
ممنون از جوابت. :( خجالت کشیدم. نخندین لطفا. خوب عجله داشتم تموم کنم.:cry:
خجالت نداره، چیشده مگه، خود منو انقدر کارمو کوبیدن له کردن :D اینجا کوبیده بشی که چیزی نیست، تازه بزننن لهو لوردتم بکنن چیزی نمیشه که عوضش یاد میگیزی، منم علامه نبودم که اینجا کارای بچه هارو دیدم کارای خودمو ایرادشو گرفتن که الان میتونم ایراد کار تورو بگیرم،
عیبی نداره دوست من عوضش برات تجربه شد... ایندفعه فقط عجله نداشته باش به طراحیتم فکر کن...

mycomet

عضو جدید
خجالت نداره، چیشده مگه، خود منو انقدر کارمو کوبیدن له کردن :D اینجا کوبیده بشی که چیزی نیست، تازه بزننن لهو لوردتم بکنن چیزی نمیشه که عوضش یاد میگیزی، منم علامه نبودم که اینجا کارای بچه هارو دیدم کارای خودمو ایرادشو گرفتن که الان میتونم ایراد کار تورو بگیرم،
عیبی نداره دوست من عوضش برات تجربه شد... ایندفعه فقط عجله نداشته باش به طراحیتم فکر کن...
ممنون دوست من. حتما. تو تاپیک تمرین شرکت میکنم این دفعه.

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
از اشتباهات فجیعم میتونم به نگذاشتن ورودی مسکونی و ملزومات اون:confused: و از اون بدتر نورگیر در طبقات:redface: اشاره کنم.
به هر حال تا اخرین نفس جنگیدم. باید تمرین طراحی کنم تا کمتر خنگبازی در بیارممشاهده پیوست 212668مشاهده پیوست 212669:wallbash:
خسته نباشی اتفاقا کارت خیلی خوب شده کلیتش که درسته قضاوت در مورد جزییات رو به دوستانی چون عارفه و .. میگذاریم من جای مصحح باشم احتمال 99 درص قبول اعلام میشی

mycomet

عضو جدید
خسته نباشی اتفاقا کارت خیلی خوب شده کلیتش که درسته قضاوت در مورد جزییات رو به دوستانی چون عارفه و .. میگذاریم من جای مصحح باشم احتمال 99 درص قبول اعلام میشی

دمت گرم مهندس. شاد باشی که شادم کردی. :w21:امیدم که صفر درصد بود. یعنی میترسیدم از نظام مهنسی بیان بگیرتم ببرن بازداشت واسه شاهکارم و مدرکمو باطل کنن.:w04:ولی با حرف شما یه کم دلگرم شدم.

holooooooo

کاربر ممتاز
دمت گرم مهندس. شاد باشی که شادم کردی. :w21:امیدم که صفر درصد بود. یعنی میترسیدم از نظام مهنسی بیان بگیرتم ببرن بازداشت واسه شاهکارم و مدرکمو باطل کنن.:w04:ولی با حرف شما یه کم دلگرم شدم.

باباااااااا منم نگفتم ردی :cry:
من ایراداتو گفتم، خب همه ایراد دارن دیگه

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل اصلیت ورودیه و قسمت فروشگاهت خیلی خلوته اتاق هاشو نزدی ولی خداییش پارکینگتو خوب حل کردی دمت گرم

آخرین ویرایش:

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
باباااااااا منم نگفتم ردی :cry:
من ایراداتو گفتم، خب همه ایراد دارن دیگه
کسی قرار نیست از نقد کارش توسط دوستان ناراحت بشه چون تا نقد و ایراد گرفتن نباشه طرحها پیشرفتی ندارن ولی واقعا جایی که حرکت خوبی هم انجام میشه باید بیان بشه تا اون حرکات درست حفظ بشه و نقد گوشه هایی از کار به کل طرح تعمییم داده نشه / ممنون از همه که مشارکت درست و بی کینه دارن

وضعیت
موضوع بسته شده است.