بررسی آزمون طراحی آبان 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pishgam_9999

عضو جدید
طراحی معماری
افسوس نمیدانی
تا روز نتایجها
سرگشته و زندانی
اون که کدو منفی کرد
روح من و غمگین کرد
رمپ من و پیچوند و
سقف من و سرگیر کرد
تو هم کف وتو لابی
به به چه پیچ و تابی
من چشم به پارکینگو
تو محو ستونهایی.

عمق دلتان پر نور
باکس تنتان عایق
این سایت پلان پخ
شکلیست چو یک قایق

:biggrin::biggrin::biggrin:;);)

آفرین.... خیلی خوب بود. من اسمتو از این به بعد میزارم " آرشیتکت الشعرا"

پروفسور پرو

عضو جدید
بچه این طرح یک شاعر دل شکستست،:( از صبح تا شب فقط شعر میگم دیگه تقریبا زده به سرم، بی زحمت نظرتون رو در مورد طرحم بفرمایید، فقط در همین که در حد قبولی هست یا باید همچنان برم دنبال شاعری:surprised:

پیوست ها

• Photo3707.jpg
    Photo3707.jpg
    71.4 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • Photo3711.jpg
    Photo3711.jpg
    75.4 کیلوبایت · بازدیدها: 1

modabber.23

عضو جدید
Re: بررسی آزمون طراحی معماری آبان 93

سلام.

بهتر بود برای قسمت ورودی جک میذاشتین و پله ها رو از جلوتر شروع مکردید.چون کل زیر رمپ و پله سرگیر هست و از مساحت اتاق تاسیسات کم میکنه.[/QUOTE]
چجوری با سه تا پله رفتی به کد ارتفاعی همکف؟ اونجا لا اقل 1- متر هست که میشه نزدیک 7 تا پله.

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه این طرح یک شاعر دل شکستست،:( از صبح تا شب فقط شعر میگم دیگه تقریبا زده به سرم، بی زحمت نظرتون رو در مورد طرحم بفرمایید، فقط در همین که در حد قبولی هست یا باید همچنان برم دنبال شاعری:surprised:

شما یه زحمتی بکش کارتو تو کد مرتب بکش،پارکینگم حتما باشه چون اصل داستان اونه.کانال کولرم بی خیال شو کارتو شلوغ کرده.ستون گذاری،ابعادواندازه و....این کارارو انجام بده تا بشه بهتر راجبش صحبت کرد.

hamedzjg

عضو جدید

این کارو ( وحید امیریان ) برای تحلیل بعنوان کار خودشون گذاشته بود قبلا!
مشورتی طرح زدید احتمالا سر جلسه ..
یا خدا !!

mojtabagol1982

عضو جدید
نمیدونم چرا پلان همکف آزمونهای طراحی نظام مهندسی اینقدر ارتفاع داره -اگه حتی یک ماشین آتش نشانی بخواد وارد این فضا بشه طبق کتاب مرجع معماری(نویفرت)ارتفاع -3/40 متر کافیه.
و اگر یک کامیون سیلو دار بخواد وارد بشه 3/84 متر-ویک کامیون پمپاژ بتون 3/92 متر و ...
اگر کتابهای مقررات ملی ساختمان خودشون ملاک هستن حداقل ارتفاع کسبی تجاری 2/40 نوشته ولی ننوشته که قراره یک دایناسور وارد همکف بشه...
باید یک دادگاه صحرایی تشکیل بشه و اینها بیان جواب پس بدن که آیا این ارتفاع چه الزامی داره-پلان همکف تجاریه یا کلیسا-
مگه مکان توریستیه که اینهمه مالک هزینه بده.
اگه با این سوالات غیر معقول میخوان از مهندسای بیکار پول جمع کنند این کار درست نیست وبه نظر من یک حساب کمکهای مردمی باز کنند بهتره و نباید هزینه آزمون مثل دفعه قبل گرون بشه مگه این آزمون با آزمون سال قبل چه فرقی داشت.
رییس سازمان باید بیاد جواب پس بده و...

mojtabagol1982

عضو جدید
طراحی معماری
افسوس نمیدانی
تا روز نتایجها
سرگشته و زندانی
اون که کدو منفی کرد
روح من و غمگین کرد
رمپ من و پیچوند و
سقف من و سرگیر کرد
تو هم کف وتو لابی
به به چه پیچ و تابی
من چشم به پارکینگو
تو محو ستونهایی.

سلام-به نظر من اگه این شعرو تو برگه آزمون نوشتی حداقل 25 نمره گرفتی-:D

united2000

عضو جدید

بهتره اتاق خواب کنار آسانسور نباشه;)

modabber.23

عضو جدید

نمیدونم چرا پلان همکف آزمونهای طراحی نظام مهندسی اینقدر ارتفاع داره -اگه حتی یک ماشین آتش نشانی بخواد وارد این فضا بشه طبق کتاب مرجع معماری(نویفرت)ارتفاع -3/40 متر کافیه.
و اگر یک کامیون سیلو دار بخواد وارد بشه 3/84 متر-ویک کامیون پمپاژ بتون 3/92 متر و ...
اگر کتابهای مقررات ملی ساختمان خودشون ملاک هستن حداقل ارتفاع کسبی تجاری 2/40 نوشته ولی ننوشته که قراره یک دایناسور وارد همکف بشه...
باید یک دادگاه صحرایی تشکیل بشه و اینها بیان جواب پس بدن که آیا این ارتفاع چه الزامی داره-پلان همکف تجاریه یا کلیسا-
مگه مکان توریستیه که اینهمه مالک هزینه بده.
اگه با این سوالات غیر معقول میخوان از مهندسای بیکار پول جمع کنند این کار درست نیست وبه نظر من یک حساب کمکهای مردمی باز کنند بهتره و نباید هزینه آزمون مثل دفعه قبل گرون بشه مگه این آزمون با آزمون سال قبل چه فرقی داشت.
رییس سازمان باید بیاد جواب پس بده و...
برا تجاری 4.5 خوبه تاره حداقل اومد و بعدا خواست بانک شه یا مثلا بالکن مانند بزنه بالاش در اینصورت شاید 4.5 هم کم باشه.

پروفسور پرو

عضو جدید
بهتره اتاق خواب کنار آسانسور نباشه;)

خواب دیدم که مصحح طرحمو کرد اصلاح
زیرزمین خوب شده هفت شدی ماشاالله

همکفت خوب ولی پله ی سرگیر چرا
تازه فرمود که ارفاق کنم شیش میشی ایوالله

بعد با روح لطیفش که سه واحد را دید
دل به رحم امدو فرمود اینم پنج بیا

با خنکهای کولر خستگی از تن بزدود
گفت هرگز توی طرحی این همه نور نبود

چشمهای تو مصحح که نوازشگر این طرحم شد
پنج نمره تو دو واحد دوباره سهمم شد

برشی از دلو با شیب ملایم همه را
بادو نمره دل پروانه ایش مرهم شد.

modabber.23

عضو جدید

شمردی؟
به 25 راضی هستی؟ دقیقا هم می دونی از هر پلان چن میشی... 7 زیر زمین+6 همکف+5سه واحده +5 دو واحده +2 برش و بام=25
ههههه
ایشالا 35 بشی

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز

به به چه شب شعری راه انداختین !!:gol:
پروفسور واقعا یه تخلص باید برات انتخاب کنیم کم کم :D
نه خداییش شعرات حرف ندارن
آری تا ازمون طراحی هست زندگی باید کرد (سیب هست مهربانی هست شقایق هم هست بنظرم !!!!!!!!!!!:biggrin:

ali_bbn

عضو جدید
اگه ساختمون بیشتر از 100 متر زیر بنا داشته باشه باید تهویه مستقیم داشته باشه ، یا پنجره یا پاسیو! ولی زیر این متراژ اگه عمق نورگیری رعایت باشه مشکلی نداره ، :) البته فک کنماااااااااااا :biggrin:

MK6

کاربر بیش فعال
و این هم بقیه طرح[/QU
سلام
طبقه زیرزمین:
خوب طراحی شده فقط نیاز نبود برای قسمت انباریاتون پله تعریف کنید با اینکه قسمت بالا رامپ دارید (1 پله بود دیگه) .
طبقه اول:
قسمتی که سرایداری و انباریتون رو گذاشتید زیرزمین اونجاسرگیر نمیشه به نظرتون؟؟؟؟سرایداری نخواسته بود، برای چی داخل پلانتون به تعداد شمشیری پلتون اشاره کردید نیازی نیست این همه اطلاعات جزیی به مصححا بدید بعضی موقع ها مصصح ایرادامون رو ندونستنی خودمون بهانه میدیم دستشون ولی خوبه در کل.
طبقه اول:
واحد جنوبی حموم برای واحدتون تعریف نکردید یا با سرویس یکی طراحی شده؟؟؟؟
واحد سمت چپ:
این واحدتون خیلی راهرو شده، ولی واحد سمت راستیتون خوب طراحی شده.
طبقه دوم:
آفرین خوب طراحی شده،بهتر بود جای خواب رو با آشپزخونتون رو mirrorمیکردید . با این که سری اول شرکت می کنید عالیه، بعضی از ظوابطا روخوب رو رعایت کردید.
شعراتونم واقعا عالیه، موفق باشید دوست من انشاله قبولید...

آخرین ویرایش:

پروفسور پرو

عضو جدید
و این هم بقیه طرح[/QU
سلام ( سلام دوست عزیز)
طبقه زیرزمین:
خوب طراحی شده فقط نیاز نبود برای قسمت انباریاتون پله تعریف کنید با اینکه قسمت بالا رامپ دارید (1 پله بود دیگه)؟ .(با 10.+دو پله میشد که من سه تا دادم)
طبقه اول:
قسمتی که سرایداری و انباریتون رو گذاشتید زیرزمین اونجاسرگیر نمیشه به نظرتون؟؟؟؟ 6.5( متر سرگیر میشد )سرایداری نخواسته بود،( بله اونجا منظورم آبدارخونه بود) برای چی داخل پلانتون به تعداد شمشیری پلتون اشاره کردید نیازی نیست این همه اطلاعات جزیی به مصححا بدید بعضی موقع ها مصصح ایرادامون رو ندونستنی خودمون بهانه میدیم دستشون ولی خوبه در کل.(درسته،سعی کردم تو قسمتهای دیگه هم زیاد به مباحث اشاره کنم)
طبقه اول:
واحد جنوبی حموم برای واحدتون تعریف نکردید یا با سرویس یکی طراحی شده؟؟؟؟( حموم داخل خواب)
واحد سمت چپ:
این واحدتون خیلی راهرو شده، ولی واحد سمت راستیتون خوب طراحی شده.( دیگه چاره ای نبود)
طبقه دوم:
آفرین خوب طراحی شده،بهتر بود جای خواب رو با آشپزخونتون رو mirrorمیکردید .(درسته میخواستم به درون گرایی مبحث چهار و حفظ ارزشهای اسلامی اشاره کنم) با این که سری اول(منظورم همون سری چهارمه:redface:) شرکت می کنید عالیه، بعضی از ظوابطا روخوب رو رعایت کردید.
شعراتونم واقعا عالیه، موفق باشید دوست من انشاله قبولید...
(ایشالا همه با هم)

SBARZEGAR

عضو جدید
چشمای منتظر به طول رمپم
تاسیسات و انباریهای طرحم
جمعه ی ابان توی فصل پاییز
مصحح عزیز خراب این میز
یاد تو پله همه شب تو قلب من میکوبه
اشپزخونه با میرورت یه وقت نشم رفوزه

اين ديگه آخرش بود...كلي لذت بردم از شعر و روح هنرمندت مهندس دمت جيززززز!!;)

united2000

عضو جدید
چشمای منتظر به طول رمپم
تاسیسات و انباریهای طرحم
جمعه ی ابان توی فصل پاییز
مصحح عزیز خراب این میز
یاد تو پله همه شب تو قلب من میکوبه
اشپزخونه با میرورت یه وقت نشم رفوزه

مهندس طرحت مثل شعرت باشه حتما قبولی :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
:w14::w40::w23:تبریک به دوووووووست عزیزم عارفه،
نفر برتر آزمون طراحی خرداد 93،
نفر اول آزمون طراحی در استان گلستان،
عزیزم ایشالا همیشه تو زندگیت اول باشییییییییییییییی

arefeh

کاربر ممتاز
:w14::w40::w23:تبریک به دوووووووست عزیزم عارفه،
نفر برتر آزمون طراحی خرداد 93،
نفر اول آزمون طراحی در استان گلستان،
عزیزم ایشالا همیشه تو زندگیت اول باشییییییییییییییی

:eek::eek: واااااااااااااااااای عزیزم تو از کجا فهمیدی؟؟مرسی گلم...خیلی لطف کردی فدات بشم من:redface::heart::heart::heart::gol::gol:
آره برای خودم خیلی هیجان داشت که اسمم توی یه سایت دولتی اومده...:)
faiteh عزیز بهم خبر داد خودم ندیده بودم ازش ممنونم منتظر یه هیجان چند ساعته بودم که برام تولید کرد...
مرسی مرسی مرسی:heart::heart::heart:به امید موفقیت تک تک دوستای گلم مخصوصا هلوووووی عزیزم

faiteh

عضو جدید
:eek::eek: واااااااااااااااااای عزیزم تو از کجا فهمیدی؟؟مرسی گلم...خیلی لطف کردی فدات بشم من:redface::heart::heart::heart::gol::gol:
faiteh عزیز بهم خبر داد خودم ندیده بودم ازش ممنونم منتظر یه هیجان چند ساعته بودم که برام تولید کرد...
مرسی مرسی مرسی:heart::heart::heart:به امید موفقیت تک تک دوستای گلم مخصوصا هلوووووی عزیزم

بازم تبریک میگم عزیزم.خودم هم اون موقع که دیدم خیلی خوشحال شدم که تو یکی از نفرات برتر شدی….:heart::heart::heart::heart:
به امید موفقیت های بیشترت تو تمام مراحل زندگی:heart::w33::w30:

pishgam_9999

عضو جدید
سلام و تبریک به خانم مهندس عارفه

واقعا خیلی خوشحال شدم..........

برای من شما از قبل از اینکه این نتایج بیاد جزو برترینها بودید و چه خوب شد که به صورت رسمی هم اعلام شد.

امیدوارم در تمامی مراحل زندگیتون موفق باشید و مثل قبل ما رو هم راهنمایی کنید

arefeh

کاربر ممتاز
بازم تبریک میگم عزیزم.خودم هم اون موقع که دیدم خیلی خوشحال شدم که تو یکی از نفرات برتر شدی….:heart::heart::heart::heart:
به امید موفقیت های بیشترت تو تمام مراحل زندگی:heart::w33::w30:

سلام و تبریک به خانم مهندس عارفه

واقعا خیلی خوشحال شدم..........

برای من شما از قبل از اینکه این نتایج بیاد جزو برترینها بودید و چه خوب شد که به صورت رسمی هم اعلام شد.

امیدوارم در تمامی مراحل زندگیتون موفق باشید و مثل قبل ما رو هم راهنمایی کنید

:w27::w27::w27::w27::w27::w27::w27::w27:
:w40::w40::w40:
:w14::w14:
از هممتون ممنونم...مرسیییی....خیلی خوشحالم دوستای گلی دارم که موفقیت و خوشحالی من خوشحالی اونهاست...
دوستتون دارم

holooooooo

کاربر ممتاز
من دیدم لینکشو ولی نرفتم نگاه کنم،یکی از دوستام از بچه های گرگانه،قبلا بهش توروگفته بودم که قبول شدی،
اون بهم گف،گفتش اسم دوستتو تو مقررات ملی زده نفر اول گلستان شده،
ایشالااااااا همیشه شاد باشی خانم مهندس....

وضعیت
موضوع بسته شده است.