بررسی آزمون اسکیس 92 |طراحی گنبد نما با دید به حرم حضرت معصومه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستم وقتت رو رویت نذار...اصلا فکر نکنم رویت رو سیستم هیچ شرکتی نصب باشه!!معمولا همه جا با کد و 3دی کار میکنن هم قوی ترن و هم اینکه وقتی میشه با 2 نرم افزار همه چی رو پیش برد اصلا منطقی نیست هی از این اکسترکت بگیری ببری تو اونیکی بعد دوباره بیاری تو اینیکی...:victory:

قبول دارم خیلیا هنوز نمی شناسنش (البته تعدادشون به نسبت 2-3 سال پیش کمتر شده) ولی آخه مسئله اینجاست که اگه جا بیفته با رویت کار کنن دیگه همون دو تا نرم افزار هم تبدیل می شه به یکی!!! ;)[/QUOTE]

arefe:اما 6 ماه دارم جون میکنم و خودم تنها فاز 2 رویت رو یاد میگیرم به این امید ک با اون یه کاری پیدا کنم.......

دوستم وقتت رو رویت نذار...اصلا فکر نکنم رویت رو سیستم هیچ شرکتی نصب باشه!!معمولا همه جا با کد و 3دی کار میکنن هم قوی ترن و هم اینکه وقتی میشه با 2 نرم افزار همه چی رو پیش برد اصلا منطقی نیست هی از این اکسترکت بگیری ببری تو اونیکی بعد دوباره بیاری تو اینیکی...:victory:[/QUOTE]

من با meriiil عزیز کاملا موافقم...تو گرگان دو سال شرکت استادم استقبال کرد و یکی از پروژه هاشونو بهم دادن اما متاسفانه اونقدر این پروژه سنگین بود به عنوان اولین کار ک از پسش برنیومدم...اما الان مدتیه دقیق تر نشستم و دارم روش کار میکنم...
اگه شرکتها رویت رو استفاده کنند دیگه نیاز نی ک اتوکد و تری دی رو بلد باشن...برای کیفیت رندر هم کافیه ببرن تو وی ریه مکس و اونجا رندر نهایی رو بگیرند...میدونید چ امکاناتی داره؟؟من خیلی باهاش حال میکنم...توی فاز 2 خیلی برنامه زمان بندی رو کم میکنه و کدوم شرکته ک اینو نخواد؟؟؟من ک همه تلاشمو میزارم تو شهر خودم اونو جا بندازم...به لطف خدا....

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من منظورم به همه نبود چون بالاخره هرکی یه منظوری داره از ارشد خوندن....
اره واقعا شاید اگه امسال با شرایط الانم میگفتن بیا درس بخون برا ارشد نمیومدم اما خب الان دیگه ردش نمیکنم چون براش خیلی زحمت کشیدم و البته هر دانشگاهی هم نمیرم...اما خب کسانی هستند اینجا که حاضرن تو هر دهات کوره ای برن تا ارشد بخونن که به نظر من به جاش میشه با کلاسای ازاد خیلی چیزای بهتر و بدون قید و بند دانشگاه یاد گرفت تازه خیلی تخصصی تر
چون تو هرقدر تو دانشگاه درس بخونی و معدلت هم مثلا 19/80 باشه و شاگرد اول و .... بازم باید بری کلاس نرم افزار و.... تا یه جابتونی کار کنی
و در ضمن کار کردن فقط برا پولش نیست به نظرم اگه کارت رو دوست داشته باشی اینکه ازش لذت ببری خیلی بهت انرژی میده
نمیدونم اما دوستانی که رتبه های خاصی آوردند جسارت نشه اما خیلی غرور گرفته برخی هاتون رو میدونید تو این آزمون معماری تو چند ساله اخیر سر منبع هی عوض کردند وخیلی چیزهای دیگه رتبه هایی بالا پایین زیاد میشه پس فکر نکنید رتبه های دیگه چیزی از نظر خوندن وسطح سواد علمی کمتر دارند. غرور بدترین چیزه. من لیسانس آزاد دارم اما کاراموزهایی از دانشگاه تهران وشهید بهشتی دارم که درس میاند یاد میگیرند اما غرور بر نداشته من رو با اینکه باید بر داره باه خاطر پیشرفت هایم. خسته نبشاید رتبه خوبی آوردیند تبریک میگم اما غرور سمه واسه همین ما دانشجوهای خوبی از سراسری زیاد تحویل جامعه نمیدیم سر همین. ده کوره هایی که میگی واسه خیلی ها آرزوست پس تحقیرشون کار درستی نیست ما تو آزمونی که خیلی از اصولش بی اصول شده رتبه خوبی آوردیم پس غرورمون بیجاست من که به شخصه تو درس مغرور نیستم همون طور که تو کارم نبودم ونیستم;) به امید قبولیتون تو دانشگاه های تهران

Saretus

کاربر فعال
به نظر منم این دانشگاه و اسمش نیست که به دانشجو هویت می ده؛ این دانشجوه که باید عرضه، لیاقت و مهارت و هوششو داشته باشه که توی هر شرایطی بتونه یاد بگیره...

توی همون به قول شما ده کوره حداقل یه استاد خوب و بامعرفت که انشالله قبول دارین هست؟!؟ اگرم می گین نیست به نظرم نوع نگاه خودتون ایراد داره... خلاصه که کافیه شما از همون یه استاد خوب چیزهای خوب یاد بگیرین؛ شکر خدا الان که اینترنت دیگه توی همه جا هم هست... این به عرضه آدم بر می گرده وگرنه اسم دانشگاه به کسی سواد نمیده...

شعار نمی دم به عینه دیدم... میشناسم دوستامو که تو دانشگاه های خیلی داغون باسواد بار اومدن؛ و شاگرد اولای دانشکده خودمون که فقط با پرزانته هاشون نمره گرفتنو ادعاشون سر به فلک کشید...

خلاصه که بهتره واقع بین باشیم... برای خودمون بهتره...

arefeh

کاربر ممتاز
[

نمیدونم اما دوستانی که رتبه های خاصی آوردند جسارت نشه اما خیلی غرور گرفته برخی هاتون رو میدونید تو این آزمون معماری تو چند ساله اخیر سر منبع هی عوض کردند وخیلی چیزهای دیگه رتبه هایی بالا پایین زیاد میشه پس فکر نکنید رتبه های دیگه چیزی از نظر خوندن وسطح سواد علمی کمتر دارند. غرور بدترین چیزه. من لیسانس آزاد دارم اما کاراموزهایی از دانشگاه تهران وشهید بهشتی دارم که درس میاند یاد میگیرند اما غرور بر نداشته من رو با اینکه باید بر داره باه خاطر پیشرفت هایم. خسته نبشاید رتبه خوبی آوردیند تبریک میگم اما غرور سمه واسه همین ما دانشجوهای خوبی از سراسری زیاد تحویل جامعه نمیدیم سر همین. ده کوره هایی که میگی واسه خیلی ها آرزوست پس تحقیرشون کار درستی نیست ما تو آزمونی که خیلی از اصولش بی اصول شده رتبه خوبی آوردیم پس غرورمون بیجاست من که به شخصه تو درس مغرور نیستم همون طور که تو کارم نبودم ونیستم;) به امید قبولیتون تو دانشگاه های تهران

باهات موافقم کوروش جان...به نظر من مهم اینه ک مدرک بگیری...اما کار بلد باشی و بهش علاقه داشته باشی و برای رسیدن به موفقیت تلاش کنی...
کنکور اصلا مهم نی...چون وقتی میری تو شرکت ازت نمی پرسند pergola چیست؟تعریف کن؟؟خوب بلد نیستی؟!!!چون بلد نیستی ما هم نمیخوایمت...این قابلیت و تواناییه خودته ک طبق مطالعاتت بدونی اونو کجا استفاده کنی...مدرنش کنی...حال و هوای ایرانیشو بیشتر کنی....حالا شاید طرف سر کنکور نتونسته تسته مربوط بهشو جواب بده...من خودم برای کنکور نتونستم بخونم...اما تو اجرا تلاش زیادی میکنم...و الان تو شهر خودم جاهای زیادی کار کردم و هر جا هم ک میخوام برم سرکار کافیه اسم اونجاها رو بیارم و بهشون نشون بدم ک چی بلدم...اگه همونی باشم ک اونها مدنظرشونه شک نمی کنم ک قبولم میکنند...حالا ارشد میخوام بگیرم ک پایه حقوقم بیشتر بشه...اینکه توانایی بیشتری برای گرفتن کار رو داشته باشم...پس دهات دانشگاه اصلا مهم نی...چون تا الانشم من تو همون دهاتها درس خوندم(منظورم غیرانتفاعیه)اتفاقا دهاتاشم باحالههههههه:biggrin:

Saretus

کاربر فعال

در تایید حرفاتون منم یه نفرو می شناسم (مهندسی دیگه ای بود البته نه معماری) از کارشناسی آزاد، ارشد یه دانشکده ی خیلی خوب قبول شد با یه رتبه ی عالی، روز ثبت نام ارشدش مدیرگروه و اینا ازش پرسیدن تو چطور با اینکه معدل آزادت پایین بود رتبه ی سراسریت خوبه!؟؟! می دونین جواب اون و دلیل معدل پایینش چی بود؟ اون گفت با استادایی برمیداشت که باسواد بودن و اغلب بدنمره اما اون راهشو انتخاب کرده بود و برای نمره و مدرک تلاش نمی کرد... می خواست باسواد باشه؛ کار یاد بگیره و طبق اصول بار بیاد...

ماژیک

عضو جدید
برای من که داهات کوره که نه ولی از نظر بچه های شهر، داهات کوره درس خوندم
حرفم اینه :من میشم past،کپی های حرفای استادم که جوان 30 31 ساله بود
شما بشیدعلامه دهر استاد ریش سفیدتون
می خوام از معماری بگیم
استاد جوانم توی یه دانشگاه کوچیک
به عشق اموخت
با طعم معماری

ماژیک

عضو جدید
یه روز به استاد جوانم گفتم
راجرز می گه:معماری یعنی زندگی یعنی صدای شره اب از ناودان
حالا یعنی چی؟
دستم و گرفته نگرفته
توی غروب دانشگاه داهات کوره
تو یه سالن خلوت ازبچه های داهاتی
بهم گفت چشمهامو ببندم
بستم
با پاهاش می کوبید روی زمین
بدور از غوغای پرستیژ استادی
بهم گفت:می شنوی: معماری یعنی صدا
یعنی طراحی یه فضا برای ادمها یی که نمی بینند
مثل مدرسه نابیناها
معماری یعنی بو
برای اونهایی که نمی شنوند
معماری یعنی عشق
برای اونهایی که زندگی میکنن
...............................
به نظر من اگر کوره داهات به من این استاد می ده
منم و یه اغوش باز برای پذیرش این عشقو این احساس:smile:
با من موافقید؟

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
ببخشیدا دخالت می کنم ولی تیماج اصلا مغرور نیست خیلی هم مهربون و حتی خاکیه یه جورایی، اتفاقا منم با نظرش موافقم... اینکه یکی -حالا یا شانسی یا با توانایی هاش- ارشد قبول شه و تو شهر خودش سراسری بخونه که بد نیست ولی اینکه ارشد خوندن مد شده و همه می خوان به هر طریقی شده بخونن تنها فایده ش پر کردن جیب یه عده ست و بس... من خودم با اینکه درسم زیاد خوب نیست -و کسی نمی تونه بگه از سر غروره حرفم- اگه سراسری قبول نشم نه به غیرانتفاعی فکر می کنم نه آزاد مخصوصا اگه قرار بود یه شهر دیگه قبول می شدم اینا رو و دردسر غیربومی شدنم می کشیدم، به خاطر اینکه واقعا نه ضرورتی داره و نه فایده، فقط مد شده! فک می کنم منظور ایشونم در همین حدود بود ;)

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
بابا انقد رو دانشگاه کارشناسیه ما مانور ندین :))))
انقدم سطحشو نیارید پایین من گناه دارررررررررررررررم :(

نه جون من تو يني هنر اصفهان خوندي؟؟؟

واسه خودتم همچین نظریه ای داری؟ ارشد واسه فقط کار نیست واسه من حداقل چون اصلا نیازی به کار وپولش ندارم;) دلایل شخصی دارم که از پول واسم مهمتره
همش بستگي به خود ادم داره
اينكه شرايطش چيه
اقتصاد وجيبش چي ميگه
پشتيبان داره نداره
هدفش چيه
خيلي ها هستن همين طور كه قبلنم گفتم نفرات برتر ارشدن و هيچي كم ندارن اما با رتب زير 100شرايط براشون محيا شده كه برن اونور
خيليام مجبور شدن قيد همه چي رو بزنن
نميشه كلي گفت

اره واقعا شاید اگه امسال با شرایط الانم میگفتن بیا درس بخون برا ارشد نمیومدم اما خب الان دیگه ردش نمیکنم چون براش خیلی زحمت کشیدم و البته هر دانشگاهی هم نمیرم...اما خب کسانی هستند اینجا که حاضرن تو هر دهات کوره ای برن تا ارشد بخونن که به نظر من به جاش میشه با کلاسای ازاد خیلی چیزای بهتر و بدون قید و بند دانشگاه یاد گرفت تازه خیلی تخصصی تر
چون تو هرقدر تو دانشگاه درس بخونی و معدلت هم مثلا 19/80 باشه و شاگرد اول و .... بازم باید بری کلاس نرم افزار و.... تا یه جابتونی کار کنی
و در ضمن کار کردن فقط برا پولش نیست به نظرم اگه کارت رو دوست داشته باشی اینکه ازش لذت ببری خیلی بهت انرژی میده

شمام راس ميگي
معمار اگه برترين هم باشه بايد بره يه مدت دستيار باشه تا ياد بگيره از طرفي معماري كه حرف نيست بايد براي ارائه چيزي تو چنته؟؟ (درست ميگم؟)داشته باشي
حداقل بايد يه برنامه گرافيكي يه دوبعدي و يه سه بعدي بلد باشي
اول و اخرش مجبوري ياد بگيري
مگه كه خيلي هاي باشي و بابا و كس و كارت اين كاره باشن مستقيم بري مدير پروژه شي

قبول دارم خیلیا هنوز نمی شناسنش (البته تعدادشون به نسبت 2-3 سال پیش کمتر شده) ولی آخه مسئله اینجاست که اگه جا بیفته با رویت کار کنن دیگه همون دو تا نرم افزار هم تبدیل می شه به یکی!!! ;)
اره براي اينده خيلي جواب ميده

اما معمولا همه ميرن رو چيزايي كار ميكنن كه روتين تره
همين مكس با اينكه كلي اسم در كرده بازم خيليا هنوز اونطور كه بايد و شايد بلد نيستنش
مخصوصا حرفه اي كار كردن باهاش رو
چي بگم والا
معماريه ديگه هر سوراخي رو گچ بگيري يه سوراخ ديگه وا ميشه

آخرین ویرایش:

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر کنم متوجه منظور timaje عزیز نشدینا،از سر غرور نبود این حرفش،منم شدیدا با این جرفش موافقم،خیلیام هستن به هرقیمتی شده میخوان مدرک سراسری داشته باشن در حالیکه من به شخصه بعضی دانشگاه های آزاد رو به اون دانشگاه های سراسری ترجیح میدم.

arefeh

کاربر ممتاز
نه جون من تو يني هنر اصفهان خوندي؟؟؟

همش بستگي به خود ادم داره
اينكه شرايطش چيه
اقتصاد وجيبش چي ميگه
پشتيبان داره نداره
هدفش چيه
خيلي ها هستن همين طور كه قبلنم گفتم نفرات برتر ارشدن و هيچي كم ندارن اما با رتب زير 100شرايط براشون محيا شده كه برن اونور
خيليام مجبور شدن قيد همه چي رو بزنن
نميشه كلي گفت

شمام راس ميگي
معمار اگه برترين هم باشه بايد بره يه مدت دستيار باشه تا ياد بگيره از طرفي معماري كه حرف نيست بايد براي ارائه چيزي تو چنته؟؟ (درست ميگم؟)داشته باشي
حداقل بايد يه برنامه گرافيكي يه دوبعدي و يه سه بعدي بلد باشي
اول و اخرش مجبوري ياد بگيري
مگه كه خيلي هاي باشي و بابا و كس و كارت اين كاره باشن مستقيم بري مدير پروژه شي

اره براي اينده خيلي جواب ميده

اما معمولا همه ميرن رو چيزايي كار ميكنن كه روتين تره
همين مكس با اينكه كلي اسم در كرده بازم خيليا هنوز اونطور كه بايد و شايد بلد نيستنش
مخصوصا حرفه اي كار كردن باهاش رو
چي بگم والا
معماريه ديگه هر سوراخي رو گچ بگيري يه سوراخ ديگه وا ميشه

کاملا موافقم اما همیشه وقتی یه نرم افزاری میاد ک کمتر کسی هنوز سمتش رفته راحتتر میتونی باهاش کار پیدا کنی...زمان من اتوکد رو همه جا میخواستن...اون موقع مکس 6 بود...از چند سال پیش اتوکد شده جز نرم افزارهای پیش پا افتاده یعنی بگی بلدم میگن غیر اون چی بلدی؟؟از چند سال پیش مکس رو بورس اومده ک خوب یکم دقیق شیم شرکتها کسایی رو میخوان ک بیشتر از مکس بدونن...مکس فقط خروجیه کارته...تازه اگه نیاز به رندر باشه...ک اونم بازم باید یه کاریو انجام بدی ک بعد بری سروقت رندر...تازه نرم افزار parametric ک نی...الان 1-2 ساله ک رویت رو اکثرا دارن میشناسن و پیش هستن...من نظرم اینه ک هر دوره چیز جدید ک میاد اون معمار موظفه یاد بگیره برای اینکه کارش راحتتر باشه...

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قصد توهین وبی ادبی به کسی رو نداشتم حالا خاکی بودن یا مهربون بودن دلیل بر غرور نبودن نیست اما شینا عزیز ایشون ذکر کردن هر ده کروه ای پس دانشگاه آزاد رو شما تحلیل میکنی هم جزیی از همین دسته میشه. کلا ماها خوب توجیح میکنیم همین چند وقت پیش یه نفری که خیلی ها بهش دل بستن اومد شستشون گذاشت کنار ولی باز یه عده ای اومدن گفتند نه منظورش با کسایی دیگه بوده ما مردم جالبی هستیم;) من برام مدرک دانشگاه مهم نیست . در جواب فرزانه عزیز این هدف شماست که باید حتما سراسری بخونی ولی هدف خیلی های دیگه نیست وشاید فکر شما این باشه به هر قیمتی تو هر دانشگاهی درس میخونه پس واسه پر کردن جیب بقیه است وپز دادن اما یادت نره این سراسریه که تنها هدفش واسه دانشجویان پز دادن شده متاسفانه وگرنه دیگه دانشگاه آزاد چه پزی داره اخه. باید یاد بگیریم اهداف خودمون رو مثل پتک تو سر بقیه نزنیم وبگیم اینی که من میگیم واسه همه صادقه. من به دانشجویان برتر توهینی نکردم اونها تلاش کردند رتبه آوردند اما گفتم غرور برخ ها رو گرفت متاسفانه. اما من همون ده کوره هایی که میگیند رو بشم میرم سراسری رو چون واسه خیلی چیزها میخوامش پز دادن که میخوام چیکار آخه با سن 24 سالگی 4 ساختمان بسازم وبیش از 20 تا طراحی داخلی ونمای اجرایی داشته باشم مدرک واسه پز دادن خنده داره حداقل واسه من;)

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قصد توهین وبی ادبی به کسی رو نداشتم حالا خاکی بودن یا مهربون بودن دلیل بر غرور نبودن نیست اما شینا عزیز ایشون ذکر کردن هر ده کروه ای پس دانشگاه آزاد رو شما تحلیل میکنی هم جزیی از همین دسته میشه. کلا ماها خوب توجیح میکنیم همین چند وقت پیش یه نفری که خیلی ها بهش دل بستن اومد شستشون گذاشت کنار ولی باز یه عده ای اومدن گفتند نه منظورش با کسایی دیگه بوده ما مردم جالبی هستیم;) من برام مدرک دانشگاه مهم نیست . در جواب فرزانه عزیز این هدف شماست که باید حتما سراسری بخونی ولی هدف خیلی های دیگه نیست وشاید فکر شما این باشه به هر قیمتی تو هر دانشگاهی درس میخونه پس واسه پر کردن جیب بقیه است وپز دادن اما یادت نره این سراسریه که تنها هدفش واسه دانشجویان پز دادن شده متاسفانه وگرنه دیگه دانشگاه آزاد چه پزی داره اخه. باید یاد بگیریم اهداف خودمون رو مثل پتک تو سر بقیه نزنیم وبگیم اینی که من میگیم واسه همه صادقه. من به دانشجویان برتر توهینی نکردم اونها تلاش کردند رتبه آوردند اما گفتم غرور برخ ها رو گرفت متاسفانه. اما من همون ده کوره هایی که میگیند رو بشم میرم سراسری رو چون واسه خیلی چیزها میخوامش پز دادن که میخوام چیکار آخه با سن 24 سالگی 4 ساختمان بسازم وبیش از 20 تا طراحی داخلی ونمای اجرایی داشته باشم مدرک واسه پز دادن خنده داره حداقل واسه من;)
خود من به شخصه الان اخر جمله ام پر از غرور بود و خودم عذر میخوام از همه:D

mbarsen

عضو جدید
آره غیر انتفاعیه.
یعنی هنر اصفهان میشه....:w40:

خب سطحش پائینه دیگه، دانشگاه اشغالیه اصلاً به هیچ دردی نمیخوره، کسی تو تکمیل ظرفیت نزندشا:w02:

اصن تا حالا رفتی اونجا :/
تو غیر انتفاعیا سطحش تو صدر جددوله :razz:

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه روز به استاد جوانم گفتم
راجرز می گه:معماری یعنی زندگی یعنی صدای شره اب از ناودان
حالا یعنی چی؟
دستم و گرفته نگرفته
توی غروب دانشگاه داهات کوره
تو یه سالن خلوت ازبچه های داهاتی
بهم گفت چشمهامو ببندم
بستم
با پاهاش می کوبید روی زمین
بدور از غوغای پرستیژ استادی
بهم گفت:می شنوی: معماری یعنی صدا
یعنی طراحی یه فضا برای ادمها یی که نمی بینند
مثل مدرسه نابیناها
معماری یعنی بو
برای اونهایی که نمی شنوند
معماری یعنی عشق
برای اونهایی که زندگی میکنن
...............................
به نظر من اگر کوره داهات به من این استاد می ده
منم و یه اغوش باز برای پذیرش این عشقو این احساس:smile:
با من موافقید؟
.....................................
اااااااااا من شناختمت
همکلاسی از اب در اومدیم
یادش بخیر چقدر اونروز رو دوست داشتم
چقدر اون استاد رو دوست داشتم با همه وجودم
حاضرم ارشد اونجا قبول شم همه درسامو با اون بردارم
منظورم همون دهاته
ولی اگه اون بره بهم پولم بدن حاضر نیستم یه دقیقه هم اونجا وایسم
...................
راستی بچه ها من یه دوست داشتم دو شیت تحویل داد درصدش شد 30 با رتبه 200 شبانه یزد قبول شد
یه دوست دیگه هم داشتم همه شیتاش کامل و راندو شده بودبا رتبه 200..... 45 درصد زد رتبه اش شد 120 روزانه بوعلی سینا قبول شد
حالا یکی به من بگه چه جوره شیت ناقص درصدش نزدیک به شیت کامل میشه
من شنیده بودم هرجور شده شیتا رو کامل کنید ولی وقتی این دو رو مقایسه می کنم به نظم میاد یه شیت خیلی خوب اگه تحویل می دادم به جاش حالا یکی رو نداشتم شاید به نفع ام بود؟؟؟؟

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصن تا حالا رفتی اونجا :/
تو غیر انتفاعیا سطحش تو صدر جددوله :razz:
راست چرا؟؟آره رفتم . اصلا پاتوقم اونجاست. من آخر هر هفته اونجا ولم
ولی خب راستشو بخوای هنوز نرفتم:cry: حتی عکسشم ندیدم:redface:
ولی خب اینکه دلیل نمیشه;)

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دارم میترکم از بی حوصلگی
بیشتر از اینکه استرس داشته باشم عصبیم

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
راست چرا؟؟آره رفتم . اصلا پاتوقم اونجاست. من آخر هر هفته اونجا ولم
ولی خب راستشو بخوای هنوز نرفتم:cry: حتی عکسشم ندیدم:redface:
ولی خب اینکه دلیل نمیشه;)

دوست صمیمی من اونجا درس خونده......خیلی ازش راضیه ولی البته الان دارن سره پایان نامه اش اشکشو در میارند
اینو می دونم که اصلا سطح پایینی نداره.....خود من به شخصه اگه اونجا قبول شم کلی ذوق مرگ میشم:w21:
خودم هم برا کارشناسی اونجا قبول شدم ولی نمی دونم چرا نرفتم:w04:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دارم میترکم از بی حوصلگی
بیشتر از اینکه استرس داشته باشم عصبیم
دقیقا همینطوره بابا جالبه میگند تعداد قبول شدگان 100 هزار نفر بودند بعد چرا اعلام نمیکنند حداقل بگند آدم کوفتش نشه دیگه تابستون بیش از این:mad:

kh_memar67

کاربر فعال
سلام بر همگی
تونو خدا یه ذره از جو این اسکیسو ارشد بیاین بیرونو به من کمک کنید:(
یکی از درایوام اشتباها فرمت شد(کار من نبودا) حالا به من بگین تحت این شرایط که من روی این درایو و بعد از فرمت شدن،فایل جدید کپی کردم،ایا میتونم به ریکاوری و بازیابی اطلاعاتم امیدوار باشم،راهی هست؟اگه هست ممنون میشم راهنمایم کنید:(

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر همگی
یکی از درایوام اشتباها فرمت شد(کار من نبودا) حالا به من بگین تحت این شرایط که من روی این درایو و بعد از فرمت شدن،فایل جدید کپی کردم،ایا میتونم به ریکاوری و بازیابی اطلاعاتم امیدوار باشم،راهی هست؟اگه هست ممنون میشم راهنمایم کنید:(

من تجربه شو دارم
بهتر این بود که از اول هیچی توش نمی ریختی
ولی یه سری نرم افزار های ریکاوری هست که تونست قسمتی از اطلاعات منو برگردونه.....منم این اشتباه رو البته کرده بودم

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر همگی
برمیگرده ناراحت نباش
از recover my files یا EASEUS Data Recovery میتونی استفاده کنی

kh_memar67

کاربر فعال
من تجربه شو دارم
بهتر این بود که از اول هیچی توش نمی ریختی
ولی یه سری نرم افزار های ریکاوری هست که تونست قسمتی از اطلاعات منو برگردونه.....منم این اشتباه رو البته کرده بودم

اسمشو یادت نیست،من نرم افزار ریکاوری مای فایلو دارم ولی کاری نکرد در حال حاضر

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسمشو یادت نیست،من نرم افزار ریکاوری مای فایلو دارم ولی کاری نکرد در حال حاضر

[h=2]EASEUS Data Recovery Wizard Professional 6.1 + Portable - بازیابی اطلاعات[/h]همون که پیرامیدز هم گفت
http://soft98.ir/software/recovery-data/2455-EASEUS-Data-Recovery-Wizard-Professional.html
البته تا جایی که حافظه ام داره بهم کمک می کنه

sallarmelli

عضو جدید
اگه چیزی داش که اینهمه زورم نمیومد:)
هیچی نداره فقط اصفهانه:) منم میخوام یه مدت از تهران دور شم و برم اصفهان یکم به خودم برسم:smile: فقط همین

یعنی توهم زدی از تهران بلند شی بری اصفهان که چه کار بکنی ؟؟؟

من دوست دارم توی دوستان با تو دوست بشم چون عقاید و اندیشه هات شبیه منه

بحث غرور نیست بحث سطح علمیه به خدا (دختر یکی از استادمون دانشکاه تهران بود ولی سطح سوادش اصلن با تاپ ترین بچه های ما قابل مقایسه نبود من در دانشگاه باهنر بودم با کمال شجاعت اعلام می کنم دانشگاه هنر و معماریش در پیته چون خودم توش بودم 5 سال دارم کنکور می دم که سه سالش بعد از دانشگاه هست 70 درصد چیزهایی رو که یاد گرفتم مال بعد دانشگاه هست )
من الان چند وقت جرات نمی کنم برم دندون پزشکی از بس در هر کور دهاتی عین قارچ دانشگاه سبز شده تا ایل و تبار طرف رو در نیارم آمارش رو نپرسم قدم از قدم بر نمی دارم

من فکر کنم متوجه منظور timaje عزیز نشدینا،از سر غرور نبود این حرفش،منم شدیدا با این جرفش موافقم،خیلیام هستن به هرقیمتی شده میخوان مدرک سراسری داشته باشن در حالیکه من به شخصه بعضی دانشگاه های آزاد رو به اون دانشگاه های سراسری ترجیح میدم.

الان مثلا دانشگاه آزاد تهران شمال بعد یه سری از دانشگاه های تهران جز بهترین دانشگاه های ایرانه اصلن کله گنده های مملکت اونجا کار می کنند

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز

وا چرا انقد اشتباه برداشت میکنی؟من دارم از یه سری دانشگاه های آزاد دفاع میکنما! من کلی تحقیق کردم واقعا سطح آزادای تهران از خیلی از سراسری های ... بهتره از نظر اساتیدی که اونجان و امکانات.برین امکانات علوم تحقیقاتو مقایسه کنین با دانشگاه های سراسری بعضی شهرستانا! یا حتی ازاد قزوین خیلی قویه و اساتید قوی ای هم داره.من خودم سراسری خوندم کارشناسیمو تو دانشگاهی که تقریبا اسم و رسم داره ولی اصلا از سطح دانشکده معماریش راضی نبودم.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
وا چرا انقد اشتباه برداشت میکنی؟من دارم از یه سری دانشگاه های آزاد دفاع میکنما! من کلی تحقیق کردم واقعا سطح آزادای تهران از خیلی از سراسری های ... بهتره از نظر اساتیدی که اونجان و امکانات.برین امکانات علوم تحقیقاتو مقایسه کنین با دانشگاه های سراسری بعضی شهرستانا! یا حتی ازاد قزوین خیلی قویه و اساتید قوی ای هم داره.من خودم سراسری خوندم کارشناسیمو تو دانشگاهی که تقریبا اسم و رسم داره ولی اصلا از سطح دانشکده معماریش راضی نبودم.
دقیقا شینا تو برداشتت بد بود بابا حرفات رو قبول دارم من میگم تیماج منظورش این نبود:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا