بررسی آزمون ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه با تجربه بدی که دارم دقیقا همین طوره.پارسال 1350 با اسکیس 87 درصد تهران نشست //////////

ما همه مهندسیم، حداقل سواد ریاضی رو داریم همه، خودت داری میگی 87% ! اونم تو آزمونی که درصدا فوق العاده پایین بودن، 87 درصد میدونی چه اختلافی ایجا میکنه؟ یه همچین درصدی هر کاری میتونه بکنه، برای همینه که 3000 نفر مجاز میکنن. من میگم بحثا رو باهم قاطی نکنیم، اسکیس میتونه فوق العاده رتبه ها رو پایین بیاره، ولی با یه اختلاف قابل توجه، نه 5% ! 5 درصد اختلاف فوقش 50 تا اختلاف رتبه رو جبران میکنه.

واقعا که چه تلاشی دارن میکنن، یعنی از اول که سوال طراحی کردن جوابشو نمیدونن که انقدر علاف میکنن مردمو؟!!! :surprised:
حالا این اطلاعیش کدوم قسمته؟ من چرا نمیبینم؟ شاید از اول به جای سنجش یجای دیگه بودم خودم نفهمیدم:D

آخرین ویرایش توسط مدیر:

leila.90

عضو جدید
حس و حال اینجا شبیه فیلمای ترسناکی شده که برای یه گروه اتفاقای بدی میفته و کم کم با اتفاقات ناگواری که میفته تو خود گروه همه با هم درگیر میشن:D صبح همه سر حال منتظر بودن کلید سوالا بیاد، الان 12 ساعت از صبح گذشته هنوز خبری نیست:D هیچ چیز به اندازه انتظار آدمو عصبی نمیکنه، از اون بدتر وقتی جوابا بیاد و ما حسابی از تخیل طراحا جا بخوریم چه وضعیتی پیش میاد:D

این حرف که 100% از پایه و اساس غلطه، ضریب کل تئوری 11 هست، اسکیس 5، بستگی به آزمونش داره که اختلاف چقدر باشه ولی حالت نرمالش اینه که رتبه 1500 حتی 30% بیشتر از رتبه 300 بزنه بازم بهش نمیرسه، حالا جای این بحثا اینجا نیست، ولی وقتی تجربه و اطلاعات کمی دارین با آمار غلط دادن ذهن بقیه رو منحرف نکنید. به موقع خودش سر این چیزا هم بحث میشه.

من این ها رو کاملا با سند و مدرک گفتم و البته این حرف من نی حرف اساتید کنکور هست که هر سال چیزی حدود 200 -300 تا کارنامه رو باهم مقایسه میکنن.... این رو همه میدونن که از رتبه 300 به اونور (البته حدود 300) انقدر رقابت نزدیکه که گاهی یه سوال غلط 400 نفر میندازدت عقب...بازم اینو از خودم نگفتم!!!! و با سند جناب آقای رستمی (مدرس زبان) نشونم دادند!!!

hoodad_gh2007

عضو جدید
ببین دوست خوبم امسال چون همه میگن آسون بوده نمیشه با قاطعیت گفت پس درصدا هم بالاست .مشاور کنکور بهم گفت وقتی سوالها آسون باشه بچه ها سوالهای زیادی رو میزنن و با توجه با کلید سنجش ممکنه نمره منفی کارو حسابی خراب کنه
فعلا در مورد شما چیزی نمیشه گفت صبر کن تا کلید سنجش بیاد ...بعدش هم فقط خودتو با بچه های این سایت مقایسه نکن.اینجا محیط مجازیه ( قصد توهین ندارم)هر چه قدرم که همه صادق باشن فقط کافیه 10 نفر بیان درصد الکی بگن اونموقع ماها فکر میکنیم کنکورو خیلی خراب کردیم
مطمن باشید خیلی ها الکی در صد رو میگن من پارسال تو موسسه که بودم نسبت به چیزی که میگفتن و درصدهاشون مجاز نمی شدم.اما جالبه که خیلی از اون بچه ها تهران نیومدن::: توکل کن به خدایی که همه چیز به خواست اوست

m_ a

عضو جدید
ما همه مهندسیم، حداقل سواد ریاضی رو داریم همه، خودت داری میگی 87% ! اونم تو آزمونی که درصدا فوق العاده پایین بودن، 87 درصد میدونی چه اختلافی ایجا میکنه؟ یه همچین درصدی هر کاری میتونه بکنه، برای همینه که 3000 نفر مجاز میکنن. من میگم بحثا رو باهم قاطی نکنیم، اسکیس میتونه فوق العاده رتبه ها رو پایین بیاره، ولی با یه اختلاف قابل توجه، نه 5% ! 5 درصد اختلاف فوقش 50 تا اختلاف رتبه رو جبران میکنه.

واقعا که چه تلاشی دارن میکنن، یعنی از اول که سوال طراحی کردن جوابشو نمیدونن که انقدر علاف میکنن مردمو؟!!! :surprised:
حالا این اطلاعیش کدوم قسمته؟ من چرا نمیبینم؟ شاید از اول به جای سنجش یجای دیگه بودم خودم نفهمیدم:D

من سال 90 کنکورو تستیشو 1700 شدم با اسکیش 57 شدم 227 رتبه نهاییم شد این یعنی کلی تاثیره اسکیس

hoodad_gh2007

عضو جدید

حرفت کاملا صحیح من هم حداقل 20 درصد اختلاف منظورم هست.اما پارسال رنج اسکیس 50 بود .در تاپیک های قبل تر توضیح دادم 37 درصد اسکیس رتبه من رو حدود 150 تا بیشتر کرد و قبول نشدم

hoodad_gh2007

عضو جدید
بچه ها من از همتون کوچیکتر اما نا امید نشید تا کارنامه نهایی اخر شهریور هیچی معلوم نیست بجنگید و اسکیس کار کنید توکل کنید به خدا

sallarmelli

عضو جدید
دوستان من یه حدس می زنم و اون اینه که تا زمانی ثبت نام دانشگاه آزاد تموم نشه سنجش کلیدها رو روی سایت نمی ذاره
آزاد برای دومین بار تمدید کرد سنجش اعلام کرد من 30 بهمن کلیدها رو می ذارم

Asa H

عضو جدید
حتما سر جوابا اختلافه...امیدوارم این چند تا درستی هم که زدیمو ازمون نگیرنو سوالو حذف کنن...:(

sharang221

عضو جدید
دوستان من یه حدس می زنم و اون اینه که تا زمانی ثبت نام دانشگاه آزاد تموم نشه سنجش کلیدها رو روی سایت نمی ذاره
آزاد برای دومین بار تمدید کرد سنجش اعلام کرد من 30 بهمن کلیدها رو می ذارم

از همون اول که گفتم تا آزاد تموم نشه اینا جواباشونو نمیذارن

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعصاب کلی بهم ریخت
منتظر کلیدا بودم تا در مورد کلاس اسکیس تصمیم بگیرم
ولی متاسفانه هیچ وقت نباید رو حرفشون حساب باز کرد
اگه دیرتر اقدام کنم کلاسای خوب اسکیس پر میشن
مثلا تا همین الان کلی از کلاسای خوب اسکیس پر شدن
:mad:

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعصاب کلی بهم ریخت
منتظر کلیدا بودم تا در مورد کلاس اسکیس تصمیم بگیرم
ولی متاسفانه هیچ وقت نباید رو حرفشون حساب باز کرد
اگه دیرتر اقدام کنم کلاسای خوب اسکیس پر میشن
مثلا تا همین الان کلی از کلاسای خوب اسکیس پر شدن
:mad:

اینا کلاسای اولیه هست، تا خود کنکور کلی کلاس و وورکشاپ تشکیل میشه که مطمئنا میشه ثبت نام کرد و صد البته کلاس که تعیین کننده نیست، خود آدم و تمریناتش مهمه.
با کلیدی که میاد هم باز چیزی معلوم نمیشه، از درصد خودت با خبر شدی بقیه چی؟ از طرفی هم بالاخره اسکیس یه جور مهارته، ضرر که نداره. شما هر چقدر بیشتر تمرین کنین به سودتونه، رتبه چه خوب بشه چه بد. حتی اگه خدای نکرده بعد از اسکیس هم قبول نشدید صاحب تجربه شدید، چیزی از دست ندادید.

arch 1 teh

عضو جدید
کار هم شاید پیدا کنن در رابطه با رشتشون ولی بدرد بخور نیست
کار نیست دوستان
دنبال چی هستین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اشتباه فکر میکنین این افکار منفی رو از خود دور کنین.... نمیخام کلاس بزارم و اینو به رخ دوستان بکشم فقط جهت پیدا کردن خودتون و اعتماد بنفس میگم
من دانشجو هستم در طول ترم 6 و7و8 والان مشغول به کارم وحداقل درآمد ماهیانم ملیونی بوده وهست. اول به خدا توکل کنید و بعد به همت وتلاش و پشتکار خودتون بستگی داره

arch 1 teh

عضو جدید
مطمئن باشید کسی که تستی خراب کنه تو اسکیس هم نمیتونه نمره خوبی بیاره
چون سختتر و رقابت شدیدتره
نه دوست عزیز سخت در اشتباهید...........رتبه های سال قبل و درصداشون بارتبه قبل و بعد از اسکیس با هم بررسی کنین

hastia89

عضو جدید
سازمان سنجش اعلام کرد کلید ها ساعت 18 روز 30ام بهمن میاد. دیگه همگی برین تجدید قوا کنین فردا بازم باید انتظار بکشیم.........

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
............................................................................
یعنی فردا میاد؟؟

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا کلاسای اولیه هست، تا خود کنکور کلی کلاس و وورکشاپ تشکیل میشه که مطمئنا میشه ثبت نام کرد و صد البته کلاس که تعیین کننده نیست، خود آدم و تمریناتش مهمه.
با کلیدی که میاد هم باز چیزی معلوم نمیشه، از درصد خودت با خبر شدی بقیه چی؟ از طرفی هم بالاخره اسکیس یه جور مهارته، ضرر که نداره. شما هر چقدر بیشتر تمرین کنین به سودتونه، رتبه چه خوب بشه چه بد. حتی اگه خدای نکرده بعد از اسکیس هم قبول نشدید صاحب تجربه شدید، چیزی از دست ندادید.
حق با شماست
می خواستم فقط یه حدودی از وضعیت ام داشته باشم
اگه بخوام تمرین کنم باید از حالا تمرین کنم
چون خیلی وقت از خط کشیدنم می گذره
از طرفی دوست ندارم بی خود هزینه کنم

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
اشتباه فکر میکنین این افکار منفی رو از خود دور کنین.... نمیخام کلاس بزارم و اینو به رخ دوستان بکشم فقط جهت پیدا کردن خودتون و اعتماد بنفس میگم
من دانشجو هستم در طول ترم 6 و7و8 والان مشغول به کارم وحداقل درآمد ماهیانم ملیونی بوده وهست. اول به خدا توکل کنید و بعد به همت وتلاش و پشتکار خودتون بستگی داره
اول سلام..
دوم اینکه شما شرکت خاصی کار میکنین یا پروژه دانشجویی؟

iran vatanam

کاربر فعال
بچه هاسلام

این جور که نگاه میکنم باید از همین الان واسه ارشد 93 برم بخونم بهتره
قید امسالو بزنم باز هم بهتره...:(

آخرین ویرایش:

rojmanesi

عضو جدید
خیلی ها با رتبه بد ولی اسکیس خوب دانشگاه خوبی قبول شدن همکلاسی دوست من رتبه اولیش 800 بوده ولی با اسکیس داانشگاه خوبی قبول شده.در مورد اسکیس استاد های اسکیسم با قاطعیت شما حرف نمیزنن ... لطفا اگه اطلاعی ندارین با حرفتون امید کسی رو به نا امیدی تبدیل نکنین مخصوصا که معجزات اسکیس سالهای پیش دیده شده و بعید نیس هیچ چیزی

درسته...دوست من با رتبه 856 پارسال با زدن 56درصد اسکیس روزانه ایلام قبول شد ... حالا هی بگید نمیشه!!!...

rojmanesi

عضو جدید

حالا یه نظری بده ...امسال باید میانگینت چندبه بالا باشه که حداقل دورو ور 500/600بیاری؟...نظرن...:tooth:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما یا پارتی کلفت داشتید یا سرمایه یا خیلی خوش شانسی!!
والا ما هم از ترم 6 به بعد داریم کار میکنیم حداکثر درآمد ماهیانمون هم 500 بیشتر نبوده! اونم با منت و کلی فشار و استرس
تمام دوستا و هم کلاسیام هم تو همین شرایط مخصوصا دخترا که دیگه اوضاشون خیلی بدتره!!

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی
رشته من معماری نیست اما واسیه من سوال پیش اومده این ( اسکیس..نمیدونم درست نوشتم یا نه) چیه و آیا مربوط به آزمون ارشد میشه ؟
ممنون میشم اگر یه بزرگوار پاسخ بنده رو کوتاه بده
با تشکر

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
رشته من معماری نیست اما واسیه من سوال پیش اومده این ( اسکیس..نمیدونم درست نوشتم یا نه) چیه و آیا مربوط به آزمون ارشد میشه ؟
ممنون میشم اگر یه بزرگوار پاسخ بنده رو کوتاه بده
با تشکر
بله آزمون عملی ارشده برای بعضی از گرایش های معماری
اسکیس یعنی روی کاغذ آوردن چیزی که به عنوان یه طرح معماری تو ذهنته - یه جورایی یعنی تبدیل ذهنیت به عینیت
جواب کامل تر رو دوستان دیگه میدن;)
در ضمن توی رتبه هم خیلی تاثیر داره!!:razz:

hiden arch

عضو جدید
منم اینجا جواب میدم که همه ببینن.. دوست عزیز پارسال این دوستی که گفتم با رتبه 856 و اسکیس 56 ایلام قبول شده همکلاسی بنده بودن و درصدای زدش زبان 18 فنی 26 تاریخ 74 درک 20 و منظر 20 بود.. حالا کجای حرفام تیکه انداختنه اللهوعلم!! این که دعوا نداره عزیزم.. در ضمن رتبه 4 منظر پارسال هم دوست من هستن الان شهید بهشتی میخونن.... دوستان شما نظر بدین.. کجای این حرفام تیکه انداختنه آخه؟!!!!!
برعکس میخوام بگم با رتبه بد میشه اسکیسو خوب زدو قبول شد..... بی خیال شو خواهر...
ببخشید میشه نمونه های دیگه هم که میدونید بگید
ممنون

erisss

عضو جدید
شما یا پارتی کلفت داشتید یا سرمایه یا خیلی خوش شانسی!!
والا ما هم از ترم 6 به بعد داریم کار میکنیم حداکثر درآمد ماهیانمون هم 500 بیشتر نبوده! اونم با منت و کلی فشار و استرس
تمام دوستا و هم کلاسیام هم تو همین شرایط مخصوصا دخترا که دیگه اوضاشون خیلی بدتره!!

دوست عزیز همیشه استثنا هست....و نمیشه چون تعداد استثنا ها کمه همه بیخیال بشن....حتما دیدی که مطب یه دکتری مگس هم پر نمیزنه ولی یه دکتر دیگه وقتش پره و روز به روز هم پولدارتر میشه
اگه بخوایم نمونه اولو ملاک قرار بدیم کلا دیگه کسی نباید پزشکی بخونه.....همیشه مثبت فکر کنین شاید الان درآمدتون 500 باشه ولی روزی رو ببین و به خاطرش تلاش کن که درآمدت خیلی بره بالا
نا امیدی آدمیزاد رو روز به روز بیشتر به تباهی میکشه...خیلی از آدمای موفق اگه باهاشون صحبت کنی میبینی چه قدر مثبت اندیشن
موفق باشی;)

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز همیشه استثنا هست....و نمیشه چون تعداد استثنا ها کمه همه بیخیال بشن....حتما دیدی که مطب یه دکتری مگس هم پر نمیزنه ولی یه دکتر دیگه وقتش پره و روز به روز هم پولدارتر میشه
اگه بخوایم نمونه اولو ملاک قرار بدیم کلا دیگه کسی نباید پزشکی بخونه.....همیشه مثبت فکر کنین شاید الان درآمدتون 500 باشه ولی روزی رو ببین و به خاطرش تلاش کن که درآمدت خیلی بره بالا
نا امیدی آدمیزاد رو روز به روز بیشتر به تباهی میکشه...خیلی از آدمای موفق اگه باهاشون صحبت کنی میبینی چه قدر مثبت اندیشن
موفق باشی;)
پس با توجه به حرفای شما همون گزینه شانسه!!
منم خیلی به تلاش و امیدواری اعتقاد دارم اما توی کشوری که همه چیز جای خودش باشه نه مملکت ما حتی بزرگترین موفقیت ها هم میتونه با داشتن مثلا یه پارتی کلفت اتفاق بیفته نه بر اساس صلاحیت و لیاقت فرد (امیدوارم بی احترامی نشه منظورم شخص خاصی نیست)
فکر کنم این دیگه قابل انکار نباشه هممون داریم نمونه هاشو میبینیم دور و برمون

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
می دونم تکراریه ولی خوب ببینید ..........

رتبه ..............دانشگاه ........................درصد اسکیس
سال 91
1024 ..............منظر تهران...........................98
860(رتبه اینو دقیق نمی دونم)منظر شهید بهشتی96
840.................یزد. روزانه.........................نمی دونم
780(اینم حدودی می دونم) شبانه تربیت مدرس......
1050............سبزوار ...........................................
78................تربیت مدرس...........................
59...................هنر تهران
24و20.................هنر تهران
200..................علم و الصنعت..............

..........................................................سال 90

208.......................علم و الصنعت .................48
248....................هنر های زیبا تهران..............58
78.........................علم و الصنعت.................40
507..........................هنر های زیبا تهران.......70

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.