برای مبارزه با تحریم باید تحریم کرد.

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
من امروز ردبول رو تحریم کردم بجاش ماءالشعیر اسلامی خریدم...:smile::w40::w40:مرگ بر صدام

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میخواستم برم شهرستان.زنگ زدم هواپیمایی بلیط بگیرم.گفتن بوئینگ داریم گفتم نه غربیه مرگ بر آمریکا..زنگ زدم ایران پیما اتوبوسش گفتن ولوو داریم گفتم نه غربیه سوئدیه تازه زیر نظر جنرال موتورز گفتم نه نمیخوام.مرگ بر آمریکا...رفتم ترمینال با سواری برم گفتن پژو داریم گفتم نه مرگ بر فرانسه.به پرایدم که اطمینانی نیست.الان دارم دنبال قاطر میگردم به این برکت قسم.:(..تکبیر

uve

عضو جدید
برای مبارزه با تحریم باید تصمیمات و حرف های داخلی بی موقع در نماز جمعه،توسط فرماندهان سپاه، توسط شعبون بی مخ های موجود(روزنامه نگاران فعلی مث کیهان )،توسط هیچی نفهم های موجود و افراطی ها را تحریم کرد و به حرف یک عده که قطعا از بقیه چیز فهم ترن گوش داد. :cool:

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
این شعار نه غربی نه شرقی رم بردارید......نه غربی..فقط شرقی رو بزاریم.... اونم از نوع کمونیستش..عاقا یک آدمایه خوبین که نگو..اصن حدیث داریم که مسلمان باید با کمونیست تجارت کنه:smile:

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
حدیث نبوی هست که کمونیستها از رگه گردن به خدا نزدیکتر!!! والا
حدیث که زیاد داریم...مثلا
حدیث داریم:کمونیست پاره تن من است.
.....:اگر جنس مرغوب غربی را در دست راست من و جنس بُنجوله چینی را در دست چپ من بگذارید من جنس چینی را بر میدارم..
......:سفر به مکه مستحب است ولی مسکو واجب.

890031156

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
blackviper210
شمایی که میگی اسلام و خداپرستی خوب نیست و به وضع اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی جامعه آگاهی چه راهکاری پیشنهاد میکنی؟
دین و خدا رو ول کنیم مثل اروپایی ها فقط به فکر این دنیا و عمر و شکممون باشیم؟
یا مثل هندی ها ارباب هرچی گفت چشم بگیم و نون به نرخ روز بخوریم؟
اسلام فقط حجاب و نماز روزه نیست که مکارم اخلاقه یعنی فرهنگ والای انسانی یعنی هرکی در مقام خودش اینو بفهمه که برا چی زندگی میکنه و یکی هست که ناظر بر اعمال هست
اگه همه به فرهنگ اسلام پیش بریم یعنی عین تمدن اوایل اسلام باشیم جامعه مون شکوفا میشه از هر لحاظ
اسلام رو تو نماز و روزه و خمس و زکات خلاصه نکنیم مسیحی ها و یهودیان امروزی دین رو روشی برا زندگی نگرفتن به این روز افتادن

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
blackviper210
شمایی که میگی اسلام و خداپرستی خوب نیست و به وضع اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی جامعه آگاهی چه راهکاری پیشنهاد میکنی؟
دین و خدا رو ول کنیم مثل اروپایی ها فقط به فکر این دنیا و عمر و شکممون باشیم؟
یا مثل هندی ها ارباب هرچی گفت چشم بگیم و نون به نرخ روز بخوریم؟
اسلام فقط حجاب و نماز روزه نیست که مکارم اخلاقه یعنی فرهنگ والای انسانی یعنی هرکی در مقام خودش اینو بفهمه که برا چی زندگی میکنه و یکی هست که ناظر بر اعمال هست
اگه همه به فرهنگ اسلام پیش بریم یعنی عین تمدن اوایل اسلام باشیم جامعه مون شکوفا میشه از هر لحاظ
اسلام رو تو نماز و روزه و خمس و زکات خلاصه نکنیم مسیحی ها و یهودیان امروزی دین رو روشی برا زندگی نگرفتن به این روز افتادن
اولا که سلام عزیزم.....
دوست عزیز راهکار که زیاده ,کیه که انجام بده..اولیش اینه که دین رو از سیاست جدا کنی هروقت انجام دادی بقیشو بهت میگم
:smile:
تا جاییکه ما میبینیم همین دین جلویه شکوفاییه اقتصاد رو گرفته.{الان بهم نگو :به اسمه دین اینکارو میکنن که قبول ندارم}.با مرگ بر این و اون و اقتصاد ماله خر است و همه دشمنن....چرخ اقتصادیه یک کشور نمیچرخه...
بقول برتراند راسل:دین و مذهب تنها خدمتی که به تمدن کردن یکیش اینه که موجب پیدایش تقویم نجومی شد.و روحانیون مصری موفق به پیشگوئی خسوف و کسوف نیز گردیدند. بغیر از این دو مورد مطلب و موضوئیکه موید خدمت مذهب به تمدن باشد بخاطرم نرسیده است..
اروپائیها دین و مذهب رو ول کردند؟!مگر اینکه جنابعالی فقط اسلام رو دین ببینی...حالا به فکر این دنیا بودن بد شد؟؟جنابعالی از اون دنیا خبر داری؟{با دلیل و منطق به من ثابت کن}.وعده سر خرمن نده..
مثه اینکه فیلم هندی زیاد میبینی.!اولین و قدیمی ترین مذهب در دنیا ماله هندیهاست.حالا جنابعالی داری مسخرشون میکنی.همون آقاییکه شما به اسم امام میشناسی اصل و نصبش هندی هست.که از طرف کمپانی هند شرقی به ایران اومد..
اگه جنابعالی هم در هندوستان بدنیا میومدی الان یا موش پرست بودی یا گاو پرست یا هزاران دینه دیگه.بخاطر اینکه ارثیه.99 درصد مردم نمیرن تحقیق کنن یا انتخاب کنن هرچی پدر و مادرشون میپرستیده اوناهم همونو میپرستن.
منم قبول دارم هرکی هرچی گفت نباید بگیم بله.ولی نباید همیشه هم گفت نه,شاید به نفعمون باشه.بر طبل چنگ کوبیدن مشکل رو بیشتر میکنه....
بله اسلام و مسیحیت و یهودیت خیلی چیزا رو گفته که هیچ کس رو ندیدم تمامه اونارو انجام بده.هرکی ,هرچی,رو که خودش قبول داره انجام میده این درست.
از اخلاق و فرهنگ والای انسانی که نگو.متاسفانه برعکسشو میبینیم..مثال{ازدواج پدر با فرزند خوانده.ازدواج پیرمرد با خردسالان.رواج بچه بازی.محدود کردن زنان در جامعه.سنگسار.قطع کردن سر و دست...........
اینقد,هم ,پایه اخبار جمهوری اسلامی نشین.مسیحی ها به چه روزی افتادن؟!یعنی فکر میکنی وضع ما خیلی بهتره؟!اگه اینجور فکر میکنی که دیگه بحثی باهات ندارم.
بی زحمت یه کم از فرهنگ اسلام بگو بینم چیه که میخواد اقتصاد رو متحول کنه...تا حالا ندیدم و نشنیدم یک مرجع تقلید مسلمان, نوبل اقتصاد بگیره یا وزیر صلح سازمان ملل بشه یا غیرو......:smile:

آخرین ویرایش: