برای سرباز فداکار و به احترام انسانیت ....

magnet

عضو جدید

وحید جمشیدی، سرباز نیروی زمینی ارتش بود . او در 26 تیرماه سال جاری در مسیر بازگشت از مسجد مقدس جمکران با یک خودروی واژگون شده مواجه شد و با از خودگذشتگی و ایثار به کمک سانحه دیدگان شتافت که پس از نجات جان سرنشینان آن سانحه، خود با یک خودرو سواری برخورد کرد و به شدت مصدوم شد.

این سرباز وطن که با درجه گروهبانی خدمت می کرد،در این حادثه از ناحیه نخاع، مهره های گردن و پای چپ دچار شگستگی و مصدومیت شد و یک ماه بحرانی را در بیمارستان سپری کرد و در نهایت همزمان با ماه خدا ، به میهمانی خدا رفت.

وحید ، با ایثار و عروج خود نشان داد که مردانگی و انسانیت هنوز در جامعه ما نفس می کشد و اگر کسانی به هنگام سانحه و اتفاق برای دیگران ، حداکثر کاری که می کنند ، روشن کردن دوربین موبایل هایشان است ، هنوز هستند "انسان" هایی که بنی آدم را اعضای یک پیکر می دانند و از محنت دیگران رنج می برند و برای فروکاستن از دردهای هم نوعان خویش ، حتی از جان نیز فروگذار نمی کنند.

برای شادی روح وحید فاتحه ای نثار می کنیم ، از خداوند می خواهیم او را در زمره شهیدان محشور کند و امید آن داریم با نامگذاری خیابانی به اسم این سرباز فداکار وطن یا نامیدن بنایی به اسم او ، درس ایثار او را برای همیشه تکرار کنند و نگذارند که یادمان برود انسانیت هنوز در جامعه ما نفس می کشد.
وحید جمشیدی الگویی برای همه ماست ؛ درست مانند همه شهیدانی که حتی حیات مان را هم مدیون آنهاییم.

Farez 132

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای خدا!!!ما را در صف همچین انسانهایی قرار بده . امین

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا شفاش بده .مطمنا جواب این فداکاریش تو زندگیش میبینه

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردم ما هنوز مهربون هستن.
من ده ها بار شاهد تصادف های شدید بودم که اولین چیزی که توجه من رو به خودش جلب کرد توقف کردن خودروهای پشت سر و پیاده شدن و دویدن به سمت ماشین اسیب دیده هست تا سریع به اسیب دیدگان کمک کنند.

خدایی تو هر چی فرهنگ نداشته باشیم مردم ایران تو زمینه بهترین عملکرد رو داشته و دارند.

آخرین ویرایش:

Shahram.OTF

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیشب وقتی که اخبار اعلام کرد اشکم در اومد...
نمیدونم به خاطر فداکاری این بزرگوار بود یا اشک شرم به خاطر خودم...
ایشالا که در زمره شهدا قرار بگیره و با مولامون علی(ع) محشور بشه.....آمیین

• Like
واکنش ها: honi

پادزهر4

عضو جدید
درود به همه سربازاي كشورمون...
بخصوص وحيد جمشيدي
اميدوارم يگانهاي مربوطه چه نيروي انتظامي/سپاه/ارتش حرمت و ارزش سربازان رو داشته باشن و برخوردي انساني با اونا داشته باشه...
_
خدايش رحمتش كند...

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آفرین به غیرتش
خدا رحمتش کنه
امشب که شبه قدره براش دعا کنیم و یه فاتحه براش یخونیم خواهشا

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایش رحمت کند
از اینها کم نداریم... یه راننده‌ی تریلی میشناسم که به اروپا بار حمل می‌کرد دقیقا همین اتفاق براش افتاد و همون جا به رحمت خدا رفت؛ یه تریلی دیگه انگاری به پهلو چپ کرده اینم رفته به رانندش کمک کرده و درش آورده بعد از اون ور یکی اومده از روش رد شد...

arash_441

متخصص انرژی های نو
الا ن خبر فوت وحیدو شنیدم فکر میکردم شفا پیدا کرده اشکم در اومد تو این شب عزیز همگی براش دعا کنیم

Motahare89

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا رحمتش کنه و به خانوادش صبر بده......کار بزرگی انجام داد.