برای ثبت نوروز به نام ایرانیان اقدام کنید

sufia89

عضو جدید
همراه با تأسف فراوان از غارت فرهنگ غني ايران و ايراني از منشور کوروش تا فرش کاشان و خليج فارس و .... باز هم فاجعه ديگري در راه است :

"يك خبر تازه شنيدم گفتم شايد شما هم نشنيده باشيد . سازمان ملل متحد نظر سنجی بزرگی را در ارتباط با ثبت جهانی نوروز انجام داده است مبنی بر این که اگر یک میلیون نفر از ایران به سازمان ملل ایمیل بفرستند این روز به نام ایران ثبت خواهد شد اما اگر به اندازه کافی ایمل زده نشود این روز به نام افغانستان ثبت خواهد شد. از حق کشورتان دفاع کنید و نگذارید که نام ایران و ایرانی از جهان محو شود. نگذارید که بلایی که بر سر خلیج فارس ما آمد بر سر نوروز ما هم بیاید . ایرانی نیستید اگر اين مطلب را براي دوستان و ايرانيان ديگري که مي­شناسيد نفرستيد و آنها را مطلع نسازيد تا جلوي اين فاجعه گرفته شود. "

نقل قول مستقيم از يکي از دوستانم را برايتان ارسال مي­دارم و اميدوارم که شما نيز همچون من ابراز ناراحتي خود را بيان فرماييد .

t.salehi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قبلا امضا کردم.

بچه ها یه همت عالی کنید تا بتونیم مثل دفعه پیشین که با تلاش همه ایران دوستان عزیز, نام خلیج فارس رو در سارمان ملل جاویدان کردیم.
این بار نیز این سنت کهن و شکوهمند را به نام خاستگاه اصلی آن به ثبت برسانیم.

سربلند و پیروز باشید در سایه رحمت ایزدی:gol::gol::gol:

lilac

عضو جدید
ايران هرچي داره از گذشته داره... گرفتن اين چيزا نابوديه...مگه جز تمدنمون چي داريم؟

*TRISTAN*

عضو جدید
ممنون كه خبر دادي . من در جريان نبودم . امضا كردم . ولي به نظرتون چرا اينقدر راحت دارن هويت ما رو .( مايي كه جدمون كوروش هست و سرزمينمون . سرزمين آريا ) دارن به حراج ميذارن ؟:mad::(

pesare shad

عضو جدید
کاربر ممتاز
566737 Signatures Total
شاد باشی ایرانی
سر بلند باشی ایرانی
سبز باشی ایرانی

sufia89

عضو جدید
بچه ها این تاپیک رو بالا نگه دارید

یادتون نره امضا کنید

مهمه